طراحی منو رستوران

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی منو رستوران
طراحی منو رستوران

طراحی منو رستوران

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی منو رستوران
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی منو رستوران و کافی شاپ یکی از اصلی ترین مراحل در راه اندازی رستوران ها می باشد. تاثیرات دیداری روی تصمیم گیری مخاطب برای انتخاب غذا قابل انکار نیست. یک منوی زیبا با عکس های جذاب تاثیر زیادی در ترغیب مشتریان به سفارش غذا و نوشیدنی در رستوران، کافی شاپ و فست فود دارد. در منوی غذاها تلفیق هنرمندانه طراحی گرافیک با عکس های زیبا می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. برای سفارش طراحی منو رستوران یا منوی کافی شاپ می توانید از خدمات طراحان گرافیک کارلنسر استفاده نمایید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
مهارت های پیشنهادی
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین منو رستوران را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

طراحی منو

منو فست فود با رنگ انتخابی کارفرما

طراحی منو رستوران

طراحی در سه سطح A , B , C انجام میشود جهت اطلاع بیشتر پیام بگذارید

منو آنلاین رستوران قالب عمومی

قالب عمومی منو آنلاین رستوران ، به سفارش شرکت هاینکست برای رستوران های در حال توسعه و کافه ها و... طراحی و اجرا شده و در مرحله بهره برداری میباشد

طراحی منو رستوران

منوی رستوران

طراحی منوی فست فود با تم سیاه قلم

MENU CAFE FASTFOOD

منو کافه رستوران TOPRAK کار شده با نظر کارفرما

منوی خرید / فراورده های گوشتی روشاکیک

طراحی منو برای فراورده های گوشتی روشاکیک

رابط کاربری منوی رستوران

در این رابط یک منوی رستوران به صورت اختصاصی با xd و فتوشاپ طراحی شده

منو رستوران

طراحی منو رستوران با ادوبی فتوشاپ

منو کافه و رستوران

طراحی منوی رستوران

طراحی منوی 3 لته رستوران

منوی کافه رستوران

ادغام عناصر رستوران در بکگراند منو و ادغام رنگ های دکور کافه رستوران در کارت ویزیت و منوی رستوران با دسته بندی های دقیق در بخش های متفاوت کافه رستوران

طراحی اختصاصی منوی رستوران

طراحی منوی غذا

طراحی انواع منو

من میتوانم انواع منو در سبک های مختلفی راه برای شما طراحی نمایم. من آنهارا در کمترین زمان ممکن و حداقل مبلغ انجام میدهم.

طراحی حرفه ای همراه با تصویر منو رستوران ایرانی عربی

طراحی حرفه ای همراه با تصویر منو رستوران ایرانی عربی

طراحی بیلبورد رستوران

طراحی بیلبورد تبلیغاتی رستوران

طراحی بروشور یک شرکت تولیدی برای حضور در نمایشگاه بین المللی اربیل عراق

طراحی بروشور یک شرکت تولیدی برای حضور در نمایشگاه بین المللی اربیل عراق

طراحی منوی فست فود

طراحی منوی دو روی فست فود بیرون بر و داخل شعب
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی منو رستوران

آیا سفارش طراحی منو رستوران دارید؟

ابزار، وسایل و دکوراسیون یک رستوران می تواند مشتری را برای خلق یک تجربه مثبت جذب نماید. از عکس های هوس انگیز غذاهای لذیذ روی دیوارها گرفته تا گل های رنگارنگ روی میز غذا، یکی از ابزارهای جدایی ناپذیر رستوران یا کافی شاپ منوی غذایی رستوران یا کافی شاپ است. منو رستوران شامل لیستی از غذاها، دسرها، نوشیدنی ها و سایر خدمات رستوران به همراه قیمت آن ها است.
از این رو طراحی منوی رستوران به صورتی که در شأن نام رستوران و مهمانداری آن باشد، پراهمیت است.
اگر شما صاحب کافی شاپ یا رستورانی هستید و قصد دارید در منوی قبلی تغییراتی اعمال نمایید یا جهت تنوع یک منوی جدید را برای کسب و کار خود داشته باشید، مقاله زیر را مطالعه فرمایید تا با جزئیات سفارش طراحی منو رستوران بیشتر آشنا شوید.

چرا طراحی منوی رستوران اهمیت دارد؟

شاید شما به عنوان صاحب یک رستوران یا کافه معتقد باشید، شمایل ظاهری منو رستوران آنچنان در جذب و ترغیب مشتری موثر نیست. چرا که منو تنها لیستی از غذاها به همراه قیمتشان است، اگر شما نیز چنین اعتقادی دارید، بهتر است روی این موضوع بیشتر تامل نمایید. چرا که تک تک اجزای یک رستوران برای میزبانی از مشتری می بایست اثر مطلوبی روی ناخودآگاه فرد باقی گذارد. مهمانان و مشتریان تشریفات را می پسندند و انتظار دارند وارد رستوران که می شوند، اصول تشریفاتی از کلیات تا جزئیات رعایت شده باشد. از طرفی شما می توانید با سایر وسایل رستوران از جمله منو، هویت رستوران خود را به نمایش بگذارید. یک طراحی مناسب و اصولی برای منو رستوران علاوه بر اینکه می تواند ذائقه مشتریان را تحریک کند، یک ابزار تبلیغاتی خوب برای رستوران شما به شمار می رود.

طراحی بهینه منو رستوران

در یک منو زیبا اول از همه از رنگ های درخشان و اشتها برانگیز مثل رنگ های زرد، نارنجی و قرمز استفاده می شود. تم کلی منو بهتر است با رنگ های استفاده شده در لوگو هماهنگ باشد. هماهنگی منو رستوران و لوگو بسیار حائز اهمیت است زیرا می تواند حسی عالی در ذهن مشتری شما ایجاد کند. برای این طراحی لوگو رستوران باید نکات طراحی لوگو به درستی رعایت شود.
در طراحی منو رستوران تایپوگرافی بسیار اهمیت دارد. بهتر است از فونت های ریز استفاده نشود. نوع تایپ با حال و هوای رستوران همخوانی داشته باشد. پیچیدگی خطوط و تایپ به گونه ای نباشد که چشمان مشتری خسته و سردرگم شود، بلکه احساس راحتی به مشتری دهد. عکس غذاها یا رنگ های به کار رفته می بایست احساس لذیذ بودن و وسوسه انگیز بودن را به مشتری منتقل کند.
همه این نکات و نکات بیشتر، موارد پراهمیتی است که طراح منو رستوران می بایست به آن ها واقف باشد و آن ها را به درستی رعایت نماید.

استخدام گرافیست برای طراحی منو رستوران

کارلنسر پذیرای تمامی صاحبین رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها و سالن های غذاخوری، جهت ثبت پروژه طراحی منو رستوران آنها است. اصولاً سایت کارلنسر بستری متعامل و پویا میان کارفرما و فریلنسر است که هدف آن ایجاد و بهبود تجربه فریلنسینگ و دورکاری است.
برای استخدام فریلنسر گرافیست، شما به عنوان کارفرما می توانید پروژه طراحی منو رستوران خود را در سایت به صورت رایگان ثبت نموده تا فریلنسرها روی پروژه شما پیشنهادات همکاری خود را ارائه نمایند. سپس شما با بررسی پیشنهادات، رزومه، سابقه فریلنسرها و همچنین گفتگو با آنها، اقدام به استخدام فریلنسر برای طراحی منو رستوران خود می نمایید. در حین انجام پروژه نیز می توانید با فریلنسر ارتباط داشته باشید. لازم به ذکر است پرداخت دستمزد به فریلنسر طبق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام میشود.

مزایای برون سپاری پروژه طراحی منو رستوران در کارلنسر

از جمله مزایایی که سبب بهبود تجربه کارفرما در کارلنسر می شود عبارتند از:
  • کارفرما می تواند به فراخور نیاز، بودجه و مدت زمان در دسترس خود فریلنسر را انتخاب کند؛ زیرا همانطور که گفته شد، تعدادی از فریلنسر گرافیست های سایت با مهارت و تجربیات گوناگون به کارفرما پیشنهاد همکاری می دهند. لذا کارفرما متناسب با انتظارات خود، می تواند از میان پیشنهادات مختلف، بهترین را انتخاب کند.
  • فریلنسر و کارفرما در حین انجام پروژه طراحی منو رستوران امکان گفتگو و تعامل با را دارند و می توانند درباره ی کم و کیف کار با یک دیگر گفتگو نمایند.
  • امکان پرداخت امن برای کارفرما مهیا است، به این صورت که کارفرما هزینه را پرداخت می کند و مبلغ تا پایان کار نزد کارلنسر باقی می ماند و زمانی که پروژه تکمیل شد، در صورت رضایت کارفرما هزینه به فریلنسر پرداخت می شود.
  • امکان استخدام چند فریلنسر روی یک پروژه وجود دارد.
  • در صورت بروز هرگونه اشکال، پشتیبانان سایت جهت پاسخگویی به مشکلات آنلاین هستند.
  • پس از پرداخت موفق دو درصد از هزینه پرداخت شده در حساب کاربری کارفرما باقی می ماند و کارفرما می تواند از آن در پروژه بعدی استفاده نماید.

هزینه طراحی منو رستوران

هزینه طراحی منو رستوران به میزان مهارت طراح بستگی دارد. طراحان حرفه ای معمولاً دستمزد بالاتری نسبت به افراد مبتدی تر دریافت می کنند. میزان حرفه ای بودن طراح نیز از نمونه کارها و سوابق قبلی او مشخص است. توصیه می شود سفارش طراحی منو رستوران خود را به کسانی که پیشنهاد قیمت خیلی پایین ارائه داده اند، واگذار نکنید، زیرا ممکن است فرد مبتدی بوده و با هر قیمتی ولو قیمت های پایین حاضر به همکاری باشد، در این صورت ممکن است نتیجه کار از لحاظ فنی و مهارتی مطلوب نباشد. از طرفی قیمت های بالا نیز غیرمنصفانه است.
در سایت کارلنسر به علت بالا بودن پیشنهادات و تنوع فریلنسرها می توانید سفارش خود را با قیمتی منصفانه و معقول برون سپاری نمایید.

چقدر طول می کشد تا پروژه منو رستوران من تکمیل شود؟

پیش از شروع کار، بین کارفرما و فریلنسر طراحی منو رستوران درباره مدت زمان تکمیل پروژه توافق می شود و فریلنسر موظف است تا پایان زمان مقرر پروژه را تحویل کارفرما دهد. در این مورد توصیه می شود که مدت زمان تکمیل پروژه یک زمان معقول و منطقی باشد، آن‌قدر طولانی نباشد که به منافع کارفرما لطمه وارد کند، از طرفی اگر کارفرما عجله داشته باشد و سفارش را در مدت زمان کمی بخواهد، این کار مانع بروز خلاقیت به ذهن فریلنسر گرافیست می شود. به طوری که طراح تنها به فکر تکمیل کار در زمان مقرر است و ممکن است کیفیت کار پایین بیاید. پس با توافق روی یک مدت زمان معقول اجازه دهید که گرافیست با صبر و حوصله و خطاگیری کار را انجام دهد و فرصت بروز و اعمال خلاقیت را داشته باشد.
برای طراحی منو رستوران کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی منو رستوران
پشتیبانی