تصویرسازی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
تصویرسازی
تصویرسازی
تصویرسازی
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
تصویرسازی
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
تصویر سازی از مهارت های پر طرفدار طراحی گرافیک می باشد. برای طراحی انیمیشن، کتاب های مصور کودکان و تبلیغات گرافیکی از تصویر سازی استفاده فراوانی می شود. دو قسمت بزرگ در طراحی انیمیشن، طراحی کاراکتر و تصویر سازی می باشد.
برای سفارش پروژه تصویرسازی، با استخدام بهترین فریلنسرهای تصویرگر در کارلنسر، از خروجی کار لذت ببرید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین تصویرسازی را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.
تصویرسازی و چاپ تیشرت اختصاصی
تصویرسازی چاپ طراحی تیشرت طراحی گرافیک
پیش نمایش
Zazjfri
N/A
پروفایل
طراحی تیشرت
تصویرسازی طراحی چاپی طراحی تیشرت طراحی گرافیک
پیش نمایش
Zazjfri
N/A
پروفایل
پسربچه و عروسکش
تصویرسازی فتوشاپ نقاشی کارتونی تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
magicpen.f
(۱)
پروفایل
درخت سحرآمیز
تصویرسازی فتوشاپ تصویرگری نقاشی دیجیتال تصویر سازی کتاب تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
magicpen.f
(۱)
پروفایل
تصویرسازی
تصویرسازی فتوشاپ تصویرگری دیجیتال آرت ایلاستریتور طراحی گرافیک طراحی کارکتر نقاشی دیجیتال تصویر سازی کتاب تصویرگر کتاب کودک
پیش نمایش
Mahdieg2
(۲)
پروفایل
تصویر سازی دیجیتال برای پوشاک و کارت پستال
تصویرسازی نقاشی فتوشاپ دیجیتال آرت طراحی کارکتر طراحی گرافیک نقاشی دیجیتال تصویر سازی کتاب طراحی کارت پستال ادوبی ایلاستریتور
پیش نمایش
Mahdieg2
(۲)
پروفایل
تصویر سازی برای چاپ روی پوشاک بوده است .
تصویرسازی چاپ پوشاک فتوشاپ فضاسازی مدل سازی ایلاستریتور طراحی کارکتر نقاشی دیجیتال تصویر سازی کتاب
پیش نمایش
Mahdieg2
(۲)
پروفایل
تصویرگری سیاه و سفید
تصویرسازی تصویرگری طراحی کاور دیجیتال آرت نقاشی دیجیتال تصویر سازی کتاب
پیش نمایش
M_Mohajjel
(۱)
پروفایل
تنها چند نمونه که در گوشی داشتم آپلود کردم کارهام زیاد هستند.
تصویرسازی تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
Somiart
N/A
پروفایل
تعداد کارهای من خیلی زیاد هستند تنها چند نمونه که در گوشی داشتم و تونستم آپلود کنم
تصویرسازی تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
Somiart
N/A
پروفایل
تصویرسازی داستان گرگ و بزغاله آوازه خوان ( مجموعه داستانهای مرزبان‌نامه) برای رده سنی ب (کودک) تصویرسازی 5 فریم داستان ایده و اجرا صفر تا صد با برنامه Skechbook
تصویرسازی طراحی کاراکتر تصویر سازی کتاب تصویرگر کتاب کودک تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
Mina788
N/A
پروفایل
تصویرسازی کودک و نوجوان ضرب المثل تخم مرغ دزد شتر دزد میشود. اجرا شده با Skechbook
تصویرسازی تصویرگری کتاب کودک تصویرگر کتاب کودک تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
Mina788
N/A
پروفایل
تصویرسازی صفر تا صد مناسبتی روز معلم اجرا توسط Skechbook همچنین امکان چاپ روی ماگ و تی شرت
تصویرسازی چاپ تصویرگری معلم و دبیر طراحی کاراکتر تصویرگر کتاب کودک
پیش نمایش
Mina788
N/A
پروفایل
فایل JPG با کیفیت بسیار بالا با قابلیت چاپ بر روی ماگ، تیشرت، تقویم رومیزی، تخته شاسی و همچنین لوگو کارکتر برای پروفایل اکانت بیزینستون.
تصویرسازی طراحی گرافیک نقاشی دیجیتال
پیش نمایش
mojganarts
N/A
پروفایل
داستان دوستی شیرگاو
تصویرسازی فتوشاپ گویندگی قصه خوانی تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
Mohadesepakroo
N/A
پروفایل
تصویرسازی کتاب کودک که تمام کار در فتوشاپ و با قلم نوری کشیده شده است
تصویرسازی طراحی فضا طراحی لوگو طراحی کارکتر طراحی کاراکتر انیمیشن 2 بعدی تصویرسازی کودک تصویرگر کتاب کودک طراحی پست اینستاگرام تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
Greenlovematin
N/A
پروفایل
طرح بنابر دستور مشتری طراحی شده با فتوشاپ و ایلستریتور
تصویرسازی طراحی بنر طراحی لوگو طراحی گرافیک
پیش نمایش
Miladz8
N/A
پروفایل
ابزار پروکریت و موضوع شبکه های اجتماعی و گسترش ارتباطات
تصویرسازی نقاشی دیجیتال ویدئو مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی بازاریابی دیجیتال طراحی پست شبکه های اجتماعی تولید محتوا شبکه های اجتماعی
پیش نمایش
mzn_roz
N/A
پروفایل
نمونه کار با استفاده از المان های کودک و علاقه مندی هایش ابزار پروکرییت
تصویرسازی پروکریت تصویرگری کتاب کودک نقاشی دیجیتال نقاشی کارتونی تصویرسازی کودک تصویرگر کتاب کودک نقاشی دیجیتال پرتره تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
mzn_roz
N/A
پروفایل
موضوع کار نمایش حیوانات جنگل و با کمک ابزار procreate میباشد
تصویرسازی تصویرگری پروکرییت سفارش نقاشی نقاشی دیجیتال نقاشی کارتونی تصویر سازی کتاب تصویرگر کتاب کودک نقاشی دیجیتال پرتره تصویرسازی کتاب داستان
پیش نمایش
mzn_roz
N/A
پروفایل
موضوع کار نمایش حیوانات جنگل و با کمک ابزار procreate میباشد
تصویرسازی کودک تصویرگر کتاب کودک
پیش نمایش
mzn_roz
N/A
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

تصویرسازی

تصاویر از گذشته تا به حال تاثیر زیادی در برقراری ارتباط انسان ها با یکدیگر داشته اند. قبل از اختراع خط توسط انسان، این تصاویر بودند که باعث فهم کلام توسط گذشتگان بودند. تصویرسازی شاخه ای از رشته گرافیک و فرآیندی تجسمی و ذهنی است که با استفاده از طرح اولیه که معمولا شعر یا متن می باشد، تصویری متناسب با آن متن یا شعر تولید می شود. این کار فرآیند پیچیده ایست. به طوری که در آن باید تصویرگر با متن و شعر ارتباط برقرار کند و پس از درک عمیق مفهوم آن اقدام به طراحی تصویری متناسب با آن نوشته و شعر می کند. به فردی که تصویرسازی را انجام می دهد، تصویرساز یا تصویرگر می گویند. از تصویرسازی در بسیاری از کتاب ها و مجلات برای ارائه مفاهیم داستانی استفاده می شود. شما می توانید هم اکنون سفارش تصویرسازی خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از تصویرسازان آشنا می شوید که می توانید پس از مشاهده رزومه کاری آن ها با خیالی آسوده پروژه تصویرسازی خود را به آن ها بسپارید.
$h2

انواع تصویرسازی

$/h2
تصویرسازی همراه با متن معنی پیدا می کند. در واقع هدف از تصویرسازی، توصیف و تداعی متن در ذهن مخاطب می باشد. تصویرسازی از گذشته تا به حال تغییرات زیادی داشته، به طوری که روش های تصویرسازی در گذشته که شامل مواردی مانند: چاپ چوب،چاپ فلزی و.. . بود. امروزه با روش های ساده تری مانند: تصویرسازی با مداد و مداد رنگی و تصویرسازی با استفاده از ذغال طراحی، تصویرسازی با استفاده از آبرنگ، گواش و رنگ اکریلیک و در نهایت که تصویرسازی با استفاده از نرم افزار های گرافیکی رایج شده است. تصویرسازان امروزه با نرم افزارهای طراحی گرافیک در کمترین مدت زمان توانایی طراحی تصاویری با بیشترین جزئیات و کیفیت را دارند.

تصویرسازی با مداد

کلاسیک ترین و در عین حال ساده ترین نوع تصویرسازی، تصویرسازی با مداد می باشد. که شروع کار بسیاری از تصویرسازان با این روش از تصویرسازی صورت گرفته. در این روش با استفاده از مداد، تصاویر مرتبط با متن ترسیم شده و سایه ها و جزئیاتی به آن اضافه می شود تا موجب زیبایی تصویر ساخته شده توسط تصویرگر گردد. در تصویرسازی با مداد، از انواع مختلف مداد استفاده می شود که حتی می توان از مداد های رنگی نیز برای تصویرسازی استفاده کرد.

تصویرسازی با کلاژ

کلاژ شکل جالبی از تصویرسازی است که طفداران منحصر به فرد خود را دارد. این سبک از تصویرسازی به دلیل منحصر به فرد بودن و داشتن ویژگی های خاص همواره مورد توجه بسیاری از مجلات و روزنامه ها برای تصویرسازی بوده است. کلاژ در لغت به معنای چسباندن می باشد و در اصطلاح تولید یک اثر هنری با استفاده از باقی مانده مواد دیگر می باشد. در واقع در تصویرسازی کلاژ، از تکه های روزنامه و مجلات استفاده می شود و تصاویر ساخته شده از به هم پیوستن تکه های روزنامه ها ایجاد می شود.
سفارش و انجام پروژه تصويرسازی - استخدام تصویرگر دورکار و غیر حضوری

تصویرسازی دیجیتال

به لطف پیشرفت های فناورانه و به دنبال آن صنعت کامپیوتر، تصویرسازی نیز به امری مهیج و راحت تبدیل شده است. تصویرسازی دیجیتال که با به وجود آمدن نرم افزار های تصویرسازی متولد شده سبک جدید از تصویرسازی می باشد که با کمک رایانه و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی مختص تصویرسازی انجام می شود. محبوبیت این روش از تصویرسازی با گذشت زمان و پیشرفت صنعت کامپیوتری در حال افزایش است به صورتی که بسیاری از تصویرگران دیگر با روش های سنتی تصویرسازی خداحافظی کرده و به روش های طراحی دیجیتال روی آورده اند.

وکتور گرافیک

نوع منحصر به فرد دیگری از تصویرسازی که تماما توسط رایانه انجام می شود. در این روش تصاویر ساخته شده به صورت مجموعه از نقاط هندسی، منحنی ها، خط ها و چند ضلعی ها ذخیره می گردد. نقطه قوت این مدل از تصویرسازی در این است که مقیاس پذیری بسیار بالایی دارد یعنی شما می توانید آن را در هر مقیاس و اندازه ای که دوست دارید تغییر دهید بدون آن که کیفیت تصویر ساخته شده کاهش یابد. با از وکتور گرافیک امروزه در بخش های مختلف اینترنت نیز استفاده می شود از این مدل از تصویرسازی در وبسایت ها و اپلیکیشن ها نیز استفاده می شود. این مدل از تصویرسازی به کمک نرم افزار ویژه ای به نام ایلوستریتور انجام می شود. طراحی وکتور به منبع درآمد خوبی برای طراحان گرافیک و تصویرسازان مبدل شده است. وکتور های طراحی شده یک ویژگی کلی دارند و آن در این است که به جزئیات تصویر اهمیت چندانی داده نیم شود؛ به طوری که تصاویر با جزئیات کمتر اغلب جذابیت بصری بیشتری دارند.

تصویرسازی سه بعدی

نوع دیگری از تصویرسازی، تصویرسازی سه بعدی می باشد. در این روش از تصویرسازی، تصاویر طراحی شده به صورت سه بعدی هستند. این روش از تصویرسازی با توسعه نرم افزارهای تصویرسازی آسان تر شده و مورد توجه بسیاری از طراحان و تصویر گران قرار گرفته است.
شما هم بعد از خواندن این مطلب احتمالا قصد دارید تا برای یک کتاب خود تصویرسازی کنید تا به جذابیت بصری آن بیفزایید، یا این که قصد طراحی وبسایت حرفه ای را دارید، که می خواهید از وکتور های خاصی استفاده کنید. شما هم اکنون می توانید اقدام به ثبت پروژه تصویرسازی یا وکتور سازی در کارلنسر کنید. با این کار با تعداد زیادی از افراد تصویرگر و گرافیست آشنا می شوید که توانایی و مهارت ویژه ای در طراحی وکتور و تصویرسازی دارند. بعد از مشاهده رزومه کاری آن ها و نمونه کار های انجام شده توسط آنها می توانید آنان را در پروژه تصویرسازی استخدام کنید و طراحی وکتور و تصویرسازی خود را با خیالی آسوده به آنها بسپارید. با استفاده از سیستم پرداخت امن کارلنسر، نگران وضعیت مالی پروژه خود نباشد. فریلنسر پروژه پس از تحویل پروژه به شما و در صورت تایید شما مبلغ پروژه را دریافت می کند.
برای تصویرسازی کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید تصویرسازی
پشتیبانی