برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

عکاسی مدلینگ

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
عکاسی مدلینگ
عکاسی مدلینگ
عکاسی مدلینگ
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
عکاسی مدلینگ
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
عکاسی مدلینگ، نوعی عکاسی صنعتی اطلاق می‌شود که در آن، افراد در قالب پوز، پوشیدن لباس، استایلینگ و تزئینات خاص به تصویر کشیده می‌شوند. در این نوع عکاسی، از افراد به عنوان مدل استفاده می‌شود و هدف آن نمایش صحنه‌های ایده آل با استفاده از نورپردازی و تبلیغاتی است. عکاسی مدلینگ می‌تواند برای پوسترهای تبلیغاتی، صفحات روزنامه و مجله، مدل‌های المان‌های دکوراسیون، مجسمه‌ها و... مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما هم به دنبال سفارش عکاسی مدلینگ هستید، می‌توانید بهترین عکاسان را در کارلنسر پیدا کنید. برای شروع کار، یک پروژه در کارلنسر ثبت و مناسب ترین عکاس مدلینگ را متناسب با بودجه و سایر نیازهای خود استخدام کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام عکاس مدلینگ، پروفایل و نمونه کارهای او را مشاهده کنید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها عکاسی مدلینگ
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای عکاسی مدلینگ را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
Ramtinkorkchi متخصص جدید
۱۲۵
پیش نمایش
۱۲۹
پیش نمایش
Mahdiyenia متخصص جدید
۱۲۸
پیش نمایش
lnargessl1 متخصص جدید
۱۳۸
پیش نمایش
xmn93 متخصص جدید
۱۲۷
پیش نمایش
shynsrb متخصص جدید
۱۳۳
پیش نمایش
۱۳۶
پیش نمایش
Phatimahgraphy متخصص جدید
۱۳۱
پیش نمایش
Emadmp متخصص جدید
۱۱۷
پیش نمایش
Diashot متخصص جدید
۱۲۸
پیش نمایش
Navidmirzaei متخصص جدید
۱۲۵
پیش نمایش
پیش نمایش
mhdiowx متخصص جدید
۱۱۱
پیش نمایش
Zahratmp متخصص جدید
۱۱۴
پیش نمایش
۱۲۰
پیش نمایش
ROSSTMI متخصص جدید
۲۵
پیش نمایش
۸
پیش نمایش
alisb2004 متخصص جدید
۱۲۰
پیش نمایش
Hadi_izadpour متخصص جدید
۱۲۵
پیش نمایش
Daniyal_Mahjoob متخصص جدید
۸۰
پیش نمایش
Muuhamad متخصص جدید
۲۳
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

عکاسی مدلینگ و فشن

$h2

چگونه یک عکاس مدلینگ را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام عکاس مدلینگ در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام عکاس مدلینگ می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام عکاس مدلینگ دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام عکاس مدلینگ حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص عکاسی مدلینگ در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید عکاس مدلینگ مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین عکاسی فشن و مدلینگ باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین عکاس مدلینگ را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با عکاس مدلینگ هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام عکاس مدلینگ، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام عکاس مدلینگ چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های عکاسی مدلینگ با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری عکاس مدلینگ متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام عکاس مدلینگ، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصین عکاسی فشن و مدلینگ و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه عکاسی مدلینگ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و عکاس مدلینگ تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی عکاسی مدلینگ به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام عکاس مدلینگ

$/h2
هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه عکاسی مدلینگ
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام عکاس مدلینگ دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام متخصصین عکاسی فشن و مدلینگ در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصین عکاسی فشن و مدلینگ رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام عکاس مدلینگ در کارلنسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای عکاس مدلینگ، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص عکاسی مدلینگ
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و عکاس مدلینگ
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای عکاسی مدلینگ کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید عکاسی مدلینگ
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی