گرس هاپر (Grasshopper)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
گرس هاپر (Grasshopper)
گرس هاپر (Grasshopper)
گرس هاپر (Grasshopper)
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
گرس هاپر (Grasshopper)
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
گرس هاپر (Grasshopper) پلاگین یا افزونه ای برای نرم‌افزار مدلسازی سه بعدی راینو است که امکان مدل‌سازی الگوریتمیک را از طریق برنامه‌نویسی بصری، جهت طراحی فرم‌های پیچیده و تکرار شونده می‌دهد. در واقع این افزونه به راینوکاران و طراحان اجازه می‌دهد که بدون نیاز به کدنویسی، بتوانند به طراحی و اکتشاف فرم‌های خلاقانه و جدید و ایجاد هندسه های دو بعدی و سه بعدی بپردازند. در صورتی که شما هم به دنبال انجام پروژه گرس هاپر هستید، می‌توانید با استخدام راینوکار حرفه ای که به Grasshopper مسلط است، پروژه خود را برونسپاری کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین فریلنسرهای گرس هاپر به پروژه خود دعوت کنید.
M_atrvash
verify
M_atrvash
(۲)
فارس
گرس هاپر
اتوکد
لومیون
طراحی لوگو
طراحی سه بعدی
طراحی کارت ویزیت
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Alireza_Lmo
Alireza_Lmo
N/A
تهران
گرس هاپر
راینو
وی ری
فتوشاپ
ساخت انیمیشن
ادوبی افتر افکت
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
SohaStudio
SohaStudio
N/A
اصفهان
اتوکد
فتوشاپ
رندرینگ
مدل سازی
ساخت انیمیشن
طراحی گرافیک
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
۱
۱

انجام پروژه گرس هاپر (Grasshopper)

$h2

چگونه یک متخصص گرس هاپر را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام متخصص گرس هاپر در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص گرس هاپر می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص گرس هاپر دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص گرس هاپر حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص Grasshopper در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید متخصص گرس هاپر مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای کارشناسان گرس هاپر باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین متخصص گرس هاپر را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص گرس هاپر هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص گرس هاپر، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام متخصص گرس هاپر چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های Grasshopper با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص گرس هاپر متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص گرس هاپر، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام کارشناسان گرس هاپر و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه Grasshopperتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص گرس هاپر تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام کارشناسان گرس هاپر در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و کارشناسان گرس هاپر رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص گرس هاپر فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص گرس هاپر، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص Grasshopper
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص گرس هاپر
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای گرس هاپر (Grasshopper) کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید گرس هاپر (Grasshopper)
پشتیبانی