طراحی اینفوگرافیک

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی اینفوگرافیک
طراحی اینفوگرافیک
طراحی اینفوگرافیک
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی اینفوگرافیک
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی اینفوگرافیک کمک زیادی به درک راحت تر و بیان روشن تر مطلب برای مخاطب می باشد. سفارش طراحی اینفوگرافیک را به عنوان مکملی برای تولید محتوای متنی در نظر گرفت. اینفوگرافیک یک طرح تصویری یا گرافیکی است که حاوی اطلاعات کلیدی و آماری می باشد.
سفارش اینفوگرافیک به عنوان یکی از زیر مجموعه های طراحی گرافیک در سایت کارلنسر به راحتی امکان پذیر است. یک اینفوگرافیک خوب و کاربردی حجم زیادی از اطلاعات را در شکلی زیبا و جذاب به مخاطب ارائه میکند . در حالت عادی بسیاری از مخاطبین زمان و حوصله مطالعه یک متن مفصل و طولانی را ندارند. اینجاست که طراحی اینفوگرافیک و گنجاندن نکات کلیدی مطلب مانند اطلاعات آماری ، یافته ها و نکات کلیدی می تواند نقش مهمی در انتقال پیام به مخاطب ایفا کند. این مخاطب می تواند یک بازدید کننده سایت یا صفحات شبکه های اجتماعی شما باشد که با توجه به اطلاعات ارایه شده در شکل گرافیکی زمان بیشتری را در سایت یا پیج شما سپری می کند و احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به مشتری کالا و خدمات شما خواهد داشت. از این روست که داشتن اینفوگرافیک در صفحات اطلاعاتی سایت شما می تواند با افزایش dwell time یا زمان سپری شده کاربر در سایت به ارتقا رتبه گوگل و بهبود سئو سایت هم کمک شایانی کند.

موارد کاربرد اینفوگرافیک

 • داخل صفحات وبسایت و وبلاگ
 • شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، لینکدین ، تلگرام و ...
 • مجلات ، نشریات و رسانه های چاپی
 • رسانه های مولتی مدیا ، ارایه و پرزنتیشن های علمی و ...
برای ثبت سفارش و کسب اطلاع از قیمت و تعرفه طراحی اینفوگرافیک کافیست به رایگان یک پروژه در کارلنسر ثبت کنید. در زمان کوتاهی پس از ثبت و تایید پروژه طراحان گرافیک پیشنهادات مالی و زمانی خود را برای شما ارسال میکنند. با مقایسه و بررسی نمونه کارها می توانید بهترین فریلنسر را برای پروژه طراحی اینفوگرافیک خود انتخاب کرده و در زمان کوتاهی کار را تحویل بگیرید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها اینفوگرافیک
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای اینفوگرافیک را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
طراحی اینفوگرافیک
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
فلاحی متخصص جدید
پروفایل
سلام عزیزان من طراحی اینفوگرافیک انجام می دهم
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
Alihazeri7 متخصص جدید
پروفایل
اینفوگرافیک جشنواره سیمرغ
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
Davood_Bagheri متخصص جدید
پروفایل
طراحی اینفو‌گرافی(خام)
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
AMIRREZA9125 متخصص جدید
پروفایل
اینفوگرافی
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
Daryabrii متخصص جدید
پروفایل
من در این اینفوگرافیک به جزییات چند زلزله مخرب ایران اشاره کردم .
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
Nafise_1387
(۱)
پروفایل
طراحی اینفوگرافی
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
reyhanebaqeri1 متخصص جدید
پروفایل
اینفوگرافی با طرح و متن و موضوع دلخواه در کمترین زمان
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
nickjam متخصص جدید
پروفایل
اینفوگرافیک یکی از شاخه های جذاب گرافیک که تو انواع شرکت های تجاری ازش استفاده میشه و برای ارائه مطالب بصورت خلاصه بکار گرفته میشه.
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
hamed_moghimi
(۴)
پروفایل
این اینفوگرافیک به طور سالانه بر اساس بودجه مصوب تحلیل، طراحی و اجرا می گردد.
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
hsalehian متخصص جدید
پروفایل
اینفوگرافیک بیت کوین
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
amirsoudi متخصص جدید
پروفایل
اینفوگرافیک
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
hdesignir متخصص جدید
پروفایل
مهمترین نکته در این اینفوگرافیک فتومونتاژ قلم است که فضای اصلی اینفوگرافیک را شکل داده و با دید اول موضوع اصلی این اینفوگرافیک را نمایان میکند
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
Amirmontigraph
(۲)
پروفایل
طراحی اینفوگرافی
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
pegahrakhshani متخصص جدید
پروفایل
اینفوگرافیک تجهیزات آزمایشگاهی
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
haman_daily متخصص جدید
پروفایل
اینفوگرافی سفارشی خبرگزاری تسنیم
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
sajjad133 متخصص جدید
پروفایل
طراحی اینفوگرافی مربوط به درس اصول مدیریت علوم آزمایشگاهی
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
alikeshavarx متخصص جدید
پروفایل
اینفو نسبتا ساده که حدود دو ساعت زمان برد.
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
sumdude متخصص جدید
پروفایل
طراحی اینفوگرافی روز جهانی زنان
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
sarakarimi متخصص جدید
پروفایل
طراحی اینفوگرافی درسی با توکل به خدا بیشتر آشنا شویم
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
IMABDESIGN
(۷)
پروفایل
اینفوگرافیک
طراحی اینفوگرافیک
پیش نمایش
big_fire متخصص جدید
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

سفارش طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک یکی از مهارت های ترکیبی محسوب می شود. یک طراح اینفوگرافیک حرفه ای هم با تولید محتوا و هم با اصول و روش های طراحی گرافیک آشنایی دارد. هزینه طراحی اینفوگرافیک بسته به حجم کار متفاوت است. با استفاده از فریلنسرهای طراح اینفوگرافیک کارلنسر می توانید به راحتی و با قیمت مناسب اینفوگرافیک مد نظر خود را طراحی کنید.
اینفوگرافیک مجموعه ای از تصاویر ، نمودارها و متن است که به طور خلاصه درک موضوعی را ارائه می دهد. اینفوگرافیک ابزاری ارزشمند برای برقراری ارتباط بصری است. ساخت اینفوگرافیک خلاقانه و منحصر به فرد کارآمدترین نوع محتوا بصری است و توجه کاربران را به خود جلب می کند. می توانیم اینفوگرافیک را نقطه تلاقی تولید محتوا و طراحی گرافیک بدانیم. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که تصاویر در یک اینفوگرافیک علاوه بر جلب توجه کاربر باید به آن ها کمک کنند تا محتوای اینفوگرافیک را درک و به خاطر بسپارند.
$h2

چگونه یک طراح اینفوگرافیک را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام طراح اینفوگرافیک در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح اینفوگرافیک می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح اینفوگرافیک دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح اینفوگرافیک حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی اینفوگرافیک در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح اینفوگرافیک مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان اینفوگرافیک باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح اینفوگرافیک را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح اینفوگرافیک هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح اینفوگرافیک، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

اینفوگرافیک از چه بخش هایی تشکیل شده؟

$/h2
اینفوگرافیک ها معمولا از 3 بخش متن ، تصویر و اطلاعات تشکیل شده است. اینفوگرافیک ها برای هضم آسان اطلاعات پیچیده بسیار مناسب هستند. طراحی اینفوگرافیک حرفه ای روش بسیار مناسبی برای بیان موضوعاتی است که توضیح آن با کلمات دشوار است. این بدان معنی است که ساخت اینفوگرافیک می تواند تقریباً در هر صنعتی مفید باشد. مطالبی را که می‌توان با اینفوگرافیک مطرح کرد عبارتند از: 
 • یک مرور کلی از یک موضوع ارائه دهید.
 • روند پیچیده ای را توضیح دهید.
 • یافته های تحقیق یا داده های نظرسنجی را نمایش دهید.
 • خلاصه یک پست یا گزارش طولانی وبلاگ
 • چندین گزینه را با یکدیگر مقایسه کنید.
 • آگاهی را در مورد یک موضوع یا علت افزایش دهید.
$h2

انواع اینفوگرافیک

$/h2
طراحی اینفوگرافیک انواع متنوعی دارد. انواع آن براساس قصد، مخاطب هدف شما و روندی که می خواهید اطلاعات را نمایش دهید متفاوت است.

اینفوگرافیک ایستا 

کلیه اطلاعات مورد نظر شما در قالب یک تصویر نمایش داده می شود.

اینفوگرافیک پویا

اطلاعات مورد نظر شما بصورت یک انیمیشن و موشن گرافیک برای کاربران نمایش داده می شود. این نوع اینفوگرافیک برای کاربران جذاب است. اگر می خواهید از اینفوگرافیک های پویا استفاده کنید، می توانید با سفارش موشن گرافیک یا استخدام افترافکت کار این انیمیشن را تهیه کنید.

اینفوگرافیک فیزیکی

اینفوگرافیک هایی که به صورت ماکت یا طرح های سه بعدی تهیه می شود، اینفوگرافیک های فیزیکی هستند. یک مهندس معماری می تواند برای نمایش ساختمان خود از این روش استفاده می کنند.
$h2

مولفه های مهم برای طراحی و ساخت اینفوگرافیک

$/h2
اینفوگرافیک ها از عناصر و مولفه های مختلفی ساخته می شوند. برخی از این عناصر و مولفه ها نقش کلیدی و مهمی در ارائه مطلب به عهده دارند. این عناصر و مولفه های مهم در انواع اینفوگرافیک ها مشترک هستند.

رنگ

رنگ ها و ترکیب های رنگی یکی از تاثیرگذارترین مولفه در طراحی اینفوگرافیک است. پالت رنگی انتخابی شما می تواند نقطه قوت یا نقطه ضعف اینفوگرافیک شما باشد. یک فریلنسر گرافیست می داند که برای طراحی اینفوگرافیک باید رنگ هایی استفاده شوند که ایجاد تمایز کنند. هنگامی که در طراحی اینفوگرافی دو گزینه مختلف با یکدیگر مقایسه می شوند، باید رنگ هایی استفاده شود که تفاوت و تضاد میان آن دو گروه را به وضوح نشان دهد.
یک فریلنسر طراح اینفوگرافی می داند که رنگ های مورد نظر را باید طبق رنگ غالب صفحه و رنگ پس زمینه انتخاب کند. باید رنگ هایی انتخاب شوند که مخاطبان هنگام خواندن اینفوگرافیک دچار مشکل نشوند و متن را به راحتی مطالعه کنند. اگر شما صاحب کسب و کار و برند خاصی هستید و می خواهید برای مجموعه یک تعدادی اینفوگرافیک تهیه کنید می توانید با استخدام طراح اینفوگرافی این طراحی ها را انجام دهید. فریلنسر طراحی اینفوگرافی می داند که انتخاب رنگ ها برای هر برندی باید مطابق با رنگ های رسمی آن برند باشد تا هماهنگی بیشتری را در ذهن مخاطب ایجاد کند.  هماهنگی رنگها در یک مجموعه سریالی از اینفوگرافیک ها بسیار حائز اهمیت است. اگر در ابتدای ساخت اینفوگرافیک های سریالی از یک رنگ برای نمایش آیتم خاصی استفاده کرده اید، در ادامه مجموعه نیز برای آن آیتم باید همان رنگ استفاده شود. 

فونت

با توجه به نکاتی که برای انتخاب رنگ در طراحی اینفوگرافی مطرح کردیم، انتخاب فونت نیز به طرح و موضوع اینفوگرافیک بستگی دارد. هر نوع فونتی نمیتواند مناسب اینفوگرافیک شما باشد. پس از انتخاب نوع و هدف اینفوگرافیک، می توانید فونت هایی که در دسترس تان هست را بررسی کنید. بعد از انتخاب فونت باید در مورد سبک فونتی که استفاده می شود، کج بودن، ضخیم یا نازک بودن آن نیز تصمیم گرفت. برای ساخت اینفوگرافیک هایی با موضوع واحد باید نوع و سبک فونت در تمام اینفوگرافیک ها یکسان باشد. اگر برای برند خود از فونت خاصی استفاده می کنید، بهتر است در ساخت اینفوگرافی نیز از آن استفاده کنید.  

آیکون

استفاده از آیکون های مناسب باعث افزایش تاثیر اینفوگرافی می شود. هر آیکن در ساخت اینفوگرافی قابلیت این را دارد که جای یک جمله یا پاراگراف را بگیرد. مواردی که به جای آنها میتوانید از اینفوگرافیک استفاده کنید را در محتوا خود پیدا کنید. بطور مثال برای ساخت اینفوگرافی در زمینه های ورزشی میتوانید برای هر رشته یک آیکن مشابه با رشته مورد نظر تهیه کنید. 

تصویر

استفاده از تصاویر مناسب در اینفوگرافیک ها می تواند جای توضیحات اضافی را پر کند. در ساخت اینفوگرافی نباید از تصاویر تکراری و آرشیوی استفاده کرد. اگر شما محتوا جذابی را تهیه کرده اید استفاده از تصاویر آرشیوی باعث می شود که محتوای جذاب شما به یک محتوا کسل کننده در ذهن مخاطب تبدیل شود.
$h2

اینفو گرافیک و بازاریابی

$/h2
ساخت اینفوگرافیک را می توانیم از موثرترین روش های بازاریابی محتوایی بدانیم. همچنین برای تولید محتواهای تاثیر گذار با استفاده از تکنیک آسمان خراش می توان از طراحی و ساخت اینفوگرافیک استفاده کرد. بازاریاب ها و دیجیتال مارکترها می توانند از اینفوگرافیک برای موارد زیر استفاده کنند:
 • از طراحی اینفوگرافیک برای ایجاد آگاهی از برند و افزایش نرخ تعامل کاربران استفاده کنند.
 • دستاوردها و فعالیت کسب و کار خود را در یک صفحه قابل بارگیری به نمایش بگذارند.
 • محصول یا خدمات جدید را به نمایش بگذارند.
 • با جلب توجه کاربران نرخ تعامل را در فضای مجازی افزایش دهند.
 • نکات کلیدی را در یک مقاله سفید یا کتاب الکترونیکی خلاصه کنند.
 • در ارائه به مشتری های خود داده ها را به روشی تازه ارائه دهند.
 • بحث خود را تقویت کرده و جدول زمانی را در پیشنهادهای مشتری تجسم کنند.
 • گزارش پیشرفت را با ساخت اینفوگرافیک به مشتری تحویل دهند.
 • برای تجسم جدول زمانی پروژه یا پیشرفت "بر اساس شماره" ، یک گزارش اینفوگرافیک در گزارش خود بگنجانند.
$h2

چگونه اینفوگرافی بسازیم؟

$/h2
اگر شما برای تولید محتوا تصویری خود نیاز به طراحی اینفوگرافی دارید می توانید با استخدام فریلنسر طراحی گرافیک، پروژه اینفوگرافی خود را انجام دهید.
برای ساخت یک اینفوگرافیک باید به نکات زیر توجه کرد:

انتخاب طراح اینفوگرافی

اولین نکته برای طراحی اینفوگرافیک انتخاب طراح اینفوگرافی است.اگر شما خودتان میخواهید اینفوگرافیک را طراحی کنید میتوانید از نرم افزارهای موجود برای طراحی استفاده کنید. این نرم افزارها عبارتند از:
 • Infogram
 • Easelly
 • Visme
 • Venngage
 • canva
 • Piktochart
اگر شما زمان کافی برای طراحی را ندارید و میخواهید فرد دیگری برایتان طراحی کند می توانید از فریلنسرهای طراحی گرافیک حرفه ای کمک بگیرید. فریلنسرهای طراحی اینفوگرافی با استفاده از نرم افزارهای موجود طراحی شما را انجام میدهند.

انتخاب موضوع اینفوگرافی

هر اینفوگرافیک باید روی موضوع مشخصی تدوین شود. باید در ساخت اینفوگرافی از کلی گویی پرهیز کرد. هنگامی که اینفوگرافیک جهت گیری خاصی داشته باشد می تواند برای مخاطبانتان سودمند باشد.

اطلاعاتی که میخواهید به مخاطب خود انتقال بدهید را مشخص کنید.

در این مرحله باید مشخص شود که چه چیزی عاید مخاطب خواهد شد. برای ارائه اطلاعات مفید و ارزش آفرین باید در این زمینه تحقیق کرده و اطلاعات مفیدی را جمع آوری کنید: جمع آوری اطلاعات به این دلیل است که مخاطب هنگام مطالعه اینفوگرافی شما باید احساس کند اطلاعات مفیدی کسب کرده است.
$h2

هزینه استخدام طراح اینفوگرافیک چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های طراحی اینفوگرافیک با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح اینفوگرافیک متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح اینفوگرافیک، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان اینفوگرافیک و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی اینفوگرافیک‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح اینفوگرافیک تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی اینفوگرافیک به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام طراح اینفوگرافیک

$/h2
هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی اینفوگرافیک
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح اینفوگرافیک دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام طراحان اینفوگرافیک در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان اینفوگرافیک رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح اینفوگرافیک در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح اینفوگرافیک، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی اینفوگرافیک
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح اینفوگرافیک
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای طراحی اینفوگرافیک کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی اینفوگرافیک
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی