طراحی بنر و بیلبورد

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی بنر و بیلبورد
طراحی بنر و بیلبورد

طراحی بنر و بیلبورد

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی بنر و بیلبورد
طراحی بنر و بیلبورد از مهارت های گرافیکی برای تبلیغات محیطی است. شما با استفاده از کارلنسر می توانید سفارش طراحی بنر و طراحی بیلبورد خود را ثبت و تحویل بگیرید. تبلیغات محیطی مانند استفاده از بنر و بیلبورد از شیوه های موثر تبلیغات افلاین به شمار می رود. یک طرح گرافیکی حرفه ای و زیبا می تواند روی یک بیلبورد توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جلب کند. اگر در صدد تبلیغات بیلبوردی و بنری هستید از اهمیت طراحی گرافیکی زیبا و چشم گیر غافل نباشید. یک طرح زیبا و هنرمندانه می تواند اثر بخشی و تاثیر بیلبورد و بنر شما را چندین برابر افزایش دهد. برای سفارش طراحی بیلبورد یا طرح بنر با دیزاین زیبا با بهترین هزینه می توایند از خدمات سایت کارلنسر استفاده کنید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
جدیدترین ها
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
ثبت پروژه رایگان

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد به سفارش اپلیکیش سه سوت

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

بیلبورد برای برند مادام

طراحی بیلبورد

برای برند مادام

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد به مناسب سال نو سفارش دهنده بانک مهر ایران

طراحی بیلبورد

بیلبورد تبلیغاتی گروه معماری دکوماهر

طراحی بیلبورد

خوشنویسی / تایپوگرافی بیلبورد مناسبتی / 28 صفر / به سفارش آستان قدس رضوی مشهد مقدس

طراحی بیلبورد

طراحی شخصیت و بیلبورد برای شرکت قطعات ماشین

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد www.balizgroup.com

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد به سفارش مدیریت محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم

طراحی بیلبورد

موکاپ بیلبورد مهد کودک رنگارنگ

طراحی بیلبورد

بیلبورد مهد کودک رنگارنگ

طراحی بیلبورد

به سفارش: آژانس مسافرتی الودیعه کویت

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

در نمونه های طراحی بیلبورد با توجه به کمپین و مناسبت خاصی که شرکت مورد نظر داشته (پیش فروش برج،معرفی شعب جدید رستوران،تولید جدید شرکت و..) طراحی و اجرا شده

طراحی بیلبورد

۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی بنر و بیلبورد

طراحی بنر و بیلبورد به عنوان یکی از جذاب ترین مباحث حوزه گرافیک است. روزانه در سطح شهر، هر یک از شما با تعداد زیادی از تابلوها، بنرها و بیلبوردهای تبلیغاتی روبرو می شوید که هر یک از آنها معرف محصول یا خدماتی خاصی هستند. نحوه طراحی و خلاقیت موجود در این دسته از ابزارهای تبلیغاتی، نقش قابل توجهی در جلب نظر مخاطب و تاثیرگذاری این نوع از تبلیغات بر ذهن بیننده خواهد داشت. از این رو ضروری است که فرایند طراحی بنر و بیلبورد، توسط یک طراح بیلبورد و بنر حرفه ای انجام شود.

بنر و بیلبورد تبلیغاتی چیست؟

بنر و بیلبورد تبلیغاتی، در واقع نوعی تابلو هستند که به عنوان مکانی برای درج اطلاعات یک محصول، خدمات یا هر نوع اطلاع رسانی دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. بنر و بیلبورد می توانند به صورت دیجیتالی و برای درج در سایت و وبلاگ و یا به شکل فیزیکی و برای نصب در یک مکان در سطح شهر، طراحی و ساخته شوند. طراحی بنر و بیلبورد، معمولا توسط یک گرافیست یا فردی مسلط به نرم افزارهای ادیت مانند فتوشاپ، ایلوستریتور و ... انجام می شود.

طراحی بنر و بیلبورد چه مزایایی دارد؟

بنر و بیلبورد به عنوان یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغاتی، مزایای زیادی برای کسب و کار شما دارند. شاید یکی از اصلی ترین مزیت طراحی بنر و بیلبورد را بتوان ارزان تر بودن این نوع از تبلیغات در مقایسه با سایر تبلیغات در نظر گرفت. سایر مزیت های طراحی بنر و بیلبورد، وابسته به اینکه بنر و بیلبورد به صورت چاپی و فیزیکی و یا دیجیتالی هستند، متغیر می باشد. این مزیت ها به خصوص در مورد بنر و بیلبوردهای تبلیغاتی عبارتند از :
  • معرفی برند شما
  • جذب مشتری
  • افزایش فروش
  • ترغیب مشتری به خرید محصول یا خدمات از طریق اطلاع رسانی
  • جلب توجه مشتری از طریق طراحی بیلبورد خلاقانه و بنرهای جالب

انواع طراحی بنر و بیلبورد

بنر و بیلبورد های تبلیغاتی در 2 نوع چاپ فیزیکی و یا نسخه دیجیتالی برای عرضه در وب سایت ها، طراحی می شوند.

بنر و بیلبورد فیزیکی

در طراحی بنر و بیلبورد، طراح با توجه به نیاز مشتری، طرح و متن اولیه را در یکی از نرم افزارهای مخصوص طراحی مانند فتوشاپ، ایلاستریتور، کورل و .... طراحی کرده و آن را برای چاپ در ابعاد دلخواه مشتری، به چاپخانه ارجاع می دهد. این بنر و بیلبوردها پس از چاپ، قابلیت هیچگونه ویرایش یا تغییر را نخواهند داشت.

بنر و بیلبورد دیجیتالی

بنر و بیلبوردهای دیجیتالی، نوعی از تبلیغات گرافیکی هستند که در قالب فایل گیف، عکس ثابت و یا کدهای HTML5، در وب سایت ها قرار می گیرند. این تبلیغات شامل دو دسته تبلیغات کلیکی و یا تبلیغات ثابت طراحی و ساخته می شوند.

تبلیغات کلیکی

در این تبلیغات، شما باید به ازای هر بار کلیک بر روی این تبلیغ و هدایت کاربر به سمت سایت خودتان، به سایتی که تبلیغ شما در آن قرار داده شده، هزینه پرداخت کنید.

تبلیغات ثابت

در تبلیغات ثابت، کلیک بر روی تبلیغ در هزینه پرداختی شما به سایت تبلیغ کننده بنر و بیلبورد شما، اثری ندارد و هزینه ها بر اساس بازه های زمانی ( به طور مثال ماهانه ) باید پرداخت شود.

ابزارهای مورد استفاده در طراحی بنر و بیلبورد

نرم افزارها و ابزارهای زیادی به صورت آنلاین و آفلاین در پروسه مربوط به طراحی بنر و بیلبورد مورد استفاده قرار می گیرند. هر طراح و گرافیست ممکن است با یک یا بیش از یک مورد از این نرم افزارها و ابزارها، طراحی بنر و بیلبورد را برای شما انجام دهد و در این مورد، قابلیت ها و امکانات آن نرم افزار یا ابزار خاص، اهمیت ویژه ای در روند انتخاب دارد. بعضی از این ابزارها و نرم افزارها عبارتند از :

فتوشاپ/کورل دراو/ ایلاستریتور

این 3 نرم افزار، از نرم افزارهای بسیار معروف و کارآمد و البته رایگان می باشند که در طراحی بنر و بیلبورد مورد استفاده قرار می گیرند. این نرم افزارها هر سه به صورت آفلاین و با قابلیت ها و ابزارهای بی نظیر، امکان خلق تصاویر بسیار با کیفیت و خلاقانه را به مخاطب می دهند.

Bannersnack

این نرم افزار به صورت آنلاین و در 3 نسخه رایگان، حرفه ای تکی و حرفه ای گروهی ( هر دو با پرداخت هزینه ) قابل استفاده است. کار با این نرم افزار ساده است و می توان بدون نیاز به اطلاعات خاصی از آن استفاده کرد.

My banner maker

این نرم افزار از ابزارهای آنلاین مورد استفاده در طراحی بنر و بیلبورد است که در 2 نسخه رایگان و حرفه ای عرضه شده است. در این نرم افزار، طرح های پیش فرض نیز جهت ایده گرفتن طراح وجود دارد.

snappa

این ابزار آنلاین نیز برای استفاده در طراحی های گرافیکی مربوط به بنر و بیلبورد، در 3 نسخه رایگان، حرفه ای تکی و حرفه ای گروهی ( هر دو با پرداخت هزینه ) عرضه شده است. این ابزار نیز از ابزارهای ساده است و کار با آن نیاز به مهارت خاصی ندارد.

EximiousSoft Banner Maker

برای طراحی انواع بنر و بیلبوردهای با فرمت طراحی گیف، EximiousSoft Banner Maker یکی از بهترین انتخاب ها است. این نرم افزار از سری نرم افزارهای آفلاین می باشد و قابلیت های استفاده به صورت نصبی یا پرتابل را دارد. محیط گرافیکی این نرم افزار نیز ساده و کار با آن بسیار آسان است.

قیمت طراحی بیلبورد

پس از ثبت سفارش مربوط به طراحی بنر و بیلبورد، طراح و یا تیم طراحی در مورد ویژگی ها و هدف شما از طراحی بنر و یا بیلبورد با شما صحبت خواهند کرد. این موارد بر روی تعیین نهایی قیمت طراحی بیلبورد و بنر، تاثیر مستقیمی دارد. بعضی از این موارد عبارتند از :

نوع بنر یا بیلبورد

همانطور که در قسمت های قبل در رابطه با آن صحبت کردیم، بنر و بیلبورد می توانند به 2 صورت طراحی و ساخته شود. در طراحی بنرها و بیلبوردهایی که چاپ آنها به صورت فیزیکی و برای نصب در اماکن خواهد بود، صرفا بحث طراحی آن با توجه به نیاز شما مطرح خواهد بود. اما در مورد بنرهای دیجیتالی، به دلیل اینکه ممکن است نیاز به کدنویسی در مراحل طراحی بنر وجود داشته باشد، قیمت نهایی آن با بنرها و بیلبوردهای ساده متفاوت خواهد بود.

نوع طرح بنر یا بیلبورد

به همان اندازه که طرح بنر یا بیلبورد شما خاص و یا پیچیده باشد، زمان طراحی نیز افزایش خواهد یافت و در نتیجه قیمت نهایی پروژه نیز بالاتر می رود.

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی

معمولا در طراحی بنر و بیلبورد از نرم افزارهای رایگان و ترجیحا آفلاین استفاده می شود. اما ممکن است گاهی نیاز به استفاده از نرم افزارهای آنلاین و یا پولی نیز وجود داشته باشد که در این صورت هزینه نهایی پروژه نیز افزایش خواهد یافت.

متن نویسی خاص

بعضی از افراد برای بنر یا بیلبوردی که سفارش می دهند نیاز به نوع خاصی از متن دارند که در حالت عادی و به صورت متن پیشفرض در هیچ یک از نرم افزارهای طراحی رایگان و غیر رایگان وجود ندارد. در این حالت طراح باید متن مورد نظر مشتری را از صفر طراحی نماید. در این حالت زمان جداگانه ای برای پروژه صرف خواهد شد و همین امر قیمت نهایی پروژه را افزایش می دهد.

تولید محتوا و مارکتینگ

معمولا تیم طراحی و شخص طراح بیلبورد و یا بنر، صرفا وظیفه مربوط به بحث گرافیکی طراحی بنر و بیلبورد را باید انجام دهد و متن مورد نظر مشتری باید توسط خود وی و یا فردی آشنا به محتوا نویسی تبلیغاتی و حوزه مارکتینگ نوشته شود. اضافه شدن این موضوع به روند طراحی بیلبورد یا بنر به درخواست مشتری، می تواند باعث افزایش هزینه طراحی شود.

سفارش طراحی بیلبورد با کارلنسر

با مراجعه به قسمت خدمات طراحی و گرافیک در سایت کارلنسر و بخشی مربوط به طراحی بنر و بیلبورد می توانید از بین ده ها فریلنسر و گرافیست فعال در سایت کارلنسر، شخص مورد نظر خود برای ثبت سفارش مربوط به طراحی بیلبورد یا بنر را انتخاب نموده و پروژه خود را ثبت نمایید. نحوه پرداخت در کارلنسر به صورت سیستم پرداخت امن می باشد. این سیستم به طرفین پروژه ( کارفرما و فریلنسر ) این اطمینان خاطر را می دهد که طرف مقابل تعهدات خود را انجام خواهد داد و از این بابت نگرانی وجود نخواهد داشت.
برای طراحی بنر و بیلبورد اینجا کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی بنر و بیلبورد
پشتیبانی