طراحی تابلو فروشگاهی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی تابلو فروشگاهی
طراحی تابلو فروشگاهی

طراحی تابلو فروشگاهی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی تابلو فروشگاهی
تابلوی فروشگاه اولین مواجهه مشتریان بالقوه با یک کسب و کار است. به همین دلیل طراحی تابلوی فروشگاهی جذاب و گیرا اهمیت بسیاری دارد. از یک آرایشگاه مردانه گرفته تا یک آژانس مشاور املاک ، یک رستوران فست فود یا حتی یک مغازه میوه فروشی، داشتن یک تابلوی فروشگاهی چشمگیر و جذاب می تواند نقش به سزایی در جذب مشتریان بیشتر و افزایش فروش ایفا کند. سفارش طراحی تابلو فروشگاه و مغازه با بهترین هزینه و در سریعترین زمان از طریق فریلنسرهای فتوشاپ کار در سایت کارلنسر امکان پذیر است. برای طراحی تابلو برای مغازه، شرکت یا فروشگاه خود می توانید یک پروژه رایگان در کارلنسر ثبت کنید و در اسرع وقت پس از بررسی نمونه کارها و پیشنهادات اقدام به استخدام طراح گرافیک مسلط به طراحی تابلو نمایید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
مهارت های پیشنهادی
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
ثبت پروژه رایگان

طراحی ساخت و اجرای تابلو چلنیوم موبایل فروشی

طراحی و ساخت تابلو چلنیوم

طراحی تابلو و بنر فروشگاهی

نمونه کار طراحی پوستر در فتوشاپ

این کار برای طراحی پوستر بوده که من تابلوی معروف جیغ رو روی پیشانی بازیگر پوستر ادغام کزدم به معنی اینکه از درون خواستار فریاد زدن هست اما از بیرون بخاطر دختر بودن نمیتونه مشکلاتشو بیان کنه

فست فود مانگرو

طراحی لوگو، تابلو و بنر فست فود مانگرو کرج

مشاور املاک کیان

طراحی لوگو و تابلو مشاور املاک کیان

طراحی تابلو تبلیغاتی

طراحی تبلیغات محیطی کمپین مسواک اورال بی/ #مسواک_اورال_بی #تبلیغات_محیطی #طراحی_تبلیغات #طراحی_تابلو #طراحی_بلیبورد

طراحی لوگو بوتیک ویرا

طراحی و ساخت لوگو به صورت چلنیوم برای استفاده در تابلو مغازه انجام شده است

طراحی و اجرای تابلو

طراحی و اجرای تابلوی چلنیوم کریستالی.کلیه کار این پروژه اعم از طراحی، ساخت و نصب توسط خودمون انجام شده

طراحی لوگو vava در طرح تابلو

طراحی لوگو vava در طرح تابلو

طراحی تابلو فروشگاهی

طراحی تابلو فروشگاهی برای مشاور املاک فردوس رنگ های استفاده به انتخاب کارفرما و مشاوره با من بوده باقی موارد استفاده شده در طرح تماما به اختیار من بوده

کاتالوگ - فاکتور فروش - سربرگ

طراحی کاتالوگ ، فاکتور فروش و سربرگ شرکت

تابلوی شرکت

طراحی بنر شرکت پارس مشاوران

تابلو هنری: وقتی نمی میرم

تابلو هنری از شعر اقای حسین صفا و موسیقی آقای چاوشی. طراحی شده با نرم افزار فتوشاپ فونت طراحی: ثلث، ادوبی عربیک همراه با سایه زنی حروف

طراحی بنر/تابلو

طراحی، ایده پردازی و اجرای پروژه ی بنر سر در شرکت سبک مدرن استفاده از رنگ سازمانی ایجاد حس کنجکاوی در ذهن رهگذران ساخت لوگوی سه بعدی استفاده از تمام خدمات شرکت در تابلو

طراحی و ساخت تابلو بوتیک کلاسیک

طراحی و اجرای تابلو تبلیغاتی

کارفرما املاک تعاون

طراحی بیلبورد و تابلو تبلیغاتی

طراحی بیلبورد و تابلو های تبلیغاتی در ابعاد مختلف
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی تابلوهای فروشگاهی

سال های سال است که انواع تابلوهای فروشگاهی رنگارنگ، بخشی از نمای خیابان ها شده اند. اگر چراغ ها آن ها روشن یا چشمک زن باشد، نشان از باز بودن مغازه ها، رفت و آمد و خلاصه جریان زندگی و رونق است و اگر چراغ هایشان خاموش باشد نشان از تعطیلی مغازه ها است.
از حس خوب خود نمایی تابلوهای پر زرق و برق و تمیز مغازه ها، میان درختان باران خورده در یک عصر پاییزی که بگذریم، این تابلوها به نوعی راهنمای عابران کوچه و خیابان هستند، از این جهت که به فرد عابر پیغام می دهند برای رفع نیاز خود وارد مغازه بشوند یا نه.
صاحب مغازه یا فروشگاه باید با سریع ترین و صریح ترین شیوه ممکن به افرادی که از کوچه و خیابان می گذرند، بگوید که در این مغازه چه کالا یا خدمتی را می فروشد و متداول ترین شیوه ممکن برای این منظور، نصب تابلو فروشگاهی است. پس نیازی به تشریح اهمیت سفارش ساخت تابلو فروشگاهی نیست چرا که صاحب مغازه، خود نیک می داند که تابلو فروشگاهی جزء ملزومات کسب و کارش است درست مثل ماشین حساب!
اما طراحی جزئیات و المان های مختلف در یک تابلو فروشگاهی خوب چگونه باید باشد؟ آیا لزوما مغازه دار می داند که چه طراحی برای دیده شدن تابلو مناسب تر است؟ روشن است که پاسخ منفی است. از این رو مغازه دار کار طراحی تابلو فروشگاهی خود را به متخصصان این حوزه می سپارد.

طراحی تابلوهای فروشگاهی

فارغ از ویژگی های فنی یک تابلو فروشگاهی خوب اعم از جنس تابلو، سهولت در نصب، نورپردازی مناسب، ابعاد، نهایت تصویری که بیننده می بیند، طرح تابلو است و پیام تبلیغاتی فروشگاه یا مغازه نیز از طریق همین طرح به بیننده منتقل می شود.
امروزه تنوع زیادی در مدل های تابلوها وجود دارد و تنوع بسیار بیشتری نیز در طرح آن وجود دارد؛ بنابراین در این فضای رقابتی، مهم است که تابلو فروشگاه یا مغازه شما چقدر می تواند جلب توجه کند.
فرض کنید که شما مغازه تعمیرات و فروش لپ تاپ دارید، در خیابانی که 120 مغازه ی فروش و خدمات لپ تاپ وجود دارد!
پس داشتن یه تابلو خوب که چشم ها را به خود خیره کند بسیار حائز اهمیت است. در واقع می بایست نه تنها میان این 120 مغازه گم نشوید، بلکه دیده شوید. در این شرایط یک طراحی خوب مستلزم داشتن دانش فنی گرافیک، رنگ شناسی، نورشناسی و تجربه در زمینه طراحی گرافیکی تابلو است.
پس مهم است که شما از یک فرد یا تیم متخصص در این زمینه کمک بگیرید یا ترجیحا کار را تحت عنوان پروژه طراحی تابلو فروشگاهی به او بسپارید. پروژه طراحی تابلو شما با استخدام فتوشاپ کار و نرم افزار فتوشاپ یا ایلوستریتور به راحتی قابل انجام است.

برون سپاری پروژه های طراحی تابلو فروشگاهی

برای طراحی تابلو خودتان می توانید به افراد حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید. ممکن است خودتان فردی متخصص را بشناسید یا به پیشنهاد دوستان و آشنایان کسی را پیدا کنید یا اصلا این کار را به همان کسب و کارهایی که کار ساخت تابلو فروشگاهی را انجام می دهند، بسپارید. برخی از سایت ها هم وجود دارد که می توانید خودتان با استفاده از المان های از پیش ساخته شده، طراحی آنلاین تابلو را انجام دهید (برای انجام یک کار حرفه ای، این روش توصیه نمی شود.) یکی از سریع ترین روش هایی که شما می توانید یک طراح تابلو خوب پیدا کنید، سایت فریلنسرینگ کارلنسر است.

مزایای برون سپاری پروژه در سایت کارلنسر

مزایای برون سپاری پروژه در سایت کارلنسر به شرح زیر است:
  • ثبت رایگان پروژه
  • یافتن یک یا چند فریلنسر گرافیست ماهر که می توانید نمونه کارها و سوابقشان را بررسی کنید، عملکرد آن ها را مقایسه کنید و بهترین را برگزینید.
  • انجام پروژه در زمان مشخص
  • امکان ارتباط و تعامل دو سویه در سایت بین کارفرما و فریلنسر
  • کاهش هزینه طراحی به علت وجود فضای رقابتی
  • پرداخت امن از طریق سایت
  • پرداخت تنها در صورت رضایت کارفرما
  • امکان توافق زمان انجام پروژه

ویژگی های یک فریلنسر طراح تابلو مناسب

دانش گرافیک، تجربه و خلاقیت که از ویژگی های بارز یک طراح تابلو خوب است. این سه عامل طی بررسی رزومه و پرسش و پاسخ هایی در این خصوص از فریلنسر، مشخص می¬شود. علاوه بر این عوامل آشنایی با تابلوسازی، انواع روش های آن، برجسته نویسی و قابلیت اجرای طرح بر یک مدل خاص تابلو، مزیت محسوب می شود.
هم چنین اگر فریلنسر با حوزه کاری شما و سلیقه مشتری شما آشنا باشد تا بتواند طبق سلیقه مشتری شما طرح بزند، مزیت بعدی به شمار می رود.
خوش قولی در تحویل کار، اصلاح کار و قیمت مناسب هم که از ویژگی های بدیهی یک فریلنسر حرفه ای است.

هزینه انجام پروژه طراحی تابلو فروشگاهی چگونه محاسبه می شود؟

به طور کلی هزینه طراحی تابلو فروشگاهی به مهارت و سابقه طراح تابلو یا گرافیست، مدت زمانی که به کار شما اختصاص می دهد و در نهایت سطح حرفه ای بودن تابلو بستگی دارد. گرافیست هایی که در کارنامه خود، پروژه های موفق و چشم نوازی داشته اند، حرفه ای تر هستند و قیمت بالاتری پیشنهاد می دهند و افرادی که مهارت کمتری دارند یا نمونه کار ضعیفی دارند، همین طور افرادی که در دوران کارآموزی به سر می برند، احتمالا پیشنهاد قیمت کمتری دارند.
پس مهم است که کارفرمایان قبل از برون سپاری پروژه به فریلنسر، به سابقه و مهارت فریلنسر گرافیست دقت کنند، زیرا برخی از افراد از دانش و مهارت پایینی برخوردارند و معمولا پیشنهادات قیمت نازلی را ارائه می دهند، ممکن است نتیجه کار با این گونه افراد مطلوب نباشد یا اینکه پیشنهاد قیمت بالایی را ارائه دهند و کیفیت کارشان نسبت به قیمت پایین تر باشد.

جمع بندی

با توجه به رقابت گسترده میان کسب و کار های مختلف، ایجاد تمایز برای زنده نگه داشتن کسب و کار و برند بسیار حائز اهمیت است. از ملزومات فیزیکی یک مغازه، فروشگاه و به طور کلی یک بنگاه اقتصادی موفق، وجود یک تابلو فروشگاهی متمایز، خیره کننده و مرتبط با کسب و کار است. در این مقاله درباره ی برون سپاری پروژه طراحی تابلو فروشگاهی صحبت کردیم و گفتیم یکی از راه های برون سپاری پروژه، یافتن افراد حرفه ای در سایت کارلنسر است. در باب ویژگی ها و محاسبه قیمت پروژه نیز نکاتی را بیان کردیم و گفتیم بهتر است کارفرما رزومه و نمونه کار فریلنسر را با وسواس بررسی نماید. امیدواریم این مقاله در رابطه با انتخاب یک فریلنسر گرافیست جهت طراحی تابلو فروشگاهی مطلوب برای شما مفید واقع شده باشد.
برای طراحی تابلو فروشگاهی اینجا کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی تابلو فروشگاهی
پشتیبانی