طراحی کابینت آشپزخانه

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کابینت آشپزخانه
طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کابینت آشپزخانه
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی کابینت از مهارت های اصلی طراحی دکوراسیون داخلی منازل است. برای طراحی یک آشپزخانه زیبا یک ست کابینت چشمگیر و جذاب ضروریست. شما می توانید با استفاده از فریلنسرهای دورکار طراحی کابینت، اقدام به طراحی دیزاینی زیبا برای آشپزخانه نمایید. تنها کافیست یک پروژه رایگان ثبت کنید، از بین طراحان کابینت بهترین را انتخاب کنید و نتیجه نهایی را به تیم اجرایی بسپارید.
توضیحات بیشتر
جستجو در نمونه کارها
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!

برونسپاری و سفارش پروژه فوری

یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی کابینت را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

طراحی آشپزخانه مدرن

طراحی آشپزخانه مدرن

طراحی آشپزخانه به سبک مدرن

طراحی کابینت آشپزخانه به سبک نئوکلاسیک

موقعیت: کرج، کوی کارمندان جنوبی

طراحی آشپزخانه به سبک نئوکلاسیک

موقعیت: کوی کارمندان شمالی، کرج

طراحی کابینت

پروژه خیابان آذربایجان متریال های گلس دستگیره مخفی

طراحی آشپزخانه سطح A

استفاده از پالت رنگی خنثی متریال کار شده چوب MDF و سنگ مدل سازی در REVIT رندر با VRAY

طراحی کابینت

طراحی کابینت هایگلس

طراحی آشپزخانه

طراحی کابینت و آشپزخانه

این پروژه برای منزل مسکونی توسط من طراحی و رندر شده و کاملا مطابق با استاندارد های روز می باشد

طراحی داخلی و کابینت منزل مشتری

از طراحی تا اجرای پروژه مسکونی

از طراحی تا اجرای کابینت ممبران

طراحی -اجرا از فنداسیون تا دکوراسیون

طراحی لوگو کارینا

زمینه فعالیت: بوتیک لباس زنانه کارینا ترکیب تایپ انگلیسی با حرف K

کابین آسانسور طراحی و ساخته شده

طراحی آشپزخانه

نمونه طراحی 3d آشپزخانه و کابینت

طراحی آشپزخانه آقای الوندی

طراحی آشپزخانه با ترکیب رنگ سفید و طوسی و بالکن زیبا و نورگیر

طراحی و ساخت آشپزخانه

طراحی آشپزخانه برای سوییت و واحد مسکونی 120متری

طراحی فضای آشپزخانه

دکوراسیون داخلی

طراحی کابینت مدرن
۱
۲
۳
۴
۵
۱

پروژه طراحی کابینت

آیا نیاز به سفارش طراحی کابینت دارید؟ آیا در انجام پروژه های طراحی کابینت مهارت دارید؟ این مقاله را مطالعه نمایید. قبل از آن که مجریان کابینت سازی، عملیات ساخت را انجام دهند، می بایست آن کابینت ها با طراحی سه بعدی و شماتیک مدلسازی شوند. مدلسازی اولیه را طراحان دکوراسیون داخلی و کابینت با نرم افزارهای طراحی سه بعدی انجام می دهند. بسیاری از کارفرمایان به طراح کابینت خبره دسترسی ندارند یا زمانی برای یافتن افراد به صورت فیزیکی و حضوری ندارند، از این رو ترجیح می دهند که فردی را پیدا کنند که به صورت دورکاری با آنها همکاری نماید.
این کارفرمایان می توانند فرد مناسب جهت طراحی کابینت را در سایت کارلنسر یافته و پس از استخدام، پروژه خود را به او بسپارند.

طراحی کابینت

پیش از اینکه کابینت ها به مرحله ساخت برسد، می بایست توسط نرم افزارهای طراحی سه بعدی مثل تری دی مکس، اتوکد و... طراحی و مدلسازی شوند. برای طراحی کابینت آشپزخانه باید نسبت به استخدام اتوکدکار و تری دی کار حرفه ای اقدام کنید. یک تری دی کار حرفه ای می داند که برای فضای هر آشپزخانه چه طراحی ای مناسب است.
در مدلسازی انواع کابینت ها اعم از کلاسیک و مدرن، میزان اشغال فضا توسط کابینت ها، هماهنگی رنگ با رنگهای غالب فضا و جهت گیری فضایی کابینت کاملاً مشخص است.
همچنین جایگیری هود، لباسشویی، اجاق گاز، ماکروویو، یخچال، میز اپن یا میز جزیره ای، سینک ظرفشویی و ... نیز مدلسازی می شود. این کار باعث می شود که هم مجری کار و هم مشتری تصویری مجسم از کار نهایی داشته باشند. از این رو مدلها به انتخاب راحت تر مشتری کمک می کنند.
افرادی که کار طراحی کابینت انجام می دهند، معمولاً تحصیل کرده در رشته طراحی دکوراسیون داخلی هستند. البته کسانی هم هستند که این مهارت را از طریق تجربی به دست آورده اند و تحصیلات مرتبط در این زمینه ندارند.

چه کسانی ممکن است به فریلنسر طراح کابینت نیاز داشته باشند؟

کابینت سازان از قبل مدلهای آماده از پیش طراحی شده را در اختیار دارند و این مدلها را به مشتریان نشان می دهند و مشتری در صورت پسندیدن، یکی از آنها را جهت ساخت و اجرا سفارش می دهند. پس کابینت سازان برای ایده گرفتن و در اختیار داشتن مدلهای جدید و متنوع به افرادی که کار طراحی سه بعدی کابینت را انجام می دهند نیاز دارند تا مدلهای جدید را از آنها دریافت و به مشتری ارائه دهند.
به طور کلی تمامی کسب و کارهایی که به نوعی با کابینت در ارتباطند، اعم از تامین کننده های متریال، سازنده ها و بازاریاب ها می توانند از مدلهای شماتیک سه بعدی کابینت استفاده کنند.
اما افرادی که مایلند برای سفارش اجزای دکور داخلی خانه یا پروژه های ساختمانی خود کمی بیشتر وسواس به خرج دهند یا وقت بیشتری را برای انتخاب مدل کابینتها داشته باشند، مستقیماً با طراحان سه بعدی کابینت ارتباط برقرار می کنند تا با توجه به ایده پردازی، مهارت و دانش طراح بتوانند به مدلی خاص و مناسب آشپزخانه دست پیدا کنند. در این صورت طرح کابینت قابل اصلاح مطابق با سلیقه مشتری است و اصولاً کابینت ها با سلیقه مشتری مدلسازی می شوند.

استخدام طراح کابینت

کسانی که به هر دلیلی در جستجوی یک طراح کابینت خوب هستند، می توانند یک طراح کابینت دورکار را استخدام نمایند.
برای این کار می توان از سایت فریلنسینگ کارلنسر استفاده کرد. استفاده از کارلنسر مزایای زیادی دارد؛ اما مزیت اصلی آن برای کارفرمایان آن است که نه تنها طراحان دکوراسیون داخلی و کابینت زیادی در سایت به عنوان فریلنسر حضور دارند که تجربه بالایی دارند و می توانند کار شما را به نحو احسن انجام دهند، بلکه افرادی در سایت به عنوان فریلنسر مشغول به کار هستند که در حال تحصیل در این رشته و رشته های مرتبط هستند و مایلند برای مهارت آموزی و کسب تجربه با شما همکاری کنند. این افراد معمولاً با انگیزه هستند و عمدتا در ازای دریافت هزینه رقابتی حاضر هستند پروژه طراحی کابینت شما را پذیرفته و آن را به بهترین شکل انجام دهند.

هزینه انجام پروژه طراحی کابینت

پروژه های طراحی کابینت هزینه مشخصی ندارند، چرا که هزینه طراحی کابینت کاملاً به میزان حرفه ای بودن پروژه و تجربه فریلنسر طراحی کابینت بستگی دارد. طراح های حرفه ای که رزومه موفقی دارند معمولاً قیمت بالاتری پیشنهاد می دهند ولی افراد بدون سابقه یا مبتدی قیمت پایین تری ارائه می دهند. هزینه پروژه طراحی کابینت بین کارفرما و فریلنسر به صورت توافقی تعیین می گردد.

برونسپاری پروژه ها در سایت کارلنسر

شما کارفرمایان محترم می توانید پروژه طراحی کابینت خود را در سایت ثبت کنید تا فریلنسرهای طراح کابینت بر روی آن پیشنهاد دهند و سپس شما رزومه و سوابق فریلنسر را بررسی کنید و با او گفتگو کنید و بر سر کم و کیف کار توافق کنید.
شایان ذکر است که پس از اتمام کار شما از سیستم پرداخت امن کارلنسر استفاده خواهید کرد.
بخشی از مزایای سایت کارلنسر عبارتند از:
  • کارفرمایان می توانند رزومه و نمونه کارهای افراد را بررسی کنند و طبق کیفیت آن ها جهت استخدام فریلنسر طراح کابینت اقدام نمایند.
  • کارفرما می تواند به فراخور نیاز، بودجه و مدت زمان در دسترس خود فریلنسر را انتخاب کند؛ کارفرما متناسب با انتظارات خود، از میان پیشنهادهای مختلف، بهترین را انتخاب می کند.
  • فریلنسر و کارفرما در حین انجام پروژه طراحی کابینت، امکان گفتگو و تعامل با یکدیگر را دارند و می توانند درباره ی روند پروژه با یکدیگر گفتگو نمایند.
  • امکان پرداخت امن برای کارفرما مهیا است، به این صورت که کارفرما هزینه را پرداخت می کند و مبلغ تا پایان کار نزد کارلنسر باقی می ماند و زمانی که پروژه تکمیل شد، در صورت رضایت کارفرما هزینه به فریلنسر پرداخت می شود.
  • در صورت بروز هرگونه اشکال، پشتیبانان سایت جهت پاسخگویی به مشکلات آنلاین هستند.
  • پس از پرداخت موفق دو درصد از هزینه پرداخت شده در حساب کاربری کارفرما باقی می ماند و کارفرما می تواند از آن در پروژه های بعدی استفاده نماید.
علاوه بر طراحی کابینت کارفرمایان می توانند برای طراحی سه بعدی انواع دکوراسیون فراخوان دعوت به همکاری دهند تا فریلنسرهای طراحی داخلی پیشنهادات خود را ارائه دهند.
برای طراحی کابینت آشپزخانه کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کابینت آشپزخانه
پشتیبانی