موضوع
جزئیات
پیش‌نیازها
خانه خدمات من میتونم کمکت کنم انیمیشن های معماری حرفه ای بسازی
پیش نیاز شروع خدمت و تایید نهایی
خدمت

من میتونم کمکت کنم انیمیشن های معماری حرفه ای بسازی

بودجه از ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان در ۷ روز

مشاهده فایل ها

توضیحات خدمت

در این خدمت یک انیمیشن معماری با نرم افزار های معماری و فیلم سازی ساخته می شود و فایل خروجی در قالب یک فایل mp4 با کیفیت full hd در اختیار کارفرما قرار خواهدگرفت.. کلیه متریال سازی ونورپردازی و ... توسط بنده انجام میشود .همچنین قابلیت متحرک سازی مبلمان داخل فضا و .. نیز فراهم خواهد بود.پیوست دارد


تحویلی ها پس از پایان پروژه

یک فایل mp4 با کیفیت full hd در پلیرها

مشاهده فایل ها

توضیحات خدمت

در این خدمت یک انیمیشن معماری با نرم افزار های معماری و فیلم سازی ساخته می شود و فایل خروجی در قالب یک فایل mp4 با کیفیت full hd در اختیار کارفرما قرار خواهدگرفت.. کلیه متریال سازی ونورپردازی و ... توسط بنده انجام میشود .همچنین قابلیت متحرک سازی مبلمان داخل فضا و .. نیز فراهم خواهد بود.پیوست دارد


تحویلی ها پس از پایان پروژه

یک فایل mp4 با کیفیت full hd در پلیرها

مشاهده پروفایل

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  • + 1 -
    ۷ روز
    ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • + 1 -
    ۳ روز
    ۵۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

به ازاء هر دقیقه انیمیشن ، بین 3.5 تا 5 میلیون متناسب با پیچیدگی و کیفیت و خواسته های کارفرما و ......
بله در صورت خواست کارفرما قابلیت کلیپ سازی و گذاشته افکت ها و لوگوها و روند کار و موقعیت پروژه و توضیحات و صداگذاری و ... هم انجام خواهد شد.
بله در صورت کلیپ شدن پروژه . به ازاء هر دقیقه کلیپ شدن پروژه 3.5 میلیون به هزینه اضافه خواهد شد . به طور مثال یه انیمیشن یک دقیقه ای 3.5 تا 5میلیون هزینه دارد و در صورت اضافه شدن ساخت کلیپ ، به ازا هر دقیقه تا 7 میلیون تومان خواهد بود . 3.5 تا 5 میلیون انیمیشن ، 3.5 میلیون کلیپ
بله. ابتدا پروژه را بررسی میکنم.قابلیت های پروژه و استعداد های پروژه را بازبینی میکنم و سپس با کارفرما مذاکره ، خواسته های ایشان بررسی و به نتایج نهایی خواهیم رسید و سپس استارت کار زده می شود.
هرچند قبل از استارت کار به طور کامل و جامع تمامی موارد مورد بررسی و جمع بندی نهایی قرارخواهد گرفت ، اما امکان ادیت یک بار بعد از تصمیم نهایی امکان پذیر هست.
بله . قبل از انیمیت نهایی ، پیش نمایشی، با کیفیت پایین تر، همراه با ذکر اسم بنده روی کار جهت جلوگیری از سو استفاده ، به کارفرما نشان داده خواهد شد و در صورت تایید نهایی پروژه تحت انیمیت نهایی قرار خواهد گرفت.لازمه این امر پرداخت پیش پرداخت از جانب کارفرما خواهد بود .
بعد از تایید نهایی کارفرما که کار تحت انیمیت نهایی قرار بگیرید ، به هر دلیلی که تغییر خواسته توسط کارفرما اتفاق بیوفتد ، فقط یک بار امکان ادیت ، تا سقف 10 درصد تغییرات ، و با هزینه 15 درصد اضافه بر قیمت نهایی بابت ویرایش دریافت خواهد شد.
اگر تغییرات بیشتر از 10 درصد باشد یا تغییراتی در فایل نرم افزاری توسط کارفرما ایجاد شود ، مثل تغییر طراحی و پلان و ....اگر میزان تغییرات بیشتر از 50 درصد باشد به گونه ای که نیاز مند دوباره کاری توسط بنده باشد هزینه تغییرات همانند پروژه اولیه کامل گرفته خواهد شد.یعنی به جای دقیقه ای 3..5 میلیون ، بهخاطر دوباره کاری تا دقیقه ای 7 میلیون محاسبه خواهد شد.البته در صورت همکاری کارفرما در پرداخت پیش پرداخت و خوش حسابی درصدی به خاطر خوش قولی کارفرما تخفیف داده خواهد شد.
بله . با توجه به سنگینی و پیچیدگی کار نرم افزاری پروژه و همچنین استهلاک بیش از حد سیستمی ، حداقل قیمت 3.5 میلیون برای هر دقیقه انیمیشن می باشد.در صورت تبدیل به کلیپ شدن ، دقیقه ای 7 میلیون خواهد بود .
بله . در صورت خوش قولی و خوش حسابی کارفرما حتما اعمال خواهد شد.... منوط به پرداخت 50 درصد کار به صورت پیش پرداخت از جانب کارفرما .

نظرات کارفرمایان

کارلنسر
021 undefined 11 1
خدمت با موفقیت تایید شد.
وضعیت

وضعیت فعلی در انتظار پرداخت
زمان تحویل ۷ روز دیگر
قیمت ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
راهنمای وضعیت پرداخت مراحل بر حسب رنگ
هنوز مبلغی برای این مرحله پرداخت نشده. فریلنسر خروجی نهایی این مرحله را پس از پرداخت ارائه دهد.
مبلغ به صندوق پرداخت امن کارلنسر پرداخت شده. فریلنسر می تواند خروجی این مرحله را تحویل دهد.
مرحله اتمام یافته و مبلغ برای فریلنسر آزاد سازی شده است.
پیش نیازها

فایل مدل سازی شده فضا ترجیحا با خروجی3ds
فایل های لازم برای شروع کار
عکس یا فایل خود را آپلود کنید ( یا گرفته در اینجا رها کنید )
(سایز پیشنهادی 480*800 پیکسل)
توضیحات لازم برای شروع کار
انتخاب جزئیات خدمت
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی