طراحی جلد کتاب و مجله

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی جلد کتاب و مجله
طراحی جلد کتاب و مجله
طراحی جلد کتاب و مجله
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی جلد کتاب و مجله
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی جلد کتاب، بولتن، جلد کتاب کودک و مجله از مهارت های پر طرفدار حوزه طراحی گرافیک است. یک طرح جذاب روی جلد کتاب تاثیر فراوانی در جذب مشتریان و خوانندگان احتمالی کتاب دارد. مهمترین هدف طراحی جلد کتاب ایجاد شوق و هیجان و ترغیب مخاطب به خرید کتاب است. این امر در طراحی جلد کتاب کودک به گونه ای و در کتاب داستان و رمان ، تاریخی و درسی به شکل های دیگر نمود فراوانی دارد. یک پروژه طراحی جلد کتاب حرفه ای توسط یک طراح با ذوق و خوش قریحه شاید هزینه و زمانی زیادی برای ناشر کتاب نداشته باشد. ولی یک طرح روی جلد با کیفیت و جذاب می تواند تاثیر فراوانی در فروش کتاب و استقبال از یک شماره و ویژه نامه نشریه و مجله داشته باشد. سفارش پروژه طراحی جلد کتاب توسط طراحان گرافیک آشنا به نرم افزار ایلوستریتور و فوتوشاپ امکان پذیر است. جلد کتاب نخستین مواجهه و تصویریست که توجه مخاطب را در پیشخوان کتابفروشی به کتاب جلب می کند. یک طرح جذاب و زیبا تاثیر فراوانی در استقبال خوانندگان و افزایش فروش کتاب دارد. هزینه و قیمت مناسب ، طراحی زیبا و حرفه ای و سرعت عمل از مزیت های برونسپاری سفارش طرح روی جلد کتاب و سالنامه به فریلنسرهای کارلنسر می باشد. جهت انجام پروژه طراحی جلد پس از ثبت پروژه نمونه کارها و پیشنهادات فریلنسرها را بررسی و پس از مقایسه بهترین طراح جلد کتاب را برای پروژه خود انتخاب نمایید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی جلد را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.
کتاب گذر خات الخلیلی رمان عربی نشر قبس
طراحی جلد ادبیات تصویرسازی طراحی کتاب ایلوستریتور طراحی گرافیک تصویر سازی کتاب
پیش نمایش
Zazjfri
N/A
پروفایل
باز طراحی جلد کتاب عالیه رهبری الکس فرگوسن😍 سایز کتاب : وزیری
طراحی جلد کتاب کودک طراحی کتاب تصویر سازی کتاب تصویرگر کتاب کودک طراحی هایلایت طراحی پست طراحی جعبه و طراحی کیس فلزی
پیش نمایش
Matin_designer
N/A
پروفایل
نمونه کارهای بیشتری در دسترس است ولی به دلیل حجم و تعداد بالا قابل بارگذاری نیست
طراحی لوگو جلد کتاب و مجله طراحی کارت پستال طراحی هایلایت طراحی پست طراحی جعبه و طراحی کیس فلزی
پیش نمایش
99Elly_p
N/A
پروفایل
طراحی جلد کتاب شعر سهراب سپهری
طراحی جلد طراحی بنر طراحی کتاب طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی کارت پستال طراحی هایلایت طراحی پست
پیش نمایش
eli_piscesart
N/A
پروفایل
طراحی جلد کتاب برای انتشاراتی جهت مطالعه مسافران در طول پرواز
طراحی جلد طراحی بنر طراحی لوگو طراحی کتاب طراحی گرافیک طراحی کارت پستال طراحی هایلایت طراحی پست
پیش نمایش
eli_piscesart
N/A
پروفایل
نمونه جلد طراحی شد برای کتاب صوتی
طراحی جلد طراحی گرافیک
پیش نمایش
Mohammad Aghaei
(۲)
پروفایل
اجرای آزمایشی طرح روی جلد رمان. نام‌ها و لوگوی انتشارات اعتباری ندارند و کار بصورت کاملا آزمایشی است.
طراحی جلد طراحی کتاب
پیش نمایش
Mandialist
N/A
پروفایل
این طرح مفهومی از داستان است که به طور مینیمال کار شده و عنوان کتاب با استفاده از تایپوگرافی به فضا سازی طرح کمک کرده و با قرار گیری در وسط توجه مخاطب را به خود جلب میکند
طراحی جلد مینیمال طراحی کتاب طرح توجیهی طراحی گرافیک طراحی مفهومی طراحی مینیمال تصویرگر کتاب کودک
پیش نمایش
farhads78
N/A
پروفایل
طراح های پیشنهادی برای کتاب و چاپ دو جلد دوم و سوم از کتاب انگل شناسی به قلم دکتر فرزاد پارسا.
گرافیست
پیش نمایش
Fardokht
(۱)
پروفایل
طراحی جلد شکلات تخته ای به نام "Wolf and Eagle" برای یک برند بریتانیایی +مدل کلاسیک و سلطنتی
طراحی جلد طراحی بنر طراحی لوگو طراحی کارت پستال
پیش نمایش
ALiRah
(۳)
پروفایل
طراحی جلد کتاب برای موسسه امام خمینی قم. تصویرسازی براساس محتوا و نام کتاب
طراحی جلد طراحی بنر طراحی لوگو طراحی سایت طراحی گرافیک
پیش نمایش
mojtabamirhadi
N/A
پروفایل
طراحی مدرن برای جلد کتاب خارجی
طراحی جلد طراحی بنر کتاب صوتی طراحی لوگو طراحی کتاب کتاب نویسی طراحی گرافیک روی جلد کتاب تصویر سازی کتاب تصویرگر کتاب کودک
پیش نمایش
Ryanart
(۲)
پروفایل
پوستر با موضوع فناوری‌های همگرا طراحی شده است.
طراحی جلد طراحی پوستر
پیش نمایش
Hnrezaei
N/A
پروفایل
جلد کتاب پروپوزال صنعتی
طراحی جلد فتوشاپ
پیش نمایش
HERFANIZ
(۱)
پروفایل
طراجی جلد ، و صفحه آرایی کتاب
طراحی جلد طراحی کتاب کتاب نویسی تصویر سازی کتاب
پیش نمایش
danielnemati
N/A
پروفایل
جلد کتاب طبقه متوسط جدید
طراحی جلد طراحی کتاب طراحی گرافیک
پیش نمایش
HERFANIZ
(۱)
پروفایل
جلد کتاب اقتصاد سیاسی
طراحی جلد طراحی کتاب
پیش نمایش
HERFANIZ
(۱)
پروفایل
طراحی جلد کتاب پشت و رو ، سفارش جناب مجتبی خیر آبادی
طراحی جلد طراحی کتاب طراحی گرافیک
پیش نمایش
Kamyabr91
N/A
پروفایل
جلد جعبه مقوایی
طراحی جلد طراحی بنر طراحی جعبه طراحی گرافیک طراحی کارت پستال طراحی جعبه و طراحی کیس فلزی
پیش نمایش
SINA_STUDIO
(۲)
پروفایل
طراحی رجلد سررسید برای تبلیغ محصول
طراحی جلد طراحی بنر طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی کارت پستال طراحی جعبه و طراحی کیس فلزی
پیش نمایش
SINA_STUDIO
(۲)
پروفایل
طراحی جلد کتاب با توجه به اسم کتاب و سلیقه نویسنده
طراحی جلد طراحی کتاب
پیش نمایش
shiroody
N/A
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

اهمیت طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب اولین مواجهه خواننده با یک کتاب است.زیباتر بودن این طراحی باعث میشود تا خواننده و مشتری ترغیب به خرید و خواندن کتاب شوند. در موفقیت یک کتاب علاوه بر تولید محتوا ظاهر و طراحی جلد و صفحات کتاب نیز اهمیت فراوانی دارد. طبق تحقیقات و بررسی های که از کتاب فروشی ها و انتشارات انجام شده کتابهایی که طراحی زیبایی دارند نه تنها آمار فروش بالاتری دارند بلکه خوانندگان را بیشتر ترغیب به خواندن کتاب می کنند.در حقیقت می توان این اهمیت این تخصص را با اهمیت طراحی لوگو در تاثیر گذاری اولیه برند بر مخاطب مقایسه کرد.
$h2

اصول اساسی طراحی جلد کتاب:

$/h2
  • سفارش طراحی جلد کتاب باید با توجه و متناسب به حجم و نوع مطالب باشد. بهتر است در ابتدا از نظر نویسنده و از حجم مطالب آگاه شد . مشورت و نظر نویسنده می تواند در انتخاب رنگ و طرح روی جلد کتاب کمک فراوانی نماید.
  • انتخاب عنوان گذاری خلاقانه : باید عنوان گذاری را با توجه به نوع کتاب که برای چه سنی نوشته شده است انتخاب کرد . به عنوان مثال باید عنوان کتاب کودک متناسب با سن کودک، ساده و قابل فهم آسان باشد.
  • سایز و فونت کتاب : فونت کتاب تاثیر زیادی در جذب خواننده دارد. فونت باید فونت ساده ، گویا و به آسانی قابل خواندن باشد . تاثیر فونت آنقدر زیاد و مهم است که اگر فونت نامناسب ، خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ باشد باعث ایجاد نارضایتی در مشتریان می شود.
  • سوتیتر : سوتیتر به توضیحی که در ارتباط با عنوان و موضوع کتاب می باشد گفته می شود. سوتیتر باید متناسب و هماهنگ با موضوع کتاب باشد.
  • نام نویسنده: نام نویسنده، مترجم و گردآورنده باید روی جلد کتاب نوشته شود چه بسا هنگامی که نام نویسنده کتاب روی جلد نوشته می شود افراد بیشتر ترغیب می شوند به خواندن کتاب البته فونت سایز نام نویسنده کوچک تر می باشد و نام کتاب بزرگتر می باشد.
  • رنگ جلد کتاب: رنگ کتاب باید متناسب با موضوع کتاب و یا کتاب های که برای یک جنیست مانند ویژه خانم ها یا کتاب های که باید آقایان بخوانند باشد . به عنوان مثال کتاب های که برای کودکان است رنگ کتاب رنگارنگ می باشد و یا طرح های شخصیت های کارتونی دارد تا باعث می شود انگیزه کودکان برای خواندن کتاب بیشتر شود.
  • عکس های روی جلد کتاب: عکس های روی جلد کتاب باید متناسب با موضوع کتاب باشد. به عنوان مثال تصاویر کتاب های داستان یا رمان با کتاب های تخصصی و مرجع فرق دارد. می توان از عکس های زیبا و مرتب با موضوع اصلی کتاب که در کتاب می باشد برای روی جلد کتاب استفاده نمود تا خواننده بیشتر و بهتر موضوع کلی کتاب را درک کند .همچنین می توان از عکس نویسنده برای طراحی جلد کتاب استفاده کرد که باعث ایجاد علاقه در خوانندگان به کتاب می شود . طبق تحقیقاتی که انجام شده است کتابهایی که تصویر نویسنده در روی جلد خود دارند باعث جلب توجه قابل ملاحظه ای می شوند.
  • جلد پشت کتاب: می توان خلاصه و موضوع کلی کتاب را در پشت کتاب نوشت. برای این قسمت میتوان از نویسنده کمک گرفت تا خلاصه خوب و جذابی نوشته شود.افراد زیادی از خلاصه پشت کتاب زیاد برای درک موضوع کلی کتاب استفاده می کنند و براساس همین خلاصه است که کتابی را انتخاب یا رد می کنند.
برای طراحی یک جلد کتاب خلاقانه و زیبا می توان ابتدا چند کتاب دیگر که در ارتباط با موضوعات مشابه نوشته شده اند را بررسی کرد تا از آنها ایده های خلاقانه گرفت. همچنین کتاب های که بیشترین فروش را دارند برای طراحی جلد کتاب خلاقانه به شما کمک می کند.
سفارش طراحی جلد کتاب، مجله، نشریه و سالنامه با بهترین قیمت
$h2

جزئیات طراحی جلد کتاب

$/h2
امروزه با استفاده از رنگ های متضاد مانند قرمز و مشکی و سفید و با استفاده از برجسته سازی موضوعات مهم و طرح های گرافیکی زیبا می توان طرح جلد زیبا و خلاقانه ی به وجود آورد که باعث جلب افراد به خواندن کتاب می شود . برای طراحی جلد کتاب بهتر با موضوع کتاب توجه شود به عنوان مثال اگر کتاب در زمینه هنر و نقاشی می باشد از طرح های هنری استفاده کنید. همچنین برای طراحی جلد کتاب کودک بهتر است از رنگ های شاد و با کالیته روشن استفاده شود. .
در طراحی جلد کتاب زیاده روی نکنید به عنوان مثال استفاده زیاد از طرح های تخیلی و طرح های پیچیده که خواننده نتواند درک درستی از تصویر داشته باشد باعث ایجاد پیامد های منفی می شود.
استفاده از طرح های خلاقانه باعث ایجاد علاقه مندی در خوانندگان می باشد به عنوان مثال طرح های گرافیکی متفاوت و متنوع که در روی جلد چاپ می شود.
امروزه یکی از طرح های زیبا برای طراحی جلد کتاب استفاده از چهره می باشد که باعث جلب توجه خواننده می شود و خواننده درک می‌کند که آیا کتاب تراژدی یا تخیلی و یا طنز می باشد و یا گرافیست های خلاق می توانند یک تصویر از شخصیت اصلی داستان بر روی طراحی جلد کتاب طراحی کنند.
بهتر است در کتاب های که برای نوجوانان می باشد از طرح های خلاقانه ولی نه زیاد پیچیده استفاده شود. نوجوانان بیشتر دنبال کتاب های هیجانی و ماجراجویانه هستند. بنابراین می توانید از تصاویر و طرح های استفاده نمایید که احساس هیجان و ماجراجویانه آنان را برانگیزد.
یکی دیگر از شیوه های خلاقانه که گرافیست ها برای طراحی جلد کتاب استفاده می کنند استفاده از واقعیت های زندگی انسان هاست. طرح جلد کاغذ قهوه ای یا استفاده از تصاویر مربوط به یک اتفاق مانند جنگ یا استفاده از نوستالژی های دوران قدیم از جمله طرحی‌هایی است که افراد به دلیل یادآوری خاطرات گذشته از این طرح ها زیاد استقبال می کنند.
طراحی جلد کتاب کاری تخصصیست که نیازمند مهارت و علاقه و داشتن تجربه می باشد. سفارش طراحی جلد مرحله مهمی از مراحل پیش از چاپ می باشد.

هزینه طراحی جلد کتاب:

تعرفه طراحی جلد کتاب بسته به ابعاد یا به اصطلاح قطع کتاب متفاوت است. طراحان حرفه ای در کارلنسر آماده انجام سفارش های طراحی جلد کتاب با کمترین هزینه و بهترین کیفیت هستند. برای انجام سفارش طراحی جلد کتاب ، تقویم و سررسید می توانید کار خود را به متخصصین کارلنسر بسپارید.
برای طراحی جلد کتاب و مجله کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی جلد کتاب و مجله
پشتیبانی