طراحی غرفه

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی غرفه
طراحی غرفه

طراحی غرفه

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی غرفه
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی غرفه به عنوان یکی از زیر شاخه های معماری داخلی، تاثیر قابل توجهی در جلب توجه افراد به محصول یا خدمات قابل ارائه شما در نمایشگاه ها دارد. اگر به نمایشگاه های برتر دنیا در حوزه های مختلف دقت کنید، خواهید دید که غرفه های هر یک از برندهای حاضر در این نمایشگاه ها، با ظرافت به خصوصی طراحی شده است و برای شما به عنوان یک بازدید کننده، جذاب است.
آنچه که در پروسه طراحی غرفه بسیار حائز اهمیت است، تناسب طرح مربوطه با نوع محصول یا خدمات ارائه شده و در عین حال جذاب بودن این طرح است. به طوری که بازدیدکنندگان از مسافت های دورتر، به سمت غرفه شما جذب شوند. در این مطلب در مورد طراحی غرفه و اهمیت آن در تبلیغات و همچنین مراحلی که معمولا برای طراحی یک غرفه نمایشگاهی طی می شود، با شما صحبت خواهیم کرد. برای استخدام یک طراح غرفه حرفه ای می توانید یک پروژه در کارلنسر ثبت کنید و پس از بررسی سوابق و نمونه کارهای طراحی فریلنسرهای مختلف بهترین را برای پروژه طراحی و غرفه سازی خود انتخاب کنید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی غرفه را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

طراحی معماری و اجرای ساختمان ویلایی در گیلان

پروژه طراحی و اجرای ویلای مسکونی در استان گیلان که کلیه نقشه های معماری ، تاسیسات ، محوطه ، فاز ۲ و... توسط اینجانب طراحی و با نظارت بنده در حال اجراس

طراحی غرفه - تهران

طراحی و اجرای غرفه دمنوش چایستان در سنا سنتر تهران

طراحی تراکت نمایشگاهی

طراحی تراکت نمایشگاهی برای معرفی شرکت همراه با کد QR برای نظر دهی کاربران نمایشگاه شرکت ایران سلولز ( مانی سلولز تامین )

طراحی غرفه نمایشگاهی

این غرفه نمایشگاهی برای استارتاپ BSCOOL در اروپا طراحی شده است.

طراحی غرفه بازرگانی مارون و آرت دایرکتوری

یکی از طرحهای مجموعه طراحیه و کمپین تبلیغاتی بازرگانی مارون.

طراحی غرفه عکاسی در مرکز تجاری اپال

طراحی با نرم افزار 3dmax و رندر با موتور رندر corona

طراحی استند نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی سایت شرکت غرفه سازی منتخب

طراحی سایت شرکت غرفه سازی منتخب

طراحی غرفه

غرفه شرکت SONY

طراحی غرفه

طراحی و مدلسازی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی

معماری داخلی -مدلسازی و رندر برای غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاه

نمونه ای از طراحی غرفه نمایشگاه بین المللی تهران سال ۱۳۹۵

طراحی غرفه نمایشگاه

نمونه ای از طراحی غرفه نمایشگاه بین المللی تهران سال ۱۳۹۵

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی خلاقانه و مدرن غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه دارویی

طراحی غرفه دارویی با مساحت50متر مربع

طراحی بنر‌ غرفه عسل فروشی

طراحی فضای داخلی غرفه نمایشگاهی

معماری داخلی -مدلسازی و رندر برای فضای داخلی غرفه نمایشگاهی
۱
۲
۳
۴
۱

طراحی غرفه نمایشگاهی

اهمیت طراحی غرفه

دنیای امروز، دنیای رقابت تنگاتنگ بین هزاران برند در یک حوزه است. بدون تبلیغات گسترده، امکان دیده شدن و افزایش فروش شما، روند بسیار کندی را سپری خواهد کرد که در موارد زیادی می تواند باعث آسیب به کسب و کار شما و حتی تعطیل شدن آن شود. بخشی از این تبلیغات گسترده، حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی است. در یک نمایشگاه، فضایی تحت عنوان غرفه، در اختیار هر برند یا فروشنده قرار می‌گیرد. غرفه هایی که توسط برپاکنندگان نمایشگاه ها طراحی می شوند، معمولا ساده و همگی به یک شکل هستند. این موضوع برای دیده شدن یک برند در بین صدها غرفه یک شکل، بسیار مضر است. در این حالت، بهترین راه حل، طراحی غرفه مطابق با محتوای برند و سلیقه شما به عنوان صاحب آن برند خواهد بود. یک طرح منحصر به فرد در طراحی غرفه شما، می تواند برند شما را مانند نگین انگشتر در مرکز توجه قرار دهد و سیل بازدیدکنندگان را به سمت غرفه شما روانه کند.

مراحل طراحی غرفه

زمانی که شما سفارش طراحی غرفه را ثبت می کنید، طراح یا معمار مراحل زیر را طی خواهد کرد.

مرحله اول : شناخت نوع نمایشگاه

نوع طرح برای غرفه در هر نمایشگاه، می تواند متفاوت از دیگری باشد. به طور مثال طراحی غرفه در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا، صرفا شامل طراحی بخش فروش و بخش مشاوره خرید خواهد بود. در مقابل، در طراحی غرفه برای نمایشگاه های تخصصی، باید بخشی برای گفتمان، بحث و یا حتی ارائه کنفرانس های کوتاه خبری وجود داشته باشد.

مرحله دوم : شناخت هدف شما از طراحی غرفه

غرفه های نمایشگاهی می توانند اهداف گوناگونی داشته باشد. در قدم دوم برای طراحی غرفه، باید بدانید که دقیقا چرا و با چه هدفی می خواهید غرفه نمایشگاهی را مطابق سلیقه خود طراحی کنید. این امر به طراح، دید بازتری را برای پیاده سازی ایده های نو و موثر برای کسب و کار شما خواهد داد. به طور مثال، هدف از سفارش طراحی های منحصر به فرد و اختصاصی برای غرفه های فروشگاهی، می تواند شامل یکی از موارد معرفی برندهای جدید، ایجاد یک اندیشه و خط فکری جدید در مخاطب، افزایش اعتبار و شهرت برای برند شما، ارائه محصولات جدید و یا بحث و تبادل نظر با مصرف کنندگان محصولات و یا خدمات برند شما باشد.

مرحله سوم : توصیف ساختار غرفه

شما به عنوان سفارش دهنده طراحی غرفه، بهتر است از بخش های مختلف یک غرفه اطلاعات کلی را داشته باشید و بتوانید طرح مورد نظر در مورد هر بخش را به خوبی برای طراح شرح دهید. این امر برای راهنمایی طراح در خلق اثری که به خواست شما نزدیک تر باشد، بسیار موثر خواهد بود. یک غرفه فروشگاهی، از بخش هایی مانند دیواره ها، کف، سردر یا کتیبه، ویترین، کانتر، مبلمان، فضای مربوط به ارائه محتوای بصری یا تصویری و فضای مربوط برای ارائه خدمات یا محصول، تشکیل شده است.

مرحله چهارم : توصیف سبک غرفه

برای غرفه های نمایشگاهی، 5 سبک مختلف وجود دارد. این سبک ها عبارتند از سبک مدرن، کلاسیک، بومی و سنتی، مینیمال و صنعتی. در موقع ثبت سفارش طراحی غرفه، می توانید کسب و کار خود را برای طراح شرح دهید تا سبکی که بهترین بازدهی را برای شما خواهد داشت، توسط طراح و با تایید نهایی شما، انتخاب شود.

مرحله پنجم : توضیح در مورد فضا موقعیت قرارگیری غرفه در نمایشگاه

برای فرآیند طراحی غرفه، فضایی که صاحب برند در اختیار دارد، بسیار مهم است. بگذارید اهمیت این موضوع را با یک مثال توضیح بدهیم. فرض کنید در نمایشگاه، فضایی معادل مساحت 20 متر و در گوشه از از نمایشگاه که نور طبیعی در آن وجود دارد، در اختیار شما قرار می گیرد. در این حالت، طراح باید غرفه ای را با تمام ویژگی های مدنظر شما و بر طبق مساحت مورد نظر، نوردهی در این فضا، میزان تردد ها و میزان دیده شدن غرفه شما در بین غرفه های دیگر طراحی کند. در انتخاب رنگ های به کار رفته در این غرفه، به عنوان یکی از آپشن ها، رنگ های روشن به دلیل نوردهی طبیعی، می توانند کمتر به کار گرفته شوند.
حال برعکس این مورد را تصور کنید. این بار فضای بسیار کمتر و با نوردهی ضعیف یا فاقد نور طبیعی به شما داده شده است. در این وضعیت، کار طراحی سه بعدی برای انتخاب یک طرح مناسب برای غرفه شما، پیچیده تر خواهد شد. رنگ های تیره در این وضعیت از لیست انتخاب کنار می روند و یا با اندازه کمتری به کار می روند. علاوه بر آن، طراحی غرفه نیز باید به صورتی باشد که کمبود فضا را جبران کند.

مرحله ششم : انتخاب طرح و رنگ

در این مرحله که به عنوان مرحله پایانی طراحی غرفه توسط معمار یا طراح در نظر گرفته می شود، طرح اصلی با توجه به توضیحات کارفرما در مراحل قبلی و با خلاقیت طراح زده می شود. این طرح و رنگ بندی آن، ممکن است در همان ترسیم اولیه، مورد رضایت کارفرما قرار بگیرد و نیازی به ادیت نداشته باشد. از طرفی ممکن است برای نزدیک شدن به آنچه که کارفرما مد نظر دارد، چندین ادیت پیاپی نیاز باشد. تمامی این مراحل با توافق بین شما و طراح قابل کم و زیاد شدن است.

قیمت طراحی غرفه

طراحی غرفه در نمایشگاه، با توجه به کارهایی که شما از طراح توقع دارید، متفاوت خواهد بود. این قیمت گذاری در نگاه کلی، به موارد زیر بستگی دارد :

زمان طراحی

معمولا طراحی یک غرفه ساده نمایشگاهی با حداقل امکانات، بر اساس مهارت و تجربه طراح یا معمار در این زمینه، می تواند بین یک هفته تا 2 ماه طول بکشد. طبیعتا هر چقدر زمان بیشتری برای طراحی صرف شود و طراحی پیچیده تر باشد، هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود.

نوع نرم افزارهای مورد استفاده در فرآیند طراحی

معمولا طراحان برای طراحی غرفه از نرم افزارهایی مانند اتوکد، تری دی مکس، مایا و ... استفاده می کنند. هر یک از این نرم افزارها، کارایی و امکانات ویژه ای دارند. از طرفی، فرآیند طراحی با هر یک از آنها و مدت رندرگیری نهایی، سختی های خاص خود را دارد و زمان خاصی را از طراح می گیرد. این موضوع نیز بر قیمت نهایی سفارش طراحی غرفه تاثیرگذار خواهد بود.

دریافت خدمات اضافه

طراح، صرفا وظیفه طراحی غرفه را برای شما بر عهده دارد. اما ممکن است با توافق با طراح، بخواهید خدماتی مانند طراحی لوگو یا نشانه خاص برای غرفه خود و یا هر خدمات دیگری را نیز در کنار پروسه طراحی غرفه انجام شود. در این حالت، طبیعتا هزینه این خدمات نیز به هزینه طراحی برای غرفه شما افزوده خواهد شد.

طراحی غرفه را به کارلنسر بسپارید

در بخش خدمات مربوط به طراحی داخلی، نما و معماری در سایت کارلنسر، صدها فریلنسر در زمینه ارائه خدمات طراحی سه بعدی مربوط به فضاهای داخلی و خارجی فعالیت دارند. مهارت بالای این طراحان و امکان تحویل طرح مورد نظر شما در کوتاهترین زمان ممکن، می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب کارلنسر توسط شما برای سفارش طراحی غرفه باشد. این مزیت در کنار سیستم پرداخت امن کارلنسر می تواند تجربه ای خوب را از انتخاب کارلنسر برای شما ثبت کند. در سیستم پرداخت امن، تضمین پرداخت وجه مورد توافق از سمت کارفرما و ارائه کار با کیفیت و مطابق خواست کارفرما از سمت طراح وجود خواهد داشت و طرفین نگرانی از بابت انجام تعهدات طرف مقابل نخواهند داشت.

انتخاب طراح غرفه

نمایشگاه ها مکان بسیار مناسبی برای دیده شدن و ماندگار شدن برند شما در ذهن مخاطب دارد. در کنار کیفیت محصول یا خدمات شما، نوع طراحی غرفه برند شما نیز اهمیت ویژه ای دارد. طرح های خاص، نورپردازی و رنگ های منحصر به فرد و جذاب و ایده های نو، در بالا بردن میزان فروش شما و یا کسب موفقیت در هر هدف دیگری که از حضور در نمایشگاه دارید، بسیار موثر است. این نکته را به یاد داشته باشید که چشم ها، دروازه ای به ذهن ماندگار افراد هستند. غرفه ای را طراحی کنید که در چشم مخاطبتان ماندگار بماند.
برای طراحی غرفه کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی غرفه
پشتیبانی