برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

ساخت ویدیو

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
ساخت ویدیو
ساخت ویدیو یک فرآیند خلاقانه و حرفه ایست که کاربردهای فراوانی برای استفاده های تبلیغاتی، هنری، سرگرمی و آموزشی دارد. ساخت ویدیو برای اینستاگرام، یوتیوب و سایر پلتفرم ها این روزها طرفداران بسیاری دارد. با سفارش ساخت ویدیو به متخصصین و سازندگان ویدیو می توان محتوای تصویری حرفه ای و با کیفیت بالا ساخت. پروسه سفارش و ساخت ویدیو شامل چند مرحله است که شامل انتخاب موضوع، نوشتن داستان، انتخاب بازیگران ( در صورت نیاز به بازیگر)، جستجوی مکان های مناسب، فیلمبرداری، ادیت و تدوین ویدیو و اضافه کردن صدا و موسیقی است. برای ساخت ویدیو، ابتدا باید موضوع و داستان ویدیو را انتخاب کرد. سپس با توجه به داستان، در صورت نیاز به استخدام بازیگر باید بازیگران مناسب را انتخاب کرده و به جستجوی مکان های مناسب برای فیلمبرداری بپردازید. در این مرحله باید به دقت بر روی نورپردازی و زمینه های مناسب تمرکز کرده و با دقت فیلمبرداری را انجام دهید. بعد از فیلمبرداری، مرحله ادیت و تدوین ویدیو آغاز می شود. در این مرحله، با استفاده از نرم افزارهای حرفه ای، ویدیو را به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا ویرایش می کنید. در این مرحله می توانید صدا و موسیقی را به ویدیو اضافه کنید و به صورت حرفه ای و بهینه سازی شده، ویدیو را آماده پخش کنید. 
یکی از موارد پرکاربرد این روزها سفارش ساخت ویدیو برای اینستاگرام و یوتیوب است. سفارش ساخت ویدیو برای اینستاگرام و ویدیو کلیپ به راحتی در سایت کارلنسر امکان پذیر است. علاوه بر سفارش ساخت ویدیو و کلیپ شما می توانید سفارش ساخت انواع فرمت های محتوای ویدیویی مانند طراحی موشن گرافیک، ساخت انیمیشن، ساخت تیتراژ، ساخت تیزر تبلیغاتی را به متخصصین ساخت و تولید ویدیو در کارلنسر سفارش دهید. سیستم پرداخت امن کارلنسر با تضمین کیفیت و زمان تحویل به موقع خیال شما را برای برونسپاری و سفارش ساخت ویدیو راحت میکند. برای سفارش ساخت ویدیو  می توانید یک پروژه ثبت کنید، نمونه کارهای متخصصین را مشاهده و مناسب ترین فرد را متناسب با سلیقه، سبک کاری و بودجه خود از طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر به صورت پروژه ای استخدام نمایید. 
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
ساخت ویدیو
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای ساخت ویدیو را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

سفارش ساخت ویدیو

فارغ از اینکه قصد ساخت ویدیو برای اینستاگرام، یوتیوب، کلیپ یادبود، ساخت ویدیوی مراسم تولد یا سالگرد ازدواج و یا هر کاربرد دیگری را دارید شما می توانید به راحتی از خدمات کارلنسر استفاده کنید. برای سفارش ویدیو در سایت کارلنسر، ابتدا باید به سایت کارلنسر مراجعه کرده و یک پروژه رایگان ثبت نمایید. سپس با مطالعه پروفایل های مختلف ویدیو سازان، با توجه به نیاز خود، یکی از سازندگان ویدیو را انتخاب کنید.  پس از بررسی نیازها و جزئیات پروژه، قیمت و زمان تحویل پروژه توافق شده و پروژه شروع می شود. در این مرحله شما مبلغ پروژه را به صندوق پرداخت امن کارلنسر پرداخت میکنید. این مبلغ تا انتهای پروژه نزد کارلنسر به امانت می ماند. در طول فرآیند ساخت ویدیو، ویدیو ساز با شما در تماس خواهد بود و نتایج فعلی را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. در صورت نیاز به تغییرات، می توانید با ویدیو ساز تماس گرفته و تغییرات را اعمال کنید. پس از اتمام پروژه، ویدیو به شما تحویل داده می شود و شما می توانید آن را برای استفاده خود استفاده کنید. همچنین، در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر، می توانید با پشتیبانی کارلنسر تماس بگیرید

موارد استفاده از ساخت ویدیو

سفارش ساخت ویدیو می‌تواند برای کاربردهای مختلفی مفید باشد. به عنوان مثال، شرکت‌ها می‌توانند با سفارش ساخت ویدیو تبلیغاتی ، تبلیغات خود را به شکل جذاب‌تر و موثرتری به نمایش بگذارند. همچنین، فروشگاه‌ها می‌توانند با ساخت ویدیو، محصولات خود را به صورت جذابی به نمایش بگذارند و مشتریان بیشتری جذب کنند. علاوه بر این، سازمان‌ها، کارخانه جات و شرکت‌های دولتی می‌توانند با سفارش ساخت ویدیو، پروژه‌های خود را به صورت جذاب‌تر و قابل فهم‌تری به نمایش بگذارند. همچنین، افراد حرفه‌ای مثل آموزشگران، مربیان و کسب و کارهای آنلاین می‌توانند با سفارش ساخت ویدیو، آموزش‌ها و محصولات خود را به صورت جذابی به نمایش بگذارند و مخاطبان بیشتری جذب کنند. در کل، سفارش ساخت ویدیو برای هر شخصی که نیاز به ارائه محتوای جذاب و موثر دارد، مفید واقع می‌شود.

روش ها و تکنیک های ساخت ویدیو

این روزها روش ها و نرم افزارهای مختلفی برای ساخت ویدیو وجود دارد. ساخت ویدیو با فتوشاپ و نرم افزارهای کامپیوتری کماکان طرفداران خود را دارد. ساخت ویدیو با کپ کات یا اینشات هم اقبال زیادی در بین پیج های اینستاگرامی دارد. نرم افزارهای کپ کات و اینشات به دلیل راحتی استفاده از نرم افزارهای محبوب تولید کنندگان ویدیو برای اینستاگرام هستند. ویدیوهای ساخته شده با کپ کات و اینشات به عنوان پست، استوری و ریلز در اینستاگرام استفاده می شوند. همچنین این روزها ساخت ویدیو به عنوان استوری موشن در اینستاگرام با استفاده از کپ کات رواج فراوانی پیدا کرده است. 
اخیرا با رواج استفاده از هوش مصنوعی ساخت ویدیو با هوش مصنوعی نیز به سرعت در حال گسترش است. ابزارهای هوش مصنوعی مختلفی برای متحرک سازی تصاویر یا ساخت انواع ویدیو توسط متخصصین هوش مصنوعی عرضه شده اند. در صورتی که مایل به ساخت ویدیو با هوش مصنوعی هستید ولی نحوه استفاده از این ابزارها را نمیدانید می توانید از متخصصین هوش مصنوعی  کمک بگیرید. 
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ساخت ویدیو
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی