طراحی کاریکاتور

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کاریکاتور
طراحی کاریکاتور

طراحی کاریکاتور

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کاریکاتور
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی کاریکاتور از چهره و یا کاریکاتور و نقاشی کارتونی از صورت افراد مهارتی پرطرفدار از مجموعه مهارت های طراحی گرافیک است. یک طراح کاریکاتور با آشنایی با نقاشی و اصول کشیدن چهره میتواند یک تصویر کارکاتوری و کارتونی جذاب و با مزه از شما یا عزیزانتان تهیه کنید. برای سفارش طراحی کاریکاتور کافیست یک عکس ساده از چهره خود یا فردی که مایل به کشیدن تصویر کارتونی اش هستید را در اختیار طراح کاریکاتور فریلنسر در سایت کارلنسر بگذارید. انجام طراحی چهره کارتونی در مدت زمانی کوتاه و با هزینه مناسب توسط فریلنسرهای کارتونیست کارلنسر صورت می گیرد.
طراحی کاریکاتور می تواین به صورت انفرادی یا گروهی انجام شود. بسیاری از زوج ها و زن و شوهر ها با سفارش طراحی کاریکاتور خود و همسرشان لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی را برای خود رقم می زنند. هزینه طراحی کاریکاتور ساده یا یک تصویر کارتونی به صورت توافقی بین شما و فریلنسر طراح تعیین می شود. کارتونیست های حرفه ای در پروژه های ساخت انیمیشن و در تیم های طراحی شخصیت و کاراکتر شخصیت های داستان در انیمیشن ها و بازی های ویدیویی نیز بسیار فعال هستند. برای طراحی کاریکاتور چهره بیشتر از مهارت های نقاشی و بازی با احجام استفاده می شود. مبلغ تعیین شده برای طراحی کاریکاتور تا انتهای پروژه در سیستم پرداخت امن کارلنسر می ماند و پس از اتمام و تحویل کاریکاتور سفارش داده شما به فریلنسر پرداخت می گردد
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین کاریکاتور را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

کاریکاتور سفارشی

کاریکاتور سفارشی با استایل مورد پسند شما

ساخت کاریکاتور

درست کردن کاریکاتور چهره

به عنوان نماد کار و نمونه کار

طراحی چهره کارتونی کودک

طراحی کاراکتر کارتونی از روی مدل

من می‌تونم کاراکتر( مدل) واقعی یا کاراکتر خیالی، رو در سبک کارتونی و یا کاریکاتوری به صورت دیجیتال آرت بکشم در هر سبک و استایلی که باشه!

کارکاتور کارکتر

لوگو و کاتالوگ معرفی عطر

پوستر دومین جشنواره ملی دانشجویی کاریکلماتور کتاب، مطالعه و خواندن

ترکیب رنگ مناسب و چینش مناسب مولفه‌های موجود در پوستر در زیبایی این پوستر تاثیر بسزایی داشته است. این پوستر مورد تایید معاونت فرهنگی دانشگاه سمنان بوده و پس از تاییدیه وارد مراحل اطلاع رسانی شد.

طراحی دیجیتال

طراحی دیجیتال سبک کاریکاتور تماما به سلیقه مشتری

کاریکاتور

کاریکاتور

کاریکاتور

طراحی کاریکاتور

طراحی کاریکاتور سفارش پروژه دانشجویی

طراحی کاریکاتور

کاریکاتوری کردن سوژه

کاریکاتور چهره

تکنیک نقاشی دیجیتال قابل چاپ روی انواع متریال با کیفیت بینهایت بالا

طراحی کاریکاتور

طراحی کاریکاتور شخصیت آقای گل محمدی سر مربی تیم پرسپولیس

کاریکاتور چهره

کاریکاتور چهره

۱
۲
۳
۴
۱

طراحی کاریکاتور

همه ما هنگامی که نام کاریکاتور را می شنویم، اولین چیزی که به ذهن ما می رسد تصویر خنده دار از یک فرد یا یک چیز است، که معنا و مفهوم خاصی را در بردارد. کاریکاتور ها نوعی از هنر هستند که گاهی در عمق خنده دار بودن مفاهیم عمیقی در درون خود دارند. با ورود کاریکاتور ها به دنیای هنر، شکل جدید از طراحی پرتره به وجود آمد که در آن چهره افراد باید کمترین شباهت را از لحاظ اندازه به ظاهر واقعی آن شخص یا وسیله داشته باشد. ولی باید با دیدن آن کاریکاتور چهره فرد در ذهن ما تداعی شود. طراحی با چنین ویژگی کار مهیجی به نظر می رسد، ولی اکثر افراد در طراحی چنین ظاهری توانایی لازم را ندارند.
$h2

کاریکاتور در هنر

$/h2
شما هم حتما کاریکاتور چهره بسیاری از افراد را دیده اید تمامی افراد مشهور از کاریکاتور در امان نیستند. ورزشکاران، هنرمندان، سیاستمداران و... کاریکاتورهای مختلفی از خود دارند که ظاهر آنان را با اندازه غیر متناسب نشان می دهد.
کاریکاتور، شاخه از هنر های تجسمی است که اصول و تکنیک های خاص خود را دارد. کاریکاتور خود به دسته های مختلفی تقسیم می شود و با توجه به نوع انجام آن و سوژه ای که در آن به کار می رود به دسته بندی مختلفی تقسیم کرد. کاریکاتور در لغت به معنای ساده سازی بیش از حد ویژگی های یک چیز و اغراق یک شخصیت یا وسیله است. کاریکاتور در فرهنگ لغت به معنای تقلید و توصیف یک شخص و وسیله تعریف شده است. همچنین در کاریکاتور، ویژگی های شایان توجه بزرگ و کوچک گاهی جابه جا شده و به منظور ایجاد یک اثر فان و کمیک استفاده می شود. به شخصی که کاریکاتور را ترسیم می کند، کاریکاتوریست گفته می شود.
$h2

تاثیر کاریکاتور در هنر و ادبیات

$/h2
شما هم تاکنون کاریکاتور افراد مشهور را دیده اید! کاریکاتور ها چه ویژگی دارند؟ مهمترین ویژگی یک کاریکاتور در این است که نسبت اندازه های تصویر با نسبت اندازه واقعی آن تناسب ندارد. شاید سوژه چانه ی کوچکی داشته باشد، ولی کاریکاتوریست چانه سوژه خود را بسیار دراز و بزرگ تر از اندازه واقعی خود ترسیم کند. این امر، سبب توجه مخاطب به برخی از ویژگی های چهره که اهمیت کمتری در واقعیت دارند می شود. همین عامل باعث شده تا کاریکاتور ها باعث خنداندن ما شوند. البته مقصود از کاریکاتور، همیشه خنداندن ما نیست و گاهی طنز تلخی در عمق کاریکاتور ها وجود دارد.
$h2

انواع مختلف کاریکاتور

$/h2
همانطور که گفته شد انواع مختلفی از کاریکاتور وجود دارد که می توان به : کاریکاتور سیاسی، کاریکاتور چهره، کاریکاتور موضوعی، کاریکاتور کمیک استریپ، هیجانی، کاریکاتور مطبوعاتی، کاریکاتور ادبی، کاریکاتور نژادی و...  اشاره کرد. که انواع مختلف کاریکاتور را تشکیل می دهند ولی اصل کاریکاتور در برجسته سازی برخی از ویژگی هایی است که در واقعیت اهمیت کمتری دارند.
$h2

کاریکاتور چهره

$/h2
یکی از پرکاربرد ترین بخش های کاریکاتور، بخش کاریکاتور چهره می باشد که در این شاخه از هنر کاریکاتور که سرشاخه بسیاری دیگر از شاخه های کاریکاتور می باشد از سوژه ای که عموما از افراد و چهره های مشهور می باشد، طراحی می شود. در طراحی چهره به صورت کاریکاتور، چهره سوژه مد نظر کاریکاتوریست به صورت اغراق آمیز و بدون داشتن تناسب با اندازه واقعی طراحی و ترسیم می شود.
$h2

هدف از کاریکاتور چیست؟

$/h2
ترسیم یک کاریکاتور که در هر شاخه از هنر کاریکاتور باشد، دارای هدف و مقصود خاصی است. کاریکاتور چهره جدید از سوژه به جای می گذارد که می تواند شخصیت جدید از وی را آشکار کند. هدف از هنر کاریکاتور، سرگرمی است، ولی در عین سرگرمی می توان مفاهیم عمیق را از طریق کاریکاتور به مخاطب منتقل کرد. هنر کاریکاتور به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار می کند و هر فردی با هر سطح از دانش و توانایی قابلیت درک پیام یک کاریکاتور را دارد. از این رو یکی از مهم ترین مباحث هنر برای برقراری ارتباط با جامعه می باشد.
سفارش طراحی کاریکاتور چهره و کارتونی با بهترين قيمت
$h2

انواع شیوه رسم یک کاریکاتور

$/h2
کاریکاتور را هم می توان به روش دستی و با استفاده از قلم و کاغذ و هم می توان با استفاده از نرم افزارهای دیجیتالی کامپیوتری رسم کرد. البته با گسترش نوع دیجیتال این هنر نرم افزار های تخصصی برای رسم کاریکاتور توسط شرکت های نرم افزاری طراحی شده است. با گسترش نوع دیجیتال هنر کاریکاتورسازی، کاریکاتوریست ها می توانند در مدت زمان کمی تعداد بسیار زیادی کاریکاتور را در انواع طرح ها رسم کنند و سپس اقدام به رنگ آمیزی آن ها کنند. امکان طراحی و چاپ در انواع سایز ها و همچنین امکان طراحی با بیشترین جزئیات در نمایشگر های بزرگ از دیگر مزیت های کاریکاتور سازی دیجیتال می باشد.
شما کارفرمایان عزیز می توانید سفارش طراحی کاریکاتور را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از کاریکاتوریست ها آشنا می شوید که می توانید پس از مشاهده رزومه کاری آن ها و دیدن نمونه کار های آن ها طراحی کاریکاتور خود را به آن ها بسپارید.
$h2

عوامل موثر در زیبایی یک کاریکاتور

$/h2
برای موفق بودن یک کاریکاتور، ابتدا باید هدف از طراحی آن کاریکاتور را بدانیم. با این کار می دانیم که باید به چه میزان از چاشنی ها و عناصر طنز در طراحی آن به کار ببریم تا کاریکاتور ما، کاریکاتوری جذاب برای بیننده باشد. باید در نظر داشته باشید که کاریکاتور خود آیینه و نماینده ای از کاریکاتوریست آن است و مفاهیم عمیق به کار رفته در یک کاریکاتور باعث می شود که ببینده در مورد موضوع پنهان شده در پشت هر اثر فکر کند و حتی اگر اثر صرفا دارای ارزش سرگرمی و فان باشد می توان از آن برای انتقاد از یک مسئله یا هنجار اجتماعی استفاده کرد. در کنار تمام این موارد مهم ترین موضوعی که می توان از بهره برد بحث آموزش است. از کاریکاتور ها همواره می توان در آموزش بحث های مختلف به ببیننده اثر بهره برد، به طوری که با برقراری ارتباط مخاطب با اثر مفاهیمی به وی منتقل شود که هدف کاریکاتوریست از طراحی کاریکاتور آن انتقال آن موارد بوده است.
شما هم احتمالا به فکر طراحی کاریکاتور از چهره خود یا فرد دیگری هستید، پس همین حالا سفارش طراحی کاریکاتور خود را در کارلنسر ثبت کنید. کاریکاتوریست های کارلنسر، با هدف و مفاهیمی که شما به آن ها منتقل می کنید، کاریکاتور مد نظر شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن طراحی می کنند.
برای طراحی کاریکاتور کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کاریکاتور
پشتیبانی