طراحی بسته بندی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی بسته بندی
طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی بسته بندی
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی بسته بندی و پکیج جذاب و تاثیرگذار از عوامل موفقیت یک برند یا یک محصول تجاریست. طراحی بسته بندی علاوه بر آشنایی با اصول و نرم افزارهای تخصصی طراحی گرافیک نیازمند تسلط بر اصول و روش های تبلیغات و روانشناسی جذب مشتری می باشد. یک بسته بندی زیبا اولین مواجهه مخاطب با یک محصول می باشد. در حقیقت یک طراحی چشمگیر و حرفه ای بسته بندی می تواند فرصت دیده شدن توسط مشتری را در اختیار محصول قرار دهد. این همان تاثیر و عملکردیست که طراحی جلد کتاب برای افزایش شانس دیده شدن و توجه به کتاب و مجله انجام می دهد. طراحی بسته بندی و کارتن تاثیر زیادی بر موفقیت و فروش یک محصول دارد. در دنیا سالانه بیش از 95 درصد محصولات جدید در فروش شکست می خورند. علت این شکست ساده است. مشتریان وقت و توجه کافی برای کشف خصوصیات یک محصول جدید و ناآشنا را ندارند. اینجاست که اهمیت یک بسته بندی جذاب که توجه مخاطب و مشتری را به خود جلب کند و باعث دیده شده محصول شود بیش از پیش نمایان می شود.

موارد استفاده طراحی بسته بندی طراحی جعبه هدیه و گیفت باکس

 • طراحی کارتن محصولات بهداشتی
 • طراحی پکیج و بسته محصولات مختلف
 • طراحی جعبه پیتزا و ساندویچ و ست رستوران
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین بسته بندی را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

طراحی بسته بندی ساندیس

طراحی تیوپ کرم

طرح لاکچری فضایی

طراحی لوگو برند و بسته بندی

طراحی لوگو برند و بسته بندی کالاتم

بسته بندی محصول آقای پفک

طراحی بسته بندی محصول آقای پفک در سه طرح برای سه نوع مختلف محصول بسته بندی یک تجربه احساسی است و حس بینایی، حس لامسه و حس شنوایی فرد را به بازی می‌گیرد؛ مخاطب همواره با توجه به طراحی بسته بندی و جزئیات آن می‌توانید به ماهیت محصول درون بسته بندی پی ببرید.

طراحی لیبل یا برچسب روی کالا

این لیبل با استفاده از ایلوستریتور و فتوشاپ برای یکشرکت دارویی انجام گردید.

طراحی برچسب و گردنی دوغ کلوسیا

طراحی کاتالوگ بن‌دا لب

طراحی بر اساس رنگ و تم مورد نظر مشتری محترم

cosmetic label

راحی لیبل برای کالا، تصویر و هویت می سازد، و همین طور می تواند ابزار قوی برای بازاریابی و فروش کالا محسوب شود. طراحی لیبل نه تنها باید منحصر به فرد باشد، و باعث خرید ناگهانی از سوی خریدار شود بلکه باید عامل تکرار خرید هم باشد و در مشتری نوعی وفاداری به آورد. طراحی و بسته بندی مناسب می تواند عامل اصلی موفقیت یک کالا باشد.

packing design

طراحی محصولات کودک

مینیمالیسم در طراحی برای محصولات بزرگسالان تکنیکی جذاب به حساب می‌آید. اما تکنیکی نیست که برای بچه‌ها معمول باشد. پس باید با دید دیگری طراحی ساده ولی در عین حال برای کودکان جدابت داشته باشد بچه‌ها دوست دارند ماجراجویی کنند. این بدان معنا نیست که بسته بندی را طوری طراحی کنید که شلوغ و بهم ریخته باشد. اما خوب است از انواع شکل‌ها، فرم‌های مختلف حروف و رنگ‌ها به اندازه کافی استفاده کنید. تا بتوانید توجه کودک را به خود جلب کنید.

طراحب لیبل محصولات

طراحی لیبل و برچشب محصول که به عنوان معرفی نامه و یا شناسنامه کالا به حساب می آید و اطلاعاتی از قبل نوع و کیفیت محصول تصویری از محصول و بیان ویژگی ها آن را در بر دارد و هر چه این طرح از رنگ و لعابی جالبتر بر خورددار باشد به نوعی باعث معروف شدن و جلب نظر مشتری خواهد شد.

طراحی سلفون بسته بندی

این طراحی برای سلفون بسته بندی شلنگ قلیان طراحی شده. کار چاپ هم شده و تصویرش رو توی فایل دوم میتونید ببینید.

طراحی ماسک یخی

طراحی ساشه ماسک یخی از برند images

طراحی بسته بندی محصول

طراحی بسته بندی محصول، درب بازکن های FootPull طراحی گرافیک: جلال رادان

طراحی لیبل بسته بندی قارچ کشت چین

فاگرافیک،حرفه ای تر باگرافیک

نمونه کار طراحی بسته بندی و لیبل

شامل چند کار و تکمیلی در فایل pdf- برای دریافت پورتفولیو کامل، لینک زیر را باز بفرمایید (کپی و پیس در مرورگر) https://drive.google.com/file/d/1jDpBEoQLm5KPIPvpbqjYhHMa3qR4n8zL/view?usp=sharing

طراحی لوگو . رادان شهد دارو

طراحی لوگو . بالکانو

طرح لوگو استارت آپ . بسته بندی پذیرایی
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی بسته بندی محصول

شما هنگام خرید یک محصول به چه ویژگی های آن دقت می کنید؟ اولین و شاید مهم ترین چیزی که شاید به آن توجه کنید، بسته بندی محصول است. بسته بندی محصول یکی از مهم ترین مراحل تولید یک کالا یا محصول است. در صورتی که بسته بندی مناسبی نداشته باشید، بازاریابی شما با شکست مواجه می شود و دیگر نمی توانید سود مطلوب خود را کسب کنید. شاید محصول بسیار باکیفیت و پر کاربردی تولید کنید، ولی اگر به نحوه و شکل بسته بندی آن توجه نکنید، فروش کمی خواهید داشت. پس اهمیت بسته بندی مناسب یک محصول را فهمیدید. آیا محصول شما بسته بندی مناسبی دارد؟ بسته بندی شما به چه طریقی انجام شده؟ آیا نکات بهداشتی و بازاریابی را در طراحی بسته بندی رعایت کرده اید؟
شما می توانید سفارش پروژه طراحی بسته بندی محصول خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از طراحان بسته بندی آشنا می‌شوید که به صورت حرفه ای در طراحی بسته بندی محصول فعالیت می کنند. پس از مشاهده نمونه طاحی های انجام شده توسط آنها می توانید اقدام به استخدام و به کارگیری آن ها در پروژه طراحی بسته بندی محصول خود کنید.
$h2

بسته بندی مناسب محصول

$/h2
در بسته بندی مناسب یک محصول باید به همه چیز دقت کنید. در ابتدا باید به اندازه محصول خود فکر کنید. بسته بندی محصول نباید بسیار بزرگ تر و یا کوچکتر از اندازه خود محصول باشد. بسته بندی محصول باید در اندازه متناسبی با خود محصول باشد. از بسته های بزرگ تر می توان برای بسته بندی ثانویه محصول استفاده کرد. شما باید بازار هدف محصول خود را آنالیز کنید قصد دارید در چه منطقه ای و به چه افرادی در چه بازه سنی محصول خود را بفروشید. شما باید ابتدا مشخص کنید در چه منطقه ای قصد فروش دارید بعد باید سلیقه مردم آن منطقه را مطالعه کنید و اقدام به طراحی بسته بندی کنید که مورد پسند ساکنان آن منطقه باشد، در گام بعد باید تعیین کنید که چه گروه جنسیتی محصول شما را خریداری می کنند. باید ببینید مشتریان شما بیشتر آقایان هستند یا خانم ها! سپس مطابق با جنسیت آن ها اقدام به طراحی بسته بندی کنید. بسته بندی شما می تواند برای هر دو گروه خانم ها و آقایان باشد. در گام بعدی باید سن مشتریان خود را بررسی کنید. بسته بندی محصولی که برای جوانان طراحی شده با بسته بندی که برای افراد سالخورده طراحی شده متفاوت است. چرا که سلیقه آنها متفاوت است. برای جوانان سعی کنید بسته بندی طراحی کنید که رنگ های متضاد داشته باشد. بسته بندی شیک اغلب مورد پسند تمام گروهان سنی می باشد. برای افراد میانسال و سالخورده شما می توانید از رنگ های ملایم استفاده کنید از طرح های ایرانی نیز در طراحی خود استفاده کنید. در طراحی بسته بندی مناسب به آب و هوای منطقه ای که می خواهید محصول خود را در آن به فروش برسانید نیز توجه کنید. اگر در مناطق گرمسیری قصد فروش محصول خود را دارید باید بسته بندی خود را با آب و هوای آن منطقه بهینه کنید یعنی طوری نباشد که محصول یا بسته بندی شما در آب و هوای گرم خراب شود و از کیفیت مطلوب بیوفتد. اگر در مناطق سردسیری و بارانی نیز قصد فروش محصول دارید، باید بسته بندی ایمن تری داشته باشید تا آسیبی به محصول شما وارد نشود.

ویژگی های یک بسته بندی مناسب

بسته بندی شما باید دارای ویژگی های زیر باشد:
 • باید نظر اولیه مشتری را به خرید کالا جذب کند.
 • اطلاعات درج شده روی بسته بندی باید خوانا واضح و روشن باشد. (نام سازنده - ترکیبات محصول- قیمت – وزن - نحوه استفاده و از همه مهم تر نقطه قوت ویژگی محصول را نشان بدهد.)
 • بسته بندی محصول باید ارزان قیمت و به صرفه باشد.
 • بسته بندی محصول باید به فروش بیشتر محصول و بازاریابی آن کمک نماید.
 • بسته بندی مناسب کالا باید در برابر آسیب های ناشی از حمل و نقل و وضعیت آب و هوایی مقاوم باشد.
 • بسته بندی محصول باید به صورت ساده باز و بسته شود.
 • باید در طراحی بسته بندی از طرح ها و فرم ها و نقش و نگار های شلوغ پرهیز شود.
سفارش طراحی بسته بندی انواع محصولات با بهترین قیمت و کیفیت
$h2

انواع بسته بندی

$/h2
 • بسته بندی شیشه ای
 • بسته بندی فلزی
 • بسته بندی پلاستیکی
 • بسته بندی کالا با کاغذ و یا مقوا

بسته بندی شیشه ای

کهن ترین روش بسته بندی کالا، بسته بندی با شیشه می باشد که در گذشته ساخت بسته بندی شیشه ای یکی از مشاغل مهم به شمار می رفت. ویژگی این نوع از بسته بندی در این است که شیشه یک ماده خنثی می باشد و هر چه در آن نگهداری می شود، دست نخورده باقی می ماند! علاوه بر آن شیشه از استحکام بالایی نیز برخوردار است و در طرح ها و انواع و حتی رنگ های مختلف ساخته می شود. علاوه بر آن شفاف بودن شیشه باعث رویت محصول نگداری شده در آن می شود.

بسته بندی فلزی

این نوع از بسته بندی اغلب برای نگهداری مواد غذایی، نوشابه ها و... استفاده می شود. این نوع از بسته بندی نیز از مقاومت بسیار بالایی در برابر آسیب های ناشی از حمل ونقل می باشد. تنها معایب این نوع از بسته بندی این است که برخی از مواد با فلزات سازنده این نوع بسته بندی ها واکنش می دهند و موجب فساد و کاهش کیفیت محصول مورد نظر می گردد.

بسته بندی پلاستیکی

رایج ترین و پر کاربرد ترین نوع بسته بندی محصول، بسته بندی پلاستیکی می باشد. از بسته بندی های پلاستیک که ویژگی های منحصر به فردی مانند مقاومت در برابر خوردگی و ضربه و سایش و کشش در بسته بندی مواد غذایی، لوازم ارایشی، مواد و اقلام بهداشتی و ... استفاده میشود. این نوع بسته بندی ارزان قیمت، به صرفه، دارای انعطاف در بسته بندی محصولات، سرعت تولید بالا، قابلیت چاپ و طرح های ویژه روی آن و دارای پایداری شیمیایی است.

بسته بندی کالا با کاغذ و یا مقوا

این نوع بسته بندی که از کاغذ هایی که از گیاهان ساخته شده، تشکیل می شود. بسته بندی با کاغذ کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند. بسته بندی با کاغذ و مقوا ویژگی های منحصر به فردی دارد که عبارت است از: انعطاف پذیری بالا، قابلیت شکل پذیری و چاپ، مقاوم در برابر فشار، امکان چاپ طرح های ویژه بر روی آن برای افزایش بازاریابی، سازگار با محیط زیست و... می باشد. اهمیت بسته بندی مناسب هنگام صادرات یک محصول چندین برابر می شود! چرا که قصد ورود به بازار های جهانی را دارید. شما باید بسته بندی مناسب محصول خود را برای منطقه، کشورها و شهرهای که قصد فروش در آن دارید ایجاد کنید. شما در حال رقابت با برند های مشهور جهان هستید، پس در بسته بندی خود نهایت دقت و ظرافت را به کار ببندید. بسته بندی مناسب موجب افزایش چشمگیر فروش شما می شود. در بسته بندی برای خارج از کشور شما باید سلیقه مردم محلی آن منطقه را در نظر بگیرید. سعی کنید از رنگ هایی که در آن منطقه محبوب است استفاده کنید. استفاده از عناصر و المان های محلی نیز موجب ایجاد حس اعتماد بیشتر به محصول شما می شود. خواندن مقاله "نکات طراحی بسته بندی" را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
شما می توانید پروژه طراحی بسته بندی محصول خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از طراحان آشنا می شوید که توانایی ویژه ای در طراحی بسته بندی های جذاب برای محصولات شما دارند. شما پس از مشاهده نمونه کار های طراحی شده توسط آن ها اقدام به استخدام و به کارگیری آن ها در پروژه خود کنید. با این کار دیگر لازم نیست به دنبال طراح بسته بندی محصول باشید! شما می توانید از طریق کارلنسر با طراحان سراسر ایران در ارتباط باشید و بهترین طراح را برای طراحی بسته بندی محصول خود انتخاب کنید.
برای طراحی بسته بندی کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی بسته بندی
پشتیبانی