طراحی هویت بصری

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی هویت بصری
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی هویت بصری از اصلی ترین گام های موفقیت و رشد هر برندیست. نخست باید بدانیم هویت بصری چیست و چه کارکردی دارد. همانند هویت شخصی هر برند دارای هویتی متمایز است. هویت بصری را می توان به شکل کل تصویری دانست که از اولین مواجهه با برند به ذهن مخاطب متبادر می شود. برای مثال طراحی کارت ویزیت ، ست اداری ، طراحی پوستر، طراحی پیکسل و سایر الزامات اداری و تبلیغاتی را می توان قسمتی از طراحی هویت بصری دانست. برای طراحی هویت بصری و درک بهتر از هویت و ماهیت یک برند باید ایتدا به سوالات زیر پاسخ داد : - شخصیت برند شما چیست؟ - چه چیزی برند شما را از سایر رقبا متمایز می کند؟ - ماموریت و باور اصلی مجموعه شما چیست؟ به این ترتیب می توان ابتدا یک چک لیست برای هویت بصری طراحی کرد .پس از آن می توان اقدام به طراحی و اجرای المان های بصری و عینی و ست اداری و گرافیکی نمود. طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی پاکت نامه و سایر عوامل بصری تنها قسمتی از طراحی هویت بصری هستند. یکپارچگی پیام با ظاهر برند و روشن بودن پاسخ به سوالات بالا نقشی تعیین کننده در تبیین هویت بصری مناسب برای برند و کسب و کار شما دارد. برای طراحی گرافیک و سایر المان های هویت بصری برند خود می توایند از طریق سایت کارلنسر و فریلنسرهای حرفه ای ما اقدام کنید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها طراحی هویت بصری
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای طراحی هویت بصری را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
طراحی هویت بصری برند پوشاک اورود
طراحی هویت بصری هویت برند هویت بصری هویت بصری برند طراح هویت بصری طراحی هویت برند
پیش نمایش
prvphl
(۳)
پروفایل
لوگو به زیباترین شکل اجرا شده، به علت اینکه نام الارز به معنای رز بسیار زیباست. یکی از ویژگی های این پروژه آن بود که از لوگو استیکری ساخته شد تا در پاسخ مشتریان گلی به آنها تقدیم شود و چه بهتر که این گل زیبا همان لوگو ین سالن زیبایی است.
هویت بصری طراحی لوگو طراح هویت بصری
پیش نمایش
anismonjezi متخصص جدید
پروفایل
تمامی طراحی های من حداقل 2 الی 3 طرح اولیه است که کارفرما عزیز انتخاب میکنن و طرح نهایی اجرا میشه (مطابق با سلیقه ی شما دوست عزیز)
برندینگ هویت بصری طراحی لوگو طراح هویت بصری
پیش نمایش
shabnam_radmard
(۳)
پروفایل
این لوگو به سفارش شرکت نصب و تعمیر نگین نصب گروس طراحی شده. که با ترکیب نگین(الماس) و دکمه های آسانسور طراحی شده علامت فلش در وسط الماس اشاره به دکمه بالا و پایین الماس دارد.
طراحی لوگو هویت بصری برند طراح هویت بصری
پیش نمایش
yasaman_ebr74
(۱)
پروفایل
این کار رو تابلوشون هم طراحی شد تقریبا طراحی این سفارش دو هفته زمان برد و از اسم فروشگاه با ترکیبی خاص و فرمی شال گونه معنای کلی این بیزینس را تشکیل خواهد داد
طراحی هویت بصری طراحی اسم هویت بصری طراحی لوگو طراحی نماد طراح هویت بصری
پیش نمایش
Sinamostakin متخصص جدید
پروفایل
تو این پروژه برای کارفرما مهم بود که حتما از ماه استفاده بشه و خیلی مینیمال باشه که بعد از چند تا اتود و ارائه بلاخره این طرح مورد قبول واقع و طراحی و تحویل داده شد.
طراحی هویت بصری هویت بصری طراحی لوگو ایلاستریتور
پیش نمایش
amirrkhezri
(۱)
پروفایل
ریبرندینگ شهرداری اصفهان طراحی دفترچه هویت دیداری شهرداری اصفهان لازم به ذکر است که لوگوی شهرداری اصفهان طراحی مرتضی ممیز است و بنده صرفا دفترچه گرید لاین هویت دیداری شهردرای صافهان را طارحی کرده ام
طراحی هویت بصری هویت بصری هویت برند طراحی لوگو طراح هویت بصری طراحی هویت برند طراحی اوراق اداری طراحی هویت سازمانی
پیش نمایش
naghshstudio متخصص جدید
پروفایل
طراحی هویت بصری برند فست فود چیکن گاردن شامل طراحی لوگو ست اداری منو و... طراح حمید رضازاده
طراحی هویت بصری هویت سازمانی هویت بصری برند طراحی هویت برند طراحی هویت سازمانی
پیش نمایش
GraphicHamid
(۱)
پروفایل
لوگو و هویت بصری پیشنهادی مبلمان خورشید درمورد هربخش از لوگو توضیح داده شده. و کوچک ترین بخش های لوگو و لوگوتایپ طراحی و شخصی سازی شده است.
هویت برند هویت بصری طراحی هویت طراحی لوگو ایلاستریتور طراحی گرافیک هویت بصری برند طراحی لوگوتایپ طراح هویت بصری طراحی هویت برند
پیش نمایش
Delaram_Z
(۱)
پروفایل
طراحی لوگو تایپ برای شرکت تولید کننده مواد غذایی ارگانیک
طراحی هویت بصری هویت بصری طراحی لوگو طراحی لوگوتایپ
پیش نمایش
logokomeil متخصص جدید
پروفایل
طراحی هویت بصری گروه تبلیغاتی آرتیماد
طراحی هویت بصری هویت بصری طراحی لوگو طراحی لوگوتایپ
پیش نمایش
amirhossein متخصص جدید
پروفایل
طراحی هویت بصری کافه بیسکویت مشهد
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
Seyede_Rasta_Mu متخصص جدید
پروفایل
نشان و هویت بصری اصلی: فرم لوبیا با گیاه لوبیا نماد: محصولات حبوبات سبک: مینیمال
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
BMOHAMADI66 متخصص جدید
پروفایل
طراحی هویت بصری و طراحی هدیه ها
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
asaray متخصص جدید
پروفایل
هویت بصری شرکت اپتیسان
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
AthenaHosseini متخصص جدید
پروفایل
کپشن برند
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
hdesignir متخصص جدید
پروفایل
فایل پی دی اف را دانلود کنید. صفر تا صد هویت سازمانی یک شرکت صنایع غذایی طراحی شده است. تمامی توضیحات لازم در برند بوک ثبت شده است.
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
Helma_rslv متخصص جدید
پروفایل
طراحی هویت بصری استارتاپ فینیونی ۱۳۹۷
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
farzinph متخصص جدید
پروفایل
در این بروشور سعی کردم با استفاده از اشکال ساده، تعادل بصری ایجاد کنم و در عین حال، از رنگ‌هایِ معرفِ برند LG استفاده کنم.
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
AmirGraphy متخصص جدید
پروفایل
طراحی هویت بصری _ گروه خدماتی تبسم
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
WorkPleasure متخصص جدید
پروفایل
شرکت واردات و صادرات اکسل لوگوی شرکت اکسل از ۳ قسمت بریده شده مثلث تشکیل شده است. رنگ سازمانی شرکت اکسل، آبی و قرمزاست.در بعضی قسمت ها سفید نیز به کار برده شده است. مثلث بیرونی قرمز رنگ و رأس آن رو به داخل است تا نشان دهنده واردات باشد.
طراحی هویت بصری
پیش نمایش
rosha_a متخصص جدید
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

سفارش طراحی هویت بصری برند

$h2

چگونه یک طراح هویت بصری برند را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام طراح هویت بصری برند در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح هویت بصری برند می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح هویت بصری برند دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح هویت بصری برند حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی هویت بصری برند در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح هویت بصری برند مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان هویت بصری برند باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند.
  • پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین طراح هویت بصری برند را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح هویت بصری برند هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح هویت بصری برند، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام طراح هویت بصری برند چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های طراحی هویت بصری برند با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح هویت بصری برند متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح هویت بصری برند، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان هویت بصری برند و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی هویت بصری برند تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح هویت بصری برند تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی هویت بصری برند به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام طراح هویت بصری برند

$/h2
هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی هویت بصری برند
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح هویت بصری برند دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام طراحان هویت بصری برند در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان هویت بصری برند رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح هویت بصری برند در کارلنسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح هویت بصری برند، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی هویت بصری برند
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح هویت بصری برند
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای طراحی هویت بصری کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی هویت بصری
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی