طراحی کاریکاتور

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کاریکاتور
طراحی کاریکاتور
طراحی کاریکاتور
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کاریکاتور
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی کاریکاتور از چهره و یا کاریکاتور و نقاشی کارتونی از صورت افراد مهارتی پرطرفدار از مجموعه مهارت های طراحی گرافیک است. یک طراح کاریکاتور با آشنایی با نقاشی و اصول کشیدن چهره میتواند یک تصویر کارکاتوری و کارتونی جذاب و با مزه از شما یا عزیزانتان تهیه کنید. برای سفارش طراحی کاریکاتور کافیست یک عکس ساده از چهره خود یا فردی که مایل به کشیدن تصویر کارتونی اش هستید را در اختیار طراح کاریکاتور فریلنسر در سایت کارلنسر بگذارید. انجام طراحی چهره کارتونی در مدت زمانی کوتاه و با هزینه مناسب توسط فریلنسرهای کارتونیست کارلنسر صورت می گیرد.
طراحی کاریکاتور می تواین به صورت انفرادی یا گروهی انجام شود. بسیاری از زوج ها و زن و شوهر ها با سفارش طراحی کاریکاتور خود و همسرشان لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی را برای خود رقم می زنند. هزینه طراحی کاریکاتور ساده یا یک تصویر کارتونی به صورت توافقی بین شما و فریلنسر طراح تعیین می شود. کارتونیست های حرفه ای در پروژه های ساخت انیمیشن و در تیم های طراحی شخصیت و کاراکتر شخصیت های داستان در انیمیشن ها و بازی های ویدیویی نیز بسیار فعال هستند. برای طراحی کاریکاتور چهره بیشتر از مهارت های نقاشی و بازی با احجام استفاده می شود. مبلغ تعیین شده برای طراحی کاریکاتور تا انتهای پروژه در سیستم پرداخت امن کارلنسر می ماند و پس از اتمام و تحویل کاریکاتور سفارش داده شما به فریلنسر پرداخت می گردد
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین کاریکاتور را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.
در مورد صلح و جمع شدن سلاح
فتوشاپ الستریتور ادوبی این دیزاین
پیش نمایش
Naderj_1354
N/A
پروفایل
کاریکاتور چهره
نقاشی فتوشاپ پروکریت طراحی چهره ایلوستریتور سفارش نقاشی نقاشی دیجیتال نقاشی کارتونی طراحی کاریکاتور نقاشی دیجیتال پرتره
پیش نمایش
rezapour3549
(۱)
پروفایل
کارتون مطبوعاتی قدیمی مجله پلاک 52
کارتونیست طراحی مجله طراحی کاریکاتور
پیش نمایش
sahraeesinaart
N/A
پروفایل
کارتون مطبوعاتی قدیمی هفته نامه پالوان
کارتونیست طراحی کاریکاتور طراحی کتاب و مجله
پیش نمایش
sahraeesinaart
N/A
پروفایل
کارتون قدیمی مجله پلاک 52
کارتونیست طراحی مجله طراحی کاریکاتور
پیش نمایش
sahraeesinaart
N/A
پروفایل
کارتون قدیمی مطبوعاتی مجله پلاک 52
کارتونیست تصویرسازی طراحی مجله طراحی کاریکاتور
پیش نمایش
sahraeesinaart
N/A
پروفایل
تصویر سازی پرتره استاد شهناز
مطبوعات تصویرسازی کارتونیست تصویر سازی کتاب طراحی کاریکاتور تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
sahraeesinaart
N/A
پروفایل
کاریکاتور استاد شهرام ناظری
کارتونیست طراحی کاریکاتور تصویرگری داستان تصویرگر کارتونیست تصویرگر کتاب کودک
پیش نمایش
sahraeesinaart
N/A
پروفایل
تصویر سازی طنز کارتونی
کارتونیست نقاشی کارتونی تصویرسازی کودک تصویر سازی کتاب طراحی کاریکاتور نقاشی دیجیتال پرتره
پیش نمایش
sahraeesinaart
N/A
پروفایل
این کار تعمیر انواع قطعات موتور سیکلت است
معلم و دبیر برق ساختمانی تعمیرکار موبایل تعمیرات لوازم خانگی موتور سواری و رانندگی
پیش نمایش
Milad_naghdi
N/A
پروفایل
تصویر سازی موضوع برف که در مسابقه بین المللی پیکس آرا به تصویر کشیده شد برف و نگرانی ها
تصویرسازی طراحی کارکتر نقاشی دیجیتال نقاشی کارتونی طراحی کارتونی طراحی کاراکتر طراحی کاریکاتور تصویر سازی کتاب
پیش نمایش
Saleh_Bushehri
N/A
پروفایل
مجموعه انیمیشن دهه ها با ژانر اجتماعی، و سبک کات اوت و بصورت دو زبانه (ترکی و فارسی) با شخصیت هایی از دهه ها و کاراکتر هایی از هر نسل یعنی 1310 تا 1399 انتخاب شده تا فرهنگ و آداب و رسوم، عادت ها و ارزشها، سرگرمی ها و خصوصیات اخلاقی، طرز تفکر و نحوه ی برخورد و حل مسائل و نگرش هر یک از نسل ها که در دهه ها جای گرفته اند با زبان طنز مورد بررسی قرار بگیرند تا از این طریق آسیب شناسی و بررسی عملکرد و رفتارهای هر دهه (چه مثبت و چه منفی) مورد ارزیابی مخاطبان قرار گیرد تا این امکان را فراهم کند که مباحث مختلف برای مقاطع سنی متفاوت توسط این کاراکتر ها بیان شود و بصورت غیر مستقیم و با زبان طنز هنجار هایی که تبدیل به ناهنجاری شده و یا ناهنجاری هایی که به هنجار تبدیل شده مورد تحلیل بینندگان (که خود از دهه های مختلف هستند) واقع شوند، تا با ایجاد چرائی و بررسی و رویکرد همه جانبه به نقاط مثبت و منفی هر دهه، ذهن همه ی مخاطبان برای انتخاب مسیر و رفتار حال و آینده، ریزبین تر و حساس تر گردد. با توجه به اینکه طنز موثر ترین وسیله ی انتقاد با هدف اصلاح و ایجاد چرابی و تامل است، در کنار دغدغه های زندگی معاصر می تواند شیرین ترین و نافذترین و تاثیر گذارترین راههای آموزشی باشد که در قالب طنز و سرگرمی امید به زندگی و شادابی و اصلاح و تغییر را در خود به همراه داشته است، این مجموعه از لحاظ زمانی قابل انعطاف بوده و می تواند از 1 دقیقه تا 20 دقیقه تولید شود.
صداگذاری طراحی کاراکتر طراحی بکگراند انیمیشن 2 بعدی طراحی کاریکاتور تولید محتوا شبکه های اجتماعی
پیش نمایش
alifaridradpour
N/A
پروفایل
جایزه ویژه جشنواره بین المللی کارتون دون کیشوت ترکیه/ نه به خشونت علیه زنان/ 2020
کارتون کارتونیست طراحی کارتونی نقاشی کارتونی نقاشی دیجیتال طراحی کاریکاتور تصویرگر کارتونیست طراحی شخصیتهای کارتونی
پیش نمایش
rezahamidi
(۱)
پروفایل
کسب مقام اول اولین جشنواره اینستاگرامی کارتون/ مدیریت مصرف برق/ بجنورد 99
کارتونیست نقاشی فانتزی نقاشی کارتونی نقاشی دیجیتال طراحی کارتونی طراحی کاریکاتور طراحی شخصیتهای کارتونی
پیش نمایش
rezahamidi
(۱)
پروفایل
کسب جایزه دوم مسابقه بین المللی کرد کارتون"صلح" /عراق 2021
کارتونیست طراحی کارتونی طراحی کاریکاتور
پیش نمایش
rezahamidi
(۱)
پروفایل
کاریکاتور ، کارتون ، طنز یا تلخند سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ابزاری سریع برای انتقال پیام است.
طراحی کاریکاتور
پیش نمایش
Nimrooz
N/A
پروفایل
به صورت ذهنی و با مدادرنگی انجام شده
تصویرسازی طراحی گرافیک نقاشی دیجیتال نقاشی کارتونی طراحی کاریکاتور تصویرگر کتاب کودک
پیش نمایش
leilarmi
N/A
پروفایل
نمونه کاریکاتور طراحی شده با فتوشاپ
فتوشاپ طراحی گرافیک
پیش نمایش
طراحی فانتزی دیجیتالی پرتره با فتوشاپ و ایلوستریتور
نقاشی فانتزی طراحی چهره طراحی کاراکتر طراحی کاریکاتور
پیش نمایش
ELDesign___
N/A
پروفایل
طراحی دیجیتال با نرم افزار های ایلوستریتور و فتوشاپ و قلم نوری
فتوشاپ ایلوستریتور دیجیتال آرت طراحی گرافیک طراحی کاراکتر طراحی کاریکاتور
پیش نمایش
ELDesign___
N/A
پروفایل
کاریکاتوری
طراحی کاریکاتور
پیش نمایش
farzad_vio
N/A
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی کاریکاتور

همه ما هنگامی که نام کاریکاتور را می شنویم، اولین چیزی که به ذهن ما می رسد تصویر خنده دار از یک فرد یا یک چیز است، که معنا و مفهوم خاصی را در بردارد. کاریکاتور ها نوعی از هنر هستند که گاهی در عمق خنده دار بودن مفاهیم عمیقی در درون خود دارند. با ورود کاریکاتور ها به دنیای هنر، شکل جدید از طراحی پرتره به وجود آمد که در آن چهره افراد باید کمترین شباهت را از لحاظ اندازه به ظاهر واقعی آن شخص یا وسیله داشته باشد. ولی باید با دیدن آن کاریکاتور چهره فرد در ذهن ما تداعی شود. طراحی با چنین ویژگی کار مهیجی به نظر می رسد، ولی اکثر افراد در طراحی چنین ظاهری توانایی لازم را ندارند.
$h2

کاریکاتور در هنر

$/h2
شما هم حتما کاریکاتور چهره بسیاری از افراد را دیده اید تمامی افراد مشهور از کاریکاتور در امان نیستند. ورزشکاران، هنرمندان، سیاستمداران و... کاریکاتورهای مختلفی از خود دارند که ظاهر آنان را با اندازه غیر متناسب نشان می دهد.
کاریکاتور، شاخه از هنر های تجسمی است که اصول و تکنیک های خاص خود را دارد. کاریکاتور خود به دسته های مختلفی تقسیم می شود و با توجه به نوع انجام آن و سوژه ای که در آن به کار می رود به دسته بندی مختلفی تقسیم کرد. کاریکاتور در لغت به معنای ساده سازی بیش از حد ویژگی های یک چیز و اغراق یک شخصیت یا وسیله است. کاریکاتور در فرهنگ لغت به معنای تقلید و توصیف یک شخص و وسیله تعریف شده است. همچنین در کاریکاتور، ویژگی های شایان توجه بزرگ و کوچک گاهی جابه جا شده و به منظور ایجاد یک اثر فان و کمیک استفاده می شود. به شخصی که کاریکاتور را ترسیم می کند، کاریکاتوریست گفته می شود.
$h2

تاثیر کاریکاتور در هنر و ادبیات

$/h2
شما هم تاکنون کاریکاتور افراد مشهور را دیده اید! کاریکاتور ها چه ویژگی دارند؟ مهمترین ویژگی یک کاریکاتور در این است که نسبت اندازه های تصویر با نسبت اندازه واقعی آن تناسب ندارد. شاید سوژه چانه ی کوچکی داشته باشد، ولی کاریکاتوریست چانه سوژه خود را بسیار دراز و بزرگ تر از اندازه واقعی خود ترسیم کند. این امر، سبب توجه مخاطب به برخی از ویژگی های چهره که اهمیت کمتری در واقعیت دارند می شود. همین عامل باعث شده تا کاریکاتور ها باعث خنداندن ما شوند. البته مقصود از کاریکاتور، همیشه خنداندن ما نیست و گاهی طنز تلخی در عمق کاریکاتور ها وجود دارد.
$h2

انواع مختلف کاریکاتور

$/h2
همانطور که گفته شد انواع مختلفی از کاریکاتور وجود دارد که می توان به : کاریکاتور سیاسی، کاریکاتور چهره، کاریکاتور موضوعی، کاریکاتور کمیک استریپ، هیجانی، کاریکاتور مطبوعاتی، کاریکاتور ادبی، کاریکاتور نژادی و...  اشاره کرد. که انواع مختلف کاریکاتور را تشکیل می دهند ولی اصل کاریکاتور در برجسته سازی برخی از ویژگی هایی است که در واقعیت اهمیت کمتری دارند.
$h2

کاریکاتور چهره

$/h2
یکی از پرکاربرد ترین بخش های کاریکاتور، بخش کاریکاتور چهره می باشد که در این شاخه از هنر کاریکاتور که سرشاخه بسیاری دیگر از شاخه های کاریکاتور می باشد از سوژه ای که عموما از افراد و چهره های مشهور می باشد، طراحی می شود. در طراحی چهره به صورت کاریکاتور، چهره سوژه مد نظر کاریکاتوریست به صورت اغراق آمیز و بدون داشتن تناسب با اندازه واقعی طراحی و ترسیم می شود.
$h2

هدف از کاریکاتور چیست؟

$/h2
ترسیم یک کاریکاتور که در هر شاخه از هنر کاریکاتور باشد، دارای هدف و مقصود خاصی است. کاریکاتور چهره جدید از سوژه به جای می گذارد که می تواند شخصیت جدید از وی را آشکار کند. هدف از هنر کاریکاتور، سرگرمی است، ولی در عین سرگرمی می توان مفاهیم عمیق را از طریق کاریکاتور به مخاطب منتقل کرد. هنر کاریکاتور به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار می کند و هر فردی با هر سطح از دانش و توانایی قابلیت درک پیام یک کاریکاتور را دارد. از این رو یکی از مهم ترین مباحث هنر برای برقراری ارتباط با جامعه می باشد.
سفارش طراحی کاریکاتور چهره و کارتونی با بهترين قيمت
$h2

انواع شیوه رسم یک کاریکاتور

$/h2
کاریکاتور را هم می توان به روش دستی و با استفاده از قلم و کاغذ و هم می توان با استفاده از نرم افزارهای دیجیتالی کامپیوتری رسم کرد. البته با گسترش نوع دیجیتال این هنر نرم افزار های تخصصی برای رسم کاریکاتور توسط شرکت های نرم افزاری طراحی شده است. با گسترش نوع دیجیتال هنر کاریکاتورسازی، کاریکاتوریست ها می توانند در مدت زمان کمی تعداد بسیار زیادی کاریکاتور را در انواع طرح ها رسم کنند و سپس اقدام به رنگ آمیزی آن ها کنند. امکان طراحی و چاپ در انواع سایز ها و همچنین امکان طراحی با بیشترین جزئیات در نمایشگر های بزرگ از دیگر مزیت های کاریکاتور سازی دیجیتال می باشد.
شما کارفرمایان عزیز می توانید سفارش طراحی کاریکاتور را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از کاریکاتوریست ها آشنا می شوید که می توانید پس از مشاهده رزومه کاری آن ها و دیدن نمونه کار های آن ها طراحی کاریکاتور خود را به آن ها بسپارید.
$h2

عوامل موثر در زیبایی یک کاریکاتور

$/h2
برای موفق بودن یک کاریکاتور، ابتدا باید هدف از طراحی آن کاریکاتور را بدانیم. با این کار می دانیم که باید به چه میزان از چاشنی ها و عناصر طنز در طراحی آن به کار ببریم تا کاریکاتور ما، کاریکاتوری جذاب برای بیننده باشد. باید در نظر داشته باشید که کاریکاتور خود آیینه و نماینده ای از کاریکاتوریست آن است و مفاهیم عمیق به کار رفته در یک کاریکاتور باعث می شود که ببینده در مورد موضوع پنهان شده در پشت هر اثر فکر کند و حتی اگر اثر صرفا دارای ارزش سرگرمی و فان باشد می توان از آن برای انتقاد از یک مسئله یا هنجار اجتماعی استفاده کرد. در کنار تمام این موارد مهم ترین موضوعی که می توان از بهره برد بحث آموزش است. از کاریکاتور ها همواره می توان در آموزش بحث های مختلف به ببیننده اثر بهره برد، به طوری که با برقراری ارتباط مخاطب با اثر مفاهیمی به وی منتقل شود که هدف کاریکاتوریست از طراحی کاریکاتور آن انتقال آن موارد بوده است.
شما هم احتمالا به فکر طراحی کاریکاتور از چهره خود یا فرد دیگری هستید، پس همین حالا سفارش طراحی کاریکاتور خود را در کارلنسر ثبت کنید. کاریکاتوریست های کارلنسر، با هدف و مفاهیمی که شما به آن ها منتقل می کنید، کاریکاتور مد نظر شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن طراحی می کنند.
برای طراحی کاریکاتور کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کاریکاتور
پشتیبانی