ساخت انیمیشن و کارتون

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ساخت انیمیشن و کارتون
ساخت انیمیشن و کارتون
ساخت انیمیشن و کارتون
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ساخت انیمیشن و کارتون
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
انیمیشن، نقاشی متحرک یا پویا نمایی تکنیک ایجاد حرکت از طریق اتصال و پشت سر هم قرار دادن فریم های تصویر یا المان ها و کاراکترهای گرافیکی است. ساخت موشن گرافی و انیمیشن استفاده فراوانی برای مصارف آموزشی، تبلیغاتی و تفریحی دارد. پروژه های ساخت انیمیشن توسط طراحان انیمیشن و ابزارها و نرم افزارهای گرافیکی انجام می شود. نرم افزار 3D Max در کنار نرم افزار Maya از معروفترین نرم افزارهای ساخت انیمیشن می باشد. ساخت انیمیشن یا پویانمایی را می توان از تکنیکی ترین زیر شاخه های طراحی گرافیک دانست.
تعرفه ساخت انیمیشن و موشن گرافیک عموما بر مبنای ثانیه و دقیقه محاسبه می شود. محاسبه قیمت و هزینه تولید انیمیشن بسته به عواملی مانند کیفیت ساخت ، طراحی کاراکتر انیمیشن و میزان شخصی سازی و استفاده از افکت های صوتی و تصویری دارد. برای مثال هزینه ساخت انیمیشن 3 بعدی با تعرفه تولید انیمیشن دو بعدی متفاوت است. همچنین در صورت شخصی سازی و یا طراحی کاراکتر انیمیشن و تصویر سازی، هزینه تولید پروژه انیمیشن افزایش پیدا می کند. سفارش و انجام انیمیشن، موشن گرافیک، تیزرهای کارتونی و همین طور متحرک سازی و انیمیشن پروژه های طراحی سه بعدی با استخدام فریلنسرهای ساخت انیمیشن در کارلنسر امکان پذیر است. برای سفارش ساخت انیمیشن تبلیغاتی و آموزشی و حتی ساخت انیمیشن برای اینستاگرام و تبلیغات شبکه های اجتماعی می توانید به راحتی و در چند کلیک پروژه خود را سفارش دهید. پس از مدت کوتاهی با بررسی پیشنهادات و نمونه کارهای فریلنسرهای انیمیشن کار می توانید بهترین طراح انیمیشن فریلنسر را با قیمت مناسب برای پروژه خود استخدام کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای انیمیشن را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
طراحی کاراکترها برای مجموعه انیمشین، طراحی شده در سال های 1397 می باشد.
تبلیغات ادیت عکس طراحی بنر ایده پردازی طراحی کاراکتر
پیش نمایش
mohsenrahimi133
(۳)
پروفایل
برای درک تاثیر گذاری موشن گرافیک، کافیست به اطراف خود نگاهی بیندازید و ببینید که در برخی از بهترین ویدیوهای متحرک، از سبک انیمیشن گرافیکی متحرک استفاده شده است.
موشن گرافیک طراحی گرافیک ساخت انیمیشن طراحی انیمیشن طراحی لوگو موشن
پیش نمایش
rahmatifarhad
(۴)
پروفایل
با شنیدن این دموی کوتاه،با سه خوانش متفاوت از یک نریشن انیمیشن علمی با صدای من آشنا میشوید.
نریشن نریتور پادکست گویندگی صداپیشه ویرایش صدا پادکست صوتی مجری گری صوتی نریتور حرفه ای خوانش متن های متفاوت با لحن های متفاوت
پیش نمایش
Ata-97
(۱)
پروفایل
قالب انیمیشن تبریک عید با متن و لوگو شما تحویل فوری تعرفه مناسب امکان استفاده از لوگو و متن های دلخواه شما امکان استفاده از وکتور محصولات شما در کار
تبلیغات طراحی بنر موشن گرافیک ساخت انیمیشن طراحی استوری طراحی انیمیشن انیمیشن 2 بعدی طراحی کاور استوری
پیش نمایش
aliesm1371
(۱)
پروفایل
تصویرسازی کتاب کودک که تمام کار در فتوشاپ و با قلم نوری کشیده شده است
طراحی فضا تصویرسازی طراحی لوگو طراحی کارکتر طراحی کاراکتر انیمیشن 2 بعدی تصویرسازی کودک تصویر سازی کتاب تصویرگر کتاب کودک طراحی پست اینستاگرام
پیش نمایش
Greenlovematin
N/A
پروفایل
انیمیشن یک کلاهخود رومی که از زیر زن بیرون میزنه. مدل شده در بلندر انیمیت شده در بلندر
بلندر مدل سازی ساخت انیمیشن طراحی انیمیشن طراحی سه بعدی انیمیشن سه بعدی مدل سازی سه بعدی
پیش نمایش
Solostudi0
N/A
پروفایل
ساخت انیمیشن UI and UX + Coco
graphic طراحی ui ui design طراحی UI/UX graphic design طراحی ux ( تجربه کاربری )
پیش نمایش
سلاح فیزیکی با قابلیت رگبار و شات گان قنداق کشویی و سبک
طراحی 3 بعدی طراحی سه بعدی انیمیشن سه بعدی
پیش نمایش
guts260
N/A
پروفایل
طراحی کاراکتر پسر بچه وکتور
وکتور ساخت انیمیشن طراحی گرافیک طراحی کاراکتر انیمیشن 2 بعدی
پیش نمایش
siah_sar
N/A
پروفایل
کارفرمای این پروژه، صفحات پویا و انیمیت شده میخواست. ما به جای اینکه همه چیز رو خودمون بسازیم، فانکشن های sass براشون نوشتیم و با آموزش به تیم، کمک کردیم تا موشن‌های جذاب دلخواهشون رو بدون وابستگی به ما در آینده داشته باشن. اون هم بدون استفاده از javascript که صفحات رو کند میکرد. البته با آموزش گرافیست و برنامه نویس فرانت، خروجی کار خیلی جذاب تر از چیزی بود که انتظارش رو داشتن.
css sass موشن گرافیک گرافیک سایت 2d animation برنامه نویسی وب
پیش نمایش
mortazavi1024
(۱)
پروفایل
نمونه کار های طراحی کاراکتر
موشن گرافیک ساخت انیمیشن طراحی گرافیک طراحی کاراکتر انیمیشن 2 بعدی
پیش نمایش
siah_sar
N/A
پروفایل
این انیمیشن با تم western ساخته شده که میتواند به عنوان اکولایزر موزیک نیز استفاده بشود. طراحی:با استفاده از فتوشاپ و افترافکت
فتوشاپ اکولایزر photoshop ساخت کلیپ ساخت انیمیشن ساخت اکولایزر انیمیشن 2 بعدی موزیک اکولایزر ادوبی افتر افکت adobe aftereffects
پیش نمایش
hollymollyarts
(۱۳)
پروفایل
در این کار یک کلمه یا لوگو پیچ می خوره و دو لاین هم باهاش می چرخه و یک هاف تون افکت جذاب هم در پشت زمینه قرار داره.
ساخت انیمیشن طراحی انیمیشن after effects طراحی لوگو موشن انیمیشن سه بعدی ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
Tirandaz7
(۵)
پروفایل
موشن گرافیک معرفی دوره تربیت مدرس زبان تیسول در مرداد 1398 و به سفارش موسسه بین المللی آموزشی-پژوهشی آینده اندیشان کیش توسط اینجانب طراحی و تولید گردیده است .
ساخت تیزر موشن گرافیک طراحی گرافیک ساخت انیمیشن انیمیشن 2 بعدی
پیش نمایش
StudioGraphimo
(۱)
پروفایل
بخشی از مجموعه انیمیشن دوبعدی طنز
صداپیشه انیماتور طراحی گرافیک طراحی کاراکتر طراحی انیمیشن انیمیشن 2 بعدی
پیش نمایش
Bahareh_MB
N/A
پروفایل
این پروژه در کارلنسر حدود چندین ماه پیش در یک اکانت دیگه با قیمت ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسید و شکل رضایت بخشی توسط مشتری داشت!
طراحی لوگو طراحی گرافیک برنامه نویسی C برنامه نویسی c# برنامه نویسی C++ برنامه نویسی php طراحی پست اینستاگرام
پیش نمایش
Reza7477
N/A
پروفایل
یک انیمیشن کوتاه همراه با کارکتر..
ساخت انیمیشن طراحی کارکتر طراحی انیمیشن انیمیشن 2 بعدی انیمیشن سه بعدی
پیش نمایش
ali_blendart
N/A
پروفایل
نمونه کار انیمیشن سه بعدی برای کارخانه صنعتی سیم کابل
ساخت انیمیشن انیمیشن 2 بعدی انیمیشن سه بعدی مدل سازی سه بعدی
پیش نمایش
ali_blendart
N/A
پروفایل
خب این کار انیمیشن دوبعدی موتور سیکلت سوار، ریگ و انیمیت در افترافکت انجام شده
3دی کار ساخت انیمیشن طراحی انیمیشن انیمیشن 2 بعدی
پیش نمایش
ali_blendart
N/A
پروفایل
این کار از ریگ تا انیمیت با نرمافزار افترافکت انجام شده
3دی کار انیمیشن 2 بعدی انیمیشن سه بعدی
پیش نمایش
ali_blendart
N/A
پروفایل
چنتا از صداهای مختلف من در دوبله ی انیمیشن ها،توجه کنید که این ویدیو از دوبله های ترکی بنده انتخاب شده،و در زبان فارسی یا انگلیسی هم قابل اجراست.
دوبله نریشن رادیو صداپیشه گویندگی صداسازی فن بیان نریشن خوانی ساخت انیمیشن
پیش نمایش
parinasakhaeee
(۳)
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی و تولید انیمیشن

تعرفه ساخت انیمیشن به عوامل مختلفی مانند نوع ، سبک ، سناریو و زمان انیمیشن بستگی دارد. عمدتا قیمت تولید انیمیشن و تصاویر متحرک پویانمایی بر اساس دقیقه یا گاها بر اساس ثانیه محاسبه می شود. سطح پیچیدگی ، جزییات در طراحی کاراکتر و سایر عوامل فنی بر قیمت نهایی طراحی و ساخت تاثیرگذار است. برای درک بهتر این مطلب بد نیست نگاهی به 5 سبک و مدل اصلی انیمیشن بیاندازیم.

5 نوع و سبک اصلی انیمیشن

  • انیمیشن سلولوییدی یا دستی
  • این روش سنتی اولین و قدیمی ترین روش تولید انیمیشن است. تولید این انیمیشن به صورت دستی است که در آن هنرمند به معنای واقعی کلمه مجبور است هزاران تصویر را بر روی کاغذ مخصوص بکشد و از آنها به صورت قاب به فریم عکس بگیرد. قبل از انقلاب دیجیتال، این سبک انیمیشن سازی سنتی، روش و استاندارد عادی صنعت پویانمایی برای استودیوهای بزرگ از جمله دیزنی بود.
  • انیمیشن 2 بعدی
  • این سبک انیمیشن، مبتنی بر فایل های دوبعدی وکتور است و دو مزیت مشخص دارد: دسترسی ارزان و آسان بودن تولید. برای تولید انیماتور شما نیاز به یک درک اساسی از فریم های کلیدی دارید و مطمئنا می‌دانید چگونه از ابزارهایی مانند Adobe Animate استفاده کنید.
  • انیمیشن 3 بعدی
  • انیمیشن سه بعدی و جلوه های بصری روش پیشرو و به روز برای دنیای امروز و آینده هستند . انیمیشن سه بعدی با اصول مختلفی کار می کند . برای این کار، انیماتور باید بیاموزد که چگونه یک شخصیت را به صورت دیجیتالی مدل سازی کند، آن را کاملاً مجسم کند و اسکلتی به آن بدهد که بتواند حرکت و عمل کند. شما باید مدل را در فریم های مشخصی قرار دهید و سپس به کامپیوتر اجازه دهید رندر را انجام دهد. برای انیمیشن سه بعدی از ابزارها و نرم افزارهای مختلفی مانند 3d Max و نرم افزار Maya استفاده می شود . این انیمیشن با وجود قیمت بالاتر مخاطبان و طرفداران زیادی در صنعت تبلیغات و ساخت محتوای بصری سرگرم کننده دارد.
  • موشن گرافیک
  • این تکنیک جلوه بصری شامل حرکت عناصر گرافیکی مانند متن یا آرم ها است که بیشتر از نرم افزارهایی مانند افتر افکت استفاده می کنند. کاربرد موشن گرافیک در صنعت تبلیغات پروژه های چندرسانه ای و مولتی مدیا بسیار است. حتی می توان از موشن گرافیک برای طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی و فیلم استفاده کرد. برای ساخت موشن گرافیک می‌توانید از فریلنسرهای حرفه ای متخصص در این زمینه در کارلنسر کمک بگیرید.
  • استاپ موشن
  • این روش مانند انیمیشن سنتی است. به غیر از نقاشی، شما مدل های سفالی و مجموعه ای دارید که برای تولید انیمیشن باید با دقت دستکاری کنید. استاپ موشن را می توان با عروسک ها، برش های تصاویر و حتی چهره ها نیز انجام داد. در گذشته، استاپ موشن به عنوان نوعی جلوه های ویژه برای فیلم های اکشن زنده مورد استفاده قرار می گرفت و عمدتاً جایگزین انیمیشن سه بعدی و کار با جلوه های بصری شده است. با این حال، فیلمسازانی وجود دارند - مانند تیم برتون - که تقریباً به طور انحصاری با استاپ موشن کار می کنند. برای انیماتورهای مشتاق استاپ موشن، می تواند وسیله ای فوق العاده برای ساختن اثر هنری باشد
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه و هزینه تولید انیمیشن، ساخت انیمیشن تبلیغاتی، اموزشی و سایر موارد مرتبط می توانید با ثبت یک پروژه رایگان به صدها تولید کننده و طراح انیمیشن حرفه ای در سایت کارلنسر مرتبط شوید. پس از بررسی کیفیت و نمونه کارهای طراحان انیمیشن می توانید بهترین طراح را برای پروژه خود انتخاب کنید.
برای ساخت انیمیشن و کارتون کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ساخت انیمیشن و کارتون
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی