برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی لوگو موشن

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی لوگو موشن
لوگو موشن یا لوگوی متحرک، یک تصویر یا لوگوی ثابت (استاتیک) نیست! لوگوموشن در حقیقت یک چندین فریم تصویر است که در ترکیب باهم دیگر، یک ویدیو را درست می‌کند و جذابیت ها و طرفداران خاص خود را دارد. طراحی لوگو موشن یکی از مهارت های طراحی گرافیک محسوب می شود و در واقع می‌توان آن را ترکیب دو مهارت طراحی لوگو و انیمیشن حساب کرد. لوگوی تصویری و متحرک استفاده زیادی در ویدیوهای تبلیغاتی و ساخت تیزر و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی دارد.
استخدام طراح لوگو موشن حرفه ای می تواند تصمیم آسانی نباشد. یک طراح لوگو موشن حرفه ای باید علاوه بر تسلط بر ابزارهای گرافیکی، با اصول طراحی انیمیشن وساخت تصایر متحرک نیز آشنا باشد. اگر مایل به سفارش لوگو موشن برای کسب و کار و برند خود هستید می توانید از طریق سایت کارلنسر اقدام کنید. برای شروع سفارش می توانید فرم ثبت پروژه در پاییت همین صفحه را تکمیل کنید. همچنین اگر در توانایی‌های گرافیکی و بر اصول طراحی لوگو و لوگو موشن تسلط دارید، می توانید با ثبت نام به عنوان فریلنسر، اقدام به انجام پروژه های لوگو موشن و لوگوی متحرک کنید. توجه داشته باشید چه فریلنسر و چه کارفرما باشید، سیستم پرداخت امن کارلنسر از شما حمایت می‌کند.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی لوگو موشن
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای لوگوموشن را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

سفارش و ساخت لوگوموشن

لوگو موشن یکی از مهارت‌های گرافیک است که به منظور تبلیغات برند مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت لوگو موشن به طوری که در انتقال پیام واضح و گویا و خلاقانه و چشم نواز باشد، مستلزم داشتن تجربه، دانش گرافیک و نرم افزار است. از این رو بسیاری از صاحبین کسب و کارها ساخت لوگوموشن برند خود را به موشن گرافیست های ماهر می سپارند.
این مطلب در خصوص نکات مرتبط با ساخت لوگوموشن نگارش شده است. اگر شما در جستجوی فردی جهت انجام پروژه لوگوموشن خود هستید یا گرافیست ماهری هستید که مایلید به عنوان فریلنسر لوگوموشن در سایت کارلنسر مشغول به فعالیت شوید، با ما همراه باشید.

لوگوموشن یا لوگو متحرک چیست؟

همان گونه که از نام آن مشخص است، لوگوموشن مجموعه ای از المان های مختلف است که به شکل پویا و متحرک درآمده است. این المان ها می تواند پیام را طی چند ثانیه انیمیشن به مخاطب القا کند. این المان ها به لوگوی استاتیک کاملاً مرتبط است. نکته مهم آن است که پویانمایی می بایست معنادار و همچنین در جهت معرفی برند باشد و صرفاً مجموعه ای از المان های بی معنا و مفهوم نباشد.

مزایای طراحی لوگو موشن

 • به طور کلی لوگوموشن، یکی از عوامل تاثیرگذار سفارشی سازی برند است که می تواند در ذهن مخاطب نشسته و سبب اعتماد سازی برای آن کسب و کار و برند شود.
 • یکی از روش های حفظ و ارتقای پرستیژ برند، استفاده از لوگوموشن در تبلیغات است.
 • از لوگوموشن می توان در محتوای های مختلف از جمله تیزرهای تبلیغاتی ویدیویی استفاده کرد.
 • بر خلاف لوگوی استاتیک که تنها جنبه بصری دارد، می توان در لوگوموشن از المان صدا نیز استفاده کرد.
 • لوگوموشن نسبت به مزایای مطلوبی که دارد، هزینه چندان بالایی ندارد.

نحوه طراحی لوگوموشن

پروژه های حرفه ای لوگو موشن با نرم افزارهای افترافکت، ایلستریتور، فتوشاپ، پریمیر و دیگر نرم افزارهای گرافیک تهیه و تدوین می گردد. شما می توانید برای ساخت لوگو موشن خود نسبت به استخدام افترافکت کار یا فتوشاپ کار اقدام کنید. البته برخی از طراحان گرافیک که به طراحی لوگو تسلط دارند، در ساخت لوگو موشن هم مهارت دارن. یادگیری هریک از این نرم افزارها حداقل به بازه زمانی چند ماه نیاز دارد. لذا برای همه افراد این امکان مقدور نیست. از این رو در این بخش به چند راه ساده و سریع تر اشاره می کنیم:
 • ساده ترین روش طراحی لوگوموشن، سایت هایی هستند که کاربر می تواند به صورت آنلاین در آن ها لوگو موشن یا intro بسازد. برخی از این سایت ها غیر رایگان هستند. این روش برای کسانی که به دنبال طراحی لوگوموشن به صورت سریع، کم هزینه و البته نه چندان حرفه ای هستند، مناسب است.
 • روش دیگر ساخت لوگوموشن با گوشی است. بله درست است، امروزه بسیاری از کارهای گرافیکی با تلفن همراه قابل اجراست. کاربر می تواند با اپلیکیشن های مخصوص برای مثال PowerDirector موشن گرافیک های زیبایی را خلق کند. این روش نیز کم هزینه، در دسترس و آسان است. البته مانند روش قبل، روشی غیرحرفه ای محسوب می شود. برای پروژه های جدی و حرفه ای توصیه نمی شود.
 • روش بعدی ساخت لوگوموشن استخدام فریلنسر لوگوموشن حرفه ای است. برای پروژه های حرفه ای این روش پیشنهاد می شود. یک موشن کار ماهر به دانش گرافیک، نرم افزارهای تخصصی و اصول بازاریابی بصری کاملاً مسلط است و هم چنین خلاق است. لذا کیفیت کار در این روش با روش های قبلی قابل قیاس نیست.

چگونه یک طراح لوگو موشن را استخدام کنیم؟

استخدام طراح لوگو موشن در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح لوگو موشن می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح لوگو موشن دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح لوگو موشن حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی لوگوموشن در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح لوگو موشن مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای متخصصین طراحی لوگوموشن باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح لوگو موشن را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح لوگو موشن هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح لوگو موشن با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

نکات مهم هنگام استخدام لوگوموشن کار

 • مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی لوگوموشن
 • بررسی سوابق و نمونه کارهای موجود گرافیست، عامل مهمی در انتخاب فریلنسر است. نمونه کارهای قوی معمولاً خلاقانه، معنادار و جذاب هستند.
 • گرافیست های ماهر علاوه بر خلاق بودن و داشتن مهارت کافی در زمینه علم گرافیک و نرم افزارهای مرتبط، می بایست به اصول بازاریابی از طریق مدیا نیز تسلط داشته باشد. طراحی، چینش المان ها، انتخاب پالت رنگی، صداها و... باید به گونه ای باشد که نهایتاً برای مخاطب (مشتری) جذاب باشد.
 • توصیه می شود اگر کارفرمایان گرامی با بررسی، تحقیق و دقت کافی گرافیست موشن کار خود را استخدام نمودند، در ادامه کار به او اعتماد نموده و اجازه دهند ایده های خود را مطرح و اجرا نمایند.
 • چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصین طراحی لوگوموشن در کارلنسر

خوشبختانه تاکنون پروژه های زیادی از جمله پروژه های لوگوموشن در کارلنسر انجام شده است و نتیجه کار، رضایت طرفین را در بر داشته است. کارلنسر نیز با ارتقای مستمر سطح کیفی خدمات خود سعی در تسهیل هر چه بیشتر اقدامات فریلنسینگ دارد. پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصین طراحی لوگوموشن رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح لوگو موشن در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • رابط کاربری آسان سایت
 • امکان گفتگو و تعامل دو طرفه میان کارفرما و فریلنسر
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی لوگوموشن
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح لوگو موشن پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و… جهت راهنمایی و پاسخگویی به مشکلات
 • امکان بررسی و مقایسه نمونه کارهای فریلنسرها
 • امکان دعوت فریلنسر به پروژه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • صرفه جویی در هزینه
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح لوگو موشن

هزینه استخدام طراح لوگو موشن چقدر است؟

حقیقتاً تعرفه مشخصی برای دستمزد پروژه های لوگوموشن مشخص نشده است. افراد بر اساس تجربه و مهارت فریلنسر موشن کار، حجم و کیفیت نهایی کار روی این موضوع توافق می کنند. معمولاً گرافیست هایی که نمونه کارهایی قوی و متعدد دارند، نسبت به افرادی که نمونه کاری ندارند یا مبتدی و کارآموز هستند، دستمزد بیشتری طلب می کنند؛ بنابراین توصیه می شود پیش از استخدام فریلنسر حتماً سابقه فرد بررسی شود.
در نظر داشته باشید پیشنهاد‌ قیمت پایین، ممکن است نتیجه ی خوبی در بر نداشته باشند، مخصوصاً اگر انتظار شما یک کار حرفه ای باشد؛ اما اگر انتظار کار چندان حرفه ای را ندارید، می توانید آن را به فرد مبتدی یا کارآموز بسپارید تا هم هزینه کمتری پرداخت نمایید و هم اینکه افراد مبتدی با اجرای سفارش شما کسب تجربه نمایند. با این همه، استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام طراح لوگو موشن بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصین طراحی لوگوموشن و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی لوگوموشن‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح لوگو موشن تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی لوگوموشن به توافق برسید.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لوگو موشن
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی