alimtu
alimtu
alimtu
کاربر تایید شده

alimtu

N/A
مازندران
آخرین فعالیت : بیش از یک هفته پیش
دعوت به همکاری
نمونه کارها
اطلاعات عمومی
پروفایل
گزارش تخلف
alimtu
کاربر تایید شده alimtu
N/A
مازندران
آخرین فعالیت : بیش از یک هفته پیش
دعوت به همکاری

اشتراک گذاری پروفایل کاربری
کپی لینک

گزارش تخلف

مهارت های فریلنسر
برنامه نویسی
react js
next js
git
node js
xamarin
میانگین سرعت پاسخ دهی
۲ روز و ۴ ساعت و ۴۸ دقیقه
درصد خوش قولی
درصد موفقیت پروژه
آخرین فعالیت کاربر
بیش از یک هفته پیش
درباره فریلنسر
برنامه نویس و دانشجوی مهندسی کامپیوتر ؛ با احترام ؛ تمامی قسمت های پروژه ها (از دیتابیس تا سمت کاربر (UI) توسط بنده کد نویسی شده است . تمامی پروژه ها کاملا ریسپانسیو طراحی شدند و قابل اجرا بر روی موبایل ، تبلت ، کامپیوتر رومیزی و ... هستند. ------ با استفاده از مهارت های مطرح شده ، به عنوان Freelance برای سازمان های مختلف برنامه های تحت وب برای 3 پلتفرم Web - Android (Application) - IOS (Web App - Application) تولید میکنم . BackEnd تمامی پروژه ها با Node JS نوشته شده است . FrontEnd پروژه ها با React JS - React Native - Next JS نوشته شده است . Database پروژه ها با SQL نوشته شده است . شما میتوانید تعدادی از پروژه های من را در قسمت سوابق شغلی همین فایل رزومه یا در سایت من مشاهده کنید . آدرس سایت من : https://www.aboutali.ir
تحصیلات
مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ساری - ۱۳۹۸ تاکنون
تجربه های کاری
برنامه نویس در سامانه گواهی آنلاین : https://cert.mazums.ac.ir - ۱۳۹۸ تاکنون
برنامه نویس در سامانه سینترا : https://seentra.ir - ۱۳۹۹ تاکنون
برنامه نویس در سامانه پروفایل : https://profiles.mazums.ac.ir - ۱۴۰۰ تاکنون
برنامه نویس در سامانه آزمون مجازی - ۱۴۰۱ تاکنون
برنامه نویس در سامانه سکو : https://webacc.mazums.ac.ir - ۱۳۹۸ تاکنون
برنامه نویس در سامانه سیات : http://syat.mazums.ac.ir/ - ۱۳۹۸ تاکنون
برنامه نویس در سایت شخصی خودم :) https://www.aboutali.ir - ۱۴۰۱ تاکنون

نمونه کارها

سایت شخصی خودم :) https://www.aboutali.ir
شما میتونید نمونه کارها و رزومه و اطلاعات کامل تری را راجع به من در این سایت بدست بیارید . همچنین میتونین پروژه های کوچک یا بزرگ نرم افزاری خودتون رو در اونجا ثبت کنید.
مشاهده نمونه کار
سامانه سکو : https://webacc.mazums.ac.ir
سامانه سکو در حقیقت یک سامانه پایه و محل استقرار اطلاعات کارمندان است و میتواند API های مختلفی در جهت استفاده از این اطلاعات در اختیار دیگر سامانه ها قرار دهد .
مشاهده نمونه کار
سامانه آزمون مجازی
سامانه آزمون مجازی ، سامانه ای در 3 پلتفرم وب ، اندروید و IOS است . پنل مدیریت این سامانه تحت وب است و پنل اساتید و دانشجویان تحت Android و IOS است . در این سامانه ، در هر ترم ، دانشجویانی برای اساتید تعریف میشود و اساتید میتوانند برای دانشجویان خود آزمون طراحی کنند . سعی شده است تمامی موارد این سامانه بصورت داینامیک انجام پذیر باشد . (حتی سطح سوالات هر آزمون و ترتیب گزینه های هر سوال هم قابل تغییر است) . از طراحی D&D هم در بخش آزمون ها استفاده شده است . دانشجویان با ورود به پنل کاربری خود میتوانند نتایج آزمون های خود را در ترم های مختلف با آپشن های مختلف مشاهده کنند . همچنین این سامانه شامل قابلیت های منحصر به فردی میباشد .
مشاهده نمونه کار
سامانه پروفایل : https://profiles.mazums.ac.ir
سامانه پروفایل برای اعضای هیئت علمی دانشگاه مازندران است . در این سامانه ؛ کاربران میتوانند پروفایل شخصی و مرتبط با خوشون رو داشته باشند و بصورت کاملا داینامیک و مانند Linkedin پروفایل خودشون رو ویرایش کنند. کاربران در پروفایل خود میتوانند اطلاعات شخصی ، فایل ها ، رزومه ها و مقالات علمی خود را بارگذاری کنند و در معرض دید عموم قرار دهند . این سامانه از 3 بخش (پنل) تشکیل شده است .
مشاهده نمونه کار
سامانه سینترا : https://seentra.ir
سامانه سینترا ، سامانه جامعی برای کارخانه فولاد شهر شیرگاه میباشد . این سامانه یک سامانه کامل و شامل 13 ماژول مختلف از جمله مالی ، اداری ، حسابداری ، انبار، مدیریت و ... است. دسترسی ها به این سامانه کاملا داینامیک طراحی شده اند .
مشاهده نمونه کار
سامانه گواهی آنلاین : https://cert.mazums.ac.ir
سامانه ای طراحی شده برای دانشگاه علوم پزشکی مازندران است که برای طراحی فرم ها و گواهی ها و حکم ها و ... بصورت کاملا Dynamic و D&D استفاده میشود . کاربران این سامانه دیگر با نامه های کاغذی سر و کار ندارد و همه مواردی که در نامه های کاغذی اداری قابل انجام است در این سامانه بصورت سیستمی قابل انجام است .
مشاهده نمونه کار
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی