کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
کالیگرافی (Calligraphy) یا خوشنویسی به معنای هنر "زیبا نوشتن" است. مشهورترین سبک های کالیگرافی عباتند از: خوشنویسی شرقی، غربی و اسلامی. از خطاطی و خوشنویسی در طراحی کارت پستال، طراحی کارت عروسی، طراحی لباس، طراحی مهر، تزیین دکوراسیون منزل، نوشتن شعر و...استفاده می‌شود. در صورتی که به دنبال سفارش پروژه های کالیگرافی، خوشنویسی یا خطاطی هستید، می‌توانید درخواست خود را در قالب پروژه در کارلنسر ثبت کنید و بهترین طراحان گرافیک و خوشنویسان را به صورت دورکاری استخدام کنید.
توضیحات بیشتر
جستجو در نمونه کارها
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین کالیگرافی را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

نام شخص کالیوگرافی

اسم شخصی و کالیوگرافی کامپیوتر

طراحی تایپوگرافی (امضا دیجیتال)

طبق درخواست کارفرما برای استفاده در کارشون تایپوگرافی نام و کارشون طراحی شد

کالیگرافی عید قربان

کالیگرافی و سایه زنی حروف به صورت وکتور ایلوستریتور

کالیگرافی اسم

تابلو هنری: من مست می عشقم

تابلو هنری من مست می عشقم ساخته شده با نرم افزار فتوشاپ فونت: شکسته نستعلیق

تابلو هنری: من و دل هم نفسیم

تابلو هنری منو دل هم نفسیم. ساخته شده با نرم افزار فتوشاپ فونت ها: شکسته نستعلیق با کمی ادیت، ادوبی نسخ

تابلو هنری: وقتی نمی میرم

تابلو هنری از شعر اقای حسین صفا و موسیقی آقای چاوشی. طراحی شده با نرم افزار فتوشاپ فونت طراحی: ثلث، ادوبی عربیک همراه با سایه زنی حروف

کالیگرافی اسم شعیب

از کالیگرافی میشه تو زمینه هایی مثل لوگو،پروفایل،تابلو و غیره استفاده کرد

پوستر مذهبی

تایپوگرافی و سایه زنی مذهبی ولادت حضرت زینب با خط ثلث

پوستر شعر سعدی

خط شکسته نستعلیق شعر سعدی کالیگرافی سایه زنی به سبک توخالی کردن متن

کالیگرافی

این کار بر اساس کالیگرافی خط ژاپنی با دست آزاد نوشته شده اشت.

کالیگرافی

این کار بر اساس کالیگرافی خط ژاپنی با دست آزاد نوشته شده اشت.

کالیگرافی

این کار بر اساس کالیگرافی خط ژاپنی با دست آزاد نوشته شده اشت.

کالیگرافی

این کار بر اساس کالیگرافی خط ژاپنی با دست آزاد نوشته شده اشت.

طراحی کالیگرافی

نمونه روبه رو طراحی کالیگرافی یا هنر خوشنویسی هستش که نمونه ای از این سبک را مشاهده میکنید و این سبک کار فوق العاده کاربردی در طراحی های متفاوت از جمله طراحی بنر است

طراحی کالیگرافی

کالیگرافی لوگوتایپ

لوگو و کالیگرافی

نمونه کار کالیگرافی کلمه Hope (امید) مناسب برای دیزاین انواع برند
۱
۲
۳
۴
۵
۱

انجام پروژه کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی

$h2

چگونه یک خوشنویس یا خطاط را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام خوشنویس یا خطاط در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام خوشنویس یا خطاط می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام خوشنویس یا خطاط دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام خوشنویس یا خطاط حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص کالیگرافی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید خوشنویس یا خطاط مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای خوشنویسان باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین خوشنویس یا خطاط را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با خوشنویس یا خطاط هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام خوشنویس یا خطاط، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام خوشنویس یا خطاط چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های کالیگرافی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری خوشنویس یا خطاط متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام خوشنویس یا خطاط، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام خوشنویسان و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه کالیگرافیتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و خوشنویس یا خطاط تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام خوشنویسان در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و خوشنویسان رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام خوشنویس یا خطاط فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای خوشنویس یا خطاط، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص کالیگرافی
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و خوشنویس یا خطاط
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
پشتیبانی