برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها طراحی سایت دکتر

طراحی سایت پزشکی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی سایت پزشکی
اگر یک پزشک یا محتوانویس پزشکی هستید، طراحی یک سایت پزشکی حرفه ای بخش مهمی از اعتبار حضور شما در دنیای مجازی و اینترنتی را رقم می زند. طراحی سایت پزشکی برای دکترها و پزشکان، اهمیت فراوانی از جنبه های گوماگون دارد. در یک سایت حرفه ای علاوه بر قرار دادن اطلاعات تماس و سابقه حرفه ای و بیوگرافی تحصیلی پزشک می توان به روز ترین مطالب پزشکی و همچنین نمونه کارهای پزشک مانند نتایج عمل های زیبایی بینی و لاغری و .... را قرار داد. برای سفارش طراحی سایت پزشکی همین امروز یک پروژه در کارلنسر ثبت کنید و از بین متخصصین فریلنسر پس از بررسی و مقایسه بهترین طراحی سایت را برای پروژه خود انتخاب کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی سایت پزشکی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای طراحی سایت دکتر را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی سایت پزشک

طراحی سایت برای مطب پزشکی شما، ایجاد یک دفتر مجازی و تصویر دیجیتالی از کلینیک شماست. یک ارائه آنلاین عالی، حرفه‌ای بودن خدمات پزشکی شما را نشان می‌دهد. به همین دلیل طراحی وب‌سایت پزشکی باکیفیت، حیاتی است و باید از قوانین استانداردی پیروی کند. رنگ‌هایی که برای چشم دلپذیر هستند، فونت‌های خوانا و پیمایش ساده، چند نمونه از این موارد هستند. بااین‌حال، عناصر طراحی خاص، وزن بیشتری در صنعت مراقبت‌های بهداشتی نسبت به دیگران دارند. طراحان سایت حرفه ای کارلنسر، وب‌سایت‌های جذابی را ایجاد می‌کنند که بر نیازهای خاص حوزه پزشکی تمرکز دارند تا به بهبود عملکرد مطب شما، افزایش شهرت و بیماران مراجعه‌کننده و در نتیجه، ایجاد درآمد بیشتر، کمک کنند.

مزایای داشتن یک وب‌سایت پزشکی حرفه‌ای

بسیاری از پزشکان تصور می‌کنند که تنها زمانی به یک وب‌سایت نیاز دارند که بخواهند از آن برای بازاریابی بیماران بالقوه استفاده کنند. اما، طبق یک مطالعه اخیر، ۸۰ درصد از کاربران اینترنت، اطلاعات پزشکی را به‌صورت آنلاین جستجو می‌کنند. این بدان معنی است که بیماران فعلی و آینده شما، در حال حاضر به دنبال اطلاعات پزشکی و پزشکان مجرب به‌صورت آنلاین هستند. یک وب‌سایت مطب پزشکی که به‌خوبی طراحی شده باشد علاوه بر ارائه خدمات تمام‌وقت، اطلاعات پزشکی به مردم، دسترسی پزشکی آسان‌تر برای همه، اطلاعاتی مانند ساعات کاری و مکان مطب شما را در اختیار بیماران قرار می‌دهد که می‌تواند اعتبار و پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ را برای شما افزایش دهد.
اگر مردم بعد از ساعات کاری به درمان‌های پزشکی نیاز داشته باشند، با وجود این وب‌سایت‌ها، بیماران در هر زمان و مکانی که هستند، به‌راحتی می‌توانند خدمات پزشکی را به‌صورت آنلاین دریافت کنند. برخی از مردم نیز برای عدم مراجعه به درمانگاه‌ها و مطب پزشکان، دلایل خود را دارند به‌عنوان‌مثال از رفتن به بیمارستان احساس ترس یا خجالت می‌کنند که شما با یک وب‌سایت می‌توانید به آن‌ها کمک کنید.

ویژگی یک وب‌سایت پزشکی خوب

از زمان تکامل اینترنت به بهترین منبع اطلاعاتی، فرصت‌های بسیار خوبی برای انتشار اطلاعات بهداشتی فراهم شده است. بااین‌حال، کیفیت داده‌ها، به‌عنوان یک موضوع نگران‌کننده گسترده در نظر گرفته می‌شود که به طور قابل‌توجهی زندگی انسان را تحت‌تأثیر قرار داده است. ازآنجایی‌که تعداد کاربران فعال اینترنت به طور فزاینده‌ای رشد می‌کند سفارش تولید محتوا دقیق و درست در جامعه مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به ویژگی‌هایی که وب‌سایت شما را حرفه‌ای‌تر می‌کند اشاره شده است.

وب‌سایت شما باید مخاطب خاص شما را هدف قرار دهد

مطب پزشکان، بسته به تخصص آنها و متعاقباً گروه بیمار موردنظر آنها متفاوت است. مطب یک متخصص اطفال مطمئناً شبیه مطب یک جراح ارتوپد نخواهد بود. تخصص‌های مختلف، بیماران مختلف، دکوراسیون متفاوت!
همین قانون در مورد وب‌سایت‌های پزشکی نیز صدق می‌کند. طراحی بسته به گروه جمعیتی که کلینیک قصد جذب آن را دارد متفاوت خواهد بود و باید از جذاب‌ترین سفارش طراحی گرافیک برای مخاطبان هدف خود استفاده کنند.
اگر بیماران جوان را هدف قرار دهید، طراحی وب‌سایت پزشکی شما می‌تواند رنگ بیشتری را داشته باشد. اگر تمرکز شما، افراد مسن یا افراد دارای معلولیت باشد، طراحی شما باید ناوبری بسیار ساده داشته باشد. طراحان وب‌سایت پزشکی ما با در نظر گرفتن مخاطب هدف شما، به شما کمک می‌کنند که بهترین وب‌سایت را داشته باشید.

طراحی وب‌سایت شما باید ساده و واضح باشد

از وب‌سایت خود برای نمایش اطلاعات کلیدی استفاده کنید. این قانونی است که در طراحی بهترین وب‌سایت‌های پزشکی باید کاملاً اعمال شود تا درک موضوع سایت شما برای بازدیدکنندگان بسیار آسان شود و مراجعه‌کننده در کمترین زمان به مطالب موردنیاز خود دستیابی داشته باشد. طراح رابط کاربری سایت شما باید به گونه ای کار کرده باشد که مخاطب در سایت پزشکی شما ماندنی شود.
راز وب‌سایت پزشکی که توسط فریلنسرهای ما طراحی می‌شود، توازن است به طوری که نه عکس‌های زیاد داشته باشد نه پاراگراف‌های بی‌پایان. سفارش تولید محتوا سایت سایت سایت پزشکی خود را باید به نویسنده محتوایی بسپارید که خلاصه و تاثیرگذار بنویسد. اگر می‌خواهید یکی از بهترین وب‌سایت‌های پزشکی را داشته باشید، با استخدام یک طراح سایت حرفه‌ای، وب‌سایت خود را تاحدامکان ساده و واضح کنید تا ناوبری برای بیمارانتان آسان شود.

طراحی واکنش‌گرا

بهترین وب‌سایت‌های دنیا از طراحی واکنش‌گرا استفاده می‌کنند. مؤثرترین راه برای داشتن یک وب‌سایت پزشکی خوب این است که بر روی هر دستگاهی، صرف‌نظر از اندازه صفحه‌نمایش، به طور عالی رندر شود. در دنیای موبایل امروزی، برای اینکه در بین برترین وب‌سایت‌های سلامت قرار بگیرید، باید طراحی ریسپانسیو داشته باشید. توصیه می‌شود عملکرد وب‌سایت خود را به‌صورت دوره‌ای بر روی دستگاه‌های مختلف آزمایش کنید. با استخدام طراح سایت متخصص، به‌راحتی می‌توانید به آن دست پیدا کنید. می توانید در این مورد مقاله چک لیست طراحی ریسپانسیو سایت را مطالعه نمایید.

محتوای بصری کافی را در طراحی خود بگنجانید

آمار نشان می‌دهد که تولید محتوای بصری، ویدئو یا عکس، در مقایسه با متن، اشتراک‌گذاری و بازدید بیشتری دارد. در نظر داشته باشید که در این استراتژی باید تعادل را حفظ کنید و افراط‌وتفریط نکنید. تصاویر بصری بیش از حد، بازدیدکنندگان را از یافتن و دسترسی به محتوای کلیدی منحرف می‌کند. شکی نیست که نمایش اسلاید یا ویدئو سریع‌تر توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌کند، اما اطمینان حاصل کنید که از اندازه فایل‌های بزرگ که می‌تواند تأثیر منفی بر زمان بارگذاری صفحه داشته باشد، دوری کنید. می توانید به راحتی با ثبت سفارش ادیت ویدیو، یک فریلنسر متخصص ویرایش فیلم برای سایت پزشکی خود استخدام کنید.

از عناصر تعامل با بیماران در وب‌سایت خود استفاده کنید

شما باید وب‌سایت پزشکی خود را تعاملی کنید تا بازدیدکنندگان را جذب کند. اگر می‌خواهید بیمارانتان با شما یک قرار ملاقات رزرو کنند، به آن‌ها اجازه دهید این کار را در وب‌سایت شما بدون نیاز به تماس گرفتن انجام دهند. علاوه بر این، می‌توانید با ایجاد یک درگاه پرداخت، هزینه ویزیت را اینترنتی دریافت کنید یا فرم‌هایی که بازدیدکنندگان می‌توانند اطلاعات کلیدی مانند بیمه، شرایط پزشکی، جزئیات تماس و غیره را وارد کنند، کار را برای مخاطبین آسان کنید. استخدام کارشناس روابط عمومی در سایت پزشکی می تواند یک قدم مثبت برای پیشرفت سایت به حساب بیاید.

برای موفقیت خود یک برند بسازید

یک برند به شما این امکان را می‌دهد که در بین دیگران متمایز شوید ودر عین حال باعث وفاداری و ارجاع می‌شود. شما نیاز دارید که بیماران هر بار نزد شما بیایند و دوستان و اعضای خانواده خود را به شما معرفی کنند. به یاد داشته باشید که مردم‌دوست دارند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. هنگامی که آنها به خدمات پزشکی نیاز دارند، برند پزشکی باشید. همچنین می توانید با سفارش طراحی لوگو خود را در ذهن مراجعه کنندگان خود ماندگار کنید.

محتوای ارزشمند را برای دوستی با موتورهای جستجو اضافه کنید

اگر می‌خواهید ترافیک داشته باشید و مخاطبان خود را افزایش دهید، وب‌سایت شما باید در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد. موتورهای جستجو باید محتوای وب‌سایت شما را مرتبط با جستجوهای انجام شده توسط بیماران بالقوه پیدا کنند. برای این کار باید محتوای سئو شده‌ در وب‌سایت خود ارائه دهید و هر چند وقت یک بار با سفارش بهینه سازی محتوا سایت پزشکی خود سئو سایت را تقویت نمایید. افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو، اعتماد بیماران را به شما افزایش دهد که برای دستیابی به موفقیت شما ضروری است.

طراحی سایت پزشکی با کارلنسر

در پایان، می‌توانیم از مزایای فناوری که در حال حاضر در اختیار داریم برای بهبود هر چیزی که می‌توانیم، استفاده کنیم تا زندگی‌مان آسان‌تر و راحت‌تر شود. به‌عنوان‌مثال، وجود یک وب‌سایت مزایای زیادی را برای افراد به ارمغان آورده است، مانند خدمات پزشکی آنلاین که در آن افراد می‌توانند به‌صورت آنلاین درمان شوند. یک وب‌سایت پزشکی در واقع دروازه‌ای بین شما و بیماران است. تیم طراحی وب‌سایت پزشکی کارلنسر با سیستم پرداخت امن ، شما را در طول فرایند ایجاد بهترین وب‌سایت ممکن، راهنمایی می‌کنند. ارائه اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی و دسترسی آسان از طریق وب‌سایت شما نه‌تنها خدمات بهتری را به بیماران فعلی شما ارائه می‌دهد، بلکه به شما امکان می‌دهد به بیماران جدید نیز دسترسی پیدا کنید.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی سایت پزشکی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی