طراحی کارت ویزیت

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کارت ویزیت
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
کارت ویزیت یا business card از اصلی ترین لازمه های هر کسب و کاریست. طراحی کارت ویزیت حرفه ای و زیبا به صورت آنلاین از طریق وبسایت کارلنسر به راحتی امکان پذیر است. کارت ویزیت یا business card یکی از الزامات و نیازهای هر کسب و کار موفق و پویاییست. طراحی کارت ویزیت جز مهارت های زیر مجموعه طراحی گرافیک می باشد. یک بیزینس کارت جذاب و چشم گیر می تواند برند و نام تجاری شما را در ذهن مخاطب ماندگار می سازد. یک کارت ویزیت خاص و چشمگیر می تواند معرفی در خور برای شما باشد و اعتبار ویژه ای به کسب و کار و خدمات شما ببخشد. طراحی کارت ویزیت برای مشاغل مختلف نیازمند توجه به نکات و الزامات خاص هر حرفه ایست. برای طراحی کارت ویزیت با بهترین تعرفه کافیست در چند کلیک یک پروژه در سایت ثبت کنید. در مدت زمان کوتاهی فریلنسرهای طراح گرافیک پیشنهادات زمانی و قیمتی خود را برای شما ارسال می کنند. پس از بررسی نمونه کارهای کارت ویزیت و مقایسه پیشنهادات می توانید بهترین طراح را برای پروژه خود انتخاب نمایید. ثبت پروژه سفارش آنلاین طراحی کارت ویزیت در کارلنسر رایگان است و مبلغ پرداختی کارفرما تا پایان پروژه برای اطمینان از حسن انجام کار نزد سایت به امانت می ماند.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها طراحی کارت ویزیت
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین خدمات طراحی کارت ویزیت انتخاب کنید و سفارش دهید.
Amir118graph
Amir118graph

کارت ویزیت
از ۲۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Amir118graph
Amir118graph

طراحی لوگو
از ۳۰۰,۰۰۰ تومان - در ۵ روز
Sara_design
Sara_design

Hadi_sedghi
Hadi_sedghi

طراحی کارت ویزیت
از ۲۰۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Erfanitos
Erfanitos

طراحی کارت ویزیت
از ۲۵۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
Erfanitos
Erfanitos

طراحی لوگو
از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز
Itsseyed10
Itsseyed10

smansourit
smansourit

طراحی و صفحه آرایی کاتالوگ و مجله
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
UniPubir
UniPubir

کارت ویزیت طراحی کنم
از ۲۰۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یا بیزینس کارت، کارتی در اندازه استاندارد است که اطلاعات شرکت یا کسب و کار روی آن ثبت می‌شود. کارت ویزیت علاوه بر ارائه اطلاعات، فرصتی برای برقراری ارتباط با مشتری احتمالی و آتی است. از این رو هیچگاه کسب و کارها، ابزارهای دیجیتالی دیگر را جایگزین کارت ویزیت نمی‌کنند. داشتن یک کارت ویزیت سفارشی مبنایی برای برقراری ارتباط محکم با مخاطب است. پس این کار را به فردی خبره واگذار کنید و منتظر نتیجه کار بمانید. حالا باید بدانیم که چه اطلاعاتی را داخل کارت ویزیت لحاظ کنیم.
$h2

لوگو و تگ لاین

$/h2
قبل از طراحی کارت ویزیت باید طراحی لوگو را انجام داده باشید. کارت ویزیت به عنوان بخشی از کسب و کارتان باید هویت کسب و کار را در برگیرد. هر کسی که کارت ویزیت شما را در دست می‌گیرد باید برند و ویژگیهای کسب و کارتان را بشناسد، این لوگو روی وب سایت، پوشه‌ها، خبرنامه و فروشگاهها یا استودیوها هم قرار می‌گیرد.
$h2

نام و سمت شغلی

$/h2
بسیاری از افراد این مورد را نادیده می‌گیرند. اول نام و بعد نام خانوادگی را قید کنید. کارت باید اطلاعات معرفی شما به طرف مقابل را در برگیرد. اگر فرد بخواهد با اطلاعات روی کارت تماس بگیرد باید بداند که دقیقاً با چه کسی صحبت می‌کند.
$h2

بیان سمت شغلی خودتان

$/h2
آیا به عنوان یک فریلنسر، کارآفرین یا مالک کسب و کار و انواع سمت‌های دیگر مشغول به کار هستید؟ آن را قید کنید. سمت شغلی شما همان سمتی است که بابت آن استخدام شده‌اید. مخاطب باید بداند که کارت ویزیت را از سمت چه کسی دریافت کرده است.
$h2

اطلاعات تماس

$/h2
اطلاعات تماس، محتوای اصلی و گوشت تن کارت ویزیت است. باید به مخاطب بگویید که از چه مسیرهایی می‌تواند با شما در تماس قرار گیرد. برای این کار، مسیر مستقیم را انتخاب کنید. با قید کردن خط تلفن عمومی شرکت نمی‌توانید به رابطه خوبی با مخاطب برسید. آنقدر هم خودمانی نشوید که تلفن منزل خودتان را قید کنید. این کار کاملاً غیرحرفه‌ای است. همواره اطلاعات تماس مستقیم خودتان در شرکت را قید کرده و اطلاعات خصوصی خودتان را حفظ کنید. اگر فروشگاهی واقعی یا استودیو در مکانی از شهر دارید پس قید کردن نشانی محل کارتان هم ضروری است. اگر دورکار هستید؛ پس نیازی به قید آدرس واقعی نیست.
$h2

وب سایت

$/h2
نشانی وب سایت چه ضرورتی دارد؟ نشان می‌دهید که وب سایت دارید که عاملی ضروری در اعتبار بخشیدن به یک کسب و کار است. مخاطب به محض اینکه به اینترنت دسترسی پیدا کند، این آدرس را جستجو کرده و کسب و کارتان را بررسی می‌کند.صفحه ورودی فوق العاده با پیام خوش آمد یا ویدئویی کوتاه که شما و کسب و کارتان را معرفی می‌کند؛ بسیار مفید است. برای وب سایت از URL بسیار کوتاه استفاده کنید تا تایپ آن برای مخاطب جدید، ساده شود. هیچکس علاقه‌ای به تایپ آدرس سه خطی ندارد.
$h2

پروفایل رسانه اجتماعی

$/h2
پروفایل‌های رسانه اجتماعی را روی کارت ویزیت خودتان قید کنید. رسانه‌های اجتماعی به بخش تفکیک ناپذیر کسب و کارهای مجازی و سنتی تبدیل شده‌اند. اگر در رسانه اجتماعی حضور ندارید پس از چشم مشتریان می‌افتید. نام تمامی پروفایل‌هایتان را قید کنید. البته اگر این پروفایل‌ها فعال هستند، آن‌ها را قید کنید. پروفایلی که ارتباطی با شغلتان ندارد، ارزش چندانی ندارد.
$h2

فضای سفید

$/h2
اهمیت فضای سفید به قدریست که به تنهایی نیاز به یک مطلب مجزا دارد . آیا تا به حال کارت ویزیتی شلوغ را دریافت کرده‌اید که علاقه‌ای به نگاه کردنش نداشتید؟ نباید مشتری احتمالی را سردرگم کنید بلکه باید برای برقراری تماس با شما علاقمند شود. منظور از فضای سفید الزاماً رنگ سفید نیست بلکه به معنای قراردادن فضای خالی روی کارت و عاری از اطلاعات است تا حس آرامش را به طرف مقابل القا کند.
سفارش طراحی کارت ویزیت  آنلاین با بهترین هزینه
$h2

خلاقیت

$/h2
در نظر گرفتن عوامل فوق در کنار خلاقیت طراح کارت ویزیت به بهترین نتیجه ختم می‌شود. در طراحی کارت ویزیت باید به مخاطب نشان دهید که چه کار می‌کنید؛ برای مثال اگر نوازنده هستید می‌توانید کارتی مشابه کلیدهای پیانو را سفارش دهید. قبل از سفارش طراحی کارت، نکات زیر را در نظر بگیرید تا کارت ویزیت جذاب‌تری را تحویل بگیرید:
  • اندازه استاندارد کارت ویزیت را مشخص کنید. کارت‌های ویزیت در ایران کمی کوچکتر از سایر نقاط جهان و در حدود 85 در 48 میلی متر هستند. البته کارتهایی که در سطح بین المللی به کار می‌روند 6/85 در 98/83 میلی متری هستند. البته اندازه‌های غیرمعمول و خلاقانه به صورت 70 در 28 میلی متر و کارتهای مربعی شکل هم به کار می‌روند.
  • کسب و کارتان چه کار تأثیرگذاری انجام می‌دهد؟ یعنی شما چه مزیت یا برتری نسبت به کسب و کارهای مشابه دارید. آنرا به طراح منتقل کنید تا کارت ویزیت شما را متحول کند. پس زمینه‌ای معنادار و متناسب با کسب و کار و صنعت خودتان را در نظر بگیرید. پس طراح را با صنعت خودتان آشنا کنید. آیا کارتان کاملاً جدی است؟ آیا کمی شوخی را می‌پسندید یا کارتان در حوزه سرگرمی است. پس زمینه می‌تواند مهارتهای شما را نمایش دهد. آیا عکاس، طراحی گرافیکی یا برنامه نویس هستید؟ پس آن را نمایش دهید.
  • اگر در کسب و کارتان از لینک یا کد QR استفاده می‌کنید؛ آن را در اختیار طراح قرار دهید تا پشت کارت آن را قید کند. با این کار یک کارت ویزیت ویدئویی را در اختیار مخاطب قرار داده‌اید. با این کار، کارتی فوق العاده دارید و حتی نگاه کردن به پشت کارت هم، مخاطب را به فکر فرو می‌برد و تعامل بیشتری با برند شما برقرار می‌کند.
  • برقراری ارتباط فوری با مشتری احتمالی از طریق کارت ویزیت اهمیت دارد. پس اطلاعات وب سایت، ایمیل و پروفایل‌های فعال شبکه‌های اجتماعی را در اختیار طراح کارت قرار دهید تا آنها را با خلاقیت خودش روی کارت ثبت کند.
  • می‌توانید پیشنهادی وسوسه کننده برای خرید را در پشت کارت قید کنید که هیچ فردی از آن نمی‌گذرد. برای مثال تخفیف 10 درصدی برای اولین پروژه، ارائه پکیج محصولات با نرخ مناسب یا یک محصول رایگان در ازای خرید را پیشنهاد کنید. بی نهایت پیشنهاد تخفیفی متناسب با کسب و کارهای مختلف وجود دارد پس خساست به خرج ندهید.
  • اگر فروشگاه یا دفتر کار واقعی دارید می‌توانید از طراح بخواهید تا مکانش در گوگل مپ را در پشت کارت قید کند. این طراحی هوشمندانه نظر مثبت مخاطبان را جلب می‌کند. این پیشنهاد برای رستوران‌ها، کافه‌ها و بوتیک‌ها بسیار مفید است.
  • تگ لاین یا USP کسب و کارتان را در اختیار طراح قرار دهید. کارت حاوی تگ لاین به مشتری می‌گوید که چرا باید شما را استخدام کند. در واقع با این کار هدف از فروش در کسب و کارتان را مشخص کرده‌اید و کارت ویزیتی به یادماندنی را می‌سازید.
  • قبل از سفارش کارت ویزیت می‌توانید طرح‌های مدرن، خلاقانه، تجاری، رنگی، حرفه‌ای، انتزاعی را مشاهده کنید. پس از بررسی اولیه با طراح بر سر طرح و چیدمان به توافق اولیه برسید.
$h2

هزینه طراحی کارت ویزیت

$/h2
هزینه طراحی کارت ویزیت از صفر تا هزاران دلار متغییر است. ولی اگر به دنبال طراحی متناسب با نیازهای کسب و کار و مقرون به صرفه هستید در بازار جهانی باید 199 تا 999 دلار بابت طراحی کارت ویزیت عالی هزینه کنید. در ایران این مقدار می تواند از چند صدهزار تومان تا چندین میلیون تومان باشد.برای سفارش کارت ویزیت فوق العاده می‌توانید سفارش طراحی کارت ویزیت را در سایت کارلنسر ثبت کنید و منتظر پیشنهادات فریلنسرها و طراحان ماهر ما بمانید و بهترین فریلنسر را با بهترین هزینه از میان پیشنهادهای ارائه شده، انتخاب کنید.
برای طراحی کارت ویزیت کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کارت ویزیت
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۹۱۰۳۵۳۶۵ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی