طراحی UX (تجربه کاربری)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی UX (تجربه کاربری)
طراحی UX (تجربه کاربری)

طراحی UX (تجربه کاربری)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی UX (تجربه کاربری)
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
تجربه کاربری (UX) طراحی فرایندی است که تیم های طراحی برای ایجاد تجارب معنی دار و مرتبط برای کاربران ارائه می دهند. این تخصص در انگلیسی user experience design یا به اختصار UX,UED,XD یا UXD نیز نامیده می شود. طراحی تجره کاربری شامل طراحی کل فرایند دستیابی و ادغام محصول از جمله جنبه های برندسازی ، طراحی ، قابلیت استفاده و عملکرد است. طراحی تجربه کاربری سایت و اپلیکیشن از مهارت های اصلی در دنیای دیجیتال امروز است. وظایف طراح تجربه کاربری به طور خلاصه شامل بهینه سازی سایت و ارتقای دسترسی پذیری و راحتی کار با سایت و اپلیکیشن برای کاربران است. روانشناسی رنگ ها ، تحلیل رفتار کاربر در اپلیکیشن و سایت ، محل قرار گرفتن دکمه ها ، نویگیشن و چرخش کاربر در سایت و نحوه ایجاد یک مسیر برای جستجو و فعالیت کاربر از وظایف و مسئولیت های اصلی یک طراح تجربه کاربری حرفه ایست. طراحی رابط کاربری با افزایش زمان حضور کاربر در سایت تاثیر بسیار مثبتی روی بهبود سئو سایت نیز دارد. تعرفه طراحی یو ایکس در سایت کارلنسر بر اساس توافق بین کارفرما و طراح مشخص می شود. استخدام یک طراح تجربه کاربری که علاوه بر اصول طراحی گرافیک با کدنویسی و دنیای دیجیتال نیز آشنایی داشته باشد کار شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب بسیار ساده تر می کند. شما پس از ثبت پروژه طراحی UX  می توانید پیشنهادات ارسال شده از سمت فریلنسرها را مشاهده نمایید. پس از بررسی پیشنهادات و مقایسه نمونه کارهای طراحی تجربه کاربری سایت ، اپلیکیشن و گجت های کاربران میتوانید بهترین طراح فریلنسر را برای پروژه خود انتخاب نمایید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی ux را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

مشخصات آهنگ از طریق لینک

استخراج کاور، نام آهنگ، نام خواننده، آلبوم و ... از طریق لینک دانلود فایل صوتی

طراحی ui/ux

طراحی ui/ux سایت

لندینگ خزر هوم

لندینگ خزر هوم ، صفحه معرفی شرکت خزر پلاستیک به سفارش شرکت هاینکست با طراحی بنده به اجرا رسید و هم اکنون قابل مشاهده میباشد https://khazarhome.com/

لندینگ پیج لمپا

لندینگ پیج لمپا ، معرفی فروشگاه اینترنتی لمپا هست که به سفارش شرکت هاینکست و با اجرای تیم برنامه نویسی ، هم اکنون قابل مشاهده است ، طراحی این لندیگ پیج توسط از نمونه کار های طراحی اجراشده هست آدرس سایت : https://lampaapp.ir/

طراحی کانسپت فروشگاه

طراحی کانسپت فروشگاه به سفارش شرکت هاینکست که به صورت بهینه و کاملا قابل اجرا انجام شده و برای فروش این محصول تحویل مشتری داده شده

طراحی پورتفولیو (رزومه هنری)

طراحی پورتفولیو ( رزومه هنری ) با طرح های ui با موضوعات مختلف

اپلیکیشن و وبسایت خدماتی " های سلامت "

های سلامت پروژه ای با ایده ای منحصر به فرد و خلاق جهت نزدیک کردن ارتباط بین پزشک و بیمار است که با طراحی خلاقانه و جذاب برای استفاده کنندگان طراحی شده است.

منو آنلاین رستوران قالب عمومی

قالب عمومی منو آنلاین رستوران ، به سفارش شرکت هاینکست برای رستوران های در حال توسعه و کافه ها و... طراحی و اجرا شده و در مرحله بهره برداری میباشد

فروشگاه 361

باز طراحی فروشگاه 361 ، بعد از خرید از این پلتفرم متوجه شدم چقدر فروش دارن و سایتشون نیاز به باز طراحی داشته ، برای همین سعی کردم یه طراحی شیک و جذاب و جدید رو داشته باشیم

وبسایت فروشگاهی بازرگانی خادم

وبسایت فروشگاهی بازرگانی خادم به سفارش شرکت هاینکست طراحی و به تیم برنامه نویسی واگذار شد از جمله ویژگی های این طراحی رابط کاربری دوستانه و به روز بود که در طراحی به انجام رسید

فروشگاه لباس و کافه اینترنتی باشگاه ژوپیروس

فروشگاه لباس و کافه اینترنتی باشگاه ژوپیروس به سفارش شرکت هاینکست طراحی و به تیم توسعه واگذار شد در این فروشگاه اقلام فروشی و اشتراک های باشگاه فروخته میشود

اپلیکیشن فروشگاهی سابرزا

اپلیکیشن فروشگاهی سابرزا ، ایده ای برای یک فروشگاه خاص برای مشتریانی خاص بود که به درخواست کارفرما طراحی و به اجرا توسط تیم برنامه نویسان درآمد و در حال حاضر در حال بهره وری میباشد

وبسایت دندانپزشکی

طراحی وب سایت مطب دندانپزشکی "دکتر سحر زندی" با پلتفرم وردپرس

فروشگاه پوشاک Jeanswest

طراحی پیشنهادی برای وب سایت فروشگاه بزرگ Jeanswest

کلینیک آنلاین

طراحی UI کلینیک آنلاین آوا با قابلیت تماس مستقیم بین پزشک و بیمار

طراحی گرافیک سایت

طراحی UI/UX سایت های داخلی و خارجی

طراحی ui دموی صفحه فارکس

Hello guys! Forex UI designs, theme and CTA buttons Design Dashboard & home page for elite company enjoy.. Colour:#D8A433

Login and Register Ui mobile kit

طراحی رابط کاربری صفحه ورود و ثبت نام اپلیکیشن موبایلی Db7e12 Ui kit Design
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی UX چیست ؟

UX مخفف عبارت (User Experience) به معنای تجربه کاربری می باشد.احساسات خوب و بدی که کاربر از سایت ما را میگیرد را میتوان به عنوان UX نام برد.
$h2

تاثیر UX بر سئو

$/h2
یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی سئو سایت و بهینه سازی سایت ها بحث تجربه کاربری می باشد.موتور های جستجو مانند گوگل رفتارهای کاربران را که وارد سایتی میشوند ،بررسی میکند.و به همین خاطر موتور های جستجو پیدا شدند که بهترین نتایج را برای کاربران به نمایش بگذارند.
و با تجربه های خوب و بدی که کاربران از خودشان با استفاده از سایت شما نمایش میدهند. گوگل میتواند تشخیص دهد که سایت شما مناسب کاربران میباشد یا خیر ؟
$h2

تجربه کاربری خوب و بد با مثال 

$/h2
فکر کنید برای اولین بار است که وارد یک سایت دانلود عکس یا فیلم میشوید.در قدم اول توقع دارید که سایت در کمتر از چندین ثانیه بارگذاری شود و خب در قدم های بعدی دنبال عکس مورد نظر خود بگردید. ولی اگر وارد سایت شوید و زمان طولانی را سپری کنید و ببینید سایت بارگذاری نشود و یا به طور کامل این فرایند انجام نشود قطعا کاربر از سایت خارج شده و به احتمال زیاد کاربر هرگز وارد سایت شما نشود.
این رفتار سایت حس بدی رو به کاربر و همچنین به موتورهای جستجو منتقل میکند و خب به مرور زمان ارزش سایت شما را کاهش میدهد .
استخدام طراح UX - بهترین فریلنسرهای طراحی تجربه کاربری پروژه ای دورکار
$h2

UX در شبکه های اجتماعی

$/h2
با نگاهی کلی به شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام میبینیم که هشتگ #UX نزدیک به 3 میلیون فیلم و عکس در رابطه با این موضوع طراحی شده است و این میزان نشان دهنده مهم بودن موضوع طراحی تجربه کاربری میباشد..
$h2

تفاوت معمار ساختمان با UX designer

$/h2
کار معمار ساختمان با طراح UX هیچ تفاوتی ندارد. همان طور که یک شرکت معماری ساختمان باید با علم و بررسی بگوید که عناصر و جزییات نما در کجا قرار بگیرد و ارتفاع ساختمان چقدر باشد.
طراح UX با بررسی و درک رفتار از کاربر باید نیاز های کاربران را بررسی کند و بگوید که محل قرار گیری هر دکمه در کجا قرار داشته باشد.
$h2

سوال هایی که طراح UX از خود بپرسد ! 

$/h2
  • رفتار اعضا هنگام استفاده از محصول من چگونه است؟
  • من برای چه رده سنی را تجربه کاربری را طراحی می‎کنیم؟
  • نیازهای اعضا چیست ؟
  • اهداف اعضای از ورود به سایت چیست ؟
اگر توانایی پاسخگو بودن به سوالات بالا و همچنین سوالاتی که در ادامه مطلب میخوانید را ندارید پس شما نیاز به یک طراح تجربه کاربری را دارید که میتوانید از سایت کارلنسر آن را پیدا کنید.
$h2

چگونه طراح UX  حرفه ای پیدا کنیم ؟

$/h2
دسترس پذیر باشد: اگر کاربر نتواند به مقصد خود برسد، نمی تواند از کالاها یا خدمات ارائه شده استفاده کند. پارامتر "Accessibility" یا دسترسی پذیری باعث شده است که طراحان محصولاتشان را برای استفاده از افرادی با معلولیت یا نقص های مختلف مانند نابینایی، ناشنوایی، کوررنگی و … هماهنگ کنند و از این جهت طراحان در تبدیل این جهان به جهان بهتر، نقش بسزایی داشته اند. به عنوان مثال قابلیت تاریک یا همان روز و شب در سایت ها که باعث میشود چشمان کاربر در شب آرامش بیشتری داشته باشد.
قابل استفاده بودن: یکی از مهمترین نیازهای یک تجربه کاربری خوب این است که در واقع کاربران توانایی دستیابی به کارهایی که شما برای انجام آنها برنامه ریزی کرده اید را داشته باشند. اگر کاربران نمی توانند از محصول شما استفاده کنند، این محصول نه تنها تجربه کاربری بدی ارائه می کند بلکه کاملا بی فایده است! اگر هنگام استفاده کردن از یک محصول به راحتی نمی توانید با آن کار کنید و کار کردن با آن گیج کننده است به این معنی است که آن محصول در پارامتر "Usability" به قدر کافی با قدرت عمل نکرده است.
قابل کشف بودن: پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز در یک محصول نیز ضروری است. آیا وجود منو در سایت برای اعضا قابل درک است؟ آیا نوار جستجو یا همان سرچ بار در جایی که کاربران فکر می کنند قرار گرفته است؟ آیا کاربران می توانند دکمه ورود یا ثبت نام را در سایت به خوبی پیدا کنند؟
مفید بودن محصول: کاربران برای محصولی که نیازی به آن ندارند وقت صرف نمی کنند. یک محصول باید برای کاربر کارآمد باشد. ممکن است یک محصول به زیبایی و با کیفیت طراحی شده باشد و کاربرد آن بسیار آسان باشد، اما کاربر به آن احتیاج نداشته باشد و به او کمکی نکند، پس تولید این محصول بی فایده است. پس ما از پارامتر “Useful” استفاده نکرده ایم.
مطلوب بودن: اگر طراحی یک محصول قابل درک باشد، کاربر تمایل به استفاده از آن را پیدا خواهد کرد. اما اگر اینطور نباشد چه؟ حتی مفیدترین و کاربردی ترین محصولات در صورت خسته کننده بودن آنها برای استفاده می تواند یک تجربه کاربری ضعیف ختم شود.
ارزشمند بودن: یکی از ضروری ترین اصول طراحی تجربه کاربری این است که طراحی یک محصول باید مبتنی بر نیاز اعضا باشد. در واقع همیشه یکی از کلیدی ترین سوالات شما قبل از طراحی یک محصول باید این مورد باشد که این محصول قرار است چه ارزشی را به کاربر ارائه دهد تا کاربر از آن استفاده کند؟
قابل اعتماد باشد: اعتبار یا "Credible" یک محصول بسیار مهم است. اگر کاربر به یک وب سایت اعتماد نداشته باشد، از آن به هیچ وجه خریدی نخواهد کرد.
برای طراحی UX (تجربه کاربری) کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی UX (تجربه کاربری)
پشتیبانی