طراحی لوگو موشن

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لوگو موشن
طراحی لوگو موشن

طراحی لوگو موشن

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی لوگو موشن
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
لوگو موشن یا لوگوی متحرک جذابیت ها و طرفداران خاص خود را دارد. لوگو موشن در حقیقت یک چندین فریم تصویر است که در ترکیب با هم دیگر یک ویدیو را درست میکند. طراحی لوگو موشن یکی از مهارت های طراحی گرافیک محسوب می شود. لوگوی تصویری و متحرک استفاده زیادی در ویدیوهای تبلیغاتی و ساخت تیزر و تبلیغات رساته های اجتماعی دارد. استخدام طراح لوگو موشن حرفه ای می تواند تصمیم آسانی نباشد. یک طراح لوگو موشن حرفه ای باید علاوه بر تسلط بر ابزارهای گرافیکی با اصول طراحی انیمیشن وساخت تصایر متحرک نیز آشنا باشد. اگر مایل به سفارش لوگو موشن برای کسب و کار و برند خود هستید می توانید از طریق سایت کارلنسر اقدام کنید. برای شروع سفارش می توانید فرم ثبت پروژه در پاییت همین صفحه را تکمیل کنید. اگر توانایی های گرافیکی و بر اصول طراحی لوگو و لوگو موشن تسلط دارید می توانید با ثبت نام به عنوان فریلنسر اقدام به انجام پروژه های لوگو موشن و لوگوی متحرک کنید. توجه داشته باشید چه فریلنسر و چه کارفرما باشید سیستم پرداخت امن کارلنسر به صورت اتوماتیک با شروع پروژه فعال شده و از شما حمایت میکند. بزای اصلاعات بیشتر می توانید قوانین و مقررات و یا مطالب مرتبط در وبلاگ کارلنسر را مطالعه فرمایید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین لوگو موشن را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

طراحی موشن لوگو

طراحی موشن لوگو

موشن لوگو تبلیغاتی

موشن لوگو تبلیغاتی

طراحی موشن لوگو آشپزی

طراحی موشن لوگو

ساخت لوگو موشن

ساخت لوگو موشن

موشن areston

لوگو موشن در بخش ضمیمه موجود لطفا مشاهده کنید😍🙏🏼

لوگو و لوگو موشن "ارسام سازه الوند"

لوگو موشن در بخش ضمیمه موجوده لطفا مشاهده کنید 🙏🏼😍

طراحی لوگو و لوگو موشن

این کار رو واسه یه 3d آرتیست انجام دادم هم طراحی لوگو و هم لوگو موشن رو خودم انجام دادم

کاور اینستاگرام و استوری موشن

طراحی کاور پست اینستاگرام و استوری موشن برای طراح سایت

طراحی لوگو و لوگو موشن

طراحی لوگو و لوگوموشن فرش خدایی

لوگو موشن تحلیل گر بازار های مالی arezoo

طراحی و اجرای لوگو موشن مفهومی

طراحی و اجرای لوگو موشن شرکت آیریک

لوگو و لوگوموشن فروشگاه اینترنتی پلاتین

طراحی لوگو و لوگو موشن فروشگاه اینترنتی پلاتین

موشن گرافیک معرفی محصول نرم افزاری شرکت مای دیتا

ساخت موشن گرافیک معرفی محصول نرم افزاری شرکت مای دیتا فایل موشن گرافیک پیوست شده است

ساخت لوگو موشن برای شرکت سوخت جت

ساخت نمونه کار تمرینی برای شرکت سوخت جت با مدیریت آقای رنه سینانی

ساخت لوگو موشن و تیزر تبلیغاتی

ساخت لوگو موشن و تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام تدوین دات ای

طراحی لوگو موشن

اجرای لوگو موشن

طراحی لوگو موشن

برای سایت انیمه

طراحی لوگو موشن

طراحی لوگو موشن لوگوی آروبال Frame rate:24 Frame:408 Style: rough Animation
۱
۲
۳
۴
۵
۱

ساخت لوگوموشن

لوگوموشن یکی از کاربردهای علم گرافیک است که به منظور تبلیغات برند مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت لوگوموشن به طوری که در انتقال پیام واضح و گویا و خلاقانه و چشم نواز باشد، مستلزم داشتن تجربه، دانش گرافیک و نرم افزار است. از این رو بسیاری از صاحبین کسب و کارها ساخت لوگوموشن برند خود را به موشن گرافیست های ماهر می سپارند.
این مقاله در خصوص نکات مرتبط با ساخت لوگوموشن نگارش شده است. اگر شما در جستجوی فردی جهت انجام پروژه لوگوموشن خود هستید یا گرافیست ماهری هستید که مایلید به عنوان فریلنسر لوگوموشن در سایت کارلنسر مشغول به فعالیت شوید، مطالعه ی مقاله ی زیر به شما توصیه می شود.

لوگوموشن یا لوگو متحرک چیست؟

همانگونه که از نام آن مشخص است، لوگوموشن مجموعه ای از المان های مختلف است که به شکل پویا و متحرک درآمده است. این المان ها می تواند پیام را طی چند ثانیه انیمیشن به مخاطب القا کند. این المان ها به لوگو استاتیک کاملاً مرتبط است. نکته مهم آن است که پویانمایی می بایست معنادار و همچنین در جهت معرفی برند باشد و صرفاً مجموعه ای از المان های بی معنا و مفهوم نباشد.

مزایای طراحی لوگو موشن

 • به طور کلی لوگوموشن یکی از عوامل تاثیرگذار سفارشی سازی برند است که می تواند در ذهن مخاطب نشسته و سبب اعتماد سازی برای آن کسب و کار و برند شود.
 • یکی از روش های حفظ و ارتقای پرستیژ برند، استفاده از لوگوموشن در تبلیغات است.
 • از لوگوموشن می توان در محتوای های مختلف از جمله تیزرهای تبلیغاتی ویدیویی استفاده کرد.
 • بر خلاف لوگوی استاتیک که تنها جنبه بصری دارد، می توان در لوگوموشن از المان صدا نیز استفاده کرد.
 • لوگوموشن نسبت به مزایای مطلوبی که دارد، هزینه چندان بالایی ندارد.

نحوه طراحی لوگوموشن

پروژه های حرفه ای لوگوموشن با نرم افزارهای افترافکت، ایلوستریتور، فتوشاپ، پریمیر و دیگر نرم افزار های گرافیک تهیه و تدوین می گردد. شما می توانید برای ساخت لوگو موشن خود نسبت به استخدام افترافکت کار یا فتوشاپ کار اقدام کنید. اما یادگیری هریک از این نرم افزارها حداقل به بازه زمانی چند ماه نیاز دارد. لذا برای همه افراد این امکان مقدور نیست. از این رو در این بخش به چند راه ساده و سریع تر اشاره می کنیم:
 • ساده ترین روش طراحی لوگوموشن، سایت هایی هستند که کاربر می تواند به صورت آنلاین در آن ها لوگوموشن یا intro بسازد. برخی از این سایت ها غیر رایگان هستند. این روش برای کسانی که به دنبال طراحی لوگوموشن به صورت سریع، کم هزینه و البته نه چندان حرفه ای هستند، مناسب است.
 • روش دیگر ساخت لوگوموشن با گوشی است. بله درست است، امروزه بسیاری از کارهای گرافیکی با تلفن همراه قابل اجراست. کاربر می تواند با اپلیکیشن های مخصوص برای مثال PowerDirector موشن گرافیک های زیبایی را خلق کند. این روش نیز کم هزینه، در دسترس و آسان است. البته مانند روش قبل، روشی غیرحرفه ای محسوب می شود. برای پروژه های جدی و حرفه ای توصیه نمی شود.
 • روش بعدی ساخت لوگوموشن استخدام فریلنسر لوگوموشن حرفه ای است. برای پروژه های حرفه ای این روش پیشنهاد می شود. یک موشن کار ماهر به دانش گرافیک، نرم افزارهای تخصصی و اصول بازاریابی بصری کاملاً مسلط است و هم چنین خلاق است. لذا کیفیت کار در این روش با روش های قبلی قابل قیاس نیست.

نکات مهم هنگام استخدام لوگوموشن کار

 • کارفرمایان گرامی با ثبت پروژه لوگوموشن خود در سایت، به جمعی از فریلنسرهای موشن کار دسترسی می یابند و با بررسی نمونه کارها و سوابق آن ها، متناسب با انتظارات و بودجه خود یکی را انتخاب نمایند.
 • همانگونه که گفته شد، بررسی سوابق و نمونه کارهای موجود گرافیست، عامل مهمی در انتخاب فریلنسر است. نمونه کارهای قوی معمولاً خلاقانه، معنادار و جذاب هستند.
 • گرافیست های ماهر علاوه بر خلاق بودن و داشتن مهارت کافی در زمینه علم گرافیک و نرم افزارهای مرتبط، می بایست به اصول بازاریابی از طریق مدیا نیز تسلط داشته باشد. طراحی، چینش المان ها، انتخاب پالت رنگی، صداها و... باید به گونه ای باشد که نهایتاً برای مخاطب (مشتری) جذاب باشد.
 • توصیه می شود اگر کارفرمایان گرامی با بررسی، تحقیق و دقت کافی گرافیست موشن کار خود را استخدام نمودند، در ادامه کار به او اعتماد نموده و اجازه دهند ایده های خود را مطرح و اجرا نمایند.

مزایای انجام پروژه در کارلنسر

خوشبختانه تاکنون پروژه های زیادی از جمله پروژه های لوگوموشن در کارلنسر انجام شده است و نتیجه کار، رضایت طرفین را در بر داشته است. کارلنسر نیز با ارتقای مستمر سطح کیفی خدمات خود سعی در تسهیل هر چه بیشتر اقدامات فریلنسینگ دارد.
از جمله مزایای سایت کارلنسر جهت برونسپاری پروژه ها عبارتند از:
 • رابط کاربری آسان سایت
 • امکان گفتگو و تعامل دو طرفه میان کارفرما و فریلنسر
 • امکان انتخاب پیشنهاد بهینه از میان انبوه پیشنهادات رسیده
 • امکان پرداخت به صورت امن
 • وجود پشتیبان های آنلاین جهت راهنمایی و پاسخگویی به مشکلات
 • امکان بررسی و مقایسه نمونه کارهای فریلنسرها
 • امکان دعوت فریلنسر به پروژه
 • باقی ماندن دو درصد از هزینه پرداختی در کیف پول و امکان استفاده از آن در پروژه های آتی

هزینه های طراحی لوگوموشن

حقیقتاً تعرفه مشخصی برای دستمزد پروژه های لوگوموشن مشخص نشده است. افراد بر اساس تجربه و مهارت فریلنسر موشن کار، حجم و کیفیت نهایی کار روی این موضوع توافق می کنند. معمولاً گرافیست هایی که نمونه کارهایی قوی و متعدد دارند، نسبت به افرادی که نمونه کاری ندارند یا مبتدی و کارآموز هستند، دستمزد بیشتری طلب می کنند؛ بنابراین توصیه می شود پیش از استخدام فریلنسر حتماً سابقه فرد بررسی شود.
در نظر داشته باشید پیشنهاد‌ قیمت پایین، ممکن است نتیجه ی خوبی در بر نداشته باشند، مخصوصاً اگر انتظار شما یک کار حرفه ای باشد؛ اما اگر انتظار کار چندان حرفه ای را ندارید، می توانید آن را به فرد مبتدی یا کارآموز بسپارید تا هم هزینه کمتری پرداخت نمایید و هم اینکه افراد مبتدی با اجرای سفارش شما کسب تجربه نمایند.
برای طراحی لوگو موشن کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لوگو موشن
پشتیبانی