تایپ متن

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
تایپ متن
تایپ متن
تایپ متن
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
تایپ متن
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
تایپ می تواند یکی از نیازهای اساسی بسیاری از کسب کارها، دانشجویان و افراد عادی باشد. پروژه های تایپ متن، تایپ از روی صدا و گفتار و  تایپ فوری با بهترین قیمت در کارلنسر انجام می پذیرد. برای سفارش تایپ و برونسپاری پروژه های تایپ خود شما می توانید از طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر با خیال راحت اقدام به استخدام تایپیست دورکار نمایید. فریلنسرهای تایپیست با سرعت تایپ بالا و توانایی تایپ 10 انگشتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما می شوند. کارلنسر با گرد هم آوردن تعداد زیادی تایپیست دورکار و متخصص تایپ  امکان تایپ فوری پروژه های متعدد و تحویل پروژه در اسرع وقت را امکان پذیر ساخته است. 
امروزه برای تایپ پایان نامه، متون دست نویس و استخدام تایپیست هیچ نیازی به مراجعه حضوری نیست. سفارش تایپ در کارلنسر توسط فریلنسرها به صورت دورکاری و با سیستم مناقصه ای انجام می شود. یک تایپیست دورکار یا فریلنسر می توانید پروژه تایپ پایان نامه ، مقاله، کتاب یا سایر متون  را به راحتی و به سرعت  انجام دهد. فایل تایپ شده نهایی به صورت Word یا PDF برای شما از طریق کامپیوتر ارسال می گردد. تعرفه تایپ عمدتا به صورت کلمه ای محاسبه می شود. البته هزینه تایپ بر حسب زبان یا مسایل فنی می تواند متفاوت باشد. برای مثال تعرفه تایپ به زبان انگلیسی بالاتر از قیمت تایپ فارسی می باشد. برای مشاهده تعرفه های تایپ مطلب شما می توانید به راحتی پروژه خود را از همین فرم ثبت پروژه در همین صفحه ایجاد نمایید. پس از مدت کوتاهی متخصصین تایپیست پیشنهادات خود را بر حسب قیمت هر کلمه یا صفحه برای شما ارسال می کنند. با مقایسه پیشنهادات و مشاهده نمونه کار فریلنسرهای تایپیست می توانید بهترین فرد مناسب برای پروژه تایپ خود را انتخاب نمایید.

به چه کسی تایپیست گفته می شود؟

تایپیست کسی است که مهارت تایپ حرفه‌ای دارد و در یک محیط اداری یا حتی از منزل به صورت دورکاری کار می کند.در اینجا یک مرور سریع از مهارتهایی که باید در تایپیستهای حرفه ای جستجو کنید آورده شده است:
 • تایپ فوری و سریع
 • ورود اطلاعات
 • نوشتن، ویرایش و تصحیح مقاله
 • تسلط به نرم افزارهای پردازش کلمه مانند ورد

تعرفه تایپ و هزینه استخدام تایپیست چقدر است؟

نرخ و تعرفه تایپ به دلیل عوامل زیادی از جمله تخصص و تجربه، موقعیت مکانی و شرایط بازار می توانند متفاوت باشند همچنین بر حسب نوع تایپ، هزینه خدماتی مانند تایپ انگلیسی یا تایپ پایان نامه می تواند متفاوت باشد. یک تایپیست با تجربه ممکن است هزینه های بالاتری را طلب کند، اما سریع تر نیز کار کند و دارای تخصص های تخصصی تر و ارائه متن با کیفیت بالاتر و بدون غلط تایپی باشد. یک تایپیست فریلنسر و دورکار که هنوز در حال ساختن یک پایگاه مشتری است، ممکن است خدمات تایپ خود را با قیمت کمتری ارایه دهد تا بتواند با تایپیست های با تجربه رقابت کند. برای سفارش تایپ فوری متو ن، پایان نامه، مقاله، نامه های اداری، کتاب و... یک پروژه رایگان در کارلنسر ثبت کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین خدمات تایپ انتخاب کنید و سفارش دهید.
خدمت ویژه
Siavashfereidoo
Siavashfereidoo

تایپ متن به زبان پارسی
از ۱۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
خدمت ویژه
aatashkar81
aatashkar81
(۳)

sara_transler
sara_transler

تولید محتوای انگلیسی
از ۳۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
خدمت ویژه
Mina_jaferi
Mina_jaferi
(۲)

mojtabaerfan
mojtabaerfan

bitahosseini
bitahosseini

تولید محتوا حرفه ای در زمینه علوم پزشکی
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱۵ روز
seyedamar747
seyedamar747

طراحی حرفه ای لوگوتایپ
از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز
۱
۲
۳
۴
۵
۱

سفارش تایپ متن

تایپ متن به وسیله تایپیست و به زبان‌های مختلف انجام می‌شود. امروزه با پیشرفت دورکاری و توسعه کسب ‌و کار‌های آنلاین، تایپ متن هم به یکی از خدمات آنلاین تبدیل شده است. بسیاری از شرکت‌ها به دنبال استخدام تایپیست دورکار و برون سپاری ورود و ثبت داده‌ها و اسناد در قالب سفارش آنلاین تایپ هستند. تایپ متن از روی نوشته، فایل صوتی و ویدئویی انجام می‌شود و تایپیست باید عین متن یا خلاصه آن را تایپ کرده یا لحن گفتاری را به متن نوشتاری تبدیل کند. محتوای تایپ شده هم از محتوای عمومی گرفته تا محتواهای تخصصی مثل متون ریاضی متغیر است.
تایپ فوری محتوای تخصصی، نیازمند کسب آموزش ویژه است. برای مثال متون فنی و مهندسی نیازمند آموزش فرمول نویسی هستند و برخی از اسناد به چهارچوب و تنظیمات خاصی نیاز دارند. برخی از شرکت‌ها به دلیل حجم بالای محتوای تایپی، تمایل به استخدام تایپیست تمام وقت و حضوری دارند و برخی دیگر هم پروژه‌های تایپ را به شرکت‌های خدمات تایپ دورکاری واگذار می‌کنند.

سفارش آنلاین تایپ

در ابتدا باید پروژه خود را ثبت کنید. سپس جزئیات سفارش خودتان را ثبت می‌کنید تا تایپیست‌های فریلنس روی پروژه شما، پیشنهاد ثبت نمایند. بهترین پیشنهاد از نظر قیمت و زمان تحویل را انتخاب کرده و منتظر نتیجه کار می‌مانید.
رزومه کاری شرکت و فریلنس‌هایش معیار خوبی برای برونسپاری کارهای تایپی است. کارفرما می‌تواند از طریق چت سایت، از فریلنسرها درخواست نمونه کار کند.

وظایف کاری تایپیست

 • تایپیست باید به خوبی با کارفرما ارتباط برقرار نموده و جزئیات پروژه تایپ را در نظر بگیرد.
 • نرم‌افزارهای مختلف نگارش و ویرایش متن را بشناسد و سیستم لازم برای تایپ فارسی و انگلیسی را تهیه کند.
 • قبل از قبول سفارش تمامی جزئیات از جمله قیمت نهایی تایپ به زبان‌های مختلف را مشخص نماید. معمولاً تایپ به زبان های غیر فارسی، تایپ فرمول و جداول، هزینه بالاتری نسبت به تایپ معمولی و فارسی دارد.
 • به بازخوانی متن تایپ شده پرداخته و خطاهای املایی و نگارشی را تصحیح کند.
 • فرم نهایی متن تایپ شده را طبق تقاضای کارفرما در قالب فایل وورد، پی دی اف، اکسل و غیره ارائه دهد.
 • سفارش را در موعد مقرر تحویل دهد.

تحصیلات مورد نیاز

داشتن دو سال تجربه تایپ برای فعالیت در این زمینه بسیار مناسب است و اغلب کارفرماها داشتن مدرک کارشناسی را ضروری نمی‌دانند. با این حال تایپ تخصصی و ده انگشتی از موارد مد نظر کارفرمایان در زمان استخدام تایپیست دورکار می باشد. مراکز فنی‌و حرفه‌ای خصوصی و دولتی در ایران، دوره‌های آموزشی تایپ فارسی و انگلیسی را برگزار می‌کنند. این دوره‌ها به صورت آنلاین هم تحت نظر افراد آموزش دیده و دارای مجوز در این حوزه برگزار می‌شوند و در پایان این دوره‌های چند ماهه، گواهینامه معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای اعطا می‌گردد. همچنین شما می توانید از طریق بخش خدمات آموزش آنلاین اقدام به آموزش و یادگیری تایپ حرفه ای نمایید.
.

مهارت‌های لازم برای تایپ متن

 • مهارت‌های تایپ ده انگشتی: تایپ سریع برای صرفه جویی در وقت و تحویل سریع و با کیفیت سفارش‌ها اهمیت دارد. امروزه شرکت‌ها به تایپ حجم بالای اسناد و داده نیاز دارند و سرعت در این دنیای رقابتی حرف اول را می‌زند.
 • مهارت‌های کامپیوتری: تایپیست‌ها علاوه بر آشنایی با نرم‌افزارهای مجموعه آفیس، به آشنایی کلی با مهارت‌های پایه نیاز دارند تا بتوانند با کارفرما ارتباط آنلاین برقرار کرده؛ فایل‌های لازم را اجرا، آپلود یا دانلود کنند و نرم افزارهای جدید را نصب کنند.
 • مهارت‌های دیداری و شنیداری: درک درست محتوای مدنظر کافرما و تایپ آن به توانایی دیداری مناسب جهت خواندن متن و مهارت شنیداری مطلوب برای گوش دادن به فایل صوتی و تصویری وابسته است.
 • مهارت ویراستاری: تحویل متن خوانا و مطلوب به توانایی ویرایش متن از نظر خطاهای املایی و نگارشی وابسته است.
 • مهارت‌های ارتباطی: تایپیست برای برقراری ارتباط با کارفرما و گزارش روند کاری به مهارت‌های ارتباط مؤثر نیاز دارد تا به خوبی جزئیات و محدودیت‌های پروژه را تشریح کند.
 • مهارت‌های سازماندهی: تایپ متن نیازمند نظم، خودانگیختگی و مدیرت زمان است تا سفارش کارفرما با رعایت جزئیات لازم در زمان مناسب تحویل داده شود. تایپیست موفق باید ساعات کاری را در کنار اوقات فراغتش سازماندهی نماید.
 • رازداری و اعتماد متقابل: اطلاعاتی که برای تایپ در اختیار تایپیست قرار می‌گیرند، محرمانه لحاظ شده و نباید بدون اطلاع کارفرما منتشر شوند. برخی اوقات داده‌های حساسی مثل داده‌های بیماران برای تایپ ارسال می‌شوند که رازداری در این حوزه اهمیت بالایی دارد. کارفرما هم به طور مقابل با پرداخت کامل و به موقع هزینه تایپ متن باعث جلب اعتماد تایپیست می‌شود.

چشم انداز تایپ متن

با پیشرفت فناوری و ظهور اپراتورهای کامپیوتری و نرم افزارهای تبدیل صوت به متن، کار تایپ متن به دست اپراتور انسانی از سال 2016 به بعد دچار رکود شده و انتظار افزایش این رکود تا سال 2026 وجود دارد. انجام خدمات تایپ به صورت آنلاین و دورکاری هم به دلیل کاهش هزینه‌های مکان و تجهیزات سازمانی، طرفداران بیشتری نسبت به استخدام تایپیست حضوری پیدا کرده است. فریلنسرها به خوبی به انجام فعالیت‌های تایپی می‌پردازند که در گذشته به دست کارمندان اداری و دفتری انجام می‌ش

هزینه تایپ متن

نوع متن، تأثیر زیادی روی هزینه تایپ و حقوق تایپیست دارد. تایپ متون تخصصی هزینه بالاتری نسبت به متون عمومی دارد. تایپ متون حاوی فرمول، جدول، زیرنویس تصاویر و غیره هم هزینه بالاتری دارند. معمولا هزینه، به صورت ساعتی و یا بر اساس تعداد کلمات تعیین می‌شود. بعلاوه هر چه فایل اولیه از کیفیت پایین‌تری برخوردار بوده و خوانایی و درک آن دشوارتر باشد، تایپ آن هم هزینه بالاتری را می‌طلبد. برای مثال دستخط‌های ناخوانا و فایل‌های صوتی و تصویری بی کیفیت، زمان بیشتری برای درک متن می‌برند و دشواری کار با آنها بیشتر است.
برای تایپ متن کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید تایپ متن
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۹۱۰۳۵۳۶۵ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی