برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

طراحی سایت صرافی دیجیتال

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی سایت صرافی دیجیتال
طراحی سایت صرافی دیجیتال
طراحی سایت صرافی دیجیتال
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی سایت صرافی دیجیتال
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
با توجه به فراگیر شدن تب خرید و استفاده از انواع رمز ارز و ارزهای دیجیتال طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال طرفداران بسیاری پیدا کرده است. فناوری بلاکچین با قابلیت های فراوان خود مانند دیفای یا امور مالی غیر متمرکز روز به روز بیشتر در حال فراگیر شدن است. یک سایت صرافی آنلاین بدون هیج محدودیت زمانی و مکانی قابلیت معامله 24 ساعته انواع ارز و رمز ارز را برای کاربان و خریداران و فروشندگان فراهم میکند. این ایده جذابیست و بی دلیل نیست که بسیاری از افراد و کارآفرینان به فکر ساخت و طراحی سایت آنلاین صرافی برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک رمز ارزها و ارزهای دیگر افتاده اند. برای سفارش سایت صرافی ارز مجازی می توانید از خدمات کارلنسر با ثبت یک پروژه استفاده نمایید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها سایت ارز دیجیتال
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای سایت ارز دیجیتال را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
۱۷۴
پیش نمایش
Saeed.M
(۲۰)
۱۹۸
پیش نمایش
Ali.H
(۵)
۱۵۳
پیش نمایش
Reza.S متخصص جدید
۱۷۳
پیش نمایش
Atefeh.Gh متخصص جدید
۱۴۸
پیش نمایش
۱۰۱
پیش نمایش
BaratAli.M متخصص جدید
۴۸
پیش نمایش
Sam.Z متخصص جدید
۱۰۳
پیش نمایش
Amirvahab متخصص جدید
۴۱
پیش نمایش
۱۵۲
پیش نمایش
۱۲۰
پیش نمایش
۶۶
پیش نمایش
۱۳۹
پیش نمایش
۷۱
پیش نمایش
Mozhgan.P متخصص جدید
۱۵۳
پیش نمایش
Ali.Gh متخصص جدید
۱۵۵
پیش نمایش
MohammadMahdi.P متخصص جدید
۳۳
پیش نمایش
Sareh.M متخصص جدید
۱۰۸
پیش نمایش
Sajjad.N متخصص جدید
۸۴
پیش نمایش
Arya.K متخصص جدید
۱۴۵
پیش نمایش
۱۴۵
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

صرافی ها همیشه در ذهن اکثر ما به عنوان نمونه ای بسیار کوچک از یک بانک تعریف شده اند. از این رو، مسائلی مانند طراحی سایت صرافی نیز بسیار حساس هستند. دلیل این حساسیت در درجه اول، میزان امنیت بالایی است که یک سایت صرافی باید داشته باشد. امروزه طراحی سایت یک نیاز برای تمام کسب و کارهاست. با توجه به رونق معاملات آنلاین و خرید فروش رمز ارزها طراحی سایت ارز دیجیتال نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. در حقیقت سایت های صرافی آنلاین امروزه علاوه بر خرید و فروش و اکسچنج انواع ارز، اقدام به خرید و فروش انواع ارزهای مجازی نیز می کنند. برای مثال بسیاری از افراد در فکر طراحی سایت های صرافی آنلاین رمز ارزها مانند سایت صرافی نوبیتکس، والکس و بایننس هستند. از این رو اهمیت امنیت در تراکنش های مالی دو چندان خواهد بود. همچنین امکانات خاصی نیز در این سایت باید در نظر گرفته شود که شاید مهمترین آن، اخبار روز و مشاهده قیمت ارزهای مختلف به صورت آنلاین باشد. در این حالت، بهتر است که طراح و یا تیم طراحی، بر روی مواردی که یک صرافی در حالت حقیقی با آن سروکار دارد و حالا قرار است به صورت دیجیتال و در فضای مجازی نیز ابزارهای آن را در اختیار داشته باشد، به صورت کامل تسلط داشته باشند تا بهترین نتیجه ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار بدهند.

چرا طراحی سایت صرافی حساس است؟

در سایت های مربوط به صرافی های ارز های حقیقی یا صرافی های ارزهای دیجیتال، معمولا چنج کردن ارزها با یکدیگر و یا نقد کردن آنها و واریز به حساب مشتریان انجام می شود. گردش نقدی روزانه و ماهانه بسیاری از این سایت ها، ارقام قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد. از این رو، هکرها و افراد سودجو، همیشه از سایت های صرافی به عنوان لقمه های چرب و نرمی یاد می کنند که اگر کوچکترین رخنه امنیتی در آنها وجود داشته باشد، به راحتی دارایی چندین هزار نفر را از بین خواهد رفت. با این توضیحات، طبیعی است که صاحب یک صرافی از شما به عنوان طراح یا تیم طراحی، بخواهد که حداکثر نکات امنیتی را در مراحل برنامه نویسی سایت ارز دیجیتال و صرافی برای وی به کار ببرید.

طراحی سایت صرافی چقدر زمان نیاز دارد؟

برای پاسخ به این سوال، نمی توان یک جواب کلی داد. به عبارت ساده تر، مدت زمان طراحی سایت صرافی به عوامل زیادی وابسته است. یکی از این عوامل، امکاناتی است که سایت های صرافی نیاز دارند. قیمت های ارزهای حقیقی یا دیجیتال معمولا در بازار جهانی به صورت ثانیه ای نوسان می کند. ضروریست که این تغییرات قیمت به صورت آنلاین در سایت صرافی مورد نظر نمایش داده شود. ایجاد چنین شرایطی در یک سایت، زمان قابل توجهی را از طراح و یا تیم طراحی خواهد گرفت که همین امر می تواند زمان کلی طراحی سایت صرافی را افزایش دهد. از طرف دیگر، افزودن امکانات دلخواه شما به سایت صرافی مانند امکان چنج کردن ارزها، انتقال ارز به حساب های داخلی و خارجی، خرید و فروش رمز ارزها و ... نیز نیازمند درگاه های پرداخت و اتصال امن آنها به سایت شما خواهد بود که این امر نیز زمان خاص خود را نیاز دارد. در کنار این موارد، موارد دیگری مانند طراحی های سفارشی، طراحی لوگو، افزودن مطالب وبلاگ و تولید محتوا و ... نیز هر کدام با توجه به انتظارات شما از تیم طراحی سایت صرافی می تواند زمان طراحی را افزایش دهد.

قیمت طراحی سایت صرافی

اولین سوالی که تمامی مشتریان طراحی سایت صرافی از طراح و یا تیم طراحی می پرسند، هزینه طراحی سایت صرافی آنلاین برای یک صرافی ارز حقیقی یا دیجیتال است. در پاسخ این سوال باید بگوییم که عوامل زیادی در این قیمت گذاری تاثیر دارند. مهمترین مواردی که در قیمت گذاری برای یک پروژه ساخت سایت صرافی آنلاین تاثیر گذار هستند عبارتند از :

نوع سایت

سایت های موجود در فضای اینترنت، یا در زیر مجموعه سایت های داینامیک قرار می گیرند و یا جزو سایت های استاتیک هستند. سایت های داینامیک، تقریبا پرطرفدارترین سایت ها در ایران هستند. در این سایت ها، شما برای افزودن یک بخش یا امکانات خاص بعد از اتمام طراحی سایت، نیازی به شخص طراحی یا تیم طراحی ندارید و خودتان می توانید بیشتر تغییرات ساده را بر روی سایت اعمال کنید. سایت هایی که بر روی بستر وردپرس طراحی می شوند، یکی از معروف ترین سایت های داینامیک یا پویا هستند. در مقابل سایت های داینامیک، سایت های استاتیک قرار دارند. در این سایت ها، شما به عنوان صاحب سایت، دسترسی چندانی برای اعمال تغییرات نخواهید داشت و این کار باید حتما توسط تیم متخصص انجام شود. از این رو، این سایت ها جز در موارد خاص مورد استفاده قرار نمی گیرند. از طرفی برنامه نویسی و طراحی این سایت ها نیز زمان بر و مشکل خواهد بود و معمولا هزینه بالاتری را نسبت به طراحی سایت های داینامیک صرف خواهد کرد.

هاست و دامنه

هر سایت پیش از هر چیز، نیازمند دارا بودن یک هاست و یک دامنه است. دامنه یا دامین سایت، آن چیزی است که در انتهای آدرس هر سایت در اینترنت مشاهده می کنید ( مانند com. ). این دامنه در واقع شناسه سایت شما است و به موتور جستجو اثبات می کند که سایت شما در چه دسته بندی قرار می گیرد. دامنه ها بر اساس نوع دامنه، می توانند قیمت های متغیری داشته باشند. هاست، فضایی مجازی است که برای بارگذاری و ذخیره تمامی اطلاعات مربوط به سایت شما شامل مطالب، اطلاعات کاربران و ... در نظر گرفته می شود. این فضا با توجه به حجمی که شما می خواهید، قیمت های متفاوتی را دارد و باید سالانه نیز از سرویسی که آن را خریداری می کنید، تمدید شود

واکنش گرا بودن سایت

این آیتم برای طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال یکی از ویژگی های حیاتیست. ریسپانسیو بودن سایت باعث می شود که سایت در دستگاه های مختلف مانند کامپیوتر، تبلت و تلفن همراه، متناسب با مرورگر و اندازه نمایشگر تغییر کند و به عبارت ساده تر، دچار بهم ریختگی نشود. از آنجایی که سایت های صرافی عمدتا بر روی تلفن های همراه بیشتر از سایر دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند، بهتر است حتما نسبت به اعمال این ویژگی در طی طراحی سایت صرافی خود مطمئن شوید.

سیستم مدیریت محتوای استفاده شده در سایت

در ایران معمولا بسیاری از سایت ها از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود استفاده می کنند. یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS، به شما این امکان را می دهد که بتوانید محتوای مورد نیاز سایت خود را در آن بارگذاری کنید و یا تغییرات دلخواه خود را بر آن اعمال کنید.

امکانات سایت صرافی

در یک سایت صرافی، امکانات خاصی مورد نیاز است که افزودن ابزارهای مورد نیاز برای دسترسی به این امکانات، مستلزم پرداخت هزینه های مربوط به آنها خواهد بود. برخی از این امکانات عبارتند از :
  • امکان خرید و فروش ارزهای مختلف در سایت
  • قابلیت احراز هویت کاربران از طریق بررسی کد ملی و عکس کاربران
  • نمایش آنلاین قیمت های ارزهای حقیقی و دیجیتال
  • امکان اتصال به درگاه های پرداخت بانکی
  • پشتیبانی از واحدهای پولی مختلف در قالب ارزهای حقیقی و یا دیجیتال
  • قابلیت ساخت و مدیریت کیف پول در صورت خرید و فروش ارزهای دیجیتال

طراحی سایت صرافی با کارلنسر

کارلنسر یکی از قوی ترین استارت آپ های داخلی است که هزاران فریلنسر و در حوزه های مختلف در آن مشغول به فعالیت هستند. در بین این افراد، متخصصان زیادی نیز در زمینه طراحی و ساخت انواع سایت فعالیت دارند. شما می توانید سفارش طراحی سایت صرافی خود را با مراجعه به صفحه مهارت ها در سایت کارلنسر و از بخش مربوط به برنامه نویسی و طراحی سایت ثبت نمایید تا فریلنسرهای مختلف پیشنهادات خود را برای شما ارسال کنند و شما از بین این افراد، با طراح و یا تیم طراحی مورد نظر خود به توافق برسید. شیوه پرداخت هزینه طراحی سایت در کارلنسر نیز از طریق سیستم پرداخت امن است که در این شیوه، می توانید از بابت تحویل گرفتن کار خود پس از پرداخت هزینه مربوطه، اطمینان کامل داشته باشید. در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با طراحی سایت و کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.
برای طراحی سایت صرافی دیجیتال کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی سایت صرافی دیجیتال
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی