طراحی لباس

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لباس
طراحی لباس
طراحی لباس
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لباس
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی لباس از قدم‌های اولیه و مهم تولید و دوخت لباس است. امروزه لباس‌ها اکثرا به شکل انبوه و توسط برندهای بزرگ فست فشن تولید می‌شوند. اگر شما انسانی با ایده و ذوق فراوان در زمینه‌ی طراحی لباس هستید و در نظر دارید که یک خط تولید لباس منحصربفرد راه‌اندازی کنید یا برای خود و عزیزانتان لباسی طراحی کنید که نمی‌توانید نمونه‌ی آن را در بازار پیدا کنید، سفارش طراحی لباس خود را در کارلنسر به شکل پروژه رایگان ثبت کنید تا بدون متحمل شدن هزینه های گزاف، از طریق طراحان لباس دورکار به ایده خود جامه عمل بپوشانید.
سفارش طراحی لباس از طریق طراحان کارلنسر امکان پذیر است. اگر طرح یا ایده ای برای راه اندازی یک برند یا لاین لباس دارید بدون متحمل شدن هزینه های گزاف می توانید از طریق طراحان لباس دورکار به ایده خود جامه عمل بپوشانید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی لباس را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.
با توجه به نوع طرحها آپلود کردن تعداد محدودی طرح امکان پذیر است
طراحی لباس clo3d مد و فشن 3dmodeling marvelous designer
پیش نمایش
solmazforoughi
N/A
پروفایل
این سبک طراحی پست جهت ایجاد زیبایی و توازن در پیج های فروشگاهی انجام میشه در این پروژه با در نظر گرفتن طرح لوگو و ترکیب طرح با اسم دیزاینر های برند سعی در ایجاد غالب بصری خاص در این پیج فروشگاهی شده است.
طراحی پیج طراحی لوگو طراحی هایلایت طراحی لوگوتایپ طراحی هویت برند طراحی پست اینستاگرام طراحی پست شبکه های اجتماعی
پیش نمایش
Reyhanenikuee
(۲)
پروفایل
طرح و رنگ مورد نظر روی لباس با حالت سایه روشن های لباس رویش قرار میگیرد.
طراحی لباس فتوشاپ فروشگاه لباس طراحی فتومونتاژ
پیش نمایش
kiandesinger
(۱)
پروفایل
طراحی یک سایت فروشگاهی بسیار شیک برای کارفرما.
طراحی سایت طراحی سایت وردپرس طراحی سایت فروشگاهی
پیش نمایش
amyrhsynb65
N/A
پروفایل
نمونه کار مورد نظر از طریق نرم افزار ایلوستریتور جهت چاپ و فضای مجازی برای برند مزون ترنیس طراحی شده. تمام نیازهای مشتری در طراحی اعمال شده و در نهایت و به شکرانه ی خدای بزرگ باعث جلب رضایت کارفرمای گرامی قرار گرفت، همچنین از سمت کارفرما تقاضای طراحی کاورهای هایلایت جهت اینستاگرام نیز داده شد که در نمونه کار مجزا جهت نمایش به شما عزیزان بارگذاری میکنم. آیدی پیج جهت بررسی mezon_ternis_esfahan از نکات برجسته ی پروژه میتونم به سرعت تحویل، طراحی دیحیتال و چاپی نیز اشاره کنم. استفاده از رنگ سازمانی طلایی و مشکی
طراح چاپ طراحی پیج طراحی لوگو طراحی کاور طراحی بنر سایت ادوبی ایلوستریتور طراحی سایت وردپرس طراحی پست اینستاگرام کار با نرم افزار photo shop
پیش نمایش
beseda67
(۴)
پروفایل
نمونه کار مشاهده شده با طراحی نرم افزار ایلوستریتور و فتوشاپ نیز انجام شده با رنگ سازمانی طلایی و مشکی به صورت برجسته پیرو لوگو در نمونه کار قبلی نیز طراحی شدن مزون ترنیس اصفهان mezon_ternis_esfahan آیدی پیج جهت بررسی
فتوشاپ طراحی بنر طراحی کاور طراحی لوگو طراحی پوستر طراحی گرافیک طراحی هایلایت طراحی کارت ویزیت ادوبی ایلوستریتور طراحی پست اینستاگرام
پیش نمایش
beseda67
(۴)
پروفایل
همخوان با تم و حال هوای فروشگاه مشتری به صورت مینیمال طراحی شده است
طراحی لوگو طراحی لوگو طراحی دکوراسیون داخلی
پیش نمایش
ansari25j
N/A
پروفایل
طراحی لباس مجلسی با الهام از طراحی زهیرمراد
طراحی لباس نرم افزار
پیش نمایش
elina_yavari
N/A
پروفایل
طراحی کالکشن بهار با الهام از رنگ های بهاری
طراحی لباس نرم افزار
پیش نمایش
elina_yavari
N/A
پروفایل
طراحی تگ لباس بچگانه و بزرگسال برند مگاصیص
طراحی بنر طراحی لوگو طراحی گرافیک
پیش نمایش
Reza_seyedi7823
N/A
پروفایل
این طراحی لوگو به صورت رنگی هم انجام شده که فایل سیا و سفیدش رو براتون گذاشتم صفر تا صد رو خودم انجام دادم
طراحی لباس طراحی لوگو
پیش نمایش
ZAHRA1382QADERi
N/A
پروفایل
طراحی اتاق رختکن با استفاده از ترکیب رنگ های قهوه ای و تیره. 🔆 نوردهی با استفاده از نور پنهان و نور طبیعی برای فضا.
3dmax rendering مدلسازی 3d 3d rendering طراحی دکوراسیون داخلی
پیش نمایش
Nimaxzer
(۱)
پروفایل
طراحی لوگو و هویت بصری برند لباس کارو
طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی هویت بصری طراحی هویت برند
پیش نمایش
HoseinAssar
N/A
پروفایل
طراحی شال دوتا از نمونه کارهای طراحی شال
طراحی لباس طراحی لوگو طراحی گرافیک
پیش نمایش
Aliroshan1996
N/A
پروفایل
این طراحی در پروژه قو الماس خاورمیانه <متل قو> انجام شده نوع سبک مدرن هست و در قسمتی ار کار ابزار cnc هم بکار رفته این پروژه طی یک روز کاری طراحی و خدمت کارفرما ارسال گردید
طراحی کابینت طراحی دکوراسیون داخلی
پیش نمایش
sajadmotel
N/A
پروفایل
لوگوی برند پاپروس برند تولید لباس مردانه
طراحی لباس برندینگ هویت برند طراحی لوگو هویت بصری برند طراحی لوگوتایپ
پیش نمایش
tirdadb08
N/A
پروفایل
طراحی هویت بصری مزون لباس زنانه
طراحی لباس طراحی بنر طراحی لوگو طراحی سایت طراحی گرافیک طراحی هویت بصری
پیش نمایش
tirdadb08
N/A
پروفایل
ترکیب حرف های t و W و پرنده
طراحی گرافیک طراحی لوگو موشن
پیش نمایش
soheeil
N/A
پروفایل
طراحی و مدل سازی سه بعدی لباس بافت
طراحی لباس 3dmax مدل سازی طراحی 3 بعدی طراحی سه بعدی مارولوس دیزاینر مدل سازی سه بعدی marvelous designer
پیش نمایش
soo_designer
(۵)
پروفایل
طراحی لباس و مدل سازی سه بعدی برای تیم فوتبال
طراحی لباس 3dmax طراحی سه بعدی مارولوس دیزاینر مدل سازی سه بعدی marvelous designer
پیش نمایش
soo_designer
(۵)
پروفایل
متریال پردازی رندر مارولوس دیزاینر clo3d
طراحی لباس مارولوس دیزاینر
پیش نمایش
Fateme_af78
N/A
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

همه چیز درباره طراحی لباس

لباس، به عنوان جزء مهمی از زندگی بشر، پیشینه ای هزاران ساله دارد. از همان زمانی که برگ درختان به عنوان پوششی انتخاب شدند تا زمانی که پوست و پشم حیوانات در تولید لباس مورد استفاده قرار گرفتند، اهمیت وجود لباس در زندگی انسان ها به وضوح مشخص شد. اما مسئله ای مانند طراحی لباس، در تمامی دوره های مختلف تاریخ شاید به اندازه شروع دوره مد در اواسط قرن 19 میلادی حساس نبود. پس از این دوره، بحث طراحی پوشاک بسیار گسترش پیدا کرد و تا به امروز نیز، صنعت مد پوشاک و طراحی لباس به عنوان یکی از پررونق ترین عرصه های فعالیت در سطح محلی و بین المللی در نظر گرفته می شود. امروزه افرادی با مهارت های به روز مانند فتوشاپ یا طراحی گرافیک در سایت کارلنسر هم فعالیت حرفه ای دارند، وارد صنعت مد شدند. با وجود این امکان، شما می توانید با استخدام فتوشاپ کار یا سفارش طراحی گرافیک سفارش چاپ طرح دلخواه خود را برای طراحی لباس ثبت نمایید و آنچه در ذهنتان هست را بپوشید.

تاریخچه طراحی لباس

تاریخچه مد پوشاک و طراحی لباس، به اواسط قرن 19 میلادی و سالهای 1858 تا 1870 باز می گردد. در این سالها، چارلز فردریک به عنوان اولین طراحی لباس و مد، پایه گذار اولین خانه مد شد. در آن زمان مرسوم بود که لباس ها به صورت طرح های آماده و دوخته شده به مشتریان عرضه شود، اما فردریک تصمیم گرفت الگوهای متفاوتی از لباس ها طراحی شده و به مشتریان نشان داده شود تا آنها از بین طرح های موجود، طرح دلخواه خود را برای دوخت لباس انتخاب کنند. این روند به حدی برای مشتریان جذاب بود که تعداد خانه های مد و طراحی لباس روز به روز افزایش پیدا می کرد. چارلز فردریک اولین خانه مد را در شهر پاریس بنا نهاد و امروزه نیز با گذشت نزدیک به 2 قرن، همچنان پاریس به عنوان مهد مد و طراحی لباس در دنیا شناخته می شود.

طراحی لباس امروزی

دامنه مد و طراحی لباس امروزه بسیار متفاوت تر از زمان های گذشته است. در آن زمان صرفا مد در لباس های بیرون از منزل و برای بانوان بود اما در حال حاضر، طراحی لباس برای تمامی گروه های سنی اعم از زن و مرد و در تمامی دسته بندی های پوشاک مانند لباس خواب، لباس مجلسی، لباس زیر، لباس عروس و.... انجام می شود. علاوه بر این موضوع، طراحی پوشاک امروزی برخلاف طراحی های گذشته، به واسطه تعداد بسیار زیاد طراحان مد و فشن، در حد غیر قابل وصفی متنوع است و تقریبا برای هر سلیقه ای می توان طرح مورد نظر شخص را پیدا کرد. بنابراین بستری برای اینکه شخصیت های مختلف شخصیتشان را در لباس هایشان منعکس کنند فراهم آمده است.

طراحی لباس چقدر زمان نیاز دارد؟

پاسخ این سوال به طرح شما بستگی دارد. در واقع موارد زیادی در مورد طرح دلخواه شما وجود دارد که بر روی زمان لازم برای طراحی لباس تاثیر می گذارد. این موارد عبارتند از :

هدف شما از طراحی لباس

گاهی ممکن است طراحی مورد نظر شما، طراحی لباس برای یک مدرسه باشد. طبیعتا پیاده سازی چنین طراحی به دلیل ساده بودن و وجود الگوهای از پیش تعیین شده، چندان سخت نیست و زمان بسیار کمی را از شما یا طراح لباس خواهد گرفت. اما در صورتی که طراحی لباس برای هدف خاصی مانند طراحی یک لباس مجلسی خاص یا طراحی یک لباس برای نمایشگاه مد و ... انجام شود، نیازمند زمان بیشتری است که گاهی در برندهای معروف تا یک فصل نیز طول خواهد کشید.

تعداد فیگور ها یا ژست های موجود در طرح

معمولا طراح در موقع رسم طرح های یک لباس، تمامی فیگورها یا حالت های مختلف مدل شامل راه رفتن، نشسته، نمای پشت سر، نمای روبرو، نمای سه رخ و .... را در نظر می گیرد. رسم هر یک از این موارد به علاوه حالت های بیشتری که مشتری درخواست می کند، نیازمند زمان بیشتری خواهد بود.

نوع طرح لباس مورد نظر شما

پروسه طراحی لباس به سه دسته بندی طراحی ساده، میانه و پیچیده تقسیم بندی می شود. طراحی های ساده معمولا شامل طراحی لباس های فرم یا چاپ انواع لوگو مربوط به کسب و کارها بر روی تیشرت و لباس می شود. طراحی این لباس ها، ساده و چندان زمان بر نخواهد بود. در مقابل، لباس های شب یا مجلسی، لباس های مناسبتی، لباس های ویژه ارائه در نمایشگاه های مد، کاستوم های سینمایی و .... از جمله لباس هایی هستند که طراحی پیچیده ای دارند و مسیر طراحی لباس برای آنها زمان زیادی را از طراح یا تیم طراحی خواهد گرفت. طراحی های میانه نیز، حالتی بین این دو بخش هستند و می توان لباس های فصلی، مناسبتی و ... را در آن قرار دارد. مسیر طراحی این دسته از لباس ها، بر اساس نوع طرح و پالت رنگی انتخابی مشتری می تواند بسیار کوتاه یا طولانی باشد.

پیاده سازی ریزه کاری ها و طراحی های خاص

طراحی لباس های مجلسی و عروسی، به دلیل وجود ریزه کاری ها و طرح های خاصی که دارند، معمولا زمان زیادی را صرف خواهد کرد. این مورد درباره لباس های محلی نیز مشابه روندی است که برای طراحی لباس های عروسی و مناسبتی طی می شود.

رده سنی طراحی لباس

طراحی لباس برای رده های سنی مختلف خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال انجام می شود. همچنین از لحاظ جنسیت نیز، امروزه و برخلاف گذشته، طراحی لباس هم برای مردان و هم زنان در بازار مد و فشن انجام می شود. هر یک از این دسته بندی ها، استاندارد هایی دارد که رعایت آن در مسیر طراحی یک لباس، از لحاظ زمان طراحی و هزینه تمام شده برای آن، مسیر متفاوتی را طی خواهد کرد.

سفارش طراحی لباس

زمانی که شما سفارش طراحی لباس را به طراح و یا تیم طراحی خواهید داد، مسیر مشخصی برای رسیدن به طرح نهایی طی خواهد شد که به صورت زیر است :

مشخص کردن نوع طرح دلخواه

در این مرحله، مشتری باید جزئیات کاملی از طرح مورد نظر خود را به همراه هدف به کارگیری لباس طراحی شده، به طراح و یا تیم طراح ارائه دهد. همچنین در این مرحله، پیشنهادات اولیه مشتری نیز باید در اختیار طراح قرار گیرد.

تعیین هزینه و زمان تحویل

بر اساس اطلاعات دریافت شده در مرحله اول، طراح یا تیم طراحی، قیمت طراحی لباس را برآورد کرده و به همراه بازه زمانی تقریبی برای تحویل کار، در اختیار مشتری قرار می دهند تا در صورت موافقت وی، کار طراحی آغاز شود.

طراحی لباس توسط طراح و یا تیم طراحی

در صورتی که مشتری تایید نهایی در رابطه با هزینه و زمان آماده سازی پروژه را اعلام کند، طراح و یا تیم طراحی، فرآیند طراحی لباس را آغاز خواهند کرد. در این مرحله معمولا ارتباط خاصی مگر در موارد ضروری بین مشتری و طراح وجود نخواهد داشت.

ارائه طرح اولیه به مشتری و ادامه کار در صورت تایید

پس از پایان رسم طرح اولیه، این طرح برای تایید و بررسی به مشتری تحویل داده می شود تا در صورت لزوم تغییرات مورد نظر وی بر روی طرح اعمال شود.

ارائه طرح نهایی و تحویل سفارش

پس از اعمال تغییرات مورد نظر مشتری بر روی طرح اولیه، تمامی مراحل طراحی لباس شامل رنگ آمیزی، انتقال به کامپیوتر در صورت درخواست مشتری و ... انجام می شود و طرح نهایی به مشتری تحویل داده خواهد شد.

فرصت های جدید شغلی و کارآفرینی ایجاد شده به واسطه ی طراحی لباس

خیاطی ها و کارگاه های تولیدی لباس کوچکی که در سطح شهر و کوچه و خیابان ها به چشممان می خوردند و حتی تعمیرات ساده ی لباس هایمان به آن ها می سپردیم، دیگر جایشان را به تولیدی های بزرگی دادند که مختص برندهای جهانی و مشهور هستند. امروزه کسب و کارهای اینترنتی رواج زیادی پیدا کردند که در بسترهای مختلفی مانند اینستاگرام می توان آن ها را دنبال کرد. اگر شما هم علاقه یا مهارت طراحی لباس، طراحی تیشرت یا چاپ طرح دلخواه بر روی لباس را دارید، همین حالا می توانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. می توان به راحتی صفحه ی اینستاگرام برای طراحی و فروش لباس و پوشاک راه اندازی کرد و با استخدام ادمین اینستاگرام به کارآفرینی خود رونق داد.

سفارش طراحی لباس با کارلنسر

سایت کارلنسر یکی از فعال ترین سایت های داخلی ارائه کننده خدمات فریلنسری است که هزاران فریلنسر در حوزه های مختلف در آن مشغول به فعالیت هستند. در این بین، افراد زیادی نیز وجود دارند که در زمینه طراحی پوشاک فعالیت دارند. شما می توانید سفارش طراحی لباس خود را در سایت کارلنسر ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش از جانب شما، فریلنسرهای مختلف پیشنهادات خود را برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید فرد مورد نظر خود را از بین این اشخاص انتخاب نمایید. در سایت کارلنسر شیوه پرداخت هزینه سفارشات از طریق سیستم پرداخت امن انجام می گیرد. در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با طراحی سایت و کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.
برای طراحی لباس کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لباس
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۹۱۰۳۵۳۶۵ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی