برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

طراحی کاور موزیک و پادکست

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کاور موزیک و پادکست
طراحی کاور موزیک و پادکست
طراحی کاور موزیک و پادکست
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی کاور موزیک و پادکست
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
اگر موزیسین، نوازنده، خواننده و یا سازنده پادکست هستید و به دنبال انتشار آهنگ، پادکست یا آلبوم خود در سایت ها یا شبکه های اجتماعی هستید، باید به فکر یک کاور زیبا برای اثرتان باشید. خوشبختانه یا متاسفانه کاور جذاب و زیبا برای آهنگ یا پادکست، اولین عاملی است که مخاطب را جذب می‌کند تا روی آن کلیک کند و به اثر شما گوش کند! کاور آهنگ یا پادکست شما در همه جا دیده می‌شود؛ از موزیک پلیرهای روی سیستم و گوشی افراد، سایت ها و پلتفرم های پخش موسیقی مثل اسپاتیفای، ساوندکلود، کست‌باکس و اپل موزیک گرفته تا حتی آلبوم فیزیکی.  اگر آلبوم فیزیکی داشته باشید کاور و طراحی لیبل سی دی آلبوم شما در فروشگاه های فرهنگی دیده خواهد شد. برای سفارش طراحی کاور آهنگ یا پادکست، می‌توانید از طراحان گرافیک حرفه ای در کارلنسر کمک بگیرید. برای شروع سفارش کافیست درخواست خود را در قالب پروژه ثبت کنید و منتظر پیشنهاد طراحان باشید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم نمونه کارهای طراحی کاور موزیک را در همین صفحه ببینید و طراحانی که مایل هستید با آنها کار کنید را به پروژه خود دعوت کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای کاور موزیک را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
rafiee005 متخصص جدید
۱۰۴
پیش نمایش
Mmd_Akhoundi متخصص جدید
۱۱۸
پیش نمایش
amiram041 متخصص جدید
۱۱۶
پیش نمایش
parsa_02 متخصص جدید
۱۱۲
پیش نمایش
۱۱۴
پیش نمایش
Yasinsdn12 متخصص جدید
۱۱۰
پیش نمایش
hamidrezane متخصص جدید
۱۲۷
پیش نمایش
arminrostamiart متخصص جدید
۱۲۱
پیش نمایش
ALISGZ متخصص جدید
۱۱۹
پیش نمایش
PooriaSahandi متخصص جدید
۱۱۵
پیش نمایش
aliz_ft متخصص جدید
۱۱۷
پیش نمایش
mehyden متخصص جدید
۱۰۹
پیش نمایش
prsa_frshh متخصص جدید
۱۱۴
پیش نمایش
۱۱۱
پیش نمایش
Armelo متخصص جدید
۱۱۱
پیش نمایش
Mmdrza متخصص جدید
۱۵
پیش نمایش
Amin_nr متخصص جدید
۱۱۸
پیش نمایش
۱۱۵
پیش نمایش
sinausefy متخصص جدید
۱۱۰
پیش نمایش
hadimehri متخصص جدید
۱۰۷
پیش نمایش
alirezaarab71 متخصص جدید
۹۱
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

سفارش طراحی کاور موزیک

$h2

چگونه یک طراح کاور موزیک را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام طراح کاور موزیک در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح کاور موزیک می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح کاور موزیک دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح کاور موزیک حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی کاور موزیک در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح کاور موزیک مورد نظر خود را در 4 مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان کاور موزیک باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند.
  • پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین طراح کاور موزیک را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح کاور موزیک هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح کاور موزیک، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام طراح کاور موزیک چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های طراحی کاور موزیک با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح کاور موزیک متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح کاور موزیک، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان کاور موزیک و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی کاور موزیک تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح کاور موزیک تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی کاور موزیک به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام طراح کاور موزیک

$/h2
هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی کاور موزیک
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح کاور موزیک دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام طراحان کاور موزیک در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان کاور موزیک رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح کاور موزیک در کارلنسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح کاور موزیک، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی کاور موزیک
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح کاور موزیک
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای طراحی کاور موزیک و پادکست کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کاور موزیک و پادکست
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی