طراحی پوستر

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی پوستر
طراحی پوستر
طراحی پوستر
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی پوستر
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی پوستر برای مصارف تبلیغاتی و آموزشی جذاب و تاثیر گذار یکی از عوامل مهم در موفقیت کمپین های تبلیغاتیست. سفارش طراحی پوستر توسط طراحان حرفه ای و آشنا به اصول تبلیغات و روانشناسی رنگها انجام می گیرد. تعرفه طراحی پوستر به صورت توافقی و بین طراح و کارفرما تعیین می شود. سفارش طراحی پوستر تبلیغاتی ، پوستر همایش ، طراحی پوستر علمی و سایر خدمات تبلیغاتی از طریق طراحان فریلنسر در سایت کارلنسر به راحتی و با قیمت مناسب امکان پذیر است. چه دنبال طراحی پوستر ارزان باشید یا اگر طرحی پیچیده را در ذهن داشته باشید انجام پروژه طراحی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در کارلنسر امکان پذیر است. برای سفارش پوستر می توانید به رایگان در کمتر از یک دقیقه یک پروژه ثبت کنید و پس از مشاهده نمونه کارها بهترین فریلنسر را برای پروژه طراحی خود انتخاب نمایید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها طراحی پوستر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی پوستر را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.
این پوستر حرفه ای بوسیله ی فتوشاپ و بلندر ساخته شده و همچنین بعنوان بیلبورد در نقاطی از کشور نصب شده سفارش چنین نمونه هایی بعنوان بنر تبلیغاتی پست و استوری اینستاگرام و بنرهای تلگرامی و همچنین ادمینی سایت، تلگرام اینستاگرام... هم پذیرفته میشه
طراحی پوستر بلندر فتوشاپ طراحی بنر ایلوستریتور طراحی بیلبورد طراحی سه بعدی گرافیست حرفه ای طراحی پست اینستاگرام
پیش نمایش
Kianaaa
N/A
پروفایل
طراحی این پوستر های ایده محور بر اساس موضوع و محوریت موجود در ایده جلو رفته است .
طراحی پوستر
پیش نمایش
alitaart
N/A
پروفایل
عکاسی محصول آرایشی
طراحی پوستر طراحی بنر عکاسی صنعتی طراحی گرافیک عکاسی تبلیغاتی
پیش نمایش
Zazjfri
N/A
پروفایل
طراحی نمونه پوستر
طراحی پوستر ایندیزاین ایلاستریتور طراحی گرافیک
پیش نمایش
siniora
N/A
پروفایل
طراحی فتومونتاژ محصول مربای شانا
طراحی پوستر فتوشاپ فتومونتاژ طراحی گرافیک
پیش نمایش
aminmkh
N/A
پروفایل
از نمای نزدیک و با کیفیت تر
طراحی پوستر طراحی بنر طراحی لوگو طراحی سایت طراحی گرافیک طراحی کارت پستال طراحی کارت ویزیت طراحی پست اینستاگرام طراحی هایلایت طراحی پست طراحی جعبه و طراحی کیس فلزی
پیش نمایش
Arefeataollahi
N/A
پروفایل
من همیشه توی کارم سعی کردم از سلیقه کارفرما هم استفاده کنم و این طرح خیلی روش وقت گذاشتم تا در عین سادگی جذاب هم باشه برای مخاطب
طراحی پوستر طراحی بنر طراحی سایت طراحی کاور طراحی گرافیک طراحی بروشور طراحی کارت پستال طراحی کارت ویزیت طراحی هایلایت طراحی پست طراحی جعبه و طراحی کیس فلزی
پیش نمایش
Arefeataollahi
N/A
پروفایل
طراحی پوستر فیلم...
طراحی پوستر
پیش نمایش
faeze_khorrami
N/A
پروفایل
طراحی پوستر
طراحی پوستر طراحی بنر طراح گرافیست
پیش نمایش
setayeshyounesi
N/A
پروفایل
تعدادی نمونه کار مربوط به پوستر و لوگو
طراحی پوستر طراحی لوگو
پیش نمایش
iliaaa
N/A
پروفایل
تعدادی نمونه کار مربوط به پوستر و لوگو
طراحی پوستر طراحی لوگو
پیش نمایش
iliaaa
N/A
پروفایل
تعدادی نمونه کار مربوط به پوستر و لوگو
طراحی پوستر طراحی لوگو
پیش نمایش
iliaaa
N/A
پروفایل
تعدادی نمونه کار مربوط به پوستر و لوگو
طراحی پوستر طراحی لوگو
پیش نمایش
iliaaa
N/A
پروفایل
تعدادی نمونه کار مربوط به پوستر و لوگو
طراحی پوستر طراحی لوگو
پیش نمایش
iliaaa
N/A
پروفایل
تعدادی نمونه کار مربوط به پوستر و لوگو
طراحی پوستر طراحی لوگو
پیش نمایش
iliaaa
N/A
پروفایل
این پوستر ها یکیشون مربوط به طراحی فیلم غریب هست دیگری پوستر مناسبتی هست برای فروشگاه های که تخفیف ماه رمضانی دارند
طراحی پوستر
پیش نمایش
Moslem_1382
N/A
پروفایل
بنر سایت صندلی گیمینگ مدت زمان : کمتر از ۱ روز ✅ قیمت مناسب ✅ کیفیت بالا ✅ کیفیت بالا قیمت پایین ✌ کیفیت اتفاقی نیست 👍 ۳۹ درصد تخفیف به مناسبت ماه مبارک رمضان برای تمامی طراح ها 🤌
طراحی پوستر فتوشاپ طراحی بنر طراحی بنر سایت
پیش نمایش
Mohamadreza_401
N/A
پروفایل
انجام طراحی پوستر ورزشی
طراحی پوستر طراحی بنر طراحی سایت طراحی گرافیک
پیش نمایش
afarideh_ir
(۱)
پروفایل
طراحی پوستر فست فوود. طبق سلیقه که مدنظر شماست در کمترین روز ممکن. و با قیمت مناسب
طراحی پوستر طراحی بنر طراحی لوگو ادوبی ایلوستریتور
پیش نمایش
Amir1001
N/A
پروفایل
تولید محتوا شبکه های اجتماعی پست اینستاگرام پوستر آموزشی و تبلیغاتی
طراحی پوستر شبکه های اجتماعی طراحی پست اینستاگرام تولید محتوا اینستاگرام طراحی پست شبکه های اجتماعی تولید محتوا شبکه های اجتماعی
پیش نمایش
Alirzzdh
(۳)
پروفایل
طراحی پوستر تبریک روز مهندسین شهرسازی
طراحی پوستر طراحی بنر طراحی گرافیک
پیش نمایش
Alirzzdh
(۳)
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی پوستر

پوستر روش خلاقانه برای ارائه پیام یا محتوایی جالب از طریق هنر طراحی است. پوستر، برگه‌ای برای نمایش متن و تصاویر جهت برقراری ارتباط با مخاطب است.
تاریخچه طراحی پوستر به سالین سال پیش بر می گردد. طراحی اولین پوستر روی چوب به قرن نوزدهم میلادی باز می‌گردد. شره و لوترک به عنوان دو نقاش فرانسوی پوسترهای زیبایی را وارد دنیای هنر کردند. پوسترهای تبلیغاتی، بعد از جنگ جهانی دوم و چاپ روی کاغذ دچار تحول شوند.
نخستین پوسترهای ایرانی هم با تکنیک چاپ سنگی و خط نستعلیق طراحی شدند. از گذشته تا به امروز خلاقیت طراح پوستر نقش زیادی در طراحی پوسترهای تأثیرگذار داشته است.هدف اصلی از طراحی پوستر، اطلاع رسانی است ولی برای تبلیغات یا فراخوان در مورد موضوعات و مفاهیم مختلف هم به کار می‌رود. در واقع ایده‌ها و اهدافتان را درون پوستر به نمایش می‌کشید. اصول طراحی پوستر مشابه است و به شرح زیر هستند.
 • یک داستان را روایت می‌کنید.
 • از فاصله دور هم قابل خواندن است.
 • جذاب و چشمگیر است.
 • طراحی ساده‌ای دارد و به هم ریخته نیست.
 • زبان و تصاویر صریح در یک توالی منطقی به کار می‌روند.
 • نکات کلیدی بدون افراط در پرداختن به جزئیات قید می‌شوند.
طبق مطالعات انجام شده، مخاطبان به ندرت بیش از پنج دقیقه را صرف تماشای پوسترها می‌کنند. پس اگر می‌خواهید سفارش طراحی پوستر بدهید باید به پوستری برسید که فراتر از یک نگاه سرسری، سودمند واقع شود. طراحی پوستر را حول یک پیام صریح و برجسته سفارش دهید تا موفق به انتقال پیام شوید.
طراحی پوستر تبلیغاتی با بهترین هزینه
$h2

نکات طراحی پوستر

$/h2
قبل از سفارش طراحی پوستر نکات زیر را در نظر گرفته و به طراح پوستر منتقل کنید تا به نتیجه مطلوب در کسب و کارتان برسید:
 • مخاطب را تعریف کنید: آیا طراحی پوستر علمی در کنفرانس ملی ارائه می‌دهید یا برای کمپین تبلیغاتی شرکت به پوستر نیاز دارید؟ سن و تحصیلات مخاطبان در چه سطحی قرار دارد؟ اهل کجا هستند؟ قبل از سفارش طراحی پوستر به این پرسش‌ها پاسخ داده و با طراح پوستر در این باره مشورت کنید.
 • از مخاطب چه انتظاری دارید؟ آیا می‌خواهید به آنها آموزش دهید؟ می‌خواهید خرید کنند؟ آیا می‌خواهید در یک دوره یا همایش شرکت کنند؟ در این باره اطلاعات کافی را در اختیار طراح قرار دهید.
 • چه نوع پوستری مدنظرتان است؟ آیا نتایج پروژه تحقیقاتی یا آمار سالیانه فروش را در پوستر منعکس خواهید کرد؟ پس باید از چهارچوب خاصی استفاده کنید. اگر می‌خواهید برنامه‌های شرکت را مطرح کنید پس آزادی عمل بیشتری دارید و تنها باید عنوان اطلاعات زمینه‌ای، هدف و توصیف برنامه و نتایج مدنظر را بیان کنید.
 • پیش نویسی از داستانی که قصد روایت آن را دارید تهیه کنید. اهداف خودتان را در قالب یک روند منطقی با کمک عباراتی واضح بیان کنید. پس از کلید واژه‌ها و عبارات کلیدی کسب و کارتان استفاده کنید تا مخاطب با شما آشنا شود. تنها در صورتی از کلمات تخصصی استفاده کنید که مخاطب شما هم دارای تخصص در آن حوزه است.
 • حالا داستان خودتان را تفکیک کرده و علامت گذاری کنید. تنها بهترین عبارات، کلمات و تصاویر متناسب با آنها را درون پوستر حفظ کنید تا توجه مخاطب را جلب نماید. با توجه به اندازه پوستر نباید بیش از 7 تا 12 دسته اطلاعات را در آن قید کنید.
 • طراح با توجه به تجربه و دانش گرافیکی خودش تصاویر، نمودارها یا جداولی را در حمایت از متن شما تهیه می‌کند. از مواردی که درکشان دشوار است یا خیلی انتزاعی هستند، اجتناب کنید. یعنی تصاویر بیش از حد مبهم، تیره یا پیچیده را به کار نگیرید.
 • از یک بخش محتوای پوستر تا بخش دیگر، گذر منطقی را لحاظ کنید. عنوان هر بخش را مشخص کرده یا از اعداد یا پیکان برای نمایش توالی منطقی متن استفاده کنید تا خواننده راحت‌تر متوجه متن شود.
 • عنوانی جذاب را انتخاب کنید. عامل تمایز شما با سایر پوسترها داشتن عنوانی جذاب است.
 • کل متن را مورد وارسی قرار دهید تا خطاهای نگارشی را رفع کنید.
 • می‌توانید قبل از طراحی نهایی، نمونه کوچکی را تهیه کرده و در اختیار سفارش دهنده پوستر قرار دهید تا تأیید نهایی او را برای چاپ نهایی پوستر دریافت کنید.
 • طراحی نهایی پوستر را روی کف زمین یا میزی بزرگ انجام دهید. متن را چاپ کرده و جداگانه در کنار تصاویر چاپ شده روی میز بچینید. آنقدر آن‌ها را جابجا کنید تا به ترکیب مناسبی از آنها برسید. می‌توانید چیدمانهای مختلف از چپ به راست، بالعکس یا دایره‌ای و غیره را امتحان کرده و در نهایت در مورد چیدمان مناسب تصمیم گیری کنید.
 • قبل از شروع به طراحی باید اندازه دقیق پوستر و عناصری مثل رنگ، فونت، پس زمینه و غیره را با سفارش دهنده هماهنگ کنید و با او مشورت نمایید.
 • از فونت واضح و خوانا در طراحی پوستر استفاده کنید تا به ظاهری حرفه‌ای و ساده برسید. فونت باید مفهوم مدنظر کارفرما را به خوبی انتقال دهد. از فونت‌های ناآشنا و ناخوانا پرهیز کنید. گاهی اوقات برخی از برندها دارای لوگو و فونت خاص خودشان هستند که در تمامی محتواهای تبلیغاتی از آن بهره می‌برند و لوگو را روی پوسترها ثبت می‌کنند. پس قبل از شروع کار این موارد را در نظر بگیرید.
 • زمینه پوستر را طوری در نظر بگیرید که فونت و سایر تصاویر در آن گم نشوند. برای این کار می‌توانید از رنگ‌های آشنا در کسب و کار مشتری استفاده کنید. برخی از کسب و کارها از رنگ‌های خاصی در سر برگ‌ها، آرام و لوگو استفاده می‌کنند که در طراحی پوستر باید رعایت شود.
 • استفاده بیش از حد از رنگ‌های مختلف باعث سردرگمی می‌شود. یک یا دو رنگ اصلی، چشمگیر هستند و باعث تأکید روی موضوع و متمایز نمودن پوستر می‌شوند.
 • کنتراست را در نظر بگیرید. برای جلب توجه مخاطب و مشتری از طریق طراحی پوستر تنها به اندازه یک نگاه فرصت دارید. کنتراست یا تضاد بالا میان عناصر درون پوستر این کار را به خوبی انجام می‌دهد.
 • به قراردادن فضای خالی بین کلمات، تصاویر و کلمات با تصاویر دقت کنید. این امر تا حد زیادی وابسته به این است که می‌خواهید مخاطب اول کدام عنصر درون پوستر را ببینید. پس فضای خالی بیشتری را در اطرافش قرار دهید.
 • قبل از چاپ نهایی پوستر از سایر افراد معتمد نظرخواهی کنید و بازخوردهای آنها را در نظر بگیرید.
طراحی پوستر حرفه‌ای، با تفکر حرفه‌ای و هوشمندانه آغاز می‌شود. در نهایت پوستر طراحی شده باید یک واحد یکپارچه را تشکیل دهد و اجزای مختلف آن به صورت مجزا از هم دیده نشوند.
امروزه طراحی پوستر هم با کمک کامپیوتر و هم به صورت دستی انجام می‌شود که وابسته به شیوه کار طراح است. به هر حال در نهایت طراحی دستی هم باید وارد کامپیوتر شده و با دستگاه چاپ در اندازه مناسب چاپ شود.
در اغلب مواقع پوستر مشاهده شده روی صفحه کامپیوتر با پوستر چاپ شده به وسیله چاپگر از نظر رنگ و وضوح تفاوت دارد؛ پس ناامید نشوید. اصلاحات مدنظرتان را اعمال کرده و دوباره چاپ کنید.
برای کاهش هزینه‌های چاپ می‌توانید چاپ‌های آزمایشی را برای چک کردن رنگ پوستر در اندازه‌های کوچک انجام دهید و بعد از اعمال تغییرات لازم، چاپ در اندازه بزرگ را سفارش دهید.
$h2

هزینه طراحی پوستر

$/h2
امروزه با تأسیس بسترهای آنلاین تولید محتوا می‌توانید سفارش آنلاین طراحی پوستر را بدهیم. طراحان پوستر در قالب فریلنسرها در این بسترهای آنلاین مشغول فعالیت هستند و برای سفارش طراحی پوستر، پیشنهاد قیمت می‌دهند. هزینه طراحی پوستر هم به عواملی مثل اندازه، محتوا و مهارت طراح وابسته است. این قیمت در بازارهای جهانی از 30 تا 3 هزار دلار متغیر است. در ایران بسته به کسب و کار و برند سفارش دهنده، هزینه این کار از بین چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر است.
برای طراحی پوستر کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی پوستر
پشتیبانی