طراحی کاراکتر

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کاراکتر
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی کاراکتر یک مهارت بسیار حیاتی و مهم در ساخت انیمیشن و تصویرسازی برای کتاب و رسانه های تصویری مختلف می باشد. همچنین خلق کاراکتر و شخصیت اهمیت زیادی در ساخت گیم و طراحی بازی دارد. یک طراح کاراکتر حرفه ای کل مفهوم، سبک و کارهای هنری یک شخصیت کارتونی یا عادی را از ابتدا خلق می کند. این پروسه اغلب شامل نگاهی عمیق به شخصیت کاراکتر است تا یک ایده بصری از ویژگی های جسمی شخصیت ایجاد کند. خلق یک شخصیت کامل از ابتدا (انسانی یا غیر آن) انرژی خلاقانه زیادی را طلب می کند. به همین دلیل روند طراحی کاراکتر و شخصیت بسیار پیچیده است و اغلب یکی از بیشترین جستجوها برای مشاغل هنرمندان سرگرمی است. یک طراح کاراکتر فریلنسر یا دورکار آزادی عمل و خلاقبت بسیار زیادی در نحوه ارایه کار دارد. هر هنرمند طراحی گرافیک از جمله طراحان کاراکتر فرایند خلاقیت خاص خود را دارند. بنابراین "راهی یکسان" برای خلق شخصیت و کاراکتر کارتونی وجود ندارد. اما به طور معمول روند طراحی شخصیت با خلاصه ای از شخصیت شروع می شود. این شخصیت می تواند یک لاک پشت جهش یافته با توانایی هایی مانند نینجا باشد، یا فقط کسی باشد که یک سبک زندگی ساده را تجربه می کند. اگر شما یک طراح کاراکتر انیمیشنی یا کارتونی هستید و مهارت انجام ایم پروژه ها را دارید می توانید به سایت کارلنسر بپیوندید. همچنین برای استخدام بهترین فریلنسرهای طراحی کاراکتر و شخصیت، استعلام قیمت طراحی کاراکتر و سفارش پروژه طراحی کاراکتر می توانید از طریق فرم ثبت پروژه در همین صفحه اقدام کنید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی کاراکتر را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

طراحی مدل گربه فانتزی

طراحی وکتور کامل گربه فانتزی در ایلوستراتور

طراحی کاراکتر بهینه برای موشن گرافی و بازی

کاراکتر ها بصورت بهینه و با توپولوژی تمیز و استاندارد برای موشن گرافی و آماده ریگ بندی برای بازی در موتور های یونیتی و آنریل انجین طراحی میشوند.

طراحی کاراکتر عروسکی

کاراکتر زیبای دانا که از قبل توسط کارفرما ساخته شده بود به صورت سه بعدی شبیه ساز شد و با تصویر سازی سه بعدی در پزهای مختلفی برای بیان داستانی از دیدگاه کارفرما و چاپ روی جلد آماده و تقدیم شد این کار به سفارش از طریق کارلنسر به اتمام رسید در آینده نیز داستانهای مختلفی از دانا ماجراهای مختلفی را ارائه خواهد نمود

کاراکتر سازی و مدل سازی کارکتر سه بعدی

این کار برای یکی از مشتری ها که بازی سازی رو دارن در بستر خاصی پیاده میکنند طراحی شده است با اجازه خود ایشان این کار بعد از مدتها برای آپلود کردن حاضر شد چون ایشون کارشون رو ثبت کردند و اجازه انتشار کار رو به بنده هم دادند

طراحی سه بعدی کارکتر شرکت پارس زنده رود پلاست

طراحی سه بعدی کارکتر شرکت برای لیزر در کریستال

کانسپت دیزاین از اقای بینگ

کانسپت دیزاین اغراق امیز از چندلر بیگ بازیگر سریال معروف فریندز

طراحی کاراکتر و کامیک

تصویرسازی برای کتاب داستان و آموزش زبان

طراحی کاراکتر

طراحی کارکتر برای سایت فالوورچی

طراحی کاراکتر موشن گرافی

طراحی کاراکتر برای ساخت انیمیشن و موشن گرافی

طراحی کاراکتر برای موشن

طراحی کگاراکتر بر اساس تصویر شخص واقعی (بلاگر) برای موشن گرافی

طراحی کاراکتر برای برند

کاراکتر مسکات

طراحی کاراکتر مسکات برای برند

طراحی کاراکتر فانتزی دریاسالار آرتمیس

طراحی کاراکتر و بنر موسیقی راک

طراحی کاراکتر بر مبنای نام بند و بنر مینیمال

طراحی اول کاراکتر عقاب برای برند

کاراکتر مسکات برای سایت فروش پینگ "godping"

طراحی کاراکتر برای انیمیشن کوتاه روحی در زندان

طراحی کاراکتر حرفه ای/سبک و انواع مختلف

4 مورد کاراکتر های مختلف در حالات متفاوت/برای دیدن همه موارد، نمونه کار باز شود

4 نمونه کاراکتر طراحی شده برای بازی تحت وب

طراحی کاراکتر گیم-کلش آف کوین در زمینه ارز دیجیتال

طراحی کاراکتر با خصوصیت خیالبافی، ساده لوحی، سادگی، جاه طلبی برای انیمیشن

۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی کاراکتر

کاراکتر تجاری چه مزیت هایی دارد؟ چگونه یک کاراکتر تجاری ایجاد کنیم؟ برای طراحی کاراکتر از چه نرم افزارهایی استفاده می شود؟ و چگونه یک طراح کاراکتر فریلنسر انتخاب کنیم؟ در این نوشته به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

کاراکتر برند چیست؟

یک کاراکتر برند ، نمایانگر برند نیز شناخته می شود و به عنوان سفیر برند شما فعالیت می کند. این کارکتر می تواند به عنوان بخشی از آرم برند یا به طور جداگانه در مواد بازاریابی دیجیتال و چاپی مختلف مورد استفاده قرار گیرد. یک کارکتر برند تجاری می تواند به شما کمک کند تا در مورد تجارت خود تبلیغ کنید. اما یک کاراکتر اشتباه می تواند مشتریان شما را گیج کند و یا حتی به برند شما آسیب برساند. به طور مثال در برند های ایرانی میتوانید چیتوز ؛ و در برند های خارجی M&M را در نظر بگیرید .
شما با دیدن یوزپلنگ کارتونی چیتوز یا اسماتیزهای انسان نمای ام اند ام، محصولات آن ها را به خاطر می آورید. کاراکتر آن ها را در تبلیغات تلویزیونی، بیلبورد ها و روی اکثر محصولات آنها می بینید.
بنابراین انتخاب کاراکتر مناسب برای کسب و کار شما بسیار مهم است و روند طراحی آخرین چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید. قبل از گرفتن قلم برای ترسیم کاراکتر خود، کارهای زیادی باید انجام شود. این می تواند یک روند طولانی باشد. تصمیمات زیادی باید گرفته شود.
ایجاد کاراکتر برای یک برند به تهیه استراتژی های بازاریابی محتوایی و بازاریابی کاملاً برنامه ریزی شده احتیاج دارد. بیایید ببینیم مراحل اساسی ایجاد یک کاراکتر موفق برای نام تجاری شما چیست؟

گام اول ، شخصیت مناسب را انتخاب کنید!

می توانیم کاراکتر ها را به سه دسته تقسیم کنیم :

  • کاراکتر انسان
  • حیوانات
  • شخصیت های شیء

کاراکتر انسان

کاراکتر انسانی می تواند یک شخص واقعی را نشان دهد، مانند سرهنگ سندرز، بنیانگذار KFC . کاراکتر می تواند یک شخصیت خیالی، یک ابرقهرمان باشد، مانند Mr. Clean. 

کاراکتر حیوانات

حیوانات به عنوان کاراکتر بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از مارک ها به دلیل ارتباط مستقیم حیوان و محصول (مانند گاو و شیر) از یک حیوان خاص استفاده می کنند. یک مثال خوب گاو خندان، کاراکتر محصولات پنیر Fromageries Bel است. در حالی که دیگر حیوانات را به دلیل خصوصیات اخلاقی آن ها انتخاب می کنند (به عنوان مثال گربه برازنده است ، سگ بازیگوش و وفادار است). یکی از خصوصیات خرگوش ها سریع دویدن آنها است. و برای برندی که سرعت در آن ملاک است.

شخصیت های شی

شخصیت های شی را می توان به دو گروه تقسیم کرد. در گروه اول، از این شی برای ساخت بدنه کارکتر استفاده می شود. همانطور که مرد میشلن از لاستیک ساخته شده است. در گروه دوم، محصول را به عنوان یک آدم زنده در نظر میگیریم و مثل اسماتیز M&M

چگونه نوع کاراکتر را به درستی انتخاب کنیم؟

 انتخاب های زیادی وجود دارد که باید هنگام انتخاب کاراکتر خود به آنها توجه کنید. آیا شما صاحب یک شرکت هستید یا یک برند شخصی؟ در کدام صنعت مشغول هستید؟ چه نوع خدمات یا محصولی را ارائه می دهید؟  با جستجو در گوگل، کاراکترهای مناسب با برند یا صنعت خود را پیدا کنید. اما این کار به این معنی نیست که باید کورکورانه از آنها پیروی کنید. شخصیت های معروف زیادی وجود دارند که هیچ یک از این قوانین را رعایت نمی کنند. از نمونه‌های معروف می‌توان به الکساندر اورلوف و گیکو گکو اشاره کرد.

9 تا از بهترین نرم افزار ها برای طراحی کاراکتر

نرم افزار مدلسازی سه بعدی، توسط طراحان کارکتر برای انیمیشن، تصویرگری، سینما و بازی های ویدیویی استفاده می شود. این نوع نرم افزار برای ایجاد کاراکتر های پیچیده، یا به عنوان مثال طرح های موجود برای فیلم های علمی تخیلی ضروری است. بدیهی است که برای ایجاد طرح‌های دقیق و واقع گرایانه، به یک نرم افزار کارآمد نیاز است.
در این مقاله خواهیم دید که طراحی کاراکترهای سه بعدی چیست و بهترین نرم افزار برای ایجاد کاراکترهای سه بعدی چیست. شما نرم افزاری را پیدا خواهید کرد که کاملاً متناسب با نیازهای شماست و به شما در پروژه های طراحی کمک می کند.

انتخاب نرم افزار سه بعدی مناسب

نرم افزار سه بعدی اکنون یک ابزار ضروری برای ایجاد طراحی کاراکتر است. به لطف این برنامه های کارآمد، برای هنرمندان مفهومی یا طراحان حرفه ای، امکانات بی پایان است. برای ایجاد یک شکل عالی، شما باید نرم افزار خوبی را انتخاب کنید تا یک نتیجه بهینه داشته باشید. نرم افزار مدل سازی سه بعدی اجازه می دهد تا روی بسیاری از جنبه های مختلف مانند اندام، گرافیک یا تکستچر (بافت) کار کنید. برخی از آنها برای ارائه بهتر هستند، برخی دیگر بیشتر برای اهداف سینمایی استفاده می شوند.
هنرمندان سه بعدی دانش زیادی در مورد ایجاد شخصیت سه بعدی دارند، به عنوان مثال، جنبه تصویری چهره های سه بعدی باید با شخصیت شخصیت و روانشناسی مطابقت داشته باشد. آنها باید یک پیشینه کامل را در نظر بگیرند و همچنین باید با هویت بصری پروژه مطابقت داشته باشد.  

بهترین نرم افزار تخصصی سه بعدی برای طراحی کاراکترهای سه بعدی چیست؟

 برخی از ابزارهای نرم افزاری مخصوصاً برای طراحی کاراکتر ساخته شده اند. ما مجموعه ای از بهترین نرم افزارها را برای آماتورها و کاربران باتجربه انتخاب کردیم.

MakeHuman

میک هیومن یک نرم افزار رایگان و منبع باز، برای مدل سازی سه بعدی است. می توان از آن برای ایجاد یک شخصیت سه بعدی برای هر برنامه ای، از تصویرگری تا سینما استفاده کرد. این نرم افزار منبع باز برای مبتدیان مناسب است، دارای رابط بصری است و استفاده از همه پارامترهای مختلف آسان است. به عنوان مثال بسیاری از ویژگی های صورت وجود دارد.این نرم افزار طراحی با ارائه 1170 شکل برای مدل سازی پارامتری موثر، امکان کار بر روی تناسب بدن، صورت، چشم و غیره را فراهم می کند. با این حال، با این نرم افزار منبع باز قادر به ارائه واقع بینانه نخواهید بود.

iClone

یک نرم افزار سه بعدی است که مخصوص کارهای انیمیشن ساخته شده و توسط Reallusion ساخته شده است. توسط انیماتورها، فیلمسازان، برای انیمیشن، سینما و حتی بازی های ویدیویی استفاده می شود. آی-کلون این یک نرم افزار طراحی برای افراد حرفه ای است . به شما امکان می دهد تا شکل بدن را به صورت آزاد انجام دهید و روی انیمیشن صورت و حرکت بدن کار کنید.این نرم افزار طیف گسترده ای از ابزار را در خود جای داده است .

Mixamo

میکسامو یک نرم افزار بسیار ساده است. اگر طراحی کارکترهای سه بعدی را تازه شروع کرده اید ؛ این برنامه برای شما مناسب است . این برنامه به تجربه قبلی در انیمیشن سه بعدی نیاز ندارد و می توانید در کمترین زمان چهره های متحرک ایجاد کنید. این یک ابزار حرفه ای نیست؛ یعنی شما قادر نخواهید بود با این برنامه کاراکترهای سه بعدی بسیار دقیق و رندرهای خوبی بسازید. اما اگر نمی خواهید از یک نرم افزار پیچیده استفاده کنید، بسیار مفید است.

Autodesk Character Generator

اتودسک یک نرم افزار مبتنی بر وب برای طراحی شخصیت ایجاد کرد. این یک برنامه تحت وب است که به شما امکان می دهد مدل های تقلبی مخصوصاً برای بازی های انیمیشن و ویدئویی دریافت کنید. شخصیت های سه بعدی را می توان با Character Generator کاملاً ایجاد و بارگیری کرد. استفاده از آن آسان است. برای استفاده بیشتر از این نرم افزار نیازی نیست یک کاربر باتجربه باشید ، اما همچنین می تواند برای اهداف حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد زیرا کیفیت مدل های سه بعدی می تواند بسیار خوب باشد. شما قادر خواهید بود با استفاده از این نرم افزار به سرعت شکل سه بعدی ایجاد کنید.

MAYA

مایا یک نرم افزار مدل سازی سه بعدی است که توسط Autodesk ساخته شده است. این ابزاری کارآمد است که به هنرمندان در کارهای روزمره کمک می کند. این نرم افزار به طراحی کارکتر های سه بعدی اختصاص ندارد. اما برای انیمیشن برای فیلم ها و بازی های ویدیویی استفاده می شود. در واقع، ارائه و محیط هایی که می توانید با این نرم افزار ایجاد کنید بسیار چشمگیر است. مایا یک مجموعه ابزار عالی دارد که به شما امکان می دهد نقاشی ها و مدل های جذابی را ایجاد کنید. می توانید در آن روی حرکات لباس و لباس کار کنید.

ZBrush

نرم افزاری است که توسط Pixologic ساخته شده است. این یک برنامه شگفت انگیز و کارآمد برای کار بر روی مدل سازی، نقاشی و تکستچر است. خطاب به طراحان حرفه ای و کاربران باتجربه است. زیرا دارای بسیاری از ابزارهای نرم افزاری پیشرفته است . به شما امکان می دهد روی طراحی شخصیت ها و موارد دیگر کار کنید. شما قادر به ساخت تصاویر دیجیتالی و نقاشی دیجیتال خواهید بود.

بلندر

بلندر یک نرم افزار سه بعدی منبع آزاد و رایگان است. این برنامه برای ساخت بازی استفاده می شود. بنابراین می توانید کاملاً با آن شکل های سه بعدی ایجاد کنید. این نرم افزار سه بعدی قدرتمند است و به شما امکان می دهد طراحی های خوب کارکتر های سه بعدی را ایجاد کنید. می توانید از آن برای ساختن کارکتر های واقع گرایانه برای انیمیشن ها یا پروژه های بازی استفاده کنید. اگر برای شروع کار با این نرم افزار طراحی 3D به کمی کمک نیاز دارید، بسیاری از آموزش ها در وب سایت آنها موجود است. مطمئناً راهنماهای مبتدی خوبی خواهید یافت تا بتوانید بر روی خصوصیات خود کار کنید
نرم افزار تری دی مکس است که توسط Autodesk ساخته شده و عمدتا توسط متخصصان برای ایجاد محیط در بازی های ویدیویی مورد استفاده قرار می گیرد. این یک ابزار سه بعدی واقعاً قدرتمند برای تجسم و رندرهای طراحی گرافیکی است. این نرم افزار دارای ویژگی های پیشرفته ای است که به شما امکان می دهد شخصیت های خود را از ابتدا طراحی کنید.
کارلنسر موقعیتی را فراهم کرده است که بتوانید بهترین طراحان کاراکتر فریلنسر را بشناسید، نمونه کارهایشان را ببینید و طراحی که کارهایش به سلیقه ی شما نزدیک باشد را برای همکاری انتخاب کنید. و یا اگر طراح کاراکتر هستید، پروژه ی موردنظرتان را پیدا کنید.
برای طراحی کاراکتر کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کاراکتر
پشتیبانی