برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

برنامه نویسی بلاکچین Blockchain

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
برنامه نویسی بلاکچین Blockchain
برنامه نویسی بلاکچین از مهارت های پرطرفدار و رو به گسترش است. از رمز ارزهای پایه مانند بیت کوین و اتریوم گرفته تا پیشنهادات عرضه اولیه سکه (ICO) گرفته تا قراردادهای هوشمند و زنجیره های تأمین، بلاکچین نوید امنیت بهتر، شفافیت و پاسخگویی به دنیای تجارت را می‌دهد. شما می‌توانید اقدام به استخدام بهترین برنامه نویسان بلاکچین از طریق سایت کارلنسر نمایید. قدم اصلی در استخدام برنامه نویسان برتر بلاکچین، شناسایی نیازهای شماست. آیا برای کار در dApp (برنامه غیرمتمرکز) خود با استفاده از Ethereum، به شخصی با تجربه کدگذاری Solidity نیاز دارید؟ یا توسعه دهنده ای را با تجربه کار با راه حل ها و خدمات بلاکچین سازمانی IBM ترجیح می‌دهید؟ هزینه پروژه شما تا حد زیادی به دامنه کار شما و مهارت‌های خاص متخصص مورد نیاز برای بهینه‌سازی و ارتقای پروژه شما بستگی خواهد داشت.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
برنامه نویسی بلاکچین Blockchain
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
از میان برترین فریلنسرهای بلاکچین به پروژه خود دعوت کنید.
gold line
Arshia.A
Arshia.A
N/A
رشت
مهارت‌ها:
وردپرس
پایتون
طراح وب
دیتابیس
نکست جی اس
توسعه دهنده وب
محتواگذاری وردپرس
بهینه سازی وب سایت
طراحی وب سایت اختصاصی
جاوا اسکریپت (Javascript)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mohammad.M
Mohammad.M
N/A
تهران
مهارت‌ها:
وردپرس
backend
طراحی سایت
typescript
آموزش وردپرس
توسعه دهنده وب
طراحی قالب فروشگاهی
برنامه نویسی nodejs
آموزش برنامه بنویسی
جاوا اسکریپت (Javascript)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mehrshad.H
Mehrshad.H
۴.۴/۵
تهران
مهارت‌ها:
سی
جنگو
پایتون
لینوکس
سی شارپ
هوش مصنوعی
انجام پروژه
سی پلاس پلاس
هک و تست نفوذ
ساخت ربات تلگرام
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Ali.B
Ali.B
N/A
مشهد
مهارت‌ها:
جنگو
فلاتر
kotlin
django
python
پایتون
android
برنامه نویسی
برنامه نویسی وب
برنامه نویسی موبایل
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Milad.A
Milad.A
N/A
تهران
مهارت‌ها:
css
ری اکت
بلاک چین
سالیدیتی
برنامه نویس
اچ تی ام ال
برنامه نویسی وب
تدریس زبان انگلیسی
برنامه نویسی سالیدیتی
جاوا اسکریپت (Javascript)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
GholamReza.A
GholamReza.A
۵/۵
مازندران
مهارت‌ها:
css
html
python
solidity
طراحی گرافیک
ادوبی پریمیر
برنامه نویسی وب
فتوشاپ (photoshop)
جاوا اسکریپت (Javascript)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Hossein.Y
Hossein.Y
۵/۵
اصفهان
مهارت‌ها:
c#
unity
unity3d
illustrator
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Ali.M
Ali.M
۵/۵
کرج
مهارت‌ها:
css
سی شارپ
سالیدیتی
asp.netcore
طراحی UI/UX
قرارداد هوشمند
اسمبل کردن کامپیوتر
برنامه نویس فول استک
زبان برنامه نویسی SQL
جاوا اسکریپت (Javascript)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Sina.A
Sina.A
۵/۵
فارس
مهارت‌ها:
جاوا
اندروید
برنامه نویسی
react native
برنامه نویسی C
برنامه نویسی C++
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
AmirHossein.Sh
AmirHossein.Sh
۵/۵
کرج
مهارت‌ها:
git
nft
web3
defi
python
solidity
blockchain
smart contract
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Hossein.M
Hossein.M
N/A
تهران
مهارت‌ها:
css
php
html
vue.js
golang
laravel
react js
express js
ساخت ربات تلگرام
جاوا اسکریپت (Javascript)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
AmirHossein.N
AmirHossein.N
۵/۵
شیراز
مهارت‌ها:
nft
web3
web3.js
next js
react js
solidity
front end
blockchain
جاوا اسکریپت (Javascript)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری

استخدام برنامه نویس بلاکچین

برنامه نویسی بلاکچین چیست؟

اگر طی ده سال گذشته بانکداری یا سرمایه گذاری را دنبال کرده باشید، ممکن است اصطلاح "بلاکچین" را بشنوید. که فناوری نگهداری اطلاعات در پشت شبکه بیت کوین است. بلاکچین، که گاهی به آن فناوری لجر توزیع شده (DLT) نیز گفته می‌شود، با استفاده از تمرکززدایی و هش رمزنگاری، تراکنش های هرگونه دارایی دیجیتال را غیر قابل تغییر و شفاف می‌کند.

سه مزیت فوق العاده و مهم فناوری بلاکچین

 • خطر تقلب، حملات سایبری، خرابکاری و... را کاهش می‌دهد.
 • از کلاهبرداری جلوگیری می‌کند.
 • شفافیت را به صورت مقیاس پذیر برای استفاده‌های بی‌شمار به ارمغان می‌آورد.
بلاکچین از سه مفهوم مهم تشکیل شده است: بلوک، گره و ماینر.
بلوک: هر زنجیره از چندین بلوک تشکیل شده است و هر بلوک دارای سه عنصر اساسی است: هر داده ، یک بلوک است. یک عدد کامل ۳۲ بیتی، nonce خوانده می‌شود. nonce به طور تصادفی و در زمان ساخت بلوک ایجاد شده و سپس یک هش هدر بلوک ایجاد می‌کند. هش یک عدد ۲۵۶ بیتی است که به nonce وصل شده است. این عدد باید با تعداد زیادی صفر شروع شود (یعنی خیلی کم باشد). وقتی اولین بلوک از یک زنجیره ایجاد می‌شود، یک nonce هش رمزنگاری ایجاد می‌کند. داده‌های موجود در بلوک، امضا شده در نظر گرفته می‌شود و برای همیشه با nonce و hash گره خورده است، مگر این که استخراج شود.
ماینرها: در فرایند پاسخ به سوال بلاکچین چیست، باید شناخت بهتری نسبت به پدیده‌ی ماینینگ پیدا کنیم. ماینرها از طریق فرایندی به نام ماینینگ (استخراج) بلوک‌های جدیدی روی زنجیره ایجاد می‌کنند. در یک بلاکچین، هر بلوک دارای nonce و هش منحصر به فرد خود است، اما به هش بلوک قبلی در زنجیره نیز اشاره دارد. بنابراین استخراج یک بلوک به خصوص در زنجیره‌های بزرگ آسان نیست.
گره‌ها: یکی از مهمترین مفاهیم در فناوری بلاکچین، عدم تمرکز است. یک کامپیوتر یا سازمان خاص نمی‌تواند مالک یک زنجیره باشد؛ بلکه این یک دفتر توزیع شده است که از طریق گره‌ها به صورت زنجیره به هم وصل شده‌اند. گره‌ها می‌توانند هر نوع وسیله الکترونیکی باشند که کپی‌های بلاکچین را حفظ کرده و عملکرد شبکه را حفظ می‌کنند. 

بلاک چین چگونه کار می‌کند؟

برای درک بهتر کارکرد بلاک چین، به بررسی تراکنش های بیت کوین می‌پردازیم. بلاک چین تمامی اطلاعات و جزییات هر یک از تراکنش‌های صورت گرفته را با ارز دیجیتال در خود ذخیره می‌کند. اگر یک کاربر بخواد یک بیت کوین را دوبار معامله کند، او را منع خواهد کرد. هر بلوک زمانی که داده های جدید را ذخیره می‌کند، به بلاک چین اضافه می‌شود. بدین گونه با زنجیره ای از چندین بلوک که بهم وصل شده اند، بلاکچین به وجود می‌آید. برای این‌که یک بلوک به بلاک چین اضافه شود، باید چهار اتفاق رخ دهد:
 • باید یک معامله انجام شود.
 • پس از خرید، معامله ی شما باید تأیید شود. این کار را شبکه ی کامپیوترها (که بیش از هزاران کامپیوتر در سراسر جهان هستند) انجام می‌دهند. این شبکه از طریق کامپیوتر بررسی می‌کند که معامله مطابق درخواست شما انجام شده باشد.
 • پس از تأیید صحت معامله ی شما، اطلاعات در یک بلوک اختصاصی ثبت می‌شود. در آنجا، اطلاعات معامله شما در کنار تراکنش های مشابه بی شمار دیگر قرار می‌گیرد.
 • به هر بلوک باید هَش (کد) داده شود. پس از تأیید باید به آن بلوک یک کد شناسایی منحصر به فرد به نام هَش داده شود. پس از گرفتن هَش اختصاصی، آن بلوک به بلاک چین اضافه می‌شود.

رمز ارز ها و بلاکچین

اکنون می‌دانیم که بلاکچین چیست. پس می‌توانیم با کاربردهای آن آشنا شویم. مشهورترین کاربرد بلاکچین در رمز ارزها است. رمزارزها ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم یا لیت کوین هستند که می‌توان برای خرید کالاها و استفاده خدمات از آنها استفاده کرد. رمز ارز هیچ تفاوتی با پول نقد ندارد و می‌توان همه چیز را با آن خرید. از خوراکی و غذا تا خانه و ماشین. برخلاف پول نقد، در رمزارز از بلاکچین استفاده می‌شود و هم به عنوان یک دفتر عمومی و هم به عنوان یک سیستم امنیتی رمزنگاری پیشرفته عمل‌می‌کند. به همین دلیل، معاملات آنلاین همیشه ثبت شده و ایمن هستند.
امنیت بلاکچین، سرقت را بسیار دشوارتر می‌کند، زیرا هر رمزارز دارای یک شماره شناسایی غیرقابل و یکتا است که به یک مالک متصل شده است و در اختیار او قرار می‌گیرد. رمزارز، نیاز به ارزهای خاص و منحصر به فرد و بانک‌های مرکزی را کاهش می‌دهد. با استفاده از بلاکچین، می‌توان رمزارز را برای هر شخصی در هر جای دنیا ارسال کرد  و نیازی به مبادله ارز یا دخالت بانک‌های مرکزی نیست.
حال به سراغ زبان های برنامه نویسی که یک برنامه نویس بلاکچین می‌داند، می‌رویم:
برخی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی که در بلاک چین های توسعه یافته مورد استفاده قرار می‌گیرند، C ، Java، C #، JavaScript، Go، Python، Ruby و Solidity هستند. در بین این زبان ها، Solidity تنها زبان برنامه نویسی جدیدی است که برای نوشتن قراردادهای هوشمند مبتنی بر Ethereum طراحی شده است. زبانهای دیگر زبان های برنامه نویسی رایج و محبوب هستند.
در ادامه به توضیح مختصری راجع به هر یک از زبان ها می‌پردازیم:

Java

جاوا محبوب ترین زبان برنامه نویسی است. برخی از بلاک چین های معروف ساخته شده با استفاده از جاوا،  Ethereum، IOTA، NEM، Hyperledger Fabric و NEO هستند.

Python

Python دومین زبان محبوب برنامه نویسی است. برخی از بلاک چین های معروف ساخته شده با استفاده از Python Ethereum، Hyperledger Fabric، Steem و NEO هستند.

++C

++ C چهارمین زبان محبوب در میان همه زبان ها است. پروژه های بلاکچین بیشتر از هر زبان دیگری در زبان++ C وجود دارد. برخی از بلاک چین های معروف توسعه یافته در بیت کوین، Ripple، Litecoin، Monero، EOS، Stellar و QTUM هستند.

#C

#C هفتمین زبان برنامه نویسی منبع باز محبوب است که توسط مایکروسافت توسعه یافته است. در سراسر جهان 5 تا 8 میلیون توسعه دهنده #C و NET وجود دارد. بلاک چین های مشهوری که از #C استفاده می‌کنند، شامل Stratis ، NEO و IOTA است.

Go

(Golang (GO زبان جدیدی است که توسط گوگل ساخته شده و اخیرا محبوب ویژه ای پیدا کرده است. برخی از بلاک چین های معروف ساخته شده با استفاده از آن Ethereum، Dero، Hyperledger Fabric و GoChain هستند.

Solidity

Solidity یک زبان برنامه نویسی جدید است که برای ایجاد قرارداد هوشمند مبتنی بر Ethereum طراحی شده است. تنها بلاکچین توسعه یافته و پشتیبانی شده توسط Solidity، Ethereum و پروژه های انحصاری و موروثی آن است.
تا این جا فهمیدیم یک برنامه نویس بلاکچین از چه زبان های برنامه نویسی استفاده می‌کند و بلاکچین چه کمکی به ما می‌کند. اگر فکر می‌کنید استفاده از بلاکچین میتواند برای شغل شما مفید باشد، از یک برنامه نویس بلاکچین کمک بگیرید. در سایت کارلنسر شما میتوانید با برنامه نویسان بلاکچین آشنا شوید، نمونه کار آن ها را ببنیدید و با آن ها همکاری کنید. همچنین میتوانید نام زبان های برنامه نویسی را در مهارت های فریلنسرها سرچ کنید. با این کار، فریلنسر مورد نظر خود را سریع تر و راحت تر بیابید.

چگونه یک برنامه‌نویس بلاکچین را استخدام کنیم؟

استخدام برنامه‌نویس بلاکچین در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام برنامه‌نویس بلاکچین می‌توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام برنامه‌نویس بلاکچین دورکار در سایت کارلنسر، می‌توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه،  اقدام به استخدام برنامه‌نویس بلاکچین حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص برنامه‌نویسی بلاکچین در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید برنامه‌نویس بلاکچین مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین برنامه‌نویسی بلاکچین باشید. همچنین شما می‌توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین برنامه‌نویس بلاکچین را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با برنامه‌نویس بلاکچین هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام برنامه‌نویس بلاکچین، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام برنامه‌نویس بلاکچین چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های برنامه‌نویسی بلاکچین با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری برنامه‌نویس بلاکچین متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام برنامه‌نویس بلاکچین، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصین برنامه‌نویسی بلاکچین و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه برنامه‌نویسی بلاکچین‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و برنامه‌نویس بلاکچین تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی برنامه‌نویسی بلاکچین به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام برنامه‌نویس بلاکچین

برای انجام پروژه برنامه نویسی بر مبنای بلاکچین می‌توانید پروفایل‌ها و رزومه توسعه دهندگان و متخصصین برنامه نویس بلاکچین را با معیارهای زیر بسنجید:
 • پروتکل بلاکچین: با انتخاب Ethereum ، Hyperledger Fabric یا پروتکل دیگر مشخص می‌شود که توسعه دهنده شما از کدام فناوری‌ها و زبان‌ها استفاده خواهد کرد.
 • جریان کار: شما یک توسعه دهنده بلاکچین می‌خواهید که بتواند به سرعت در جریان کار برنامه نویس شما قرار گیرد (به عنوان مثال Slack ،Jira و غیره).
 • بازخورد: بررسی‌های مشتریان قبلی را در قسمت نظرات فریلنسرها بررسی کنید که به شما می‌گوید کار با یک توسعه دهنده بلاکچین خاص چگونه است.
 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه برنامه‌نویسی بلاکچین
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام برنامه‌نویس بلاکچین دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.

مزایای استخدام متخصصین برنامه‌نویسی بلاکچین در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصین برنامه‌نویسی بلاکچین رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام برنامه‌نویس بلاکچین در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای برنامه‌نویس بلاکچین، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می‌ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی‌گردد.) 
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص برنامه‌نویسی بلاکچین
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و برنامه‌نویس بلاکچین
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید برنامه نویسی بلاکچین Blockchain
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی