برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
کالیگرافی (Calligraphy) یا خوشنویسی به معنای هنر "زیبا نوشتن" است. مشهورترین سبک های کالیگرافی عباتند از: خوشنویسی شرقی، غربی و اسلامی. از خطاطی و خوشنویسی در طراحی کارت پستال، طراحی کارت عروسی، طراحی لباس، طراحی مهر، تزیین دکوراسیون منزل، نوشتن شعر و...استفاده می‌شود. در صورتی که به دنبال تبدیل متن به کالیگرافی یا سفارش پروژه های کالیگرافی، خوشنویسی یا خطاطی هستید، می‌توانید درخواست خود را در قالب پروژه در کارلنسر ثبت کنید و بهترین طراحان گرافیک و خوشنویسان را به صورت دورکاری استخدام کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای کالیگرافی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
Nayereh.M متخصص جدید
۱۵۴
پیش نمایش
Vesam.M متخصص جدید
۱۴۹
پیش نمایش
Mohammad.K متخصص جدید
۱۳۹
پیش نمایش
۱۳۲
پیش نمایش
۱۵۳
پیش نمایش
۱۶۱
پیش نمایش
Masume.F متخصص جدید
۱۴۵
پیش نمایش
Zahra_graphy متخصص جدید
۱۳۱
پیش نمایش
Kiana.Sh متخصص جدید
۱۲۹
پیش نمایش
Naser.Gh متخصص جدید
۱۲۴
پیش نمایش
Mahsa.F متخصص جدید
۵۴
پیش نمایش
۱۳۵
پیش نمایش
Alireza.T متخصص جدید
۱۵۶
پیش نمایش
۱۳۴
پیش نمایش
Roya.A متخصص جدید
۶۶
پیش نمایش
Mohammad.H متخصص جدید
۱۱۸
پیش نمایش
۱۲۲
پیش نمایش
Ali.A متخصص جدید
۱۱۶
پیش نمایش
Mosayyeb.J متخصص جدید
۱۰۶
پیش نمایش
MohammadMahdi.Gh متخصص جدید
۶۳
پیش نمایش
Morteza.A متخصص جدید
۶۶
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

انجام پروژه کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی

$h2

چگونه یک خوشنویس یا خطاط را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام خوشنویس یا خطاط در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام خوشنویس یا خطاط می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام خوشنویس یا خطاط دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام خوشنویس یا خطاط حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص کالیگرافی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید خوشنویس یا خطاط مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای خوشنویسان باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین خوشنویس یا خطاط را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با خوشنویس یا خطاط هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام خوشنویس یا خطاط، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام خوشنویس یا خطاط چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های کالیگرافی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری خوشنویس یا خطاط متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام خوشنویس یا خطاط، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام خوشنویسان و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه کالیگرافیتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و خوشنویس یا خطاط تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام خوشنویسان در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و خوشنویسان رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام خوشنویس یا خطاط فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای خوشنویس یا خطاط، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص کالیگرافی
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و خوشنویس یا خطاط
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید کالیگرافی (خوشنویسی) و خطاطی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی