طراحی جلوه های ویژه و بصری

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی جلوه های ویژه و بصری
طراحی جلوه های ویژه و بصری
طراحی جلوه های ویژه و بصری
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی جلوه های ویژه و بصری
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
طراحی جلوه های ویژه و ساخت افکت برای فیلم و ویدیو کاربرئ های فراوانی در زمینه های مختلف دارد. با توجه به فراگیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی و استفاده از ویدیو و افکت های تصویری در فیلم ها ، سریال ها و کلیپ ها متخصصین جلوه های ویژه و افترافکت کار ها بازار کار فراوانی پیدا کرده اند. برای ادیت فیلم با افتر افکت و سفارش تهیه جلوه های ویژه برای فیلم و کلیپ یا حتی ساخت افکت برای تیزر و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام می توانید با ثبت یک پروژه رایگان از خدمت متخصصین فریلنسر در سایت کارلنسر استفاده کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای افترافکت را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
تدوین ویدیو با پریمیر و افترافکت
پریمایر ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
Parya1994
N/A
پروفایل
بیشتر به لوگو موشن و بنر متحرک مربوط میشه دو نمونه کارم.
طراحی بنر طراحی لوگو طراحی لوگو موشن
پیش نمایش
mahdi1372
N/A
پروفایل
نمونه لوگوموشن با طراحی خودم انجام شده است.
photoshop lightroom نورپردازی photography premiere pro after effects
پیش نمایش
Rahaqasemi
N/A
پروفایل
بخشی از رزومه کاری بنده امامتاسفانه به دلیل بالا بودن حجم ویدیوها و مشکلات این چنینی امکان آپلود آنها که هم به لحاظ کمی بیشتر بوده و هم به لحاظ کیفی بهتر بوده فراهم نشد پروژهای هزار و یک شب، شادگرام و ستاره ها تقطیع شده است و صرفا برای مشاهده روند قرار داده شده که میتوانید کامل تر و با کیفیت تر را داخل سایت تلوبیون مشاهده کنید (فایل طولانی تر را دانلود کرده و با پلیر vlc تماشا بفرمایید)
تبلیغات پریمایر تدوین فیلم ادیت ویدئو ادوبی پریمیر ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
mojtabahp
(۳)
پروفایل
کاراکتر آماده است اما ریگ و انیمیت و رندر در نرم افزار مایا صورت گرفته و سپس در افترافکت کامپوزیت شده و اصلاح رنگ و نور در آن صورت گرفته. تایم لپس ساخت کار در ویدیو موجود است.
مایا 3بعدی مدلینگ اصلاح رنگ ادیت ویدئو ساخت ویدئو ساخت انیمیشن جلوه های ویژه ادوبی افتر افکت 3dکار و مدلینگ ساز
پیش نمایش
Taha_rezaie
N/A
پروفایل
این جلوه ی ویژه به کمک نرم افزار مایا مدلسازی، تکسچر و رندر شده و در نرم افزار افترافکت کامپوزیت صورت گرفته. فرایند مرحله به مرحله ساخت کار هم در فیلم دوم قرار دارد.
vfx maya مایا 3بعدی vfx art ادیت ویدئو جلوه های ویژه ادوبی افتر افکت 3dکار و مدلینگ ساز
پیش نمایش
Taha_rezaie
N/A
پروفایل
قادر به انجام انواع لوگو موشن ها با موضوعات مختلف با برنامه افترافکت هستم
طراحی لوگو موشن گرافیک طراحی لوگو موشن ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
Zahramvi
N/A
پروفایل
لوگو ولوگوموشنو افترافکت و..
تایپ فتوشاپ طراحی پوستر طراحی گرافیک
پیش نمایش
mohadtorabi
N/A
پروفایل
لوگو موشن با ادوبی افتر افکت هستش
موشن گرافیک طراحی لوگو موشن ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
Fatemedn
(۱)
پروفایل
موشن گرافی 2 - افترافکت
موشن گرافیک ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
Amiryasvoli13
(۱)
پروفایل
موشن گرافی 3 - افترافکت
موشن گرافیک ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
Amiryasvoli13
(۱)
پروفایل
موشن گرافی 4 - افترافکت - فتوشاپ
فتوشاپ فتومنتاژ موشن گرافیک ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
Amiryasvoli13
(۱)
پروفایل
مناسب برای استوری
اکولایزر ساخت کلیپ استوری لاین طراحی استوری اکولایزر آهنگ ساخت اکولایزر ادوبی افتر افکت طراحی پست اینستاگرام
پیش نمایش
fatemehRasouli
N/A
پروفایل
نمونه کار Vfxوتغییر آسمان در افترافکت
فیلمسازی ادیت ویدئو ادوبی پریمیر جلوه های ویژه ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
mrz_byt
N/A
پروفایل
نمونه ادیت کلیپ کامپوزیت و کروماکی در نرم افزار افترافکت
کروماکی ادیت ویدئو ادوبی پریمیر جلوه های ویژه ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
arashde75
N/A
پروفایل
متحرک سازی تابلوی نقاشی اثر استاد روح الامین با نرم افزار افترافکت
ادیت ویدئو موشن گرافیک ساخت انیمیشن جلوه های ویژه ادوبی افتر افکت طراحی لوگو موشن
پیش نمایش
arashde75
N/A
پروفایل
تدوین کلیپ VFX با افترافکت ترکینگ و المنت 3D
تبلیغات کروماکی ادیت ویدئو ادوبی پریمیر جلوه های ویژه ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
arashde75
N/A
پروفایل
Logomotion With After effect طراحی لوگوشوشن اختصاصی برند شما
فتوشاپ طراحی لوگو after effects طراحی لوگو موشن ادوبی ایلوستریتور
پیش نمایش
im_majid
(۱۱)
پروفایل
این دو نمونه کار هستش که یکیس با افترافکت و دیگری با پریمیر تدوین شده و برای دیدن بقیه نمونه کار ها بفرمایید که ارسال کنم
ورد فروش فن بیان پاورپوینت تنظیم صدا تدوین فیلم ادوبی پریمیر ادوبی افتر افکت
پیش نمایش
akhavan40
N/A
پروفایل
بخاطر نداشتن وقت و محدود بودن حجم بارگزاری همه فیلم ها به خصوص جدید تر ها امکان بارگزاریش نبود
تبلیغات premiere تدوین فیلم ادیت ویدئو ادوبی پریمیر
پیش نمایش
mrnasr
N/A
پروفایل
یکی از نمونه های ساخت لوگوموشن
typist editor premier indesign designer photoshop illustrator logo motion after effects logo designer
پیش نمایش
amirtehrani32
N/A
پروفایل
۱
۲
۱

طراحی جلوه های ویژه

فیلم های بسیاری هر ساله در صدر گیشه فروش قرار می گیرند. درصد قابل توجهی از این آثار، موفقیت خود را مدیون طراحی جلوه های ویژه بی نقصی که دارند، هستند. این جلوه های ویژه که می تواند ترکیبی از جلوه های ویژه میدانی یا جلوه های ویژه تصویری باشد، در بسیاری از فیلم ها به خصوص آثار ابرقهرمانی، به عنوان پاشنه آشیل فیلم تولید شده محسوب می شوند و بدون آنها، امکان تولید چنین آثاری وجود نخواهد داشت.

تاریخچه طراحی جلوه های ویژه

اولین نمونه به کار رفته در طراحی جلوه های ویژه، مربوط به یکی از آثار سینمایی آلفرد کلارک به نام «اعدام ماری استوارت» است که در سال 1895، توسط آن توانست صحنه اعدام ملکه اسکاتلند را شبیه سازی کند. این صحنه توسط بدل بازیگر اصلی و با تکنیک توقف فیلمبرداری، تغییر صحنه و ادامه مجدد فیلمبرداری که به تکنیک توقف شهرت دارد ساخته شد. یک سال بعد یعنی در سال 1896، شعبده بازی به نام جرج ملیس به صورت اتفاقی و کاملا بدون اطلاع از شیوه ای که کلارک در ساخت فیلم خود از آن استفاده کرده بود، تکنیک توقف را کشف کرد. دوربین او بدون اینکه ملیس اطلاع داشته باشد، در هنگام فیلمبرداری گیر می کند و پس از راه اندازی مجدد صحنه های جدید را فیلمبرداری می کند. ملیس پس از بازبینی فیلم، متوجه تغییرات جالبی در تعویض دو صحنه می شود. او با استفاده از این حقه جدید، بیش از 500 فیلم کوتاه را تولید می کند که از بین آنها، Le Voyage dans la lune ( اقتباسی طنز از رمان سفر به ماه اثر ژول ورن )، بسیار معروف است و به عنوان اولین فیلم علمی تخیلی جهان شناخته می شود و اولین اثری است که طراحی جلوه های ویژه در آن به صورت اختصاصی به کار رفته است. از دهه 90 میلادی، استفاده از جلوه های ویژه بصری یا به کمک رایانه نیز در کنار استفاده از جلوه های ویژه میدانی که تا پیش از دهه 90 بسیار مرسوم بود، رایج شد. آثاری مانند ترمیناتور، جنگ ستارگان و سری پارک ژوراسیک از اولین نمونه های بکارگیری طراحی جلوه های ویژه بصری در ساخت فیلم هستند.

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی جلوه های ویژه

در مسیر طراحی جلوه های ویژه بصری در ساخت آثار سینمایی، تلویزیونی، ویدئوهای تبلیغاتی و ... از نرم افزارهای مختلفی استفاده می شود. معروف ترین عناوین این نرم افزارها عبارتند از :
  • نرم افزار Adobe Premiere
بدون شک، تولیدات شرکت Adobe از کیفیت بسیار بالایی در ساخت آثار تصویری و ویدئویی بهره مند هستند. این نرم افزار، یکی از قدرتمندترین تولیدات این شرکت است که در ساخت آثار زیادی از جمله Superman Returns مورد استفاده قرار گرفته است. از قابلیت های این نرم افزار می توان به مواردی مانند پشتیبانی از اکثر فرمت های ویدئویی، تصویری و صوتی، تغییر در رابط کاربری با هدف افزایش سرعت ویرایش فایل های ویدئویی، هماهنگی با انواع دوربین های عکاسی و فیلمبرداری و ... اشاره کرد.
  • نرم افزار Adobe After Effects
افترافکت از جمله نرم افزارهایی است که طراحی جلوه های ویژه بصری بسیاری از فیلم های مطرح هالیوودی توسط آن انجام شده است و به دلیل توانایی بسیار بالایی که دارد، در هالیوود به عنوان انتخاب اول بسیاری از کارگردانان محسوب می شود. رنگ بندی دقیق، امکان وارد کردن فایل های سه بعدی از سایر نرم افزارها، بهینه سازی و سرعت فوق العاده و... از ویژگی های این نرم افزار بی نظیر است.
نرم افزار Sony Vegas Pro از قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش فیلم و طراحی جلوه های ویژه بصری است. این نرم افزار تولید شده توسط شرکت سونی، یکی از با کیفیت ترین خروجی ها را به مخاطب ارائه خواهد داد. سهولت در استفاده، پشتیبانی از بسیاری از فرمت های صوتی و تصویری، امکان ویرایش فایل در زمان پخش، پشتیبانی از کیفیت های مختلف فایل ویدئویی، خروجی بسیار باکیفیت و ... از تواناهایی های این نرم افزار خارق العاده است.
اگر مراحل طراحی جلوه های ویژه بصری فایل ویدئویی بسیار حجیم باشد و رندر گرفتن از آن ساعت ها طول بکشد، معمولا استفاده از نرم افزارهایی مانند Davinci Resolve Studio که می توانند بر روی چند کارت گرافیک به صورت همزمان share شوند، راه حل بسیار مناسبی است. این نرم افزار علاوه بر این قابلیت، توانایی های دیگری شامل پشتیبانی از خروجی صوتی دالبی، امکان افزودن افکت های بسیار زیاد، خروجی بسیار با کیفیت، قابلیت دریافت فایل از انواع دوربین فیلمبرداری و دارا بودن محیط کار بسیار جذاب و حرفه ای را نیز در لیست قابلیت های خود دارد.

قیمت طراحی جلوه های ویژه

قیمت پروژه های طراحی جلوه های ویژه بصری به موارد زیادی بستگی دارد که معمولا طراح پیش از آغاز پروژه در رابطه با تمامی این موارد برای شما توضیح خواهد داد.

مدت زمان لازم برای تولید پروژه

پروژه های طراحی جلوه های ویژه بصری معمولا از پروژه هایی هستند که زمان زیادی را نیاز دارند. البته در مورد همه این سفارشات این قضیه صدق نمی کند. گاهی یک پروژه می تواند در حد ساخت چند ادیت کوتاه ساده باشد و در این حالت، زمان ساخت بسیار کوتاه خواهد شد. واضح است که به هر میزان که زمان ساخت پروژه بیشتر باشد، به این معنی است که نیازمند کار بیشتری است و قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

حجم فایل اولیه سفارش

حجم فایل اولیه و مدت زمان آن نیز، مورد دیگری است که بر روی قیمت سفارش طراحی جلوه های ویژه موثر خواهد بود. به هر میزان که این حجم بیشتر باشد، پیاده سازی جلوه های بصری بر روی آن زمان بر بوده و نیازمند کار بیشتری است که همین عامل باعث افزایش قیمت نهایی خواهد شد.

تعداد نرم افزارهای مورد استفاده در مراحل تولید پروژه

گاهی در مسیر پیاده سازی طراحی جلوه های ویژه بصری بر روی یک فایل ویدئویی، از چند نرم افزار مختلف استفاده شود. به کارگیری هر یک از این نرم افزارها در یک پروژه، زمان و تخصص جداگانه ای را نیاز دارد که می تواند به صورت مستقیم بر روی قیمت نهایی پروژه تاثیرگذار باشد.

سفارش طراحی جلوه های ویژه با کارلنسر

سایت کارلنسر به عنوان یکی از بزرگترین سایت های فریلنسری ایران، میزبان هزاران فرد متخصص و فریلنسر در حوزه های مختلف است. شما می توانید برای ثبت سفارش طراحی جلوه های ویژه و تدوین فیلم، با مراجعه به به صفحه مهارت ها در سایت کارلنسر و بخش طراحی جلوه های ویژه از زیر مجموعه عکس، انیمیشن و ویدئو، سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش از سمت شما، فریلنسرهای فعال در این حوزه، پیشنهادات خود را برای شما ارسال خواهند کرد و شما با بررسی این افراد، می توانید طراح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین در سایت کارلنسر شیوه پرداخت هزینه سفارشات از طریق سیستم پرداخت امن است که می توانید از اینجا در مورد آن اطلاعات کافی را به دست آورید. در صورت تمایل، می توانید با بهترین نرم افزارهای ادیت فیلم در بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.
برای طراحی جلوه های ویژه و بصری کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی جلوه های ویژه و بصری
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی