برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها طراحی پارچه

طراحی پارچه

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی پارچه
طراحی پارچه یکی از رشته های بسیار جذاب و خلاقانه در دنیای امروز می‌باشد. طراحی پارچه و لباس یک رشته کاملاً هنری است و افراد متخصص در این زمینه باید از ذوق و مهارت بالایی برای پیاده‌سازی طرح‌های قابل اجرا برخوردار باشند. از آنجایی که تمام محیط پیرامون ما را وسایلی مانند پتو، لباس، فرش، حوله و ... احاطه کرده‌اند، نیاز جامعه به طراحانی که بتوانند ایده‌های جدید و نیازهای مدرن را برطرف کنند همواره احساس می‌شود. از این رو اگر شما هم در کسب و کارهای مشابه فعالیت می‌کنید، استخدام طراح پارچه حرفه ای به شما کمک می‌کند تا فرد تمام خلاقیت و توانایی‌های هنری مطلوب خود را بکار گیرد. کارلنسر به شما کمک می‌کند تا با متخصصانی که به اصول طراحی و روانشناسی رنگ کاملاً مسلط هستند، برای انجام پروژه‌ نساجی و طراحی پارچه در ارتباط باشید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی پارچه
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای طراحی پارچه را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

سفارش طراحی پارچه

طراحی پارچه چیست؟

منظور از طراحی پارچه ایجاد طرح‌هایی جدید و خلاقانه بر روی پارچه‌ها و محصولات متفاوت در صنعت نساجی است. امروزه تمامی طراحی ها در زمینه هنر و دکوراسیون مانند طراحی لباس، مبلمان و ... در حال تغییر هستند. حتی سفارش طراحی فرش به سبک امروزی دچار تغییر شده و فرش دستباف را به دلایلی کمتر در خانه ها می توان دید. طراح در کنار این تغییرات نیاز به افرادی که بتوانند ایده‌های جدید و نوآورانه ارائه دهند، روز به روز بیشتر می‌شود. یک طراح لباس حرفه‌ای برای شبیه سازی و طراحی به نرم افزارهایی مانند Adobe Illustrator ،Artlandia SymmetryWork ،CAD ،LECTRA و Evolution Textile Design نیاز دارد.
سفارش طراحی پارچه - استخدام طراح پارچه حرفه ای دورکار

توانایی‌های مورد نیاز یک طراح پارچه

 • جزئی نگری و دقت بالا
 • علاقه‌مندی و تمایل بالا به مد و پارچه
 • دارا بودن ویژگی‌هایی خود اشتغالی مانند بازاریابی
 • توانایی بالا در تجزیه و تحلیل روند تولید از مواد اولیه
 • علاقه‌مندی در طراحی‌های رایانه‌ای با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی

گرایش‌های مختلف طراحی پارچه

طراحی پارچه با فشن، نقاشی و هر چیزی که با پارچه سروکار دارد در ارتباط است. همه چیزهایی که در روز از آن‌ها استفاده می‌کنیم مانند زیرانداز، حوله،لباس‌ها و حتی عروسک‌ها همگی نتیجه فکرهای متعدد و خلاقیت طراحان پارچه است. این رشته دارای 3 گرایش مهم است که اگر نیاز به استخدام طراح پارچه حرفه ای در کسب و کار خود دارید، بهتر است با این 3 گرایش آشنایی پیدا کنید.

گرایش طراحی چاپ پارچه

در گرایش طراحی چاپ پارچه، طراحان برای‌ پارچه‌های‌ بافته‌ شده‌ طرح‌ می‌دهند. در این گرایش، طراح پارچه با راپورت بندی طرح‌ها را به گونه‌ای در نظر می‌گیرد که برای چشم آزار دهنده نباشد.

گرایش طراحی بافت پارچه

گرایش طراحی بافت پارچه بر روی طراحی و نقش بندی پارچه تمرکز دارد. طراحان پارچه در این گرایش بر روی تار و پود کار می‌کنند. فرد متخصص در طراحی پارچه باید از خلاقیت و دید هنری بالایی برخوردار باشد. از آنجایی که طراحی اصولی پارچه با خلاقیت هنری همراه است و افرادی که صرفاً برای حس و حالشان در این زمینه فعالیت می‌کنند ممکن است با موفقیت زیادی مواجه نشوند و رفتن به سمت رشته نقاشی بهترین کار است.

گرایش طراحی لباس

طراحی لباس دارای دو قسمت مهم تک دوزی (مزون) و صنعت است. در گرایش طراحی لباس، طراحان برای مشاغل و گروه‌های متفاوت مانند ورزشکاران، هنرمندان، پزشکان و ... ایده‌های خلاقانه خود را بکار می‌گیرند.

درآمد طراحی پارچه در ایران

درآمد طراحی پارچه و میزان حقوق دریافتی طراحی پارچه در ایران مانند مشاغل هنری دیگر متغیر است، اما طراحان پارچه با توجه به نیازهای جامعه درآمد خوبی در ایران و خارج از کشور دارند. طراحان پارچه می‌توانند به صورت خصوصی و استخدامی به فعالیت بپردازند. اما در نهایت درآمد طراحی پارچه به میزان خلاقیت، صبور بودن فرد، نوآوری و خیلی موارد دیگر بستگی دارد.
سفارش طراحی پارچه - استخدام طراح پارچه حرفه ای دورکار

چگونه یک طراح پارچه را استخدام کنیم؟

استخدام طراح پارچه در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح پارچه می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح پارچه دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح پارچه حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی پارچه در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح پارچه مورد نظر خود را در 4 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان پارچه باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند.
 • پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح پارچه را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح پارچه هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح پارچه، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح پارچه چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی پارچه با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح پارچه متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح پارچه، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان پارچه و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی پارچه تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح پارچه تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی پارچه به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح پارچه

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی پارچه
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح پارچه دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان پارچه در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان پارچه رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح پارچه در کارلنسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح پارچه، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی پارچه
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح پارچه
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی پارچه
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی