برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

عکاسی طبیعت و منظره

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
عکاسی طبیعت و منظره
عکاسی طبیعت و منظره
عکاسی طبیعت و منظره
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
عکاسی طبیعت و منظره
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
عکاسی طبیعت، هنری است که در آن تلاش می‌شود با بهره گیری از دوربین، زیبایی‌های موجود در طبیعت و مناظر طبیعی را به تصویر بکشاند. عکاسی طبیعت عموماً شامل عکس‌هایی از گیاهان، حیوانات، پوشش گیاهی، مناظر طبیعی، آسمان شب، ستارگان و... می‌شود. هدف عکاسی طبیعت، نشان دادن جمال طبیعت، آگاهی بخشیدن از زیبایی های پنهان و حفظ آن هاست. اگر شما هم نیاز به عکاسی طبیعت از برخی مناظر مد نظرتان را دارید، می‌توانید این کار را به صورت دورکاری با یا حضوری، به عکاسان حرفه ای کارلنسر واگذار کنید. برای شروع کافیست پروژه خود را ثبت کنید و بهترین عکاس را با هزینه توافقی استخدام کنید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها عکاسی طبیعت
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای عکاسی طبیعت را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
Hamed.J متخصص جدید
۹۹
پیش نمایش
FatemeZahra.A متخصص جدید
۳۴
پیش نمایش
MohammadReza.A متخصص جدید
۷۰
پیش نمایش
۹۶
پیش نمایش
Maede.A متخصص جدید
۱۰۲
پیش نمایش
Mehro.H متخصص جدید
۱۸
پیش نمایش
Leyla.N متخصص جدید
۱۰۷
پیش نمایش
۱۰۰
پیش نمایش
Milad.J متخصص جدید
۹۶
پیش نمایش
Solmaz.Sh متخصص جدید
۸۲
پیش نمایش
MohammadReza.R متخصص جدید
۱۰۸
پیش نمایش
Fateme.P متخصص جدید
۹۹
پیش نمایش
Mahla.Kh متخصص جدید
۹۹
پیش نمایش
Madisen.A متخصص جدید
۹۳
پیش نمایش
Ghazal.A متخصص جدید
۹۳
پیش نمایش
Sepideh.Gh متخصص جدید
۹۸
پیش نمایش
Morteza.N متخصص جدید
۲۷
پیش نمایش
Narges.B متخصص جدید
۹۱
پیش نمایش
Ziba.K متخصص جدید
۹۲
پیش نمایش
Faeze.B متخصص جدید
۹۲
پیش نمایش
Hossein.S متخصص جدید
۹۴
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

استخدام عکاس طبیعت و منظره

$h2

چگونه یک عکاس طبیعت را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام عکاس طبیعت در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام عکاس طبیعت می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام عکاس دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام عکاس طبیعت به صورت حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص عکاسی طبیعت و منظره در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید عکاس طبیعت مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان عکاسی طبیعت باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین عکاس طبیعت را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با عکاس هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام عکاس طبیعت، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه انجام عکاسی طبیعت چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های عکاسی طبیعت و منظره با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری عکاس متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام عکاس طبیعت، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه عکاسی طبیعت و منظره‌ خود اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و عکاس طبیعت تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی عکاسی طبیعت و منظره به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام عکاس طبیعت

$/h2
 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه عکاسی طبیعت و منظره
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام عکاس طبیعت دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام متخصصان عکاسی طبیعت در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام عکاس طبیعت در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای عکاس طبیعت، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص عکاسی طبیعت و منظره
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و عکاس
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای عکاسی طبیعت و منظره کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید عکاسی طبیعت و منظره
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی