alimtu
alimtu
alimtu

alimtu

N/A
مازندران
آخرین فعالیت : بیش از یک هفته پیش
دعوت به پروژه
نمونه کارها
اطلاعات عمومی
گزارش تخلف
alimtu
alimtu
N/A
مازندران
آخرین فعالیت : بیش از یک هفته پیش
دعوت به پروژه

اشتراک گذاری پروفایل کاربری
کپی لینک

گزارش تخلف

مهارت های فریلنسر
میانگین سرعت پاسخ دهی
۲ روز و ۴ ساعت و ۴۸دقیقه
درصد خوش قولی
درصد موفقیت پروژه
آخرین فعالیت کاربر
بیش از یک هفته پیش
درباره فریلنسر
برنامه نویس و دانشجوی مهندسی کامپیوتر ؛ با احترام ؛ تمامی قسمت های پروژه ها (از دیتابیس تا سمت کاربر (UI) توسط بنده کد نویسی شده است . تمامی پروژه ها کاملا ریسپانسیو طراحی شدند و قابل اجرا بر روی موبایل ، تبلت ، کامپیوتر رومیزی و ... هستند. ------ با استفاده از مهارت های مطرح شده ، به عنوان Freelance برای سازمان های مختلف برنامه های تحت وب برای 3 پلتفرم Web - Android (Application) - IOS (Web App - Application) تولید میکنم . BackEnd تمامی پروژه ها با Node JS نوشته شده است . FrontEnd پروژه ها با React JS - React Native - Next JS نوشته شده است . Database پروژه ها با SQL نوشته شده است . شما میتوانید تعدادی از پروژه های من را در قسمت سوابق شغلی همین فایل رزومه یا در سایت من مشاهده کنید . آدرس سایت من : https://www.aboutali.ir
تحصیلات
مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ساری - ۱۳۹۸ تاکنون
تجربه های کاری
برنامه نویس در سامانه گواهی آنلاین : https://cert.mazums.ac.ir - ۱۳۹۸ تاکنون
برنامه نویس در سامانه سینترا : https://seentra.ir - ۱۳۹۹ تاکنون
برنامه نویس در سامانه پروفایل : https://profiles.mazums.ac.ir - ۱۴۰۰ تاکنون
برنامه نویس در سامانه آزمون مجازی - ۱۴۰۱ تاکنون
برنامه نویس در سامانه سکو : https://webacc.mazums.ac.ir - ۱۳۹۸ تاکنون
برنامه نویس در سامانه سیات : http://syat.mazums.ac.ir/ - ۱۳۹۸ تاکنون
برنامه نویس در سایت شخصی خودم :) https://www.aboutali.ir - ۱۴۰۱ تاکنون

نمونه کارها

سایت شخصی خودم :) https://www.aboutali.ir
شما میتونید نمونه کارها و رزومه و اطلاعات کامل تری را راجع به من در این سایت بدست بیارید . همچنین میتونین پروژه های کوچک یا بزرگ نرم افزاری خودتون رو در اونجا ثبت کنید.
مشاهده نمونه کار
سامانه سکو : https://webacc.mazums.ac.ir
سامانه سکو در حقیقت یک سامانه پایه و محل استقرار اطلاعات کارمندان است و میتواند API های مختلفی در جهت استفاده از این اطلاعات در اختیار دیگر سامانه ها قرار دهد .
مشاهده نمونه کار
سامانه آزمون مجازی
سامانه آزمون مجازی ، سامانه ای در 3 پلتفرم وب ، اندروید و IOS است . پنل مدیریت این سامانه تحت وب است و پنل اساتید و دانشجویان تحت Android و IOS است . در این سامانه ، در هر ترم ، دانشجویانی برای اساتید تعریف میشود و اساتید میتوانند برای دانشجویان خود آزمون طراحی کنند . سعی شده است تمامی موارد این سامانه بصورت داینامیک انجام پذیر باشد . (حتی سطح سوالات هر آزمون و ترتیب گزینه های هر سوال هم قابل تغییر است) . از طراحی D&D هم در بخش آزمون ها استفاده شده است . دانشجویان با ورود به پنل کاربری خود میتوانند نتایج آزمون های خود را در ترم های مختلف با آپشن های مختلف مشاهده کنند . همچنین این سامانه شامل قابلیت های منحصر به فردی میباشد .
مشاهده نمونه کار
سامانه پروفایل : https://profiles.mazums.ac.ir
سامانه پروفایل برای اعضای هیئت علمی دانشگاه مازندران است . در این سامانه ؛ کاربران میتوانند پروفایل شخصی و مرتبط با خوشون رو داشته باشند و بصورت کاملا داینامیک و مانند Linkedin پروفایل خودشون رو ویرایش کنند. کاربران در پروفایل خود میتوانند اطلاعات شخصی ، فایل ها ، رزومه ها و مقالات علمی خود را بارگذاری کنند و در معرض دید عموم قرار دهند . این سامانه از 3 بخش (پنل) تشکیل شده است .
مشاهده نمونه کار
سامانه سینترا : https://seentra.ir
سامانه سینترا ، سامانه جامعی برای کارخانه فولاد شهر شیرگاه میباشد . این سامانه یک سامانه کامل و شامل 13 ماژول مختلف از جمله مالی ، اداری ، حسابداری ، انبار، مدیریت و ... است. دسترسی ها به این سامانه کاملا داینامیک طراحی شده اند .
مشاهده نمونه کار
سامانه گواهی آنلاین : https://cert.mazums.ac.ir
سامانه ای طراحی شده برای دانشگاه علوم پزشکی مازندران است که برای طراحی فرم ها و گواهی ها و حکم ها و ... بصورت کاملا Dynamic و D&D استفاده میشود . کاربران این سامانه دیگر با نامه های کاغذی سر و کار ندارد و همه مواردی که در نامه های کاغذی اداری قابل انجام است در این سامانه بصورت سیستمی قابل انجام است .
مشاهده نمونه کار
پشتیبانی