طراحی لوگو موشن

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لوگو موشن
طراحی لوگو موشن

طراحی لوگو موشن

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لوگو موشن
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
لوگو موشن یا لوگوی متحرک جذابیت ها و طرفداران خاص خود را دارد. لوگوموشن در حقیقت یک چندین فریم تصویر است که در ترکیب با هم دیگر یک ویدیو را درست میکند. طراحی لوگو موشن یکی از مهارت های طراحی گرافیک محسوب می شود. لوگوی تصویری و متحرک استفاده زیادی در ویدیوهای تبلیغاتی و ساخت تیزر و تبلیغات رساته های اجتماعی دارد.
استخدام طراح لوگو موشن حرفه ای می تواند تصمیم آسانی نباشد. یک طراح لوگو موشن حرفه ای باید علاوه بر تسلط بر ابزارهای گرافیکی با اصول طراحی انیمیشن وساخت تصایر متحرک نیز آشنا باشد. اگر مایل به سفارش لوگو موشن برای کسب و کار و برند خود هستید می توانید از طریق سایت کارلنسر اقدام کنید. برای شروع سفارش می توانید فرم ثبت پروژه در پاییت همین صفحه را تکمیل کنید. اگر توانایی های گرافیکی و بر اصول طراحی لوگو و لوگو موشن تسلط دارید می توانید با ثبت نام به عنوان فریلنسر اقدام به انجام پروژه های لوگو موشن و لوگوی متحرک کنید. توجه داشته باشید چه فریلنسر و چه کارفرما باشید سیستم پرداخت امن کارلنسر به صورت اتوماتیک با شروع پروژه فعال شده و از شما حمایت میکند. بزای اصلاعات بیشتر می توانید قوانین و مقررات و یا مطالب مرتبط در وبلاگ کارلنسر را مطالعه فرمایید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین لوگو موشن را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

لوگو موشن مدرس زبان

لوگو موشن Age

لوگو و لوگو موشن "ارسام سازه الوند"

لوگو موشن در بخش ضمیمه موجوده لطفا مشاهده کنید 🙏🏼😍

موشن areston

لوگو موشن در بخش ضمیمه موجود لطفا مشاهده کنید😍🙏🏼

اتود لوگو مونوگرام برای مدرس زبان انگلیسی

سبک: مونوگرام ترکیبی

لوگو شرکت آلپ پارسه

لوگو تایپ ترکیبی

لوگو تعمیرات تخصصی ابی آچار

سبک : لوگو مونوگرام ترکیبی

اتود نهایی لوگو تایپ آرایشجو

سبک لوگو تایپ ترکیبی

لوگو برای برند baby moon

لوگو ترکیبی

لوگو گلفروشی هما

اتود دیگر از هما

لوگو برای برند لباس baby moon

لوگو ترکیبی

لوگو گلفروشی هما

لوگو ترکیبی

لوگو شرکت نامیرا

تلفیق حرفn با بینهایت

طراحی لوگو موشن

برای سایت انیمه

ساخت لوگو موشن برای شرکت سوخت جت

ساخت نمونه کار تمرینی برای شرکت سوخت جت با مدیریت آقای رنه سینانی

لوگو موشن سالن کاشت مژه

این لوگو موشن به سفارش خانم کارفرما برای انتهای ویدویوهای پست اینستاگرام ایشان انجام شد که رضایت داشتند.

موشن گرافیک تبلیغاتی

موشن گرافیک به سفارش شرکت همیار فلز با استفاده از افتر افکت.

اوپنر یا لوگو اینترو

این لوگو اینترو سینمایی به سفارش شرکت محترم همیار فلز انجام گردید. از تکنیک های صدا و صحنه های سینمایی استفاده شد.

انیمیشن آموزشی بازی و ریاضی

این انیمیشن هم به سفارش کارفرمای محترم خانم مدرس ریاضی و طراح بازی ضربستان انجام شد که قصد داشتند نحوه بازی رو برای مشتریانشون توضیح بده.قبلا هم از این کاراکتر برای تبلیغ دیگه ایشان استفاده شد . این کاراکتر مختص ایشان طراحی گردید.
۱
۲
۳
۴
۵
۱

ساخت لوگوموشن

لوگو موشن یکی از کاربردهای علم گرافیک است که به منظور تبلیغات برند مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت لوگو موشن به طوری که در انتقال پیام واضح و گویا و خلاقانه و چشم نواز باشد، مستلزم داشتن تجربه، دانش گرافیک و نرم افزار است. از این رو بسیاری از صاحبین کسب و کارها ساخت لوگوموشن برند خود را به موشن گرافیست های ماهر می سپارند.
این مقاله در خصوص نکات مرتبط با ساخت لوگوموشن نگارش شده است. اگر شما در جستجوی فردی جهت انجام پروژه لوگوموشن خود هستید یا گرافیست ماهری هستید که مایلید به عنوان فریلنسر لوگوموشن در سایت کارلنسر مشغول به فعالیت شوید، مطالعه ی مقاله ی زیر به شما توصیه می شود.

لوگوموشن یا لوگو متحرک چیست؟

همان گونه که از نام آن مشخص است، لوگوموشن مجموعه ای از المان های مختلف است که به شکل پویا و متحرک درآمده است. این المان ها می تواند پیام را طی چند ثانیه انیمیشن به مخاطب القا کند. این المان ها به لوگو استاتیک کاملاً مرتبط است. نکته مهم آن است که پویانمایی می بایست معنادار و همچنین در جهت معرفی برند باشد و صرفاً مجموعه ای از المان های بی معنا و مفهوم نباشد.

مزایای طراحی لوگو موشن

 • به طور کلی لوگوموشن یکی از عوامل تاثیرگذار سفارشی سازی برند است که می تواند در ذهن مخاطب نشسته و سبب اعتماد سازی برای آن کسب و کار و برند شود.
 • یکی از روش های حفظ و ارتقای پرستیژ برند، استفاده از لوگوموشن در تبلیغات است.
 • از لوگوموشن می توان در محتوای های مختلف از جمله تیزرهای تبلیغاتی ویدیویی استفاده کرد.
 • بر خلاف لوگوی استاتیک که تنها جنبه بصری دارد، می توان در لوگوموشن از المان صدا نیز استفاده کرد.
 • لوگوموشن نسبت به مزایای مطلوبی که دارد، هزینه چندان بالایی ندارد.

نحوه طراحی لوگوموشن

پروژه های حرفه ای لوگو موشن با نرم افزارهای افترافکت، ایلستریتور، فتوشاپ، پریمیر و دیگر نرم افزارهای گرافیک تهیه و تدوین می گردد. شما می توانید برای ساخت لوگو موشن خود نسبت به استخدام افترافکت کار یا فتوشاپ کار اقدام کنید. البته برخی از طراحان گرافیک که به طراحی لوگو تسلط دارند، در ساخت لوگو موشن هم مهارت دارن. یادگیری هریک از این نرم افزارها حداقل به بازه زمانی چند ماه نیاز دارد. لذا برای همه افراد این امکان مقدور نیست. از این رو در این بخش به چند راه ساده و سریع تر اشاره می کنیم:
 • ساده ترین روش طراحی لوگوموشن، سایت هایی هستند که کاربر می تواند به صورت آنلاین در آن ها لوگو موشن یا intro بسازد. برخی از این سایت ها غیر رایگان هستند. این روش برای کسانی که به دنبال طراحی لوگوموشن به صورت سریع، کم هزینه و البته نه چندان حرفه ای هستند، مناسب است.
 • روش دیگر ساخت لوگوموشن با گوشی است. بله درست است، امروزه بسیاری از کارهای گرافیکی با تلفن همراه قابل اجراست. کاربر می تواند با اپلیکیشن های مخصوص برای مثال PowerDirector موشن گرافیک های زیبایی را خلق کند. این روش نیز کم هزینه، در دسترس و آسان است. البته مانند روش قبل، روشی غیرحرفه ای محسوب می شود. برای پروژه های جدی و حرفه ای توصیه نمی شود.
 • روش بعدی ساخت لوگوموشن استخدام فریلنسر لوگوموشن حرفه ای است. برای پروژه های حرفه ای این روش پیشنهاد می شود. یک موشن کار ماهر به دانش گرافیک، نرم افزارهای تخصصی و اصول بازاریابی بصری کاملاً مسلط است و هم چنین خلاق است. لذا کیفیت کار در این روش با روش های قبلی قابل قیاس نیست.

نکات مهم هنگام استخدام لوگوموشن کار

 • کارفرمایان گرامی با ثبت پروژه لوگوموشن خود در سایت، به جمعی از فریلنسرهای موشن کار دسترسی می یابند و با بررسی نمونه کارها و سوابق آن ها، متناسب با انتظارات و بودجه خود یکی را انتخاب نمایند.
 • همان گونه که گفته شد، بررسی سوابق و نمونه کارهای موجود گرافیست، عامل مهمی در انتخاب فریلنسر است. نمونه کارهای قوی معمولاً خلاقانه، معنادار و جذاب هستند.
 • گرافیست های ماهر علاوه بر خلاق بودن و داشتن مهارت کافی در زمینه علم گرافیک و نرم افزارهای مرتبط، می بایست به اصول بازاریابی از طریق مدیا نیز تسلط داشته باشد. طراحی، چینش المان ها، انتخاب پالت رنگی، صداها و... باید به گونه ای باشد که نهایتاً برای مخاطب (مشتری) جذاب باشد.
 • توصیه می شود اگر کارفرمایان گرامی با بررسی، تحقیق و دقت کافی گرافیست موشن کار خود را استخدام نمودند، در ادامه کار به او اعتماد نموده و اجازه دهند ایده های خود را مطرح و اجرا نمایند.

مزایای انجام پروژه در کارلنسر

خوشبختانه تاکنون پروژه های زیادی از جمله پروژه های لوگوموشن در کارلنسر انجام شده است و نتیجه کار، رضایت طرفین را در بر داشته است. کارلنسر نیز با ارتقای مستمر سطح کیفی خدمات خود سعی در تسهیل هر چه بیشتر اقدامات فریلنسینگ دارد.
از جمله مزایای سایت کارلنسر جهت برونسپاری پروژه ها عبارتند از:
 • رابط کاربری آسان سایت
 • امکان گفتگو و تعامل دو طرفه میان کارفرما و فریلنسر
 • امکان انتخاب پیشنهاد بهینه از میان انبوه پیشنهاداهای رسیده
 • امکان پرداخت به صورت امن
 • وجود پشتیبان های آنلاین جهت راهنمایی و پاسخگویی به مشکلات
 • امکان بررسی و مقایسه نمونه کارهای فریلنسرها
 • امکان دعوت فریلنسر به پروژه
 • باقی ماندن دو درصد از هزینه پرداختی در کیف پول و امکان استفاده از آن در پروژه های آتی

هزینه های طراحی لوگوموشن

حقیقتاً تعرفه مشخصی برای دستمزد پروژه های لوگوموشن مشخص نشده است. افراد بر اساس تجربه و مهارت فریلنسر موشن کار، حجم و کیفیت نهایی کار روی این موضوع توافق می کنند. معمولاً گرافیست هایی که نمونه کارهایی قوی و متعدد دارند، نسبت به افرادی که نمونه کاری ندارند یا مبتدی و کارآموز هستند، دستمزد بیشتری طلب می کنند؛ بنابراین توصیه می شود پیش از استخدام فریلنسر حتماً سابقه فرد بررسی شود.
در نظر داشته باشید پیشنهاد‌ قیمت پایین، ممکن است نتیجه ی خوبی در بر نداشته باشند، مخصوصاً اگر انتظار شما یک کار حرفه ای باشد؛ اما اگر انتظار کار چندان حرفه ای را ندارید، می توانید آن را به فرد مبتدی یا کارآموز بسپارید تا هم هزینه کمتری پرداخت نمایید و هم اینکه افراد مبتدی با اجرای سفارش شما کسب تجربه نمایند.
برای طراحی لوگو موشن کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لوگو موشن
پشتیبانی