طراحی لندینگ پیج

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لندینگ پیج
طراحی لندینگ پیج
طراحی لندینگ پیج
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لندینگ پیج
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی لندینگ پیج از جمله مهارت های پر طرفدار در بازاریابی اینترنتی است. به لندینگ پیج (Landing Page) در زبان فارسی صفحه فرود نیز گفته می شود. لندینگ پیج ها نقش زیادی در جذب کاربر و تبدیل بازدید کننده به مشتری سایت دارند. عمدتا کمپین های تبلیغاتی مانند تبلیغات بنری و گوگل ادز برای نتیجه گیری بهتر به لندینگ پیج ها هدایت می شود. یک لندینگ پیج جذاب و موثر نقش موثری در موفقیت کمپین های تبلیغاتی سایت دارد. برای سفارش طراحی لندینگ پیج می توانید از خدمات متخصصین فریلنسر در سایت کارلنسر استفاده کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای لندینگ پیج را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
پروژه لندینگ پیج سایت رستوران
طراحی UI/UX
پیش نمایش
ftmeskandari
(۱)
پروفایل
لندینگ پیج طراحی شده برای استارت آپ ترکمن فود
طراحی ui طراحی سایت طراحی UI/UX طراحی رابط کاربری طراحی تجربه کاربری طراحی ux ( تجربه کاربری )
پیش نمایش
mohammad.shadde
N/A
پروفایل
طراحی لندینگ پیج برای معرفی استارتاپ
طراحی ui طراحی سایت طراحی UI/UX طراحی ux ( تجربه کاربری )
پیش نمایش
mohammad.shadde
N/A
پروفایل
طراحی سایت شرکت گلچین فوم خراسان با سابقه ی 15 سال کار بین المللی
طراحی ui طراحی سایت طراحی UI/UX طراحی قالب سایت طراحی ux ( تجربه کاربری )
پیش نمایش
mohammad.shadde
N/A
پروفایل
ریدیزاین لندینگ پیج زبان انگلیسی
طراحی ui طراحی UI/UX طراحی رابط کاربری طراحی تجربه کاربری طراحی ux ( تجربه کاربری )
پیش نمایش
mohammad.shadde
N/A
پروفایل
لندینگ پیج Treva ساخته شده توسط وردپرس با افزونه المنتور آدرس برای مشاهده ی کامل این پروژه : Tahasafari87.ir/landing-page1
وردپرس المنتور طراحی پیج طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
taha_3afari
N/A
پروفایل
طراحی لندینگ پیج به صورت کالا ریسپانسیو این پروژه با html , css , bootstrap , js طراحی شده است . لینک تیم ادیب گستر نوین توسعه دهنده این پروژه https://adib-it.com/about-us
طراحی وب jquery.js bootstrap5 طراحی سایت جاوا اسکریپت landing page برنامه نویسی وب طراحی صفحه لندینگ اس سی اس اس (scss) front end developer
پیش نمایش
AlirezaMoghilan
(۱)
پروفایل
این پروژه با html , css , bootstrap , js طراحی شده است . لینک تیم ادیب گستر نوین توسعه دهنده این پروژه https://adib-it.com/about-us
jquery.js bootstrap5 جاوا اسکریپت landing page طراحی صفحه لندینگ اس سی اس اس (scss) front end developer جاوا اسکریپت (Javascript)
پیش نمایش
AlirezaMoghilan
(۱)
پروفایل
هدف از طراحی این سایت خرید آسان خوراکی‌های مکزیکی است. که از ترکیب رنگ اصلی پرچم مکزیک به عنوان رنگ اصلی و فرعی استفاده شده است. در طراحی از روش‌های گلس‌مورفیسم و جئومتریک برای زیبایی بصری استفاده شده است.
figma فیگما طراحی ui طراحی ux ui design طراحی UI/UX طراحی با فیگما طراحی ux ( تجربه کاربری )
پیش نمایش
rajabi10
(۱)
پروفایل
نمونه طراحی لندینگ اختصاصی بدون سایت برای ادمین ها،و وصل کردن آن به زرین پال برای رزرو تایم مشاوره بدون تاخیر.
طراحی پیج طراحی سایت ادمین سایت طراحی بنر سایت طراحی سایت وردپرس درست کردن تصاویر ویا متن برای
پیش نمایش
نمونه کار لندینگ پیج فروشگاه ساعت
وردپرس طراحی وب رسپانسیو طراحی سایت طراحی صفحه لندینگ طراحی وبسایت ورد پرس
پیش نمایش
paradox9798
N/A
پروفایل
طراحی لندینگ پیج لحظه کارت با تم اختصاصی. لینگ کامل پروژه: https://www.figma.com/file/HWrB95Kjrfend5GR4vtIRL/CardMoment-TEMP?type=design&t=o5lfhxPVTCFZpcLf-1
فیگما طراحی رابط کاربری طراحی تجربه کاربری
پیش نمایش
GwParsa
N/A
پروفایل
طراحی لندینگ پیج سایت استعدادیابی کودکان
طراحی ui wireframe photoshop طراحی UI/UX طراحی رابط کاربری طراحی تجربه کاربری طراحی ux ( تجربه کاربری )
پیش نمایش
Nabzoz
(۱)
پروفایل
لندینگ پیج قنادی چیکو طراحی شده با فیگما (چالش تمرینی)
وایرفریم طراحی سایت طراحی با فیگما طراحی صفحه لندینگ
پیش نمایش
Mahdiehkzmi
N/A
پروفایل
بسیاری از شرکت ها و استارت اپ ها برای معرفی کسب کار خودشون و هدف هایی که دارند در قالب یک لندینگ پیج در مورد خودشون، اهداف، دستاورد ها و نظریات مشتریان و.... صحبت میکنند. این قالب هم نمونه ای از این مورد هست و خیلی میتونه برای معرفی کسب کار ها کمک کننده باشه. با لینک زیر میتونید مشاهده کنید و خوشحال میشم که نظرتون رو با من به اشتراک بزارید تا بتونم برای کسب کار شما مفید واقع بشم❤🙌 https://remarkable-bienenstitch-783e62.netlify.app/
css php html tailwind bootstrap 5 توسعه دهنده وب طراحی قالب سایت برنامه نویسی php برنامه نویسی java
پیش نمایش
mehdiilkhani
(۲)
پروفایل
کاملا ریسپانسیو
css html jquery bootstrap5 طراحی قالب سایت طراحی صفحه لندینگ جاوا اسکریپت (Javascript)
پیش نمایش
ahmad_develop
N/A
پروفایل
•لندینگ پیج برای پیج فروشگاهی •داشتن لندینگ پیج برای صاحبان پیج یک گزینه ی ضروریه که باعث کسب اعتماد مخاطب هم میشود. •لندینگ پیج باتوجه به قیمت معقول یک گزینه مناسب برای جایگزین کردن سایت هست. و همچنین بسیار مناسب کسانی هست که پیج آموزشی و مشاوره دارا هستند به عنوان مثال مخاطبهای آنها میتونن وقت مشاوره خود را از طریق لندینگ بدون معطلی وبارضایت ثبت کنند،ویا دوره ی آموزشی رو در کسری از ثانیه خریداری کنند و منتظر پاسخ:(آیا ظرفیت هست؟آیاهنوز تخفیف دارید؟و...)از طرف نمانند.
طراحی پیج طراحی سایت ادمین سایت پشتیبانی سایت تولید محتوای سایت طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
این پروژه که در عرض فقط چندساعت انجام شد یک لندینگ پیج برای صرافی ایرانکس بود. زمینه فعالیت خرید و فروش پرفکت مانی است و از لندینگ پیج برای تبلیغات گوگل استفاده شده بود. تمامی موارد سئو نیز رعایت شدند.
css html bootstrap5 landing page جاوا اسکریپت (Javascript)
پیش نمایش
Arvand_Dev
(۳)
پروفایل
سلام، این پروژه با استفاده از HTML , CSS طراحی گردیده است. همینطور در بخش ریسپانسیو این لندینگ پیج از ترکیب Css Grid, Media Query استفاده شده است که آزادی عمل زیادی در طراحی ریسپانسیو سایت در اختیار ما قرار میدهد. مشاهده آنلاین لندینگ پیج: https://hoseinali3.github.io/GamingLandingPage
css html grid طراحی سایت اچ تی ام ال landing page طراحی قالب سایت طراحی سایت وردپرس طراحی سایت فروشگاهی
پیش نمایش
hoseinali3
N/A
پروفایل
این لندینگ پیج تک صفحه ای با استفاده از فریمورک React js برنامه نویسی شده است. در قسمت Header این سایت دو عدد نوبار طراحی شده است که اولی اطلاعات عمومی سایت و دومی لیست غذاهاست. ریسپانسیو این سایت با استفاده از Css Grid , Flex Box , Media Query مشاهده آنلاین لافکا: https://hoseinali3.github.io/React-FastFoodLanding
css html grid react js flex box material ui bootstrap 5 برنامه نویسی وب
پیش نمایش
hoseinali3
N/A
پروفایل
این روزا هوش مصنوعی با سرعت زیادی داره پیشرفت میکنه، منم سعی کردم یه لندینگ پیج مینیمال و خلاقاانه بزنم که با حال و هوای هوش مصنوعی و مدرنیته همسو باشه.
هوش مصنوعی طراحی صفحه لندینگ
پیش نمایش
keyvannaderi
(۱)
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

صفر تا صد طراحی لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج یا صفحه فرود در سایت، به عنوان یک چالش جدی در پروژه طراحی سایت در نظر گرفته می شود. این صفحات مانند صفحات عادی سایت نیستند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. علت این موضوع نیز مربوط به هدف از تولید و ساخت چنین صفحاتی است که بیشتر تبلیغاتی و برای جذب بیشتر بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به مشتریان بالقوه برای سایت است. چه قصد برون سپاری دیجیتال مارکتینگ سایت خود را داشته باشید و چه در مجموعه خود این فعالیت رو انجام دهید، طراحی لندینگ پیج قدم مهمی در برنامه بازاریابی اینترنتی سایت شما محسوب می شود. طراحی این صفحات، اصول و مهارت خاصی را نیاز دارد و باید با در نظر گرفتن شرایط زیادی انجام شود.

لندینگ پیج چیست؟

صفحه فرود یا لندینگ پیج (landing page) به صفحه ای در سایت گفته می شود که با یک هدف مشخص مانند فروش خدمات یا محصول، ایجاد سرنخ برای فروش محصول یا خدمات یا تعامل بیشتر با کاربر ساخته می شود. این صفحه می تواند شامل تبلیغات گوگل یا ساخت بنر، محتوای تبلیغاتی از طریق ارسال فایلی مانند کتاب الکترونیکی، بروشور یا هر محتوای دیگری به ایمیل کاربر با هدف بازگرداندن وی به سایت شما، ساخت دموی رایگان شامل تمام یا قسمتی از خدمات ارائه شده در سایت شما، صفحه لندینگ محصول، صفحه فرود مخصوص شرکت در کمپین های تبلیغاتی و مناسبتی باشد.

انواع طراحی لندینگ پیج

صفحات فرود معمولا انواع زیادی دارند و هر یک از آنها با توجه به یک هدف خاص مورد استفاده قرار می گیرند.استخدام یک متخصص برای طراحی رابط کاربری وب سایت از ضروریات این حیطه می باشد. دسته بندی این صفحات از دیدگاه طراحان مختلف متفاوت است و ممکن است از موارد ارائه شده در این لیست کمتر و یا بیشتر باشد. معروف ترین طراحی لندینگ پیج بر اساس نوع صفحه عبارتند از :
 • صفحه اصلی سایت
استفاده از صفحه اصلی سایت به عنوان یک لندینگ پیج در سایت ها چندان مرسوم نیست اما گاهی همین صفحه نیز می تواند به عنوان یک لندینگ پیج موفق عمل کند. به طور مثال صفحه اصلی دیجی کالا شامل پیشنهادهای ویژه، پرفروش ترین محصولات و مواردی از این قبیل است که می تواند کاربر را به ماندن در سایت و گشت و گذار بین صفحات مختلف ترغیب کند و از یک کاربر معمولی، یک مشتری بالقوه بسازد. با کمک طراح گرافیک حرفه ای می توان به بخش زیادی از این جذابیت در لندینگ پیج دست پیدا کرد. 
 • Squeeze page یا صفحه فشار
هدف از طراحی صفحات فرود فشاری، ترغیب کاربر به ارائه ایمیل خودش به شما است. این ایمیل بسیار حیاتی و راه ارتباطی شما با کاربر خواهد بود. با داشتن ایمیل کاربران سایت خود می توانید یک کمپین ایمیل مارکتینگ طراحی و خدمات یا محصولات و حتی کد تخفیف و …. را به ایمیل کاربران ارسال نمایید. این صفحه می تواند با ارائه پیشنهادهایی مانند شرکت در تخفیفات دوره ای، ارائه کتاب الکترونیک و ... ایمیل کاربر را ذخیره کند.
 • Lead Capture Page یا صفحه ضبط
عملکرد این صفحه مانند صفحه فشار است با این تفاوت که علاوه بر آدرس ایمیل، اطلاعات دیگری مانند نوع کسب و کار، شماره تلفن و... را نیز از کاربر دریافت می کند. این صفحه معمولا برای تعیین نمایش علاقمندی ها به کاربر در مراجعات بعدی به سایت و با توجه به اطلاعات دریافتی از او خواهد بود.
 • صفحات تبلیغاتی
بخشی از هدف طراحی لندینگ پیج بر مبنای ساخت صفحاتی است که از طریق نمایش آنها به کاربر، برای سایت درآمد کسب شود. این صفحات معمولا پس از کلیک بر روی لینک پرداخت یا خرید اشتراک یا دانلود خدمات و پیش از هدایت به صفحه مربوطه نمایش داده می شوند.
 • صفحه فرود 404
بروز خطا در وجود محصول، عکس، فایل یا هر خدمتی در سایت اجتناب ناپذیر است. در این حالت معمولا صفحه های تحت عنوان صفحه 404 به کاربر نشان داده می شود. طراحی این صفحه اگر به درستی و مناسب انجام شود، تاثیر پیام بد آن را تا حد زیادی از بین خواهد برد. پیشنهادات زیادی در این صفحه می تواند مطرح شود. مانند بازدید از وبلاگ سایت یا دریافت نسخه رایگان یک خدمت یا محصول.
 • About us یا صفحه درباره ما
صفحه درباره ما به عنوان یکی از صفحات اصلی سایت در نظر گرفته می شود اما می توان با کمی تغییرات مانند دریافت ایمیل مشتری، توضیحاتی در رابطه با فعالیت های شرکت و ... این صفحه را به جای یک صفحه بن بست ساده به یک صفحه جذاب برای کاربر تبدیل کرد.
 • صفحات قیمت گذاری
در سایت هایی که دریافت خدمات در آنها نیازمند خرید اشتراک است، صفحات قیمت گذاری به عنوان نوعی از صفحه فرود از اهمیت ویژه ای برخوردارند. طراحی لندینگ پیج قیمت گذاری می تواند صرفا شامل قیمت محصول یا خدمات بوده و یا توضیحاتی را نیز برای آنها در نظر داشته باشد.
 • صفحات تشکر
پیگیری کاربر پس از خرید به اندازه پیش از خرید حائز اهمیت است. از این رو باید طراحی لندینگ پیج تشکر را نیز به صورت ویژه در نظر داشته باشید. این صفحه نباید حاوی مطلبی خودپسندانه یا موضوعی باشد که کاربر، خود از آن اطلاع دارد بلکه باید در کنار قدردانی از کاربر برای خرید محصول یا خدمات شما، پیشنهادی برای انتقال حس ارزشمند بودن او نیز مطرح شود. این پیشنهاد به طور مثال می تواند شامل ارائه یک مشاوره یا پیشنهاد رایگان باشد.

قیمت طراحی لندینگ پیج

قیمت تولید و طراحی صفحات فرود به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل می تواند شامل موارد زیر باشد :
 • تعداد صفحات فرود
 • نوع لندینگ پیج
 • طراحی های گرافیکی مورد استفاده برای ساخت صفحات فرود
 • استفاده از خدماتی برای بهینه سازی بهتر لندینگ پیج ها مانند ریسپانسیو بودن آنها (هماهنگی صفحه مورد نظر با تمامی مرورگرهای مختلف در موبایل، کامپیوتر و یا تبلت)
 • لینک سازی برای صفحات فرود [ببینید: خدمات بک لینک در کارلنسر]
 • درج محتوای جذاب برای افزایش بازدهی بیشتر لندینگ پیج
 • بررسی اطلاعات سایت، نیازسنجی مخاطب و ایده سازی با هدف کسب بهترین نتیجه از ساخت صفحات فرود مورد نظر

الگوگیری از صفحات فرود پربازدید و موفق

لندینگ پیج سایت های مطرح که از صفحات فرود موفق و پربازدید محسوب می شوند، گزینه های بسیار مناسبی برای الگو گرفتن هستند. می توان از یک گزینه ی پرکاربرد در این لندینگ پیج ها در لندینگ پیج سایت خود استفاده کنید و تاثیر زیاد آن را مشاهده کنید. برای مثال لندینگ پیج خرید لپ تاپ های سرفیس در مایکروسافت، از نمونه های مثال زدنی است که دارای طراحی گرافیک چشم نواز، محتوای متنی و ویدیویی، معرفی ویژگی های جزئی و برجسته، نظرات کاربران و… است و می توان به آن استناد کرد.

سفارش طراحی لندینگ پیج با کارلنسر

طراحی لندینگ پپج در تمامی سایت ها، معمولا با هدف جذب بیشتر کاربران به سمت سایت، افزایش بازدید و تبدیل کاربران عادی به مشتریان بالقوه یا بازدیدکنندگان دائمی و موثر است. از این رو بهتر است طراحی این صفحات به افراد حرفه ای و با تجربه کاری موفق سپرده شود. در سایت کارلنسر که یکی از وبسایت های فعال در حوزه خدمات فریلنسری است، افراد متخصص زیادی در زمینه طراحی سایت و مخصوصا طراحی لندینگ پپج فعالیت دارند. شما می توانید برای ثبت سفارش خود در این حوزه، به صفحه مهارت ها در سایت کارلنسر مراجعه فرمایید و سفارش طراحی لندینگ پیج خود را ثبت نمایید. شیوه پرداخت هزینه خدمات ارائه شده توسط فریلنسرها در سایت کارلنسر، از طریق سیستم پرداخت امن است. توسط این سیستم، هزینه پروژه مورد نظر پس از به توافق رسیدن فریلنسر و کارفرما، از کارفرما دریافت شده و در نزد سایت به امانت نگه داشته می شود. پس از انجام تعهدات از سمت فریلنسر و تایید کارفرما، مبلغ برای فریلنسر آزاد می شود. همچنین در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.
برای طراحی لندینگ پیج کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لندینگ پیج
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی