ساخت موشن گرافیک

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ساخت موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ساخت موشن گرافیک
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
ساخت موشن گرافیک مهارتی جذاب و خلاقانه است. یک موشن گرافی تبلیغاتی می تواند وجه تمایز شما با سایر رقبایتان و یک ابزار تبلیغاتی موثر برای شناساندن کسب و کار، خدمات و محصولات شما به مشتریان بالقوه باشد. موشن گرافیک فیلم های دیجیتالی هستند که تولید می شوند و درواقع با فیلم های فیلمبرداری شده متفاوت هستند. آشنایی با هنر گرافیک و تصویر سازی و تصاویر متحرک پل ورود به دنیای تولید موشن گرافیک است. انواع موشن گرافیک تبلیغاتی و آموزشی استفاده و کاربرد فراوانی برای شرکت ها و مجموعه های مختلف دارد. موشن گرافیک ها ترکیبی از صدا و تصویر هستند که به انیمیشن ها شباهت دارند. ولی تفاوت های اساسی بین موشن و انیمیشن وجود دارد. برای مثال در موشن گرافیک کمتر به طراحی کاراکتر پرداخته می شود. در این نوع گرافیک های متحرک متن ها نقش اصلی را ایفا می کنند چون بیننده ی آنها کاملا متوجه پیغام و متن راوی می باشد و از تاثیر گذارترین کارها بر روی مخاطب می باشد چون صدا و تصویر را با یکدیگر تلفیق نموده است و بیشتر توجه مخاطبان را به مفهوم و هدف خود جلب می کند. همچنین تنظیم موسیقی و آهنگسازی به پیچیدگی انیمیشن نیست.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین موشن گرافیک را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

موشن areston

لوگو موشن در بخش ضمیمه موجود لطفا مشاهده کنید😍🙏🏼

ساخت لوگو موشن برای شرکت سوخت جت

ساخت نمونه کار تمرینی برای شرکت سوخت جت با مدیریت آقای رنه سینانی

تیزر تبلیغاتی برای شرکت همپاد

موشن گرافی برای شرکت بیمه همپاذ البته فایل اصلی رو متاسفانه گم کردم و این تنها نمونه از این کارم هست

انیمشن کوتاه - موشن گرافیک

موشن گرافیک معرفی محصول نرم افزاری شرکت مای دیتا

ساخت موشن گرافیک معرفی محصول نرم افزاری شرکت مای دیتا فایل موشن گرافیک پیوست شده است

موشن گرافیک معرفی نرم افزار مای پروسس شرکت مای دیتا

موشن گرافیک معرفی نرم افزار مای پروسس شرکت مای دیتا

موشن تصویر با متن و موزیک

در خدمت دوستان هستم برای همکاری در زمینه موشن گرافیک و انیمیشن

لوگو موشن تحلیل گر بازار های مالی arezoo

طراحی و اجرای لوگو موشن مفهومی

لوگو و لوگوموشن فروشگاه اینترنتی پلاتین

طراحی لوگو و لوگو موشن فروشگاه اینترنتی پلاتین

طراحی و اجرای لوگو موشن شرکت آیریک

طراحی لوگو و لوگو موشن

این کار رو واسه یه 3d آرتیست انجام دادم هم طراحی لوگو و هم لوگو موشن رو خودم انجام دادم

کاور اینستاگرام و استوری موشن

طراحی کاور پست اینستاگرام و استوری موشن برای طراح سایت

طراحی لوگو و لوگو موشن

طراحی لوگو و لوگوموشن فرش خدایی

اکولایزر موزیک

طراحی و اجرای کاور و اکولایزر موزیک برای اینستاگرام و یوتوب

نریشن موشن گرافیک درباره بازار مالی

لحن "موشن گرافی و طنز" حتما گوش بدین.

موشن گرافی شرکت arminco

موشن گرافی "آرمین کو" تولید کننده ی محفظه های صنعتی جهت تست وسایل الکترونیکی و مواد شیمیایی

طراحی موشن لوگو آشپزی

طراحی موشن لوگو

طراحی لوگو موشن

اجرای لوگو موشن
۱
۲
۳
۴
۵
۱

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک یک روایت داستانی با استفاده از نقاشی ها و تصاویر متحرک می باشد که داستان ها را بصورت متحرک نشان می دهد. این مهارت اصطلاحا در محاوره به نام موشن گرافی هم نامیده می شود. تصاویری که بعنوان نقاشی در ان استفاده می شوند می توانند دو بعدی و یا سه بعدی باشند. موشن گرافیک یک اصطلاح گسترده است، اما ساده ترین توضیح برایش این است که طراحی های گرافیکی بصورت متحرک هستند. با استفاده از یک سری گرافیک متحرک، می توانید یک فیلم آموزنده یا سرگرم کننده ایجاد کنید و با ظهور نرم افزارهای مقرون به صرفه و با کاربرد آسان، گرافیک های حرکت به یکی از محبوب ترین راه های ایجاد یک فیلم تبدیل شده اند .

مراحل ساخت موشن گرافیک

عناصر بسیاری وجود دارد که به گرافیک حرکت می پردازند، از فیلمنامه نویسی و صدا گرفته تا طراحی و انیمیشن. اگر هرکدام از این موارد ضعیف اجرا شود ، محصول نهایی شما به همان اندازه مؤثر نخواهد بود. و حتی اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، نظارت ساده یا اشتباهات می تواند باعث سردر گمی اصلی شود، به خصوص اگر با دیگران همکاری می کنید.
قبل از آنکه به سراغ تولید بروید می بایست هدف و مقصود خودتان را از ساخت مشخص کنید که با چه هدفی و به چه منظوری می خواهید یک موشن را طراحی کنید . آیا قصد دارید مشکلی را بازگو کنید یا خدمات و حتی ایده ای را انتقال دهید. پس از آنکه هدف و مقصود مشخص شد می بایست سبکی که می خواهید در آن خلاقیت را نشان دهید را بصورت واضح انتخاب و مشخص کنید. سبک می تواند واقعی و یا هنری کارتونی باشد و از رنگ های مختص به هر سبک استفاده شود.
 • فیلمنامه‌ای یا سناریوی بنویسید که یک داستان را بیان کند
 • ترکیب فیلمنامه و تصاویر بایکدیگر به جهت تولید گرافیک (ایجاد استوری برد)
 • اضافه کردن استایل‌ها و رنگ‌ها به استوری‌برد
 • ضبط صدای گوینده داستان و سناریو موشن گرافیک
 • تعیین سبک ، موسیقی و مدت زمان موشن

نرم افزار های محبوب

چه ابزارهایی می توانند گرافیک حرکت ایجاد کنند؟ اگر آماده شروع به ایجاد و اضافه کردن گرافیک های حرکتی به فیلم خود هستید ، ممکن است تعجب کنید که از چه ابزاری می توانید برای ایجاد گرافیک های حرکتی استفاده کنید. بیایید به چند مورد از محبوب ترین راه حل های نرم افزاری برای ایجاد گرافیک حرکت بپردازیم.
 • نرم افزار Adobe After Effects
 • نرم افزار
 • Adobe llustrator
 • نرم افزار Adobe Premiere Pro
 • نرم افزار Cinema 4D
 • نرم افزار
 • Mocha After Effects
 • نرم افزار
 • Adobe Animate and Moho
 • نرم افزار Maya
 • نرم افزار Syntheyes

سفارش ساخت موشن گرافیک

از آنجا که بیش از 92٪ خریداران تحت تأثیر تصمیم گیری نهایی در مورد خرید خود از طریق فیلم های آنلاین قرار دارند - باید گزینه ای را انتخاب کنید که بتواند فوراً توجه آنها را جلب کند. علاوه بر این ، فیلم های گرافیکی متحرک برای ارسال در رسانه های اجتماعی عالی هستند.
ما در حال ساخت و طراحی موشن گرافیک ها هستیم. خوشبختانه ، ما در این راه چیزهای زیادی آموخته ایم (و احتمالاً خودمان هر اشتباه تازه کاری را مرتکب شده ایم) ، بنابراین می دانیم برای رسیدن به روند کار شما نیاز دارید که چه کاری انجام دهید. اگر آماده هستید که اولین سفارش خود را ثبت کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم. در اینجا ، راهنمای گام به گام ما را برای دستیابی به تولید گرافیک حرکت ، به علاوه بهترین نکات ما برای صرفه جویی در وقت و انرژی خود پیدا خواهید کرد.
ساخت گرافیک حرکت می تواند مشکل باشد ، زیرا قطعات متحرک زیادی وجود دارد. برای اینکه خود را برای موفقیت آماده کنید لازم است به موارد زیر به دقت عمل کنید :
• خلاصه ی خلاق و قوی را بنویسید. • یک برنامه توزیع قبل از زمان داشته باشید. • اگر به کمک احتیاج داشتید بگویید.

تعرفه ساخت موشن گرافیک های

تعرفه ای که برای ساخت موشن گرافیک اجرا می شود بسته به مدت زمان موشن که بصورت ثانیه ای می باشد و بین 30 ثانیه تا 3 دقیقه می باشد متغیر است و همچنین اکتورها و سبک کار بستگی خواهد داشت. درخواست موشن گرافیک با توجه به نوع پلتفرم و اهدافی که می تواند دنبال کند از سوی صاحبان مشاغل و کسب و کارها و یا سازمان ها و ارگان ها متفاوت می باشد.

انواع موشن

مجموعه ای از انواع مختلف گرافیک حرکت وجود دارد که به شما ایده می دهد چه نوع کارهایی را می توانید با ان انجام دهید. درواقع یک موشن سبک های مختلفی را می تواند پوشش دهد تا بتواند هر ایده ای را عملی و پیاده سازی کند.ساخت یک موشن گرافیک می تواند لوگو موشن، طراحی بازاریابی محصول ، برند ها و آرم ها ، عناوین (فیلم و تلویزیون) ، گرافیک پخش یا Broadcasting و حتی گیفت ها نمونه هایی از موشن گرافیک می باشند. استفاده و کاربرد موشن گرافیک در حوزه ها و صنعت های مختلف دیده می شود و نیاز به آن امروزه در همه جا و بخصوص در شبکه های اجتماعی، ساخت تبلیغات ، تیزرهای تبلیغاتی و ساخت ویدیوهای آموزشی بسیار پر رنگ شده است.

نمونه کار موشن گرافیک

انواع مختلفی از نمونه های حرفه ای موشن گرافیک وجود دارد که شما می توانید از آنها دیدن کنید در اینجا تنها نام چند تا از بهترین نمونه های موشن گرافیک را برای شما خواهیم برد
 • نمونه موشن گرافیک کمپانی Slack
 • نمونه Cloud IoT گوگل
 • نمونه موشن گرافیک خدمات Deloitte

نتیجه :

گرافیک حرکت یک دنیای عظیم است، عوامل زمان و مکان نیز نقش ایفا می کنند و این امر به یک شکل هنری همه کاره و زیبا تبدیل می شود.
ترکیب ما از نوشتن خلاق و فیلم های داستان محور به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود در سطح شخصی ارتباط برقرار کنید و پیام خود را به روشی واضح و مختصر ارائه دهید. نمونه کارها و فیلم توضیح دهنده ما را ببینید.
هر نوع ویدیو به خوبی هدف خود را انجام می دهد و با اهداف تعیین شده برای محتوای ویدیو هدایت می شود ، به همین دلیل شما همیشه باید از این سؤال شروع کنید: برای چه چیزی ارتباط برقرار می کنید و چرا ؟ ما در گرفتن ایده ، مارک تجاری و به کار بردن داستان خود تخصص داریم. بنابراین، چه پیامی برای اشتراک گذاری داشته باشید، محصولی برای تبلیغ و یا یک مارک برای گسترش، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا درخواست موشن گرافیک خود را به واقعیت تبدیل کنید.
مشاغل می توانند از طریق یک فیلم تبلیغاتی متحرک مؤثر، تصویری مثبت از برند خود ایجاد کنند. امابسیاری از شرکت ها به ارزش تولید فیلم های خود توجه کافی ندارند. به یاد داشته باشید ، مصرف کنندگان شما به اندازه کافی باهوش هستند تا بین یک فیلم آماتور و حرفه ای تفاوت قایل شوند. داشتن یک فیلم کارتونی زیبا و جذاب می تواند وجه تمایز مجموعه شما با رقبا و راهی برای بهتر شناساندن محصولات و خدمات شما به مشتریان باشد.
برای ساخت موشن گرافیک کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ساخت موشن گرافیک
پشتیبانی