ساخت موشن گرافیک

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ساخت موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ساخت موشن گرافیک
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
ساخت موشن گرافیک، مهارتی جذاب و خلاقانه است. یک موشن گرافی تبلیغاتی می تواند وجه تمایز شما با سایر رقبایتان و یک ابزار تبلیغاتی موثر برای شناساندن کسب و کار، خدمات و محصولات شما به مشتریان بالقوه باشد. موشن گرافیک، فیلم های دیجیتالی ای هستند که تولید می شوند و در واقع با فیلم های فیلمبرداری شده متفاوت هستند. آشنایی با هنر گرافیک، تصویر سازی و تصاویر متحرک، پل ورود به دنیای تولید موشن گرافیک است. انواع موشن گرافیک تبلیغاتی و آموزشی، استفاده‌ها و کاربردهای فراوانی برای شرکت ها و مجموعه های مختلف دارد.
موشن گرافیک ها ترکیبی از صدا و تصویر هستند که به انیمیشن ها شباهت دارند. ولی تفاوت های اساسی بین موشن و انیمیشن وجود دارد. برای مثال در موشن گرافیک کمتر به طراحی کاراکتر پرداخته می شود. در این نوع گرافیک های متحرک، متن ها نقش اصلی را ایفا می کنند، چون بیننده ی آنها کاملا متوجه پیغام و متن راوی می باشد و از تاثیر گذارترین کارها بر روی مخاطب می باشد. همچنین تنظیم موسیقی و آهنگسازی در موشن گرافیک به پیچیدگی انیمیشن نیست.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین موشن گرافیک را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

موشن areston

لوگو موشن در بخش ضمیمه موجود لطفا مشاهده کنید😍🙏🏼

ساخت لوگو موشن برای شرکت سوخت جت

ساخت نمونه کار تمرینی برای شرکت سوخت جت با مدیریت آقای رنه سینانی

موشن گرافیک تبلیغاتی

موشن گرافیک به سفارش شرکت همیار فلز با استفاده از افتر افکت.

موشن گرافیک تبلیغاتی محصولات صنعتی

این موشن گرافیک به سفارش شرکت محترم همیار فلز انجام شد. در این پروژه از افتر افکت استفاده شد.

موشن گرافیک تبلیغاتی تشریفات مجالس

این موشن گرافیک تبلیغاتی برای تشریفات مجالس شهر شادی انجام گردید.

موشن گرافیک سه بعدی لامبورگینی

این موشن گرافیک در محیط نرم افزار بلندر انجام شد. طراحی محیط و نور پردازی توسط من انجام شد.

انیمیشن و موشن گرافیک دوبعدی

این انیمیشن برای توضیح خدمات موسسه تدبیرسازان انجام شد. از یک کاراکتر متحرک با قابلیت صحبت کردن، راه رفتن و انیمیشن های احساسی صورت استفاده گردید. میتونید نمونه کارهای دیگه من رو مشاهده بفرمایید: https://drive.google.com/drive/folders/1t9hfg29jJhWGEl7OOlA9Gd58d8Wv8UMI?usp=sharing

موشن گرافیک دو بعدی (اینفوگرافیگ)

این موشن گرافیک به سفارش شرکت محترم آترین فرازان انجام شد. سعی کردیم از المانهای اینفوگرافیک بصورت مینیمال و تاثیرگذار استفاده کنیم.

ساخت موشن گرافیک های آرامش بخش

این نمونه از کارها برای پست اینستاگرام و آرامش بخش انجام میشود.

موشن گرافیک تبلیغاتی شرکت بزرگ همیار فلز

این موشن گرافیک به همراه کاراکتر تئسط افتر افکت به سفارش شرکت بزرگ همیار فلز انجام گردید.

مدل سازی و موشن گرافیک تبلیغاتی 3 بعدی

این تبلیغ برای محولات آرایشی بهداشتی توسط نرم افزار بلندر تولید گردید.از تکنیک های موشن گرافیک در این کار بهره برده شده است.

انیمیشن و موشن گرافیک تبلیغاتی سه بعدی سینمایی

این پروژه به سفارش شرکت محترم PCB کانادا با گوینده انگلیسی به سبک رئال انجام شد. برای این پروژه از نرم افزارهای آنریل انجین و بلندر و نهایتا برای میکس و مستر نهایی از نرم افزارهای داوینچی و افتر افکت استفاده گردید. بسیار از همکاری با این شرکت خوشحال هستم . این گونه پروژه ها میتوانند به بهتر دیده شدن کسب و کارها و محصولات کمک بسیاری کنند.

طراحی کاراکتر بهینه برای موشن گرافی و بازی

کاراکتر ها بصورت بهینه و با توپولوژی تمیز و استاندارد برای موشن گرافی و آماده ریگ بندی برای بازی در موتور های یونیتی و آنریل انجین طراحی میشوند.

انیمیشن تبلیغاتی رستوران جلال

این پروژه به درخواست رستوران جلال انجام شد و کاراکتر مخصوص آنها طراحی شد. صفر تا صد پروژه تعوسط بنده انجام گردید.

طراحی پست و استوری اینستاگرام

این پست به سفارش کمپانی آرایشی رادمان بیوتی انجام شد.

تیزر سه بعدی محصول پرفیوم

این تیزر موشن گرافیک در محیط سه بعدی بلندر انجام گرفته است.

انیمیشن آموزشی بازی و ریاضی

این انیمیشن هم به سفارش کارفرمای محترم خانم مدرس ریاضی و طراح بازی ضربستان انجام شد که قصد داشتند نحوه بازی رو برای مشتریانشون توضیح بده.قبلا هم از این کاراکتر برای تبلیغ دیگه ایشان استفاده شد . این کاراکتر مختص ایشان طراحی گردید.

اوپنر یا اینترو لوگو جواهر سازی

اوپنر لوگو به سفارش گوهر جواهری مصدق توسط نرم افزار بلندر انجام گردید.در این پروژه از جلوه های ویژه و فیزیک دود و شکستن استفاده گردید.
۱
۲
۳
۴
۵
۱

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک یک روایت داستانی با استفاده از نقاشی ها و تصاویر متحرک می باشد که داستان ها را بصورت متحرک نشان می دهد. این مهارت اصطلاحا در محاوره به نام موشن گرافی هم نامیده می شود. تصاویری که بعنوان نقاشی در آن استفاده می شوند می توانند دو بعدی و یا سه بعدی باشند. موشن گرافیک یک اصطلاح گسترده است، اما ساده ترین توضیح برایش این است که طراحی های گرافیکی بصورت متحرک هستند. با استفاده از یک سری گرافیک متحرک، می توانید یک فیلم آموزنده یا سرگرم کننده ایجاد کنید و با ظهور نرم افزارهای مقرون به صرفه و با کاربرد آسان، گرافیک های حرکت به یکی از محبوب ترین راه های ایجاد یک فیلم تبدیل شده اند .

مراحل ساخت موشن گرافیک

عناصر بسیاری وجود دارد که به گرافیک حرکت می پردازند، از فیلمنامه نویسی و صدا گرفته تا طراحی و انیمیشن. اگر هرکدام از این موارد ضعیف اجرا شود، محصول نهایی شما به همان اندازه مؤثر نخواهد بود. و حتی اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، نظارت ساده یا اشتباهات می تواند باعث سردر گمی اصلی شود، به خصوص اگر با دیگران همکاری می کنید.
قبل از آن که به سراغ تولید بروید، می بایست هدف و مقصود خودتان را از ساخت مشخص کنید که با چه هدفی و به چه منظوری می خواهید یک موشن را طراحی کنید. آیا قصد دارید مشکلی را بازگو کنید یا خدمات و حتی ایده ای را انتقال دهید؟ پس از آنکه هدف و مقصود مشخص شد می بایست سبکی که می خواهید در آن خلاقیت را نشان دهید را بصورت واضح انتخاب و مشخص کنید. سبک می تواند واقعی و یا هنری کارتونی باشد و از رنگ های مختص به هر سبک استفاده شود.
 • فیلمنامه‌ای یا سناریوی بنویسید که یک داستان را بیان کند
 • ترکیب فیلمنامه و تصاویر با یکدیگر به جهت تولید گرافیک (ایجاد استوری برد)
 • اضافه کردن استایل‌ها و رنگ‌ها به استوری‌برد
 • ضبط صدای گوینده داستان و سناریوی موشن گرافیک
 • تعیین سبک ، موسیقی و مدت زمان موشن

نرم افزار های محبوب

چه ابزارهایی می توانند گرافیک حرکتی ایجاد کنند؟ اگر آماده شروع به ایجاد و اضافه کردن گرافیک های حرکتی به فیلم خود هستید، ممکن است برای شما جالب باشد که از چه ابزاری می توانید برای ایجاد گرافیک های حرکتی استفاده کنید. بیایید به چند مورد از محبوب ترین راه حل های نرم افزاری برای ایجاد گرافیک حرکت بپردازیم.
 • نرم افزار Adobe After Effects
 • نرم افزار Adobe llustrator
 • نرم افزار Adobe Premiere Pro
 • نرم افزار Cinema 4D
 • نرم افزار Mocha After Effects
 • نرم افزار Adobe Animate and Moho
 • نرم افزار Maya
 • نرم افزار Syntheyes

سفارش ساخت موشن گرافیک

از آنجا که بیش از 92% خریداران تحت تأثیر تصمیم گیری نهایی در مورد خرید خود از طریق فیلم های آنلاین قرار دارند، باید گزینه ای را انتخاب کنید که بتواند فوراً توجه آنها را جلب کند. علاوه بر این ، فیلم های گرافیکی متحرک برای ارسال در رسانه های اجتماعی عالی هستند.
ما در حال ساخت و طراحی موشن گرافیک ها هستیم. خوشبختانه ، ما در این راه چیزهای زیادی آموخته ایم (و احتمالاً خودمان هر اشتباه تازه کاری را مرتکب شده ایم)، بنابراین می دانیم برای رسیدن به روند کار شما نیاز دارید که چه کاری انجام دهید. اگر آماده هستید که اولین سفارش خود را ثبت کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم. در اینجا راهنمای گام به گام ما را برای دستیابی به تولید گرافیک حرکتی، به علاوه بهترین نکات ما برای صرفه جویی در وقت و انرژی خود پیدا خواهید کرد.
ساخت گرافیک حرکتی می تواند مشکل باشد، زیرا قطعات متحرک زیادی وجود دارد. برای اینکه خود را برای موفقیت آماده کنید لازم است به موارد زیر به دقت عمل کنید:
 • خلاصه ی خلاق و قوی را بنویسید.
 • یک برنامه توزیع قبل از زمان داشته باشید.
 • اگر به کمک احتیاج داشتید بگویید.

تعرفه ساخت موشن گرافیک های

تعرفه ای که برای ساخت موشن گرافیک اجرا می شود، بسته به مدت زمان موشن که به صورت ثانیه ای می باشد (و معمولا بین 30 ثانیه تا 3 دقیقه است)، متغیر است و همچنین به اکتورها و سبک کار بستگی خواهد داشت. درخواست موشن گرافیک با توجه به نوع پلتفرم و اهدافی که می تواند دنبال کند، از سوی صاحبان مشاغل و کسب و کارها و یا سازمان ها و ارگان ها متفاوت می باشد.

انواع موشن

مجموعه ای از انواع مختلف گرافیک حرکت وجود دارد که به شما ایده می دهد چه نوع کارهایی را می توانید با آن انجام دهید. در واقع یک موشن سبک های مختلفی را می تواند پوشش دهد تا بتواند هر ایده ای را عملی و پیاده سازی کند. ساخت یک موشن گرافیک می تواند لوگو موشن، طراحی بازاریابی محصول، برند ها و آرم ها، عناوین (فیلم و تلویزیون)، گرافیک پخش یا Broadcasting و حتی گیفت ها نمونه هایی از موشن گرافیک می باشند. استفاده و کاربرد موشن گرافیک در حوزه ها و صنعت های مختلف دیده می شود و نیاز به آن امروزه در همه جا و بخصوص در شبکه های اجتماعی، ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت ویدیوهای آموزشی بسیار پر رنگ شده است.

نمونه کار موشن گرافیک

انواع مختلفی از نمونه های حرفه ای موشن گرافیک وجود دارد که شما می توانید در سایت های مختلف مانند یوتیوب، اینستاگرام و پینترست مشاهده کنید. همچنین در بخش نمونه کارهای کارلنسر، می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای موشن گرافیک که توسط فریلنسرهای سایت ما درست شده اند را ببینید و در صورت تمایل با فریلنسر مربوطه همکاری کنید.

نتیجه :

گرافیک حرکتی یک دنیای عظیم است، عوامل زمان و مکان نیز نقش ایفا می کنند و این امر به یک شکل هنری همه کاره و زیبا تبدیل می شود.
ترکیب ما از نوشتن خلاق و فیلم های داستان محور به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود در سطح شخصی ارتباط برقرار کنید و پیام خود را به روشی واضح و مختصر ارائه دهید. نمونه کارها و فیلم توضیح دهنده ما را ببینید.
هر نوع ویدیو به خوبی هدف خود را انجام می دهد و با اهداف تعیین شده برای محتوای ویدیو هدایت می شود، به همین دلیل شما همیشه باید از این سؤال شروع کنید: برای چه چیزی ارتباط برقرار می کنید و چرا؟ ما در گرفتن ایده، مارک تجاری و به کار بردن داستان خود تخصص داریم. بنابراین، چه پیامی برای اشتراک گذاری داشته باشید، محصولی برای تبلیغ و یا یک مارک برای گسترش، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا درخواست موشن گرافیک خود را به واقعیت تبدیل کنید.
مشاغل می توانند از طریق یک فیلم تبلیغاتی متحرک مؤثر، تصویری مثبت از برند خود ایجاد کنند. اما بسیاری از شرکت ها به ارزش تولید فیلم های خود توجه کافی ندارند. به یاد داشته باشید، مصرف کنندگان شما به اندازه کافی باهوش هستند تا بین یک فیلم آماتور و حرفه ای تفاوت قایل شوند. داشتن یک فیلم کارتونی زیبا و جذاب می تواند وجه تمایز مجموعه شما با رقبا و راهی برای بهتر شناساندن محصولات و خدمات شما به مشتریان باشد.
برای ساخت موشن گرافیک کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ساخت موشن گرافیک
پشتیبانی