طراحی لندینگ پیج

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لندینگ پیج
طراحی لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لندینگ پیج
طراحی لندینگ پیج از جمله مهارت های پر طرفدار در بازاریابی اینترنتیست. به لندینگ پیج در زبان فارسی صفحه فرود نیز گفته می شود. لندینگ پیج ها نقش زیادی در جذب کاربر و تبدیل بازدید کننده به مشتری سایت دارند. عمدتا کمپین های تبلیغاتی مانند تبلیغات بنری و گوگل ادز برای نتیجه گیری بهتر به لندینگ پیج ها هدایت می شود. یک لندینگ پیج جذاب و موثر نقش موثری در موفقیت کمپین های تبلیغاتی سایت دارد. برای سفارش بک لینک می توانید از خدمات متخصصین فریلنسر در سایت کارلنسر استفاده کنید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
مهارت های پیشنهادی
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
ثبت پروژه رایگان

ساختن لندینگ پیج

مقاله برای سایت در زمینه خدمات اینترنتی

لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج صنعتی برای یک شرکت واردکننده

لندینگ پیج ایمنیزه

طراحی صفحه لندینگ پیج - کپی رایت در انتهای نمونه کار موجود است. http://imenizeh.ir/land.html

gymcall Landing page

طراحی لندینگ پیج معرفی اپ Gym call

محتوای سئو شده و یونیک درباله لندینگ پیج

تولید محتوای اورجینال درباره لندینگ پیج

طراحی لندیگ پیچ خدماتی دیکتو

یه لندینگ پیج باحاله برای معرفی دیکتو :)

لندینگ پیج سایت

لندینگ پیج سایت نیتاکد با انیمیشن

لندینگ پیج وبسایت گردشگری

یک لندینگ پیج وبسایت گردشگری مینیمال برای رزرو یک سفر و نشان دادن سایر مقاصد موجود در تور

لندینگ پیج اتو گالری با کانسپت فرضی در امریکا

لندینگ پیج اتو گالری در امریکا به منظور فروش ویژه خودرو با مشخصات کامل و رنگهای مختلف و سایر ماشینها

لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن تاکسی انلاین اوبر در نیویورک

لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن تاکسی انلاین اوبر در نیویورک و استفاده از خدمات تاکسی انلاین

لندینگ پیج شرکتی مینیمال استاتیک

لندینگ پیج

این فقط یه نمونه هست

لندینگ پیج

این فقط یه نمونه هست

ندینگ پیج - طراحی انتزاعی

این فقط یه نمونه هست

طراحی لندینگ پیج سایت

طراحی لندینگ پیج

لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج

طراحی رابط کاربری وبسایت آموزشی صفر تا صد پروژه با فیگما و ادوبی فتوشاپ طراحی شده

طراحی لندینگ پیج وبسایت cullarbaby

باز طراحی صفحه اول وبسایت
۱
۲
۳
۴
۱

صفر تا صد طراحی لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج یا صفحه فرود در سایت، به عنوان یک چالش جدی در پروژه طراحی سایت در نظر گرفته می شود. این صفحات مانند صفحات عادی سایت نیستند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. علت این موضوع نیز مربوط به هدف از تولید و ساخت چنین صفحاتی است که بیشتر تبلیغاتی و برای جذب بیشتر بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به مشتریان بالقوه برای سایت است. چه قصد برون سپاری دیجیتال مارکتینگ سایت خود را داشته باشید و چه در مجموعه خود این فعالیت رو انجام دهید، طراحی لندینگ پیج قدم مهمی در برنامه بازاریابی اینترنتی سایت شما محسوب می شود. طراحی این صفحات، اصول و مهارت خاصی را نیاز دارد و باید با در نظر گرفتن شرایط زیادی انجام شود.

لندینگ پیج چیست؟

صفحه فرود یا لندینگ پیج (landing page) به صفحه ای در سایت گفته می شود که با یک هدف مشخص مانند فروش خدمات یا محصول، ایجاد سرنخ برای فروش محصول یا خدمات یا تعامل بیشتر با کاربر ساخته می شود. این صفحه می تواند شامل تبلیغات گوگل یا ساخت بنر، محتوای تبلیغاتی از طریق ارسال فایلی مانند کتاب الکترونیکی، بروشور یا هر محتوای دیگری به ایمیل کاربر با هدف بازگرداندن وی به سایت شما، ساخت دموی رایگان شامل تمام یا قسمتی از خدمات ارائه شده در سایت شما، صفحه لندینگ محصول، صفحه فرود مخصوص شرکت در کمپین های تبلیغاتی و مناسبتی باشد.

انواع طراحی لندینگ پیج

صفحات فرود معمولا انواع زیادی دارند و هر یک از آنها با توجه به یک هدف خاص مورد استفاده قرار می گیرند.استخدام یک متخصص برای طراحی رابط کاربری وب سایت از ضروریات این حیطه می باشد. دسته بندی این صفحات از دیدگاه طراحان مختلف متفاوت است و ممکن است از موارد ارائه شده در این لیست کمتر و یا بیشتر باشد. معروف ترین طراحی لندینگ پیج بر اساس نوع صفحه عبارتند از :
 • صفحه اصلی سایت
استفاده از صفحه اصلی سایت به عنوان یک لندینگ پیج در سایت ها چندان مرسوم نیست اما گاهی همین صفحه نیز می تواند به عنوان یک لندینگ پیج موفق عمل کند. به طور مثال صفحه اصلی دیجی کالا شامل پیشنهادهای ویژه، پرفروش ترین محصولات و مواردی از این قبیل است که می تواند کاربر را به ماندن در سایت و گشت و گذار بین صفحات مختلف ترغیب کند و از یک کاربر معمولی، یک مشتری بالقوه بسازد. با کمک طراح گرافیست حرفه ای می توان به بخش زیادی از این جذابیت در لندینگ پیج دست پیدا کرد.
 • Squeeze page یا صفحه فشار
هدف از طراحی صفحات فرود فشاری، ترغیب کاربر به ارائه ایمیل خودش به شما است. این ایمیل بسیار حیاتی و راه ارتباطی شما با کاربر خواهد بود. با داشتن ایمیل کاربران سایت خود می توانید یک کمپین ایمیل مارکتینگ طراحی و خدمات یا محصولات و حتی کد تخفیف و …. را به ایمیل کاربران ارسال نمایید. این صفحه می تواند با ارائه پیشنهادهایی مانند شرکت در تخفیفات دوره ای، ارائه کتاب الکترونیک و ... ایمیل کاربر را ذخیره کند.
 • Lead Capture Page یا صفحه ضبط
عملکرد این صفحه مانند صفحه فشار است با این تفاوت که علاوه بر آدرس ایمیل، اطلاعات دیگری مانند نوع کسب و کار، شماره تلفن و... را نیز از کاربر دریافت می کند. این صفحه معمولا برای تعیین نمایش علاقمندی ها به کاربر در مراجعات بعدی به سایت و با توجه به اطلاعات دریافتی از او خواهد بود.
 • صفحات تبلیغاتی
 • بخشی از هدف طراحی لندینگ پیج بر مبنای ساخت صفحاتی است که از طریق نمایش آنها به کاربر، برای سایت درآمد کسب شود. این صفحات معمولا پس از کلیک بر روی لینک پرداخت یا خرید اشتراک یا دانلود خدمات و پیش از هدایت به صفحه مربوطه نمایش داده می شوند.
  • صفحه فرود 404
  بروز خطا در وجود محصول، عکس، فایل یا هر خدمتی در سایت اجتناب ناپذیر است. در این حالت معمولا صفحه های تحت عنوان صفحه 404 به کاربر نشان داده می شود. طراحی این صفحه اگر به درستی و مناسب انجام شود، تاثیر پیام بد آن را تا حد زیادی از بین خواهد برد. پیشنهادات زیادی در این صفحه می تواند مطرح شود. مانند بازدید از وبلاگ سایت یا دریافت نسخه رایگان یک خدمت یا محصول.
  • About us یا صفحه درباره ما
  صفحه درباره ما به عنوان یکی از صفحات اصلی سایت در نظر گرفته می شود اما می توان با کمی تغییرات مانند دریافت ایمیل مشتری، توضیحاتی در رابطه با فعالیت های شرکت و ... این صفحه را به جای یک صفحه بن بست ساده به یک صفحه جذاب برای کاربر تبدیل کرد.
  • صفحات قیمت گذاری
  در سایت هایی که دریافت خدمات در آنها نیازمند خرید اشتراک است، صفحات قیمت گذاری به عنوان نوعی از صفحه فرود از اهمیت ویژه ای برخوردارند. طراحی لندینگ پیج قیمت گذاری می تواند صرفا شامل قیمت محصول یا خدمات بوده و یا توضیحاتی را نیز برای آنها در نظر داشته باشد.
  • صفحات تشکر
  پیگیری کاربر پس از خرید به اندازه پیش از خرید حائز اهمیت است. از این رو باید طراحی لندینگ پیج تشکر را نیز به صورت ویژه در نظر داشته باشید. این صفحه نباید حاوی مطلبی خودپسندانه یا موضوعی باشد که کاربر، خود از آن اطلاع دارد بلکه باید در کنار قدردانی از کاربر برای خرید محصول یا خدمات شما، پیشنهادی برای انتقال حس ارزشمند بودن او نیز مطرح شود. این پیشنهاد به طور مثال می تواند شامل ارائه یک مشاوره یا پیشنهاد رایگان باشد.

  قیمت طراحی لندینگ پیج

  قیمت تولید و طراحی صفحات فرود به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل می تواند شامل موارد زیر باشد :
  • تعداد صفحات فرود
  • نوع لندینگ پیج
  • طراحی های گرافیکی مورد استفاده برای ساخت صفحات فرود
  • استفاده از خدماتی برای بهینه سازی بهتر لندینگ پیج ها مانند ریسپانسیو بودن آنها (هماهنگی صفحه مورد نظر با تمامی مرورگرهای مختلف در موبایل، کامپیوتر و یا تبلت)
  • لینک سازی برای صفحات فرود
  • درج محتوای جذاب برای افزایش بازدهی بیشتر لندینگ پیج
  • بررسی اطلاعات سایت، نیازسنجی مخاطب و ایده سازی با هدف کسب بهترین نتیجه از ساخت صفحات فرود مورد نظر

   الگوگیری از صفحات فرود پربازدید و موفق

   لندینگ پیج سایت های مطرح که از صفحات فرود موفق و پربازدید محسوب می شوند، گزینه های بسیار مناسبی برای الگو گرفتن هستند. می توان از یک گزینه ی پرکاربرد در این لندینگ پیج ها در لندینگ پیج سایت خود استفاده کنید و تاثیر زیاد آن را مشاهده کنید. برای مثال لندینگ پیج خرید لپ تاپ های سرفیس در مایکروسافت، از نمونه های مثال زدنی است که دارای طراحی گرافیک چشم نواز، محتوای متنی و ویدیویی، معرفی ویژگی های جزئی و برجسته، نظرات کاربران و… است و می توان به آن استناد کرد.

   سفارش طراحی لندینگ پیج با کارلنسر

   طراحی لندینگ پپج در تمامی سایت ها، معمولا با هدف جذب بیشتر کاربران به سمت سایت، افزایش بازدید و تبدیل کاربران عادی به مشتریان بالقوه یا بازدیدکنندگان دائمی و موثر است. از این رو بهتر است طراحی این صفحات به افراد حرفه ای و با تجربه کاری موفق سپرده شود. در سایت کارلنسر که یکی از وبسایت های فعال در حوزه خدمات فریلنسری است، افراد متخصص زیادی در زمینه طراحی لندینگ پپج فعالیت دارند. شما می توانید برای ثبت سفارش خود در این حوزه، به صفحه مهارت ها در سایت کارلنسر مراجعه فرمایید و سفارش طراحی لندینگ پیج خود را ثبت نمایید. شیوه پرداخت هزینه خدمات ارائه شده توسط فریلنسرها در سایت کارلنسر، از طریق سیستم پرداخت امن است. توسط این سیستم، هزینه پروژه مورد نظر پس از به توافق رسیدن فریلنسر و کارفرما، از کارفرما دریافت شده و در نزد سایت به امانت نگه داشته می شود. پس از انجام تعهدات از سمت فریلنسر و تایید کارفرما، مبلغ برای فریلنسر آزاد می شود. همچنین در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.
برای طراحی لندینگ پیج کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لندینگ پیج
پشتیبانی