برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

عکاسی غذا و رستوران

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
عکاسی غذا و رستوران
عکاسی غذا و رستوران
عکاسی غذا و رستوران
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
عکاسی غذا و رستوران
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
اگر صاحب رستوران یا کافه هستید و به دنبال تبلیغات و برندینگ و افزایش مشتریان‌تان هستید، انجام چند کار را به شما پیشنهاد می‌دهیم:
 • ساخت پیج در شبکه های اجتماعی (مثل اینستاگرام) و آپلود عکس و ویدئو از محیط کافه و رستوران و غذاهای خود
 • طراحی سایت رستوران یا کافه، جهت بارگزاری تصاویر و ویدئوها و دریافت سفارش آنلاین
 • ثبت مکان در گوگل مپ و سایر نقشه ها مانند بلد و نشان
 • همکاری با پلتفرم های سفارش آنلاین غذا و اینفلوئنسرها
 • و...
تچربه نشان داده که مردم، علاقه بسیار بیشتری برای مراجعه یا سفارش غذا از رستوران‌ها یا کافه‌هایی که تصاویر غذا یا فضای خود را منتشر کرده اند (نسبت به جاهایی که عکسی ندارند) نشان می‌دهند. اگر شما هم به دنبال عکاسی از غذا، محیط رستوران، کافی شاپ، فست فود یا... هستید، می‌توانید از عکاسان کارلنسر کمک بگیرید. کافیست درخواست خود را در قالب پروژه، ثبت و بهترین عکاس را با قیمت توافقی استخدام کنید. در نظر داشته باشید برای سایر کارها مانند طراحی منوی رستوران یا کافه نیز، متخصصان کارلنسر در کنار شما هستند.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای عکاسی غذا را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
Vahid.Kh متخصص جدید
۹۰
پیش نمایش
۸۶
پیش نمایش
۹۶
پیش نمایش
۴۹
پیش نمایش
Daniyal.N متخصص جدید
۰
پیش نمایش
Nafiseh.Kh متخصص جدید
۱۲
پیش نمایش
Fateme.Gh متخصص جدید
۱۹
پیش نمایش
Maede.R متخصص جدید
۱۵
پیش نمایش
Fatima.L متخصص جدید
۱۱۴
پیش نمایش
Milad.E متخصص جدید
۱۰۰
پیش نمایش
۱۰۵
پیش نمایش
۹۵
پیش نمایش
Ali.V
(۲)
۹۰
پیش نمایش
۱۰۰
پیش نمایش
AmirSina.M متخصص جدید
۱۰۳
پیش نمایش
Saeed.R متخصص جدید
۸۴
پیش نمایش
Bahar.M متخصص جدید
۵۶
پیش نمایش
Mahnaz.J متخصص جدید
۲۸
پیش نمایش
Samaneh.M متخصص جدید
۸۴
پیش نمایش
Saeed.Gh متخصص جدید
۷۱
پیش نمایش
Zeynab.Kh متخصص جدید
۹۳
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

استخدام عکاس غذا و رستوران

$h2

چگونه یک عکاس غذا و رستوران را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام عکاس غذا و رستوران در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام عکاس غذا  به صورت دورکاری در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه،  اقدام به استخدام متخصص حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص عکاسی غذا و رستوران در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید عکاس غذا و رستوران مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین عکاس رستوران را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با عکاس هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام عکاس غذا و رستوران، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه عکاسی غذا و رستوران چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های عکاسی غذا و رستوران با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری عکاس متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام عکاس غذا و رستوران، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه عکاسی غذا و رستوران‌ اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و عکاس غذا و رستوران تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی عکاسی غذا و رستوران به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام عکاس غذا و رستوران

$/h2
 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه عکاسی غذا و رستوران
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام عکاس غذا و رستوران دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام عکاسان حرفه‌ای برای عکاسی غذا و رستوران در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و عکاسان رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام عکاس غذا و رستوران در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای عکاس، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص عکاسی غذا و رستوران
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و عکاس
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای عکاسی غذا و رستوران کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید عکاسی غذا و رستوران
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی