برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

پاورپوینت (Powerpoint)

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
پاورپوینت (Powerpoint)
انجام پروژه پاورپوینت در حوزه های مختلف مبحث ارائه، کاربردهای فراوانی دارد. مایکروسافت پاورپوینت از جمله محبوب ترین نرم افزارهای ارائه شده در فضای آفیس می باشد. ویژگی های پاورپوینت، طراحی و ارائه مطالب و صداگذاری را آسان تر می کند، علاوه بر آن می توانید به عنوان یک ابزار کمکی سخنرانی اثر بخشی و جذاب تری استفاده کنید. محیط کار نرم افزار پاورپوینت از نظر ظاهری شباهت بسیاری با بقیه نرم افزار موجود در بسته نرم افزار آفیس دارد. محیط نرم افزار پاورپوینت شبیه به اکسل و ورد می باشد. با استفاده از نرم افزار تخصصی پاورپوینت شما این توانایی را دارید که اسلایدهای زیبا طراحی کرده و با تم های محتلف محیط پاورپوینت خود را جذاب تر کنید. این نرم افزار افیس پرکاربرد، به شما امکان استفاده از قالب های از پیش تعیین شده خود را که با محتواهای متفاوت طراحی شده است را می دهد. اگر به دنبال روشی ساده اما کاربردی برای ارائه در کنفرانس های علمی و یا تخصصی خود هستید، بهترین راه انجام پروژه پاورپوینت می باشد. هزینه انجام پروژه پاورپوینت، قیمت ساخت پاورپوینت و هرگونه تعرفه مربوط به انجام پروژه پاورپونت به میزان سنگین یا سخت بودن و زمان انجام پروژه بستگی دارد. تهیه اسلاید زیبا و حرفه ای پاورپوینت، درج جداول، نمودارها و منابع در پاورپوینت، انجام پاورپوینت انگلیسی و ترجمه، افکت گذاری و صفحه بندی پیشرفته، تهیه فایل ورد مجزا به همراه پاورپوینت، انجام پروژه پاورپوینت سمینار و ارائه، انجام پاورپوینت تخصصی و حرفه ای از جمله مهارت هایی هستند که فریلنسرهای کارلنسر قادربه انجام آن ها می باشند.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
پاورپوینت (Powerpoint)
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
از میان برترین فریلنسرهای پاورپوینت به پروژه خود دعوت کنید.
gold line
Sadaf.R
Sadaf.R
۴.۱/۵
خوزستان
مهارت‌ها:
پاورپوینت
ورد
سئو
تایپ فارسی
تولید محتوا
تایپ انگلیسی
ترجمه انگلیسی
مهارت های اینترنت
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه انگلیسی به فارسی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Hossein.H
Hossein.H
۴.۹/۵
بابل
مهارت‌ها:
پاورپوینت
ورد
تایپ
اکسل
ادیت متن
ویراستاری
تایپ فارسی
طرح کسب وکار
مهندسی صنایع
مطالعات امکان سنجی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Vahid.D
Vahid.D
۵/۵
تربت حیدریه
مهارت‌ها:
پاورپوینت
ورد
تایپ
اکسل
تحقیق دانشگاهی
پروژه دانشجویی
پژوهش و تحقیقات
ادیت و ویرایش متن
فتوشاپ (photoshop)
تحقیق های اینترنتی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Saman.H
Saman.H
۵/۵
سنندج
مهارت‌ها:
پاورپوینت
word
تایپ صوت
تایپ فارسی
پروژه درسی
تایپ انگلیسی
ورود اطلاعات
پروژه های ورد
تایپ به زبان کردی
نوشتن متن های طولانی در زمان کم
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Ali.S
Ali.S
۴.۹/۵
مشهد
مهارت‌ها:
پاورپوینت
mql
بورس
متلب
فارکس
اندیکاتور
مهندسی برق
ترجمه مقاله
تحلیل تکنیکال
شبیه ساز سیمولینک
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Farzad.F
Farzad.F
۵/۵
تهران
مهارت‌ها:
پاورپوینت
اکسل
تدوین
طراحی بنر
طراحی لوگو
طراحی کاور
طراحی پوستر
طراحی کارت ویزیت
طراحی اینفوگرافیک
فتوشاپ (photoshop)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Maryam.Gh
Maryam.Gh
۵/۵
بابلسر
مهارت‌ها:
پاورپوینت
ورد
اکسل
تایپ فارسی
تولید محتوا
تایپ انگلیسی
تولید کتاب صوتی
تولید محتوای سایت
فتوشاپ (photoshop)
ترجمه انگلیسی به فارسی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mina.Sh
Mina.Sh
۵/۵
زنجان
مهارت‌ها:
پاورپوینت
تایپ
ترجمه
پایتون
پادکست
برنامه نویسی
برنامه نویسی وب
برنامه نویسی C++
پشتیبانی و پاسخگوی مشتریان
درست کردن تصاویر ویا متن برای
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Nima.Sh
Nima.Sh
۵/۵
گرگان
مهارت‌ها:
پاورپوینت
سئو
ورد
وردپرس
طراح وب
طراحی وب
طراحی سایت
ادمین سایت
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت اختصاصی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mostafa.S
Mostafa.S
۴.۸/۵
قم
مهارت‌ها:
پاورپوینت
تایپ
ویراستاری
تایپ فارسی
ویرایش مقاله
تایپ فایل صوتی
ویراستاری فارسی
پاور پوینت حرفه ای
ویراستاری متن فارسی
تایب متن ها با رعایت اصول نگراش
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Asma.B
Asma.B
۴.۸/۵
آذربایجان شرقی
مهارت‌ها:
پاورپوینت
طراحی لوگو
تولید محتوا
طراحی گرافیک
طراحی لوگوتایپ
ترجمه فارسی به ترکی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mohammadbagher.M
Mohammadbagher.M
۵/۵
تهران
مهارت‌ها:
پاورپوینت
سئو
ورد
اکسل
وردپرس
ویراستاری
طراحی لوگو
تولید محتوا
بهینه سازی وب سایت
طراحی سایت فروشگاهی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری

صفر تا صد سفارش طراحی پاورپوینت

بر اساس آمارهای ارائه شده از سمت مایکروسافت، حدود 30 میلیون فایل پاورپوینت به صورت روزانه در سراسر دنیا تولید می شود. فایل های پاورپوینت، برای ارائه مطالب در سمینارها، گزارش های دوره ای شرکت ها، ارائه پایان نامه و ... انتخاب بسیار مناسب تری در مقایسه با سایر شیوه های ارائه مطالب هستند. معمولا بیشتر افراد ترجیح می دهند از قالب های آماده پاورپوینت استفاده کنند اما در بیشتر مواقع، طراحی پاورپوینت به صورت اختصاصی، علاوه بر ایجاد جذابیت بیشتر برای مخاطب، ارائه بهتری را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. از این رو، طراحی اختصاصی و سفارشی پاورپوینت، نسبت به استفاده از قالب های آماده دارای اولویت بیشتری است.

چگونه یک طراح پاورپوینت را استخدام کنیم؟ 

استخدام طراح پاورپوینت در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح پاورپوینت می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح پاورپوینت دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح پاورپوینت حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی پاورپوینت در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح پاورپوینت مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان پاورپوینت باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح پاورپوینت را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح پاورپوینت هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح پاورپوینت، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

نکات مهم در طراحی پاورپوینت

زمانی که شما تصمیم می گیرد تا به جای استفاده از از قالب های آماده، فایل های پاورپوینت را مطابق میل خود طراحی کنید، لازم است تا چند نکته کلیدی را برای طراحی بهتر این فایل رعایت کنید. این نکات عبارتند از :

توجه به تعداد اسلایدها

به طور میانگین، در هر ارائه فارغ از موضوع و محتوایی که دارد، یک یا حداکثر دو اسلاید در هر دقیقه قابل نمایش خواهد بود. به طور مثال اگر شما 30 دقیقه برای ارائه زمان در اختیار دارید، تعداد اسلایدها باید بین 30 تا حداکثر 60 اسلاید باشد. طراحی اسلاید به میزان کمتر یا بیشتر از این مقدار، می تواند نظم ارائه شما را بهم بریزد یا نتیجه دلخواه را از آن کسب نکنید. 

طراحی اسلاید با کمترین میزان متن

اسلایدهای پاورپوینت، معمولا برای ارائه مطالبی طراحی می شوند که قابل بیان کردن به صورت کاملا شفاهی نیستند (مانند نمودارها، جداول آماری یا شکل ها). در نتیجه ذکر کردن توضیحات طولانی در اسلاید پاورپوینت، تاثیر کاملا برعکسی را خواهد داشت و باعث کسب نظر منفی از سمت مخاطب یا خسته کردن وی می شود. استفاده از متن در قالب کلمات کلیدی یا عبارت های بسیار کوتاه در هر اسلاید، می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای یک متن طولانی باشد. سفارش محتوا و انجام آن توسط یک فرد متخصص می تواند باعث پدید آمدن پاورپوینت با ایده آل ترین محتوا برای شما شود. 

هر اسلاید، یک موضوع مجزا

تمامی اسلایدهای حرفه ای، به صورت تک موضوعی طراحی می شوند و هیچگاه نباید دو موضوع متفاوت در کنار یکدیگر و در یک اسلاید ذکر شوند. 

توجه به فونت و سایز متن

اسلایدهای پاورپوینت ممکن است در سمینار یا کنفرانس هایی مورد استفاده قرار گیرند که فاصله صندلی مخاطبان تا نمایشگر اسلایدها زیاد باشد. در این حالت، باید متن اسلاید به خوبی و از فاصله دور نیز قابل خواندن باشد. بنابراین باید از فونت و سایز مناسبی در طراحی پاورپوینت استفاده شود. همچنین فاصله بین خطوط نیز باید کاملا مناسب و به اندازه باشد. 

انتخاب زمینه و رنگ مناسب

معمولا حرفه ای ترین پس زمینه برای اسلایدهای پاورپوینت، رنگ سفید است. در این پس زمینه ها، باید رنگ بندی نمودارها و متن ها به صورت متضاد با پس زمینه انتخاب شود و از به کارگیری رنگ های روشن یا جیغ برای پس زمینه یا متن اسلایدها، پرهیز شود. 

یک دست بودن فونت به کار رفته در تمامی اسلایدها

زمانی که یک فایل پاورپوینت طراحی می کنید، لازم است به یاد داشته باشید که فونت به کار رفته در تمامی بخش ها و اسلایدهای این فایل، باید یکسان باشد. به کارگیری فونت های متعدد، نه تنها جذاب نخواهد بود، بلکه تمرکز مخاطبان شما را نیز بهم می زند. 

کیفیت بالای تصاویر و نمودارها و استفاده بهینه از آنها

تصاویر و نمودارها در اسلایدهای پاورپوینت، باید از کیفیت بالا و اندازه مناسبی برخوردار باشند. همچنین این موارد باید به تناسب مورد نظر شما در اسلایدها قرار داده شوند. به طور مثال در هر اسلاید یک یا حداکثر دو تصویر کافی خواهد بود. با استفاده از سفارش ادیت عکس می توانید مجموعه ای از تصاویر مناسب و حرفه ای برای پاورپوینت خود استفاده کنید. 

پرهیز از بکارگیری افکت های صوتی و انیمیشنی در پاورپوینت های رسمی

شاید برای یک ارائه دانشجویی یا مناسب برای جشن ها و...، استفاده از افکت های صوتی یا انیمیشنی منعی نداشته باشد، اما قطعا در یک ارائه رسمی، استفاده از این موارد می تواند نتیجه مخربی برای یک ارائه حرفه ای به همراه داشته باشد. 

استفاده از اینفوگرافیک

استفاده از طراحی اینفوگرافیک یا تصویرسازی های حاوی متن در فایل های پاورپوینت، علاوه بر اینکه در درک بهتر مخاطب از موضوع ارائه شده توسط شما کمک خواهد کرد، جذابیت و حرفه ای بودن محتوای شما را نیز افزایش می دهد.

هزینه طراحی پاورپوینت چقدر است؟

هزینه مورد نیاز برای طراحی یک فایل پاورپوینت با توجه به موارد زیادی تعیین می شود که بعضی از آنها عبارتند از :
 • طراحی قالب اختصاصی
پیچیدگی قالب مورد نظر مشتری، از جمله مواردی است که به صورت مستقیم بر روی هزینه طراحی فایل های پاورپوینت اثرگذار است. به هر میزان که این پیچیدگی بیشتر باشد، هزینه طراحی نیز افزایش می یابد. می توان با استفاده از قالب های حرفه ای پاورپوینت، رنگ و رویی دیگر به پروژه بخشید.
 • قرار دادن عکس مناسب در هر اسلاید
افزودن عکس و مناسب سازی آن برای قرار دادن در هر اسلاید پاورپوینت، با توجه به تغییرات مورد نظر مشتری، می تواند باعث افزایش هزینه طراحی نهایی شود.
 • افزودن افکت های حرفه ای و ترانزیشن
در پاورپوینت های ساده یا دانشجویی، افکت های حرفه ای یا ترنزیشن ها معمولا مورد استفاده قرار نمی گیرند و بیشتر در اسلایدهای حرفه ای، پایان نامه ها و پاورپوینت های مناسب برای ارائه در سمینارها کاربرد دارند. طراحی یا استفاده از این امکانات در زمان طراحی پاورپوینت، مشمول هزینه های اضافه خواهد بود.
 • طراحی پس زمینه سفارشی
معمولا در اکثر فایل های پاورپوینت از پس زمینه های موجود در نرم افزار پاورپوینت استفاده می شود اما گاهی به درخواست مشتری، باید پس زمینه به صورت سفارشی طراحی شود و هزینه ای مازاد بر هزینه طراحی اسلایدهای پاورپوینت دارد.
برای سفارش طراحی گرافیک می‌توانید از فریلنسرهای طراح حرفه ای در کارلنسر کمک بگیرید.
 • مناسب سازی با توجه به نوع ارائه
فایل های پاورپوینت در 4 نوع فایل های عمومی، دانشجویی، پایان نامه یا سمینار و شرکتی طراحی می شوند. هر یک از این 4 نوع، امکانات و ویژگی های خاصی دارند و هزینه جداگانه ای برای آنها تعیین می شود.
 • امکان ویرایش فایل طراحی شده
معمولا اسلایدهای پاورپوینت به دلیل جلوگیری از بهم ریختن فایل در هنگام ارائه، به صورت قفل شده به مشتری تحویل داده می شوند اما اگر مشتری تقاضای فایل قابل ویرایش را داشته باشد، ممکن است هزینه ای از سمت طراح برای این کار و علاوه بر هزینه طراحی فایل اصلی دریافت شود.
 • مدت زمان لازم برای طراحی پاورپوینت
طراحی هر فایل پاورپوینت با توجه به تعداد اسلایدها، موضع و تغییرات مورد نظر مشتری، بازه زمانی مشخصی را نیاز دارد که در همان ابتدا به صورت تخمینی توسط طراح به مشتری اطلاع داده می شود. اما گاهی زمان بسیار کوتاهی از سمت مشتری تعیین می شود. در این حالت، آماده سازی فایل نهایی توسط یک طراح عملا ممکن نیست و باید تعداد نفرات دخیل در این پروژه افزایش یابد. بدیهی است که در این وضعیت، هزینه نهایی کار افزایش خواهد یافت.

استخدام طراح پاورپوینت در کارلنسر

طراحی فایل های پاورپوینت، یکی از صدها فعالیتی است که در قالب خدمات فریلنسری در سایت کارلنسر انجام می شود. شما می توانید برای ثبت پروژه خود در زمینه طراحی پاورپوینت، سفارش خود را در قالب پروژه ثبت کنید. با ثبت سفارش از سمت شما، امکان ارسال پیشنهاد از سمت طراحان و تولید کنندگان این فایل ها فراهم می شود و می توانید از بین پیشنهادات ارسالی، شخص مورد نظر خود را انتخاب نمایید. هزینه سفارش طراحی فایل پاورپوینت نیز مانند تمامی سفارشات ثبت شده در سایت کارلنسر، از طریق سیستم پرداخت امن است. همچنین در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.

نکات مهم برای استخدام طراح پاورپوینت

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی پاورپوینت
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح پاورپوینت دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان پاورپوینت در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان پاورپوینت رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح پاورپوینت در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح پاورپوینت، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی پاورپوینت
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح پاورپوینت
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید پاورپوینت (Powerpoint)
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی