برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

ساخت موشن گرافیک

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ساخت موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ساخت موشن گرافیک
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
ساخت موشن گرافیک، مهارتی جذاب و خلاقانه است. ساخت موشن گرافی تبلیغاتی می تواند وجه تمایز شما با سایر رقبایتان و یک ابزار تبلیغاتی موثر برای شناساندن کسب و کار، خدمات و محصولات شما به مشتریان بالقوه باشد. موشن گرافیک ها، فیلم های دیجیتالی ای هستند که تولید می شوند و در واقع با فیلم های فیلمبرداری شده متفاوت هستند. آشنایی با هنر گرافیک، تصویر سازی و تصاویر متحرک، پل ورود به دنیای تولید موشن گرافیک است. انواع موشن گرافیک تبلیغاتی و آموزشی، استفاده‌ها و کاربردهای فراوانی برای شرکت ها و مجموعه های مختلف دارد.
موشن گرافیک ها ترکیبی از صدا و تصویر هستند که به انیمیشن ها شباهت دارند. ولی تفاوت های اساسی بین موشن و انیمیشن وجود دارد. برای مثال در موشن گرافیک، کمتر به طراحی کاراکتر پرداخته می شود. در این نوع گرافیک های متحرک، متن ها نقش اصلی را ایفا می کنند، چون بیننده ی آنها کاملا متوجه پیغام و متن راوی می باشد و از تاثیر گذارترین کارها بر روی مخاطب می باشد. همچنین تنظیم موسیقی و آهنگسازی در موشن گرافیک به پیچیدگی انیمیشن نیست. اگر شما هم به دنبال سفارش ساخت موشن گرافیک یا استخدام موشن گرافیست غیر حضوری یا دورکار هستید، می‌توانید از کارلنسر کمک بگیرید. کافیست سفارش موشن گرافیک خود را از طریق فرم ثبت سفارش در کارلنسر ثبت کنید و یا بین نمونه کارها بگردید و متخصص و سازنده موشن گرافیک مربوطه را دعوت به همکاری کنید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها موشن گرافیک
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای موشن گرافیک را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
Maryam.R متخصص جدید
۳۴۲
پیش نمایش
Laleh.A متخصص جدید
۲۲۹
پیش نمایش
Niloofar.V متخصص جدید
۲۵۷
پیش نمایش
۱۲۰
پیش نمایش
Hanieh.N متخصص جدید
۱۰۹
پیش نمایش
۲۳۸
پیش نمایش
Sahel.T متخصص جدید
۲۸
پیش نمایش
Erfan.Gh متخصص جدید
۳۹
پیش نمایش
Reza.R متخصص جدید
۱۸
پیش نمایش
پیش نمایش
۲۷
پیش نمایش
Sajjad.Kh متخصص جدید
۴۱
پیش نمایش
Yasin.Y متخصص جدید
۳۷
پیش نمایش
Mohammad.B متخصص جدید
۱۶
پیش نمایش
۱۵۹
پیش نمایش
۲۲۰
پیش نمایش
Javad.D متخصص جدید
۱۳۴
پیش نمایش
Ali.M متخصص جدید
۲۳۷
پیش نمایش
Ali.A
(۱)
۲۳۰
پیش نمایش
Elaheh.M متخصص جدید
۱۶۵
پیش نمایش
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک یک روایت داستانی با استفاده از نقاشی ها و تصاویر متحرک می باشد که داستان ها را بصورت متحرک نشان می دهد. این مهارت اصطلاحا در محاوره به نام موشن گرافی هم نامیده می شود. تصاویری که بعنوان نقاشی در آن استفاده می شوند می توانند دو بعدی و یا سه بعدی باشند. موشن گرافیک یک اصطلاح گسترده است، اما ساده ترین توضیح برایش این است که طراحی های گرافیکی بصورت متحرک هستند. با استفاده از یک سری گرافیک متحرک، می توانید یک فیلم آموزنده یا سرگرم کننده ایجاد کنید و با ظهور نرم افزارهای مقرون به صرفه و با کاربرد آسان، گرافیک های حرکت به یکی از محبوب ترین راه های ایجاد یک فیلم تبدیل شده اند.
$h2

نحوه سفارش موشن گرافیک

$/h2
سفارش موشن گرافیک با استخدام یک موشن کار به راحتی امکان پذیر است. استخدام سازنده موشن گرافیک در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام سازنده موشن گرافیک می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام سازنده موشن گرافیک دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام سازنده موشن گرافیک حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص ساخت موشن گرافیک در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانیدسفارش موشن گرافیک مورد نظر خود را در 3 مرحله ثبت کنید:

 • سفارش طراحی موشن گرافیک خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین ساخت موشن گرافیک باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر موشن کار را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین موشن کار را انتخاب کنید.
 • بهترین سازنده موشن گرافیک را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با سازنده موشن گرافیک هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام سازنده موشن گرافیک، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

مراحل ساخت موشن گرافیک

$/h2
عناصر بسیاری وجود دارد که به گرافیک حرکت می پردازند، از فیلمنامه نویسی و صدا گرفته تا طراحی و انیمیشن. اگر هرکدام از این موارد ضعیف اجرا شود، موشن گرافیک شما به همان اندازه مؤثر نخواهد بود.
قبل از سفارش موشن گرافیک، می بایست هدف و مقصود خودتان را از ساخت موشن را مشخص کنید. آیا قصد دارید با ساخت موشن گرافیک مشکلی را بازگو کنید یا خدمات و حتی ایده ای را انتقال دهید؟ پس از آنکه هدف و مقصود مشخص شد می بایست سبکی که می خواهید در آن خلاقیت را نشان دهید را بصورت واضح انتخاب و مشخص کنید. سبک می تواند واقعی و یا هنری کارتونی باشد و از رنگ های مختص به هر سبک استفاده شود.
 • فیلمنامه‌ای یا سناریوی بنویسید که یک داستان را بیان کند
 • ترکیب فیلمنامه و تصاویر با یکدیگر به جهت تولید گرافیک (ایجاد استوری برد)
 • اضافه کردن استایل‌ها و رنگ‌ها به استوری‌برد
 • ضبط صدای گوینده داستان و سناریوی موشن گرافیک
 • تعیین سبک ، موسیقی و مدت زمان موشن
$h2

نرم افزار های محبوب موشن گرافیک

$/h2
چه ابزارهایی می توانند گرافیک حرکتی ایجاد کنند؟ اگر آماده شروع به ایجاد و اضافه کردن گرافیک های حرکتی به فیلم خود هستید، ممکن است برای شما جالب باشد که از چه ابزاری می توانید برای ایجاد گرافیک های حرکتی استفاده کنید. بیایید به چند مورد از محبوب ترین راه حل های نرم افزاری برای ایجاد گرافیک حرکت بپردازیم.
 • نرم افزار Adobe After Effects
 • نرم افزار Adobe llustrator
 • نرم افزار Adobe Premiere Pro
 • نرم افزار Cinema 4D
 • نرم افزار Mocha After Effects
 • نرم افزار Adobe Animate and Moho
 • نرم افزار Maya
 • نرم افزار Syntheyes
$h2

سفارش ساخت موشن گرافیک

$/h2
از آنجا که بیش از 93% خریداران تحت تأثیر تصمیم گیری نهایی در مورد خرید خود از طریق فیلم های آنلاین و ویدیو قرار دارند، باید موشن گرافیک و تبلیغات ویدیویی خود را به شکلی طراحی کنید که بتواند فوراً توجه آنها را جلب کند. علاوه بر این ، فیلم های گرافیکی متحرک برای ارسال در رسانه های اجتماعی عالی هستند.
ما در حال ساخت و طراحی موشن گرافیک ها هستیم. خوشبختانه ، ما در این راه چیزهای زیادی آموخته ایم (و احتمالاً خودمان هر اشتباه تازه کاری را مرتکب شده ایم)، بنابراین می دانیم برای رسیدن به روند کار شما نیاز دارید که چه کاری انجام دهید. اگر آماده هستید که اولین سفارش خود را ثبت کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم. در اینجا راهنمای گام به گام ما را برای دستیابی به تولید گرافیک حرکتی، به علاوه بهترین نکات ما برای صرفه جویی در وقت و انرژی خود پیدا خواهید کرد.
ساخت گرافیک حرکتی می تواند مشکل باشد، زیرا قطعات متحرک زیادی وجود دارد. برای اینکه خود را برای موفقیت آماده کنید لازم است به موارد زیر به دقت عمل کنید:
 • خلاصه ی خلاق و قوی را بنویسید.
 • یک برنامه توزیع قبل از زمان داشته باشید.
 • اگر به کمک احتیاج داشتید بگویید.
$h2

هزینه استخدام سازنده موشن گرافیک چقدر است؟

$/h2
تعرفه ای که برای ساخت موشن گرافیک اجرا می شود، بسته به مدت زمان موشن که به صورت ثانیه ای می باشد (و معمولا بین 30 ثانیه تا 3 دقیقه است)، متغیر است و همچنین به اکتورها و سبک کار بستگی خواهد داشت. درخواست موشن گرافیک با توجه به نوع پلتفرم و اهدافی که می تواند دنبال کند، از سوی صاحبان مشاغل و کسب و کارها و یا سازمان ها و ارگان ها متفاوت می باشد.
هزینه انجام پروژه های ساخت موشن گرافیک با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری سازنده موشن گرافیک متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام سازنده موشن گرافیک، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصین ساخت موشن گرافیک و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه ساخت موشن گرافیک‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و سازنده موشن گرافیک تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی ساخت موشن گرافیک به توافق برسید.
$h2

انواع موشن گرافیک

$/h2
مجموعه ای از انواع مختلف گرافیک حرکت وجود دارد که به شما ایده می دهد چه نوع کارهایی را می توانید با آن انجام دهید. در واقع یک موشن سبک های مختلفی را می تواند پوشش دهد تا بتواند هر ایده ای را عملی و پیاده سازی کند. ساخت یک موشن گرافیک می تواند لوگو موشن، طراحی بازاریابی محصول، برند ها و آرم ها، عناوین (فیلم و تلویزیون)، گرافیک پخش یا Broadcasting و حتی گیفت ها نمونه هایی از موشن گرافیک می باشند. استفاده و کاربرد موشن گرافیک در حوزه ها و صنعت های مختلف دیده می شود و نیاز به آن امروزه در همه جا و بخصوص در شبکه های اجتماعی، ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت ویدیوهای آموزشی بسیار پر رنگ شده است.
$h2

نمونه کار موشن گرافیک

$/h2
انواع مختلفی از نمونه های حرفه ای موشن گرافیک وجود دارد که شما می توانید در سایت های مختلف مانند یوتیوب، اینستاگرام و پینترست مشاهده کنید. همچنین در بخش نمونه کارهای کارلنسر، می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای موشن گرافیک که توسط فریلنسرهای سایت ما درست شده اند را ببینید و در صورت تمایل با فریلنسر مربوطه همکاری کنید.
$h2

مزایای استفاده از موشن گرافیک

$/h2
گرافیک حرکتی یک دنیای عظیم است، عوامل زمان و مکان نیز نقش ایفا می کنند و این امر به یک شکل هنری همه کاره و زیبا تبدیل می شود.
ترکیب ما از نوشتن خلاق و فیلم های داستان محور به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود در سطح شخصی ارتباط برقرار کنید و پیام خود را به روشی واضح و مختصر ارائه دهید. نمونه کارها و فیلم توضیح دهنده ما را ببینید.
هر نوع ویدیو به خوبی هدف خود را انجام می دهد و با اهداف تعیین شده برای محتوای ویدیو هدایت می شود، به همین دلیل شما همیشه باید از این سؤال شروع کنید: برای چه چیزی ارتباط برقرار می کنید و چرا؟ ما در گرفتن ایده، مارک تجاری و به کار بردن داستان خود تخصص داریم. بنابراین، چه پیامی برای اشتراک گذاری داشته باشید، محصولی برای تبلیغ و یا یک مارک برای گسترش، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا درخواست موشن گرافیک خود را به واقعیت تبدیل کنید.
مشاغل می توانند از طریق یک فیلم تبلیغاتی متحرک مؤثر، تصویری مثبت از برند خود ایجاد کنند. اما بسیاری از شرکت ها به ارزش تولید فیلم های خود توجه کافی ندارند. به یاد داشته باشید، مصرف کنندگان شما به اندازه کافی باهوش هستند تا بین یک فیلم آماتور و حرفه ای تفاوت قایل شوند. داشتن یک فیلم کارتونی زیبا و جذاب می تواند وجه تمایز مجموعه شما با رقبا و راهی برای بهتر شناساندن محصولات و خدمات شما به مشتریان باشد.
$h2

نکات مهم برای استخدام سازنده موشن گرافیک

$/h2
هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه ساخت موشن گرافیک
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام سازنده موشن گرافیک دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام متخصصین ساخت موشن گرافیک در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصین ساخت موشن گرافیک رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام سازنده موشن گرافیک در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای سازنده موشن گرافیک، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص ساخت موشن گرافیک
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و سازنده موشن گرافیک
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای ساخت موشن گرافیک کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ساخت موشن گرافیک
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی