طراحی دکوراسیون داخلی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی دکوراسیون داخلی
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی دکوراسیون داخلی یکی از محبوب ترین شاخه های معماری می باشد. نو سازی و طراحی فضای داخلی آپارتمان ها می تواند روح تازه ای به خانه ای که سالها در آن زندگی کرده اید ببخشد. همچنین طراحی داخلی منزل به شکل چشمگیر و زیبا باعث افزایش ارزش افزوده ملک نیز می گردد. از این رو می توان گفت صرف هزینه برای طراحی دیزاین داخلی منزل نوعی سرمایه گذاری روی ملک محسوب می گردد. برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی و اطلاع از تعرفه و قیمت طراحی داخلی می توانید از خدمات فریلنسرهای کارلنسر استفاده کنید یا یک پروژه به شکل رایگان ثبت کنید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها طراحی معماری
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان

طراحی دکوراسیون داخلی

امروزه با گسترش فرهنگ شهرنشینی و کاهش خانه های ویلایی و بزرگ، و به دنبال آن گسترش آپارتمان نشینی و کاهش متراژ خانه های مسکونی اهمیت دکوراسیون داخلی به طور چشمگیری افزایش یافته. به طوری که نحوه چیدمان وسایل خانه و ترتیب قرارگیری آن به طریقی که کمترین فضای ممکن را اشغال کند و بیشترین فضای باز در دسترس باشد ارزش بالایی دارد.
$h2

دکوراسیون داخلی

$/h2
به مجموعه اقداماتی که در راستای استفاده بهینه از تمام فضای موجود در خانه، و یا به ایجاد تغییراتی در شکل و فرم داخلی ساختمان و چیدمان وسایل در درون خانه گفته می شود. این تغییرات هم از طریق تغییرات ظاهری و چیدمان و هم از طریق تغییر میزان و نوع عناصر به کار رفته در طراحی داخلی انجام می شود. به طور مثال میزان نور و نوع رنگ به کار رفته در فضا و... انجام می شود.
هدف از ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی، سهولت استفاده ساکنان با توجه به نوع کاربری فضا از بخش های مختلف یک ساختمان است. در واقع طراحی داخلی حرفه ای است که در آن محیط های ساخته شده در چهارچوب سازه ها با استفاده از تکنیک ها و خلاقیت ها و هنر طراح کاربرد و هویت مخصوص خود را به خود می گیرند. طرح هایی که برای دکوراسیون داخلی ارائه می شوند، باید منطبق بر نوع کاربری فضا و نحوه استفاده افراد از فضای مورد نظر است.
طراحی داخلی ساختمان از یک الگو و منطق خاصی پیروی می کند.شما نمی توانید صرفا خلاقیت و هنر را به کار برید. باید اصول طراحی معماری و ساختمان را نیز چاشنی کار خود کنید. شما می توانید سفارش طراحی دکوراسیون داخلی خود را به طراحان حرفه ای کارلنسر بسپارید. همین الان پروژه طراحی دکوراسیون خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از طراحان داخلی آشنا می شوید که می توانید پس از مشاهده نمونه کار های انجام شده توسط آن ها و دیدن رزومه کاری آن ها اقدام به استخدام و بکارگیری آن ها در طراحی دکوراسیون داخلی خود کنید.
$h2

انواع دکوراسیون داخلی

$/h2
به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی را می توان به بخش های زیر تقسیم کرد: طراحی دکوراسیون سنتی، کلاسیک، مدرن و لاکچری! البته در نظر داشته باشید که هر کدام از این شاخه ها خود به چندین زیر شاخه تقسیم می شوند! در واقع در این طبقه‌بندی به مقوله‌های بسیار مهمی چون نقشه داخلی، تفکیک پلان‌ها، نور محیط، پوشش دیوار و کف و البته مبلمان و اثاثیه به شکل جداگانه و متناسب با نوع کاربری فضا در حال طراحی پرداخته می‌شود.

دکوراسیون سنتی

این سبک از طراحی دکوراسیون زمانی انتخاب می شود که کارفرما قصد دارد تا فضای مورد استفاده به صورت سنتی طراحی شود. این انتخاب بسته به نوع سلیقه، منطقه سکونت و سنت های حاکم بر کار فرماست و به منظور زنده نگه داشتن فرهنگ و اصالت و سنت های حاکم بر گذشتگان انجام می شود. دکوراسیون داخلی به سبک مصری یکی از مشهور ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سنتی است. طراحی دکوراسیون سنتی به شیوه ایرانی نیز یکی از سبک های این مدل از طراحی داخلی قابل توجه است، چرا که کشور ایران با داشتن قدمت چندین هزار ساله سبک طراحی مختص خود را دارد.

دکوراسیون کلاسیک

سبک کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی تلفیقی از طراحی دکوراسیون داخلی سنتی و امروزی است. این سبک از طراحی دکوراسیون در کنار سبک سنتی، اصیل ترین سبک چیدمان داخلی را تشکیل می دهد. در این سبک استفاده از کاغذ های دیواری با طرح های کلاسیک و همچنین استفاده از تابلو ها و مبلمان در سبک کلاسیک در این سبک بسیار رایج می باشد.
طراحی دکوراسیون داخلی با کمترین قیمت

دکوراسیون مدرن

در این شیوه از طراحی دکوراسیون داخلی طراح از لوازم و عناصری استفاده می کند که امروزی بوده و اصطلاحا مورد پسند نسل جوان باشد.این سبک از چیدمان برای علاقه مندان به مدرنیته و همچنین ترند روز بسیار مناسب است. در این سبک از طراحی، رنگ های متضاد اهمیت ویژه ای دارند! به طور مثال انتخاب رنگ‌های سیاه و سفید، طوسی و سفید، طوسی و زرد یا قرمز و نارنجی از جمله ترکیب رنگ‌هایی است که در این سبک از دکوراسیون بسیار دیده می‌شود. در این سبک از طراحی دکوراسیون از اثاثیه مدرن و شیک و همچنین تابلو های مدرن امروزی استفاده می شود.

دکوراسیون لاکچری

در این سبک از طراحی دکوراسیون همانطور که از نامش پیداست، شما از هر چه پر زرق و برق و گرانبهاست استفاده می کنید. ای نسبک از طراحی دکوراسیون مناسب فضا های بزرگ می باشد به طوری که شما محدودیتی در چیدمان نداشته باشید و هر چه که چشم نواز و گرانبهاست در آن به کار ببندید! در این سبک از رنگ های سفید، طلایی، زیتونی و ابی درباری استفاده می کنند. استفاده از عناصر گرانبها نظیر عتیقه، پارچه های بسیار نفیس و گران قیمت، تابلو های اصل و ارزشمند، فرش های دستبافت، پرده‌های ژاکارد و ابریشم، مبلمان سبک‌های فرانسوی و استیل، چوب‌های مرغوب و منبت کاری شده، مجسمه‌های برنزی و مسی و طلایی و تابلوفرش‌ها و همچنین سایر لوازم و اثاثیه نفیس، رایج است. طراحی دکوراسیون داخلی علاوه بر خلاقیت نیاز به آشنایی طراح با علم و نرم افزارهای معماری دارد. به طوری که در طراحی داخلی با ترکیب معماری و هنر و خلاقیت، نتیجه ای مطلوب حاصل می شود که موجب جذابیت بصری فضای طراحی شده می شود.
شما هم بعد از خواندن این مقاله احتمالا به فکر تغییر دکوراسیون داخلی فضای منزل یا محل کارتان افتاده اید! با دکوراسیون اصولی فضای سکونت یا محل کارتان آسودگی خود و اطرافیانتان را چندین برابر کنید!شما می توانید سفارش پروژه طراحی دکوراسیون داخلی خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار تعداد زیادی پیشنهاد توسط طراحان ماهر در این حوزه دریافت خواهید کرد که می توانید پس از مشاهده رزومه کاری آن ها و نمونه کار های انجام شده توسط آن ها اقدام به استخدام و به کار گیری آن ها در پروژه طراحی دکوراسیون داخلی خود کنید. طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از انواع تکنیک ها و خلاقیت خود و با استفاده از روش های نوین طراحی هر آنچه شما نیاز دارید طراحی می کنند، تا فضای محل کار یا سکونت خود را به فضایی دلنشین و زیبا تبدیل کنند.
برای طراحی دکوراسیون داخلی کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی دکوراسیون داخلی
پشتیبانی