طراحی سایت پزشکی

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی سایت پزشکی
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
اگر یک پزشک یا محتوانویس پزشکی هستید، طراحی یک سایت پزشکی حرفه ای بخش مهمی از اعتبار حضور شما در دنیای مجازی و اینترنتی را رقم می زند. طراحی سایت پزشکی برای دکترها و پزشکان، اهمیت فراوانی از جنبه های گوماگون دارد. در یک سایت حرفه ای علاوه بر قرار دادن اطلاعات تماس و سابقه حرفه ای و بیوگرافی تحصیلی پزشک می توان به روز ترین مطالب پزشکی و همچنین نمونه کارهای پزشک مانند نتایج عمل های زیبایی بینی و لاغری و .... را قرار داد. برای سفارش طراحی سایت پزشکی همین امروز یک پروژه در کارلنسر ثبت کنید و از بین متخصصین فریلنسر پس از بررسی و مقایسه بهترین طراحی سایت را برای پروژه خود انتخاب کنید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها طراحی سایت دکتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی سایت دکتر را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.
طراحی سایت فروشگاهی طوبی دکور توسط علی ارمان
طراحی سایت پشتیبانی سایت طراحی رابط کاربری پشتیبانی و پاسخگوی مشتریان
پیش نمایش
ali_313_8
(۶)
پروفایل
طراحی و پیاده سازی وب سایت دکتر غلامحسین غرابی توسط علی ارمان
طراحی سایت بهینه سازی سایت طراحی رابط کاربری طراحی سایت وردپرس طراحی وب و اپلیکیشن بهینه سازی صفحات وب
پیش نمایش
ali_313_8
(۶)
پروفایل
طراحی سایت شخصی/ وبلاگ/خبری مدت انجام : ۵ روز طراحی واکنش گرا با المنتور مشاهده: https://fardinahmadi.ir/fa/
طراحی سایت طراحی قالب سایت
پیش نمایش
Sitecoffee
(۳)
پروفایل
طراحی سایت و لوگوی شرکت جهان دکور با استفاده از وردپرس jahandecor.ir
طراحی لوگو طراحی سایت طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
SAmirHoseinS
N/A
پروفایل
طراحی هدر و فوتر و برگ اول سایت دکتر دلجو افزایش سرعت سایت و بهینه کیفیت طراحی نسبت به خواسته کارفرما
طراحی سایت گرافیک سایت پشتیبانی سایت طراحی قالب سایت
پیش نمایش
sobhanrzie
(۹)
پروفایل
طراحی سایت وردپرسی برای دکتر روانشناس بدون قالب آماده المنتور
طراحی سایت ادمین سایت پشتیبانی سایت سایت المنتوری طراحی قالب سایت طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
madrigal
N/A
پروفایل
طراحی و پیاده سازی یک وب سایت پزشکی و شخصی در زمینه دندانپزشکی که با الهام گرفتن از عناصر و رنگ بندی پزشکی طراحی و کد نویسی شده است . این پروژه یک سفارش شخصی بوده است که به بهترین شکل و با رضایت کالم کارفرما ، تحویل داده شد . تکنولوژی ها : HTML5, CSS3, JavaScript, Joomla framework Development
طراحی وب طراحی سایت
پیش نمایش
mohssen
(۳)
پروفایل
به کمک نقاشی های دستی و تلفیق آن ها با تکنیک های گرافیکی و چاپ آن ها، به تولید‌ دفاتر جدیدی دست یافته ایم. که با طرح های مختلف جلد، سلایق عموم را در بر میگیرد.
چاپ نقاشی فتوشاپ طراحی گرافیک نقاشی دیجیتال طراحی کارت ویزیت
پیش نمایش
ELSOL
(۲)
پروفایل
*فایل کامل نمونه کار ها به صورت فیلم بارگذاری شده لطفا اسلاید های بعدی رو مشاهده کنید* طراحی سایت با تمام المان های درخواستی کارفرما انجام شده. -رنگ های سازمانی -تصاویر استفاده شده -مطالب استفاده شده - و... همه موارد با درخواست و تاییدیه ایشون انجام شده. آماده همکاری با شما👋
وردپرس طراحی سایت طراحی UI/UX طراحی رابط کاربری طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
WebBySo
N/A
پروفایل
در صورتی که نمونه کار های مرا دیده باشید به یک نمونه مشابه بروشور که آن نیز برای همین برند طراحی شده بود برخورده اید.🔍 ماجرا از این قرار بود که پس از طراحی دست به یک آزمایش زدم و خود را به جای مخاطب و مشتری نهایی که در نمایشگاه یا مغازه و دیگر جاها با این بروشور مواجه می شود را تصور کردم.📰 نکته ای که ذهن با آن درگیر بود، عدم توانایی بروشور برای جذب اعتماد بود. المان های بسیار جذاب طراحی و حتی صفحات درباره ما و محصولات، راه های ارتباطی و ... همه و بسیار زیبا و جذاب بودند اما اعتماد مرا جلب نمی کردند.🚫 تصمیم گرفتم به هیئت مدیره پیشنهاد یک طراحی جدید را بدهم، چیزی که علاوه بر توجه بتواند اعتماد مشتریان را نیز بدست آورد.✍ برای همین دست به کار شده و مدت ۲ هفته زمان گذاشتم تا بتوانم این طرح را پیاده کنم.📌 در طول سه سال دوران کاری همواره قصد داشتم به جای آن که با کارفرما بابت قیمت صحبت کنم، به او پیشنهادی برای کسب درآمد بالا🚀 ارائه دهم که به همین علت است که تا کنون هیچ یک از کارفرمایان همکاری با من را متوقف نکرده اند.💎 زیرا چندین برابر هزینه ای که برای کار من پرداخت می نمایند را پس از مدتی بدست می آورند.🤝 قیمت مهم نیست. اینکه شما قرار است چگونه بوسیله این هزینه به درآمد برسید اهمیت دارد. و من برای همین اینجا هستم📢 | دوستدار شما محسن جعفری💙
طراحی گرافیک طراحی بروشور
پیش نمایش
mohsenjnam
(۲)
پروفایل
طراحی و پیاده سازی وب سایت دکتر آبدینی تحت وردپرس و المنتور
طراحی سایت طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
NESTED
N/A
پروفایل
طراحی سایت آموزش پزشکی دکتر ژیان https://drjiangroup.com/
وردپرس طراحی سایت
پیش نمایش
amirrezababaii
N/A
پروفایل
طراحی سایت کلینیک زیبایی دکتر عسگری با استفاده از وردپرس
طراحی سایت طراحی رابط کاربری طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
farshadrj
(۲)
پروفایل
طراحی سایت شخصی دکتر ملیجه قدس روحانی
سئو طراحی سایت طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
faezeh
N/A
پروفایل
طراحی نسخه دکتر، بنر سایت
فتوشاپ ادیت عکس نسخه دکتر طراحی پوستر طراحی گرافیک
پیش نمایش
mohammad7002
N/A
پروفایل
طراحی بنر سایت برای سایت نوبت دهی دکتر ویزیت طراحی بنر برای سایت رسانه بیداری
طراحی بنر
پیش نمایش
mamdboy444
N/A
پروفایل
طراحی سایت دکتر کتونی با وردپرس و قالب وودمارت
css html وردپرس طراحی سایت طراحی سایت وردپرس جاوا اسکریپت (Javascript)
پیش نمایش
bamdadlly22
N/A
پروفایل
طراحی سایت اکسین دکور، ارائه دهنده بروزترین دکوراسیون داخلی منازل
طراحی سایت
پیش نمایش
webano
(۲)
پروفایل
طراحی سایت وردپرس همراه با پشتیبانی واتساپ
وردپرس طراحی بنر طراحی سایت طراحی سایت وردپرس
پیش نمایش
webmastermentor
(۴)
پروفایل
طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی در این طراحی یک سبک جدید و قالب جدید برای همه محتواهای سایت محتوای شبکه اجتماعی سربرگ و کارت ویزیت برای ایشان طراحی شد
وردپرس طراحی سایت طراحی سایت وردپرس طراحی رابط کاربری
پیش نمایش
webmastermentor
(۴)
پروفایل
طراحی سایت شخصی دکتر مسعود فرازنده
طراحی سایت
پیش نمایش
websazno
(۱)
پروفایل
۱
۲
۳
۱

طراحی سایت پزشک

طراحی سایت برای مطب پزشکی شما، ایجاد یک دفتر مجازی و تصویر دیجیتالی از کلینیک شماست. یک ارائه آنلاین عالی، حرفه‌ای بودن خدمات پزشکی شما را نشان می‌دهد. به همین دلیل طراحی وب‌سایت پزشکی باکیفیت، حیاتی است و باید از قوانین استانداردی پیروی کند. رنگ‌هایی که برای چشم دلپذیر هستند، فونت‌های خوانا و پیمایش ساده، چند نمونه از این موارد هستند. بااین‌حال، عناصر طراحی خاص، وزن بیشتری در صنعت مراقبت‌های بهداشتی نسبت به دیگران دارند. طراحان سایت حرفه ای کارلنسر، وب‌سایت‌های جذابی را ایجاد می‌کنند که بر نیازهای خاص حوزه پزشکی تمرکز دارند تا به بهبود عملکرد مطب شما، افزایش شهرت و بیماران مراجعه‌کننده و در نتیجه، ایجاد درآمد بیشتر، کمک کنند.

مزایای داشتن یک وب‌سایت پزشکی حرفه‌ای

بسیاری از پزشکان تصور می‌کنند که تنها زمانی به یک وب‌سایت نیاز دارند که بخواهند از آن برای بازاریابی بیماران بالقوه استفاده کنند. اما، طبق یک مطالعه اخیر، ۸۰ درصد از کاربران اینترنت، اطلاعات پزشکی را به‌صورت آنلاین جستجو می‌کنند. این بدان معنی است که بیماران فعلی و آینده شما، در حال حاضر به دنبال اطلاعات پزشکی و پزشکان مجرب به‌صورت آنلاین هستند. یک وب‌سایت مطب پزشکی که به‌خوبی طراحی شده باشد علاوه بر ارائه خدمات تمام‌وقت، اطلاعات پزشکی به مردم، دسترسی پزشکی آسان‌تر برای همه، اطلاعاتی مانند ساعات کاری و مکان مطب شما را در اختیار بیماران قرار می‌دهد که می‌تواند اعتبار و پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ را برای شما افزایش دهد.
اگر مردم بعد از ساعات کاری به درمان‌های پزشکی نیاز داشته باشند، با وجود این وب‌سایت‌ها، بیماران در هر زمان و مکانی که هستند، به‌راحتی می‌توانند خدمات پزشکی را به‌صورت آنلاین دریافت کنند. برخی از مردم نیز برای عدم مراجعه به درمانگاه‌ها و مطب پزشکان، دلایل خود را دارند به‌عنوان‌مثال از رفتن به بیمارستان احساس ترس یا خجالت می‌کنند که شما با یک وب‌سایت می‌توانید به آن‌ها کمک کنید.

ویژگی یک وب‌سایت پزشکی خوب

از زمان تکامل اینترنت به بهترین منبع اطلاعاتی، فرصت‌های بسیار خوبی برای انتشار اطلاعات بهداشتی فراهم شده است. بااین‌حال، کیفیت داده‌ها، به‌عنوان یک موضوع نگران‌کننده گسترده در نظر گرفته می‌شود که به طور قابل‌توجهی زندگی انسان را تحت‌تأثیر قرار داده است. ازآنجایی‌که تعداد کاربران فعال اینترنت به طور فزاینده‌ای رشد می‌کند سفارش تولید محتوا دقیق و درست در جامعه مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به ویژگی‌هایی که وب‌سایت شما را حرفه‌ای‌تر می‌کند اشاره شده است.

وب‌سایت شما باید مخاطب خاص شما را هدف قرار دهد

مطب پزشکان، بسته به تخصص آنها و متعاقباً گروه بیمار موردنظر آنها متفاوت است. مطب یک متخصص اطفال مطمئناً شبیه مطب یک جراح ارتوپد نخواهد بود. تخصص‌های مختلف، بیماران مختلف، دکوراسیون متفاوت!
همین قانون در مورد وب‌سایت‌های پزشکی نیز صدق می‌کند. طراحی بسته به گروه جمعیتی که کلینیک قصد جذب آن را دارد متفاوت خواهد بود و باید از جذاب‌ترین سفارش طراحی گرافیک برای مخاطبان هدف خود استفاده کنند.
اگر بیماران جوان را هدف قرار دهید، طراحی وب‌سایت پزشکی شما می‌تواند رنگ بیشتری را داشته باشد. اگر تمرکز شما، افراد مسن یا افراد دارای معلولیت باشد، طراحی شما باید ناوبری بسیار ساده داشته باشد. طراحان وب‌سایت پزشکی ما با در نظر گرفتن مخاطب هدف شما، به شما کمک می‌کنند که بهترین وب‌سایت را داشته باشید.

طراحی وب‌سایت شما باید ساده و واضح باشد

از وب‌سایت خود برای نمایش اطلاعات کلیدی استفاده کنید. این قانونی است که در طراحی بهترین وب‌سایت‌های پزشکی باید کاملاً اعمال شود تا درک موضوع سایت شما برای بازدیدکنندگان بسیار آسان شود و مراجعه‌کننده در کمترین زمان به مطالب موردنیاز خود دستیابی داشته باشد. طراح رابط کاربری سایت شما باید به گونه ای کار کرده باشد که مخاطب در سایت پزشکی شما ماندنی شود.
راز وب‌سایت پزشکی که توسط فریلنسرهای ما طراحی می‌شود، توازن است به طوری که نه عکس‌های زیاد داشته باشد نه پاراگراف‌های بی‌پایان. سفارش تولید محتوا سایت سایت سایت پزشکی خود را باید به نویسنده محتوایی بسپارید که خلاصه و تاثیرگذار بنویسد. اگر می‌خواهید یکی از بهترین وب‌سایت‌های پزشکی را داشته باشید، با استخدام یک طراح سایت حرفه‌ای، وب‌سایت خود را تاحدامکان ساده و واضح کنید تا ناوبری برای بیمارانتان آسان شود.

طراحی واکنش‌گرا

بهترین وب‌سایت‌های دنیا از طراحی واکنش‌گرا استفاده می‌کنند. مؤثرترین راه برای داشتن یک وب‌سایت پزشکی خوب این است که بر روی هر دستگاهی، صرف‌نظر از اندازه صفحه‌نمایش، به طور عالی رندر شود. در دنیای موبایل امروزی، برای اینکه در بین برترین وب‌سایت‌های سلامت قرار بگیرید، باید طراحی ریسپانسیو داشته باشید. توصیه می‌شود عملکرد وب‌سایت خود را به‌صورت دوره‌ای بر روی دستگاه‌های مختلف آزمایش کنید. با استخدام طراح سایت متخصص، به‌راحتی می‌توانید به آن دست پیدا کنید. می توانید در این مورد مقاله چک لیست طراحی ریسپانسیو سایت را مطالعه نمایید.

محتوای بصری کافی را در طراحی خود بگنجانید

آمار نشان می‌دهد که تولید محتوای بصری، ویدئو یا عکس، در مقایسه با متن، اشتراک‌گذاری و بازدید بیشتری دارد. در نظر داشته باشید که در این استراتژی باید تعادل را حفظ کنید و افراط‌وتفریط نکنید. تصاویر بصری بیش از حد، بازدیدکنندگان را از یافتن و دسترسی به محتوای کلیدی منحرف می‌کند. شکی نیست که نمایش اسلاید یا ویدئو سریع‌تر توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌کند، اما اطمینان حاصل کنید که از اندازه فایل‌های بزرگ که می‌تواند تأثیر منفی بر زمان بارگذاری صفحه داشته باشد، دوری کنید. می توانید به راحتی با ثبت سفارش ادیت ویدیو، یک فریلنسر متخصص ویرایش فیلم برای سایت پزشکی خود استخدام کنید.

از عناصر تعامل با بیماران در وب‌سایت خود استفاده کنید

شما باید وب‌سایت پزشکی خود را تعاملی کنید تا بازدیدکنندگان را جذب کند. اگر می‌خواهید بیمارانتان با شما یک قرار ملاقات رزرو کنند، به آن‌ها اجازه دهید این کار را در وب‌سایت شما بدون نیاز به تماس گرفتن انجام دهند. علاوه بر این، می‌توانید با ایجاد یک درگاه پرداخت، هزینه ویزیت را اینترنتی دریافت کنید یا فرم‌هایی که بازدیدکنندگان می‌توانند اطلاعات کلیدی مانند بیمه، شرایط پزشکی، جزئیات تماس و غیره را وارد کنند، کار را برای مخاطبین آسان کنید. استخدام کارشناس روابط عمومی در سایت پزشکی می تواند یک قدم مثبت برای پیشرفت سایت به حساب بیاید.

برای موفقیت خود یک برند بسازید

یک برند به شما این امکان را می‌دهد که در بین دیگران متمایز شوید ودر عین حال باعث وفاداری و ارجاع می‌شود. شما نیاز دارید که بیماران هر بار نزد شما بیایند و دوستان و اعضای خانواده خود را به شما معرفی کنند. به یاد داشته باشید که مردم‌دوست دارند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. هنگامی که آنها به خدمات پزشکی نیاز دارند، برند پزشکی باشید. همچنین می توانید با سفارش طراحی لوگو خود را در ذهن مراجعه کنندگان خود ماندگار کنید.

محتوای ارزشمند را برای دوستی با موتورهای جستجو اضافه کنید

اگر می‌خواهید ترافیک داشته باشید و مخاطبان خود را افزایش دهید، وب‌سایت شما باید در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد. موتورهای جستجو باید محتوای وب‌سایت شما را مرتبط با جستجوهای انجام شده توسط بیماران بالقوه پیدا کنند. برای این کار باید محتوای سئو شده‌ در وب‌سایت خود ارائه دهید و هر چند وقت یک بار با سفارش بهینه سازی محتوا سایت پزشکی خود سئو سایت را تقویت نمایید. افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو، اعتماد بیماران را به شما افزایش دهد که برای دستیابی به موفقیت شما ضروری است.

طراحی سایت پزشکی با کارلنسر

در پایان، می‌توانیم از مزایای فناوری که در حال حاضر در اختیار داریم برای بهبود هر چیزی که می‌توانیم، استفاده کنیم تا زندگی‌مان آسان‌تر و راحت‌تر شود. به‌عنوان‌مثال، وجود یک وب‌سایت مزایای زیادی را برای افراد به ارمغان آورده است، مانند خدمات پزشکی آنلاین که در آن افراد می‌توانند به‌صورت آنلاین درمان شوند. یک وب‌سایت پزشکی در واقع دروازه‌ای بین شما و بیماران است. تیم طراحی وب‌سایت پزشکی کارلنسر با سیستم پرداخت امن ، شما را در طول فرایند ایجاد بهترین وب‌سایت ممکن، راهنمایی می‌کنند. ارائه اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی و دسترسی آسان از طریق وب‌سایت شما نه‌تنها خدمات بهتری را به بیماران فعلی شما ارائه می‌دهد، بلکه به شما امکان می‌دهد به بیماران جدید نیز دسترسی پیدا کنید.
برای طراحی سایت پزشکی کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی سایت پزشکی
پشتیبانی