طراحی چهره و صورت

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی چهره و صورت
طراحی چهره و صورت
طراحی چهره و صورت
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی چهره و صورت
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی چهره و پرتره زمینه ای از هنر نقاشیست که کماکان جذابیت فراوانی برای هنر دوستان و افراد خوش ذوق دارد. شما با سفارش طراحی و کشیدن چهره یا پرتره خود می توانید تصویری به یاد ماندنی و نفیس از خود داشته باشید. همچنین طراحی پرتره می تواند هدیه ای نفیس و منحصر به فرد برای دوستان و عزیزان شما باشد. طراحی و کشیدن چهره و پرتره از مهارتهای طراحی گرافیک و نقاشی می باشد. برای سفارش طراحی چهره پرتره و نقاشی و کشیدن تصویر شما یا سفارش طراحی چهره عزیزانتان از روی عکس برای هدیه و یادگار هستید کافیست یک پروژه رایگان ثبت کرده و تصویری از خود را بارگذاری نمایید. طراحی چهره دو بعدی، سه بعدی و کارتونی توسط فریلنسرهای کارلنسر امکان پذیر است. با ارایه یک عکس در کمتر از چند روز و با هزینه ای بسیار مناسب نقاشی زیبا از چهره دریافت خواهید کرد. همچنین شما می توانید اقدام به سفارش طراحی کاریکاتور و تصویر کارتونی از چهره خود یا دوستان خود نمایید و لبخندی زیبا بر لب خود و عزیزانتان بنشانید. برای انجام طراحی چهره و سفارش کشیدن تصویر و نقاشی صورت خود از طریق فرم همین صفحه یک پروژه ثبت نمایید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی چهره را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.
طراحی کارتونی چهره با نرم افزار ایلاستریتور
طراحی چهره طراحی وکتور
پیش نمایش
Brian96
(۶)
پروفایل
طراحی کارتونی چهره از روی عکس
طراحی چهره وکتور طراحی وکتور
پیش نمایش
Brian96
(۶)
پروفایل
طراحی کارتونی چهره با نرم افزار ایلاستریتور
طراحی چهره طراحی وکتور
پیش نمایش
Brian96
(۶)
پروفایل
این طرح هایپررئال با سیاه قلم هست چهره ، لباس و دست با ذغال و زمینه با دوده کار شده. توی این سبک قطرات بارون روی شیشه و برقشون و علاوه بر اون رگه های گل ، چروک های رو لباس و حجم دهی دست و صورت با دقت کشیده شده که اونو کاملا شبیه به چهره اصلیمون میکنه.
طراحی چهره سیاه قلم هایپر رئال سیاه و سفید طراحی مفهومی طراحی سیاه قلم
پیش نمایش
Moonlight999
N/A
پروفایل
طراحی چهره به صورت وکتوری در برنامه ایلاستریتور
طراحی چهره طراحی گرافیک
پیش نمایش
Brian96
(۶)
پروفایل
طراحی مفهومی از چهره‌ی مریم میرزاخانی با عنوان ِ "مریم-بی‌نهایت" کار شده با ذغال بر روی مقوای فابریانو، سال اثر: ۲۰۲۰
طراحی چهره نقاشی سفارش نقاشی طراحی مفهومی نقاشی فانتزی نقاشی سیاه قلم
پیش نمایش
miladpirnasary
N/A
پروفایل
طراحی با مداد چهره
طراحی چهره نقاشی
پیش نمایش
Faezehsa
N/A
پروفایل
در طراحی های آناتومی و چهره زیبایی کاراکتر با تفاوت های آن که او را نسبت به دیگر طراحی ها متمایز می‌کند اهمیت فراوانی دارد که این مورد تا حد لزوم در این طراحی های دیجیتالی رعایت شده.
طراحی چهره طراحی گرافیک طراحی کاراکتر
پیش نمایش
Ainaz
(۲)
پروفایل
نقاشی طراحی چهره سبک سیاه قلم
طراحی چهره نقاشی طراحی پوستر
پیش نمایش
طراحی چهره و ترکیب با نوشتار متناسب با حیطه کاری شما
طراحی چهره طراحی لوگو طراحی گرافیک
پیش نمایش
وکتور آرت چهره همره با لوگوی اشخاص مناسب تبلیغات برندینگ
طراحی چهره وکتور تبلیغات برندینگ طراحی وکتور دیجیتال آرت نقاشی دیجیتال
پیش نمایش
merajhaddadi
N/A
پروفایل
عکاسی پرتره
طراحی چهره عکاسی عکاسی هنری عکاسی پرتره عکاسی مدلینگ عکاسی تبلیغاتی
پیش نمایش
Pariarahbarmah
N/A
پروفایل
نقاشی چهره با تکنیک سیاهقلم
طراحی چهره سفارش نقاشی نقاشی سیاه قلم
پیش نمایش
Zahra_varzdar
N/A
پروفایل
طراحی با کنته
طراحی لوگو
پیش نمایش
Mahdie_8016
N/A
پروفایل
نمونه کار های مشتری های اخیر و فن ارت
طراحی چهره نقاشی فتوشاپ طراحی بنر الاستریتور طراحی کاور concept art طراحی گرافیک concept artist طراحی چهره و پرتره دیجیتال
پیش نمایش
Artnation
(۲)
پروفایل
مشتری های اخیر
طراحی چهره وکتور فتوشاپ وکتور ارت ساخت وکتور طراحی گرافیک نقاشی دیجیتال نقاشی کارتونی طراحی چهره و پرتره دیجیتال
پیش نمایش
Artnation
(۲)
پروفایل
رنگ روغن روی مقوا سایز 50 در 70
طراحی چهره نقاشی سفارش نقاشی پرتره نگاری
پیش نمایش
Matin_N
N/A
پروفایل
طراحی چهره کاره شده به سبک های رئالیسم و هایپر رئال با ذغال و کنته و طرح های چهره ای که به سبک دیجیتال طراحی شده اند...
طراحی چهره طراحی سیاه قلم طراحی رئال سفارش نقاشی طراحی با مداد نقاشی دیجیتال طراحی سیاه قلم طراحی چهره و پرتره دیجیتال
پیش نمایش
sadegh_art
N/A
پروفایل
نمونه کارهای ارائه شده تنها بخشی از توانایی های من در زمینه مد و طراحی است. این طرح ها می توانند قابل اجرا در قالب های مختلف از جمله پوستر و پارچه باشند.
طراحی چهره طراحی بنر طراحی پترن طراحی لوگو طراحی لباس طراحی پوستر طراحی و مدلسازی طراحی کارت پستال طراحی چهره و پرتره دیجیتال
پیش نمایش
ZLDesign
N/A
پروفایل
این پرتره کاراکتر جادوگر در فیلم وایکینکز هست که به صورت دیجیتال و با قلم نوری در فتوشاپ کار کردم‌‌.
نقاشی فتوشاپ پروکرییت دیجیتال آرت نقاشی دیجیتال بازاریابی دیجیتال
پیش نمایش
Mary1212
(۶)
پروفایل
این پرتره ها طبق سفارش برای یک کاراکتر تاریخی انجام شده اند.
طراحی چهره نقاشی تصویرسازی دیجیتال آرت طراحی پرتره سفارش نقاشی طراحی کاراکتر نقاشی دیجیتال دیجیتال مارکتینگ طراحی چهره و پرتره دیجیتال
پیش نمایش
Mary1212
(۶)
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی چهره

چه کسی است که یک طراحی از چهره خود و یا یک دوست را که توسط یک هنرمند با صرف وقت کشیده شده دوست نداشته باشد؟ طراحی چهره به عنوان نوعی از نگارگری به ترسیم گونه‌های انسانی اشاره دارد. این نوع از هنر به نقاشی صورتهایی واقعی و باورپذیر اشاره دارد. هدف از این نوع طراحی، ثبت حالات فردی و چهره‌ای فرد در زمانی خاص است. در تاریخ این طراحی و نقاشی چهره با هدف یادآوری ثروت و قدرت افراد متمول یا ثبت اشخاص مهم تاریخی و حکومتی به کار می‌رفت. نقاشی از صورت و چهره از دوران قدیم وجود داشته است. با گذشت زمان، طبقات پایین‌تر جامعه هم این طراحی چهره را با حضور هنرمندان خیابانی، تجربه نمودند. امروزه می‌توانید طراحی چهره را به طراحان چهره فریلنس در سایتهای دورکاری مثل کارلنسر واگذار کنید؛ تا اثری هنری از خودتان را به رسم یادگاری برای نوه‌ها و نتیجه‌ها نگه دارید.
$h2

عناصر مهم در طراحی چهره

$/h2
 • طراحی چهره باید حالات چهره و لباس مشتری را نشان دهد. در طراحی کاریکاتور اجزای چهره و صورت شکل اغراق شده میگیرند. ولی در نقاشی و کشیدن صورت و چهره واقع گرایانه طراح باید در مورد آناتومی بدن و رعایت نسبت‌ها تسلط کافی را کسب نماید. اصولاً چهره‌های بشری فاقد تقارن هستند که این امر چهره‌های متمایزی را شکل می‌دهد. به طور معمول اول چهره طراحی شده و بعد لباس و پس زمینه کار تکمیل می‌شود.
 • طراحی چهره با مواد مختلفی از جمله سیاه قلم، ذغال، مداد رنگی، رنگ روغن، اکرولیک و غیره روی کاغذ، چوب، پارچه، بوم نقاشی و غیره انجام می‌شود. این عوامل روی هزینه کار و مدت زمان تکمیل آن تأثیر دارند چون خشک شدن رنگ روغن و اکرلیک زمان می‌برد و کار با چوب و پارچه دشوارتر است.
 • مهم‌ترین عامل در هر گونه طراحی از جمله طراحی چهره یا پرتره، قرارگیری خطوط مختلف مستقیم، زیکزاک و منحنی است. اگر این خطوط به طور مناسب در کنار یکدیگر قرار گیرند در کل یک چهره متناسب و معرف کامل سوژه را تشکیل می‌دهند. قرارگیری درست این خطوط تا حد زیادی وابسته به دانش و تجربه طراح است.
 • بخش بزرگی از طراحی، مقیاس طراحی است؛ یعنی اندازه بندی مناسب میان اجرای ثابت یک طرح لحاظ شود. مقیاس چهره از قواعد خاصی از جمله فاصله میان چشم‌ها، فاصله بینی و لب از چشم‌ها و تناسب اجرای داخل صورت با گردی صورت پیروی می‌کند. این قواعد در کنار هم چهره مشتری را تشکیل می‌دهند. هرگونه اشتباه در این مقیاس بندی، سفارش طراحی چهره را دچار نقص می‌کند. در واقع مقیاس به چهره هویت و معنا می‌دهد. این مقیاس در کاریکاتور دچار اغراق شده و جذابیت تصویر کاریکاتوری را می‌سازد.
 • رنگ در طراحی چهره تا حد زیادی به سلیقه مشتری و سفارش دهنده طراحی چهره وابسته است. برخی از مشتریان پرتره‌های سیاه و سفید و برخی هم رنگی را ترجیح می‌دهند. البته فریلنسرهای طراحی چهره هم معمولاً در حوزه خاصی مثل رنگ روغن یا سیاه قلم مهارت دارند. در سالهای اخیر شاهد رونق بازار پرتره‌های سیاه و سفید هستیم.
 • کنتراست یا تضاد بین تیره و روشن و سایه‌های درون طراحی، شمای کلی را می‌سازد. با کنتراست جهت تابش نور و نورپردازی کلی چهره را مشخص می‌کنیم. سایه زدن یا ایجاد کنتراست دارای تکنیک‌های خاصی است که در طول آموزش طراحی چهره و با کسب تجربه، آموخته می‌شود. از این سایه زدن تحت عنوان ایجاد عمق در طراحی هم یاد می‌شود به طوریکه توهم سه بعدی بودن یک طراحی دو بعدی را به مخاطب القا می‌کنیم.
 • قاب بندی در آثار هنری از جمله طراحی چهره اهمیت زیادی دارد. قاب بندی مناسب باعث جلب توجه مخاطب به تصویر می‌شود. قاب‌های مربع یا مستطیل، بزرگ یا کوچک، همگی وابسته به بودجه و سلیقه سفارش دهنده هستند و اینکه آیا برای طراحی چهره چه عکسی از مشتری در اختیار طراح قرار گرفته و چه جزئیات یا قاب بندی دارد.
 • طراحی چهره در سبک‌های مختلف رئال، اکسپرسیونیسم ، سه بعدی و غیره انجام می‌شوند که وابسته به سفارش مشتری و تجربه طراح هستند.
$h2

مراحل سفارش طراحی چهره

$/h2
 • با استفاده از چند تصویر و مشورت با طراح گرافیکی، بهترین زاویه و حالت قرارگیری بدنی خودتان را مشخص کنید تا طراح چهره براساس عکسی که مناسب‌ترین زاویه دید را دارد، به طراحی چهره بپردازد.
 • طراح بعد از انتخاب عکس با مناسب‌ترین زاویه دید به تحلیل شکل سر و نسبت‌های اجزای صورت می‌پردازد. سپس حجم اجزای مختلف صورت و بافت زمینه کار را مشخص می‌کند.
 • نقاط اصلی اجزای مختلف صورت را روی زمینه علامت گذاری می‌کند. به طوریکه گردی صورت، نقاط اتصال شانه به گردن و گردن به سر را مشخص می‌کند.
 • خط مرکزی تقارن چهره را رسم می‌کند و خط قرارگیری چهره را متناسب با سایر اجزای طراحی مشخص می‌نماید. خط ابرو و ریشه ابروها، پایه بینی و خط پایین چانه را رسم می‌کند.
 • حالا باید شمای کلی چهره را با توجه به عکس اصلی چهره مورد مقایسه و ارزیابی قرار دهد. رسیدن به این تناسب نیازمند آشنایی با آناتومی جمجه است.
 • سپس خطوط بالا و پایین چشم را رسم کرده و بعد خط عمودی گوش را رسم می‌کند.
 • سپس موقعیت مردمک چشم‌ها، دهان و بینی را به طور متناسب با یکدیگر ترسیم می‌نماید. جزئیات دقیق چهره را ترسیم می‌کند.
 • البته دنبال کردن مراحل فوق وابسته به فعالیت و علاقمندی طراح است. برخی طراحان از ترتیب‌های خلاقانه‌تری بهره می‌برند.
طراحی چهره و سفارش نقاشی پرتره صورت با بهترین هزینه
$h2

ملاحظات مربوط به طراحی چهره

$/h2
شاید از خودتان بپرسید که آیا تهیه تابلویی از چهره خودتان با وجود دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای و نرم افزارهای متعدد طراحی پرتره ارزش صرف زمان یا هزینه را دارد؟ اگر نگاهی به تاریخ بیاندازید، موزه‌ها را مملو از پرتره‌های افراد معروف و عادی می‌بینید. آن افراد در زمان حال حضور ندارند ولی اثری هنری که موضوعش شخصیت های انسانی هستند برجا مانده است. قبل از سفارش طراحی چهره به موارد زیر توجه کنید.

ماهیت هنری اثر

طراحی چهره تاریخچه‌ای هنری دارد و شخصیت‌های سیاسی، پادشاهان، پاپ‌ها و اشراف، سفارش طراحی چهره را به نقاشان مطرح دوران خودشان داده‌اند. ریشه این هنر را می‌توان به نقاشی‌های انسان‌های اولیه روی دیوار غارها نسبت داد.

طراحی چهره؛ یادگاری یا نوعی خودستایی؟

فرض کنید که نوه‌ها و نتیجه‌های شما، بعد از شما در حال تماشای عکس‌های دوره‌های مختلف زندگی شما هستند و در این بین تابلویی از طراحی چهره شما به عنوان اثری هنری روی دیوار خانه یکی از آنها قرار گرفته است. شاید سفارش طراحی نوعی خودستایی و جاه طلبی به نظر برسد ولی بهترین یادگاری از فردی است که دیگر در میان عزیزانش حضور ندارد.
$h2

هزینه طراحی چهره

$/h2
شاید هزینه برخی از فریلنسرها بالا به نظر برسد. طراحی چهره برای رسیدن به نتیجه مطلوب به صرف وقت و حوصله نیاز دارد. پس اگر برای سفارش طراحی مصمم هستید پس زیاد درگیر هزینه‌ها نشوید.
شاید به شخصیتی تاریخی، هنری یا فوتبالی علاقمند هستید و می‌خواهید نقاشی پرتره او را سفارش دهید. در ابتدا از خودتان می‌پرسید آیا ارزشش را دارد یا باید پوستری از فرد معروف را خریداری کنم؟ تاریخ ثابت کرده که پرتره افراد معروف که به وسیله هنرمندان برجسته طراحی شده با گذشت زمان به ارزش و سرمایه قابل توجهی برای صاحبان اثر تبدیل شده است. پس با هدف گذاری بلند مدت برای زمان بازنشستگی و به عنوان یکی از علایق هواداری می‌توانید روی سفارش پرتره حساب باز کنید.
برای طراحی چهره و صورت کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی چهره و صورت
پشتیبانی