طراحی معماری و ساختمان

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی معماری و ساختمان
طراحی معماری و ساختمان
طراحی معماری و ساختمان
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی معماری و ساختمان
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
معماری یکی از زمینه های رو به رشد فریلنسینگ و دورکاری از طریق سایت است. انجام پروژه معماری برای انواع پروژه های ساختمانی از طریق فریلنسینگ و دورکاری به راحتی امکان پذیر است. برای استخدام فریلنسر معماری یا سفارش کارها و پروژه های معماری ، طراحی داخلی و طراحی سه بعدی می توانید از فریلنسرهای معماری و طراحی کارلنسر استفاده کنید. همچنین در صورتی که نیاز به خدمات نقشه کشی ساختمان با اتوکد و سایر ابزارهای نقشه کشی دارید می توانید با استخدام یک نقشه کش فریلنسر به راحتی و در سریعترین زمان خدمات خود را سفارش داده و با کمترین هزینه تحویل بگیرید.
در سایت فریلنسینگ کارلنسر امکان کسب درآمد برای معماران فریلنسر به صورت غیر حضوری و دورکاری با انجام پروژه معماری فراهم است. اگر تحصیلکرده معماری هستید و توانایی نقشه کشی یا اتوکد، طراحی ویلا ،طراحی پلان معماری و رندر تری دی ساختمان و فعالیت با نرم افزارهایی مانند لومیون، اسکچاپ یا 3d max را دارید می توانید به عنوان فریلنسر معماری در سایت ثبت نام کرده و کسب درآمد کنید.
بسیاری از فعالیت های معماری مانند طراحی، رندرهای 3 بعدی و طراحی پلان و نقشه، فاز 1 و فاز 2 ساختمان و نقشه تاسیسات و سازه به صورت دورکاری و پروژه ای قابل انجام هستند. شما به عنوان کارفرما یا سازنده می توانید بهترین فریلنسرهای معماری را از طریق سایت کارلنسر استخدام کرده و کار با کیفیت و مناسب اجرا را با قیمت مناسب تحویل بگیرید. برای ثبت سفارش کافیست از طریق فرم ثبت پروژه در همین صفحه اقدام کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین خدمات معماری انتخاب کنید و سفارش دهید.
۱
۲
۳
۴
۵
۱

انجام پروژه معماری

برای استخدام طراح پلان و نمای ماهر و برای انجام پروژه های معماری خود لازم است مقدماتی در مورد معماری و مهارت‌های لازم آن مطرح شود تا بتوانید فرد مناسبی را استخدام کنید.
معماری یک فعالیت خلاقانه انسانی است که بر پایه های علمی و هنری پدید می آید. مهندسی معماری یکی از زمینه های رو به رشد عرصه فریلنسینگ است. سفارش پروژه معماری طراحی نما، پلان و داخلی از طریق دورکاری و فریلنسینگ در سالیان اخیر رونق بسیاری گرفته است. جای تعجب نیست که بسیاری از طراحان پلان و معماری از طریق دورکاری اقدام به گرفتن سفارش پروژه معماری و انجام پروژه های معماری به صورت دورکاری میکنند. در سایت فریلنسینگ کارلنسر امکان انجام پروژه های معماری و طراحی نما فراهم است. شما بعد از ثبت پروژه رایگان داخل سایت میتوانید مهارت فریلنسرهای معماری را با یکدیگر مقایسه و نمونه کارهای آنها را بررسی کنید و سپس فردی را که توانایی انجام پروژه را دارد استخدام کنید، تا پروژه شما با کیفیت و با قیمت مناسب انجام شود.

طراحی داخلی،نما و معماری چیست؟

به هنگام شنیدن واژه معماری این سوال در دهنمان نقش میبندد که معماری هنر است یا علم؟ فعل معماری به معنای شکل دهی به محل زندگی انسان است. تعریف معماری در دایره المعارف معماری به این صورت است: معماری باید علم و هنری تعریف شود که طراحی ساختمان را توام با کیفیت زیبایی، هندسی و عاطفی ، نیروی معنوی و روحانی رضایتمندی اندیشمندانه و پیچیدگی، سازه سالم و برنامه ریزی ساده و انواع مختلف ویژگی های هنری از قبیل دوام و ماندگاری مواد و مصالح مطبوع ، رنگ آمیزی خوشایند و دلپذیر و تزئینات وآراستگی و پویایی و تناسبات خوب و مقیاس قابل قبول و بسیاری از تداعی های خاطره آمیز و پیوند با سنت های پیشین به همراه داشته باشد. زیبایی در طراحی ساختمان از عواملی است که تاثیر مستقیمی بر روح و روان بشر میگذارد.
طراحی نما ساختمان از مهمترین مراحل ساخت ساختمان به حساب می آید. نمای ساختمان بیانگر سبک طراحی داخلی ساختمان است؛ از ساختمان در برابر عوامل بیرونی محافظت میکند و عایق حرارتی و صوتی است.
نمای ساختمان براساس متریالی که در آن استفاده میشود به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که هر کدام مزایا و معایبی دارد. فریلنسر طراحی نما، موظف است با توجه به نوع پروژه، درخواست کافرما و بررسی مزایا و معایب بهترین نما را برای کارفرما طراحی کند.
طراحی داخلی هنر یا عمل برنامه‌ریزی و نظارت بر طراحی و اجرای معماری داخلی و مبلمان است. بطور کلی طراحی فضایی که میان عناصر سازنده آن ناهمخوانی وجود نداشته باشد.
طراح داخلی در ابتدا باید عواملی همچون رنگ، نور فضا، نمای ساختمان و بافت محیط را بررسی و سازمان دهی کند؛ و در گام بعدی فضای داخلی را طراحی کند. فریلنسر طراحی داخلی باید با استفاده از راه‌های خلاقانه محیطی امن و دلنشین را طراحی کند.

چگونه پروژه های معماری را از طریق فریلنسینگ انجام دهید؟

شاید شما به عنوان کارفرما برای انجام پروژه های معماری به دفاتر معماران و طراحان داخلی بروید. اما شاید این پیشنهاد هم بد نباشد که پروژه خود را به فریلنسرهای معماری و طراحی داخلی بسپارید. برای انجام پروژه های معماری نیازی به حضور فریلنسر در محل پروژه نیست و می تواند بصورت دورکاری انجام شود، زیرا طرح پروژه توسط فریلنسر بصورت دستی یا با استفاده از نرم افزار‌های معماری طراحی شده و بر روی کاغذ چاپ می‌شود. برای طراحی پروژه کارفرما باید اطلاعات کافی از ابعاد پروژه، محل، بودجه، نوع و بافت طراحی را در اختیار فریلسنر قرار دهد تا فرد بتواند مناسب ترین و با کیفیت ترین طرح را طراحی کند. برای طراحی نقشه ای با کیفیت نیاز است کارفرما ابعاد و مقیاس های دقیق پروژه را ارسال کند و فریلنسر نیز باید با دقت به جزئیات و مقیاس های داده شده طرحی با کیفیت را طراحی کند.
اگر کارفرما برای انجام پروژه نیاز به نقشه کشی با اتوکد دارد باید اقدام به استخدام نقشه کش اتوکد بکند. اگر کارفرما برای تکمیل پروژه نیاز به حضور فریلنسر در محل پروژه را دارد می‌تواند با تمام وقت کردن پروژه خود اطلاعات تماس را دریافت کند و او برای بررسی اطلاعات مورد نظر کارفرما در محل حاضر می‌شود.

مهارت های مورد نیاز طراح معماری

شاید این سوال برایتان ایجاد شود که چگونه یک فریلنسر معماری را انتخاب کنید؟
شما هنگامی که میخواهید فریلنسر معماری را استخدام کنید ابتدا باید از سابقه کار و تجربه آنها مطلع شوید. از آنها بخواهید نمونه کارهایی را که مشابه پروژه شما است، برایتان ارسال کنند. بهتر است قبل از استخدام فریلنسر نظر سایر کارفرمایان را در سایت مطالعه کنید. هنگام استخدام ارسال کامل و دقیق اطلاعات مورد نیاز برای طراحی نقشه الزامی است. اطلاعاتی مانند مقیاس، نوع و بافت طراحی، محل ساخت پروژه معماری باید دقیق ارسال شوند.
اگر پروژه شما طراحی نما ساختمان است باید نوع نمای ساختمان را برای طراح مشخص کنید یا اگر از مزایا و معایب انواع نمای ساختمان اطلاعی ندارید با طراح نما در این زمینه مشورت کنید.
امروزه یکی از اصلی ترین مهارت هایی که هر فریلنسر معماری باید داشته باشد مدیریت پروژه است که شامل سه بخش 1- مدیریت هزینه 2- مدیریت بودجه 3- مدیریت کیفیت میشود. فریلنسر باید بتواند مدت زمان اجرا و تحویل چند پروژه را برآورد و اهداف پروژه را ترسیم کند.
از دیگر مهارت های مورد نیاز میتوانیم به سابقه کاری و کسب تجربه در طراحی ساختمان اشاره کنیم. فردی که می خواهد پروژه های طراحی معماری را انجام دهد باید قدرت تجسم و خلاقیت بالایی داشته باشد، باید بتواند فشار کاری زیاد را تحمل کند و توانایی حل مسئله را داشته باشد.
انجام پروژه‌های طراحی با استفاده از نرم افزارهای مختلفی امکان پذیر است. فریلنسر طراحی و معماری باید بر نرم افزار های 3D Max، اتوکد Auto cad، اسکچاپ، فتوشاپ، In Design و... مسلط باشد، بعد از دریافت اطلاعات کامل از کارفرما، مناسب‌ترین نرم افزار را با توجه به پروژه و بودجه کارفرما انتخاب و طراحی را انجام دهد.
اگر نیاز است پروژه معماری شما با استفاده از نرم افزار خاصی مانند 3D Max انجام شود شما باید نسبت به استخدام طراح سه بعدی از طریق سایت اقدام کنید.

مزیت انجام و سفارش پروژه معماری در سایت کارلنسر

  • ثبت پروژه بصورت کاملا رایگان
  • امکان بررسی پیشنهادات و انتخاب از بین تعداد زیادی فریلنسر معماری و طراحی بدون محدودیت جغرافیا
  • امکان بررسی نمونه کارهای انجام شده و بررسی کیفیت طراحان باتوجه به نظر سایر کارفرمایان
  • انجام پروژه با کیفیت، قابل قبول و با قیمت مناسب
  • پیگیری مرحله به مرحله پروژه معماری از طریق سایت کارلنسر
  • امکان پرداخت از طریق درگاه امن و تسویه با فریلنسر بعد از اتمام کار
  • امکان اصلاح پروژه تا رضایت کارفرما از طراحی
برای طراحی معماری و ساختمان کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی معماری و ساختمان
پشتیبانی