برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

انجام پروژه اکسل

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
انجام پروژه اکسل
نرم افزار اکسل یکی از پرکاربردترین نرم افزار های مجموعه مایکروسافت آفیس می باشد. انجام پروژه با اکسل، امکان جمع آوری و طبق بندی داده ها، ساخت جداول، نمودارها و مدیریت صفحات گسترده را به شما می دهد. این نرم افزار در زمینه های مختلف از جمله انجام پروژه اکسل حسابداری، انجام پروژه اکسل صنایع و انواع پروژه های اکسل دانشجویی مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه ریزی با اکسل ، یکی دیگر از ویژگی های شاخص این نرم افزار می باشد. شما می توانید مدیریت زمان ها و برنامه ریزی کار های خود را در جدول اکسل و شیت اکسل طبقه بندی کنید. ساخت پروژه اکسل برای افرادی که آشنایی با این نرم افزار ندارند، در نگاه اول سخت و چالش برانگیز است. اما باید به این نکته توجه کرد، ،مهم ترین ویژگی انجام پروژه اکسل، نیاز نداشتن به مهارت های خاص برنامه نویسی می باشد. در واقع این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است تا حتی کاربران عادی و مبتدی نیز قابلیت استفاده آن را داشته باشند. شما می توانید تمامی پروژه اکسل حسابرسی و یا اکسل مدیریتی خود را با این نرم افزار قدرتمند انجام دهید و به این صورت نیازی به صرف هزینه های اضافی برای خرید سایر برنامه ها نخواهد بود. سادگی انجام پروژه با نرم افزار اکسل، در عین حال ممکن است باعث شود که افراد زیادی اقدام به استفاده از اکسل برای انجام پروژه ها کنند اما کیفیت در پروژه اکسل، زمان انجام پروژه اکسل و هزینه انجام پروژه اکسل از جمله عواملی است که برای استخدام نیروی مسلط به اکسل خود باید در نظر گرفت. از دیگر پروژه های مرتبط، انجام پروژه اکسس می باشد. وب سایت کارلنسر مسیر استخدام متخصص اکسل و ثبت و سفارش انجام پروژه با اکسل را برای هموار می سازد.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
انجام پروژه اکسل
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
از میان برترین فریلنسرهای اکسل به پروژه خود دعوت کنید.
gold line
Hossein.H
Hossein.H
۵/۵
بابل
مهارت‌ها:
اکسل
ورد
تایپ
ادیت متن
پاورپوینت
ویراستاری
تایپ فارسی
طرح کسب وکار
مهندسی صنایع
مطالعات امکان سنجی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
MohammadMahdi.S
MohammadMahdi.S
۴.۴/۵
همدان
مهارت‌ها:
اکسل
سئو
تایپ
ترجمه
تولید محتوا
تولید محتوای سایت
تولید محتوا انگلیسی
ترجمه انگلیسی به فارسی
تولید محتوا شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Farzad.F
Farzad.F
۵/۵
تهران
مهارت‌ها:
اکسل
تدوین
طراحی بنر
پاورپوینت
طراحی لوگو
طراحی کاور
طراحی پوستر
طراحی کارت ویزیت
طراحی اینفوگرافیک
فتوشاپ (photoshop)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Siamak.A
Siamak.A
۴.۷/۵
تهران
مهارت‌ها:
اکسل
ترجمه
حسابداری
ویراستاری
پایان نامه
مقاله نویسی
تولید محتوا
رپرتاژ آگهی
ویرایش مقاله
ویرایش متن و پایان نامه
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mahziyar.R
Mahziyar.R
۴.۸/۵
اهواز
مهارت‌ها:
اکسل
تایپ
ترجمه
فیگما
طراحی سایت
طراحی UI/UX
طراحی گرافیک
برنامه نویسی
فتوشاپ (photoshop)
ترجمه انگلیسی به فارسی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Vahid.D
Vahid.D
۵/۵
تربت حیدریه
مهارت‌ها:
اکسل
ورد
تایپ
پاورپوینت
تحقیق دانشگاهی
پروژه دانشجویی
پژوهش و تحقیقات
ادیت و ویرایش متن
فتوشاپ (photoshop)
تحقیق های اینترنتی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Soleyman.M
Soleyman.M
۴.۶/۵
اصفهان
مهارت‌ها:
اکسل
وردپرس
سی شارپ
طراحی سایت
سایت فروشگاهی
فرمول نویسی اکسل
طراحی سایت فروشگاهی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mehran.A
Mehran.A
۲.۳/۵
اصفهان
مهارت‌ها:
پایتون
طراحی سایت
استخراج داده
برنامه نویسی c#
فرمول نویسی اکسل
برنامه نویسی ویندوز
طراحی سایت فروشگاهی
زبان برنامه نویسی SQL
طراحی وب سایت اختصاصی
مدیریت شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Javad.J
Javad.J
۵/۵
تهران
مهارت‌ها:
اکسل
ورد
تایپ
تایپ انگلیسی
ترجمه انگلیسی
فرمول نویسی اکسل
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mohammadbagher.M
Mohammadbagher.M
۵/۵
تهران
مهارت‌ها:
اکسل
سئو
ورد
وردپرس
پاورپوینت
ویراستاری
طراحی لوگو
تولید محتوا
بهینه سازی وب سایت
طراحی سایت فروشگاهی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Saeed.M
Saeed.M
۴.۸/۵
تهران
مهارت‌ها:
کامسول
hse plan
aspen hysys
ترمودینامیک
microsoft word
microsoft excel
نرم افزار هایسیس
فرمول نویسی اکسل
comsol multiphysics
microsoft powerpoint
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
AmirHossein.M
AmirHossein.M
۵/۵
کرج
مهارت‌ها:
حسابرسی
حسابداری
لیست بیمه
مدیریت مالی
حسابداری مالی
فرمول نویسی اکسل
تهیه گزارشات مالی
تهیه صورت های مالی
اظهارنامه های مالیاتی
رسیدگی ، تطبیق حساب و جمع کردن
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری

ساخت و ویرایش فایل های اکسل

نرم افزار اکسل، یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای آماری است که امکان دسته بندی، تحلیل داده ها، رسم نمودار و بسیاری از قابلیت های دیگر را برای کاربر فراهم می کند. با ساخت و ویرایش فایل های اکسل، بسیاری از فعالیت هایی که زمانی توسط نیروی انسانی انجام می شدند، در زمان بسیار کوتاهی قابل انجام خواهند بود. مزیت این نرم افزار در مقایسه با سایر نرم افزارهای آماری، رایگان بودن آن و قدرت بالایی است که در پردازش داده های مختلف دارد. 

معرفی نرم افزار  اکسل 

اکسل، یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس است. این نرم افزار، توسط شرکت مایکروسافت تولید و به بازار عرضه شده است. اولین نسخه از نرم افزار اکسل، در سال 1985 و برای پلتفرم MAC OS وارد بازار شد. با استقبال گسترده از قابلیت های اکسل، در سالهای 1987، 1990 و 1993،چند نسخه دیگر از این نرم افزار نیز، تولید و منتشر شد. اکسل، قابلیت پشتیبانی از بسیاری از زبان های دنیا از جمله زبان فارسی را دارد. در سال 2019، جدیدترین نسخه این نرم افزار منتشر شد که امکانات جدیدتری نسبت به نسخه های قبلی نیز، در آن اضافه شده است. نرم افزار اکسل، این امکان را به کاربران می دهد تا با استفاده از توابع و امکانات موجود در این برنامه، بسیاری از تحلیل های پیچیده را در زمان کوتاه تر و با کیفیت بهتر و خطای بسیار کمتری در مقایسه محاسبات دستی انجام دهد. 

چگونه یک متخصص اکسل را استخدام کنیم؟

استخدام متخصص اکسل در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص اکسل می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص اکسل دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص اکسل حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص اکسل (Excel) در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید متخصص اکسل مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان اکسل (Excel) باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین متخصص اکسل را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص اکسل هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص اکسل، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

کاربردهای نرم افزار اکسل چیست؟

نرم افزار اکسل، یک نرم افزار محاسباتی و آماری است. توابع موجود در این نرم افزار، امکان استفاده از آن در بسیاری از پروژه های مرتبط با اعداد را فراهم می کند. کاربردهای اکسل در حوزه های مختلف، شامل موارد زیر است:

به کارگیری در امور حسابداری و حسابرسی

اگر صاحب کسب و کاری هستید که با ارقام مختلف مالی سروکار دارید، نرم افزار اکسل، می تواند در زمینه ثبت ارقام مختلف، صدور فاکتور، تحلیل داده ها و انجام کلیه اعمال حسابداری و حسابرسی، به شما کمک کند. در واقع با ساخت و ویرایش فایل های اکسل توسط خودتان یا واگذاری آنها به فردی که توانایی انجام پروژه حسابداری با این نرم افزار را داشته باشد، هم خطای نهایی کاهش خواهد یافت و هم این که، زمان مورد نظر برای انجام این فعالیت ها، تا حد زیادی کم می شود.

تحلیل داده ها

ویژگی ها و امکانات به کار رفته در برنامه  اکسل، قابلیت به کارگیری این برنامه در حوزه جمع آوری و تحلیل داده های خرد و کلان را فراهم می کند. ساخت و ویرایش فایل های اکسل کمی پیچیده است و معمولا توسط افراد متخصص که به ترفند های اکسل آشنا هستند،  انجام می شود و بهتر است برای جلوگیری از بروز اشتباه در نتایج بدست آمده از تحلیل داده ها با این نرم افزار، این کار را به فرد متخصصی واگذار نمایید.

بودجه بندی سازمان ها، ادارات و شرکت های مختلف

بخشی از امکانات به کار رفته در نرم افزار اکسل، قابلیت استفاده از این نرم افزار در مدیریت هزینه های گوناگون و در ابعاد کلان را فراهم می کند. اگر صاحب کسب و کار هستید که پیش بینی بودجه در دوره های مختلف سال، برای شما حائز اهمیت است، می توانید از این نرم افزار برای بودجه بندی یا هر یک از امور مرتبط با مدیریت منابع، استفاده کنید. (اگر قصد برنامه ریزی جهت مدیریت هزینه ها، بودجه و… را دارید، خواندن مطلب برنامه ریزی با اکسل را به شما پیشنهاد می کنیم.)

ثبت اطلاعات و منابع انسانی

یکی از مواردی که ساخت و ویرایش فایل های اکسل، می تواند در آن کاربرد داشته باشد، استفاده از این قابلیت برای ثبت اطلاعات است. در ادارات، مدارس، شرکت ها، کارگاه ها، کارخانه ها و...، حجم زیادی از اطلاعات مرتبط با افراد وجود دارد. دسته بندی کردن این اطلاعات بر اساس فیلترهای دلخواه، یکی از قابلیت های نرم افزار اکسل است. این نرم افزار، امکان دسترسی به این داده ها یا انجام هرگونه عملیات بر روی آنها را در کمترین زمان ممکن را فراهم می کند.
سفارش و انجام پروژه اکسل و حسابداری توسط فریلنسرهای حرفه ای
 

هزینه استخدام متخصص اکسل چقدر است؟

نرم افزار اکسل، یک برنامه با کارایی بسیار گسترده است و امکان انجام پروژه های بسیار زیادی با آن وجود دارد. هر یک از این پروژه ها، ویژگی های خاص خود را دارند و با در نظر گرفتن شرایط مختلفی انجام می شوند و افراد متخصص در این حوزه، با بررسی تمامی شرایط پروژه، قیمت نهایی را به شما اعلام خواهند کرد، اما اگر بخواهیم عوامل موثر بر این قیمت دهی را معرفی کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

حجم پروژه

یکی از مهمترین مواد تاثیرگذار در قیمت سفارشات مربوط به انجام پروژه های اکسل، حجم پروژه است. به طور مثال، اگر پروژه شما از داده های کمی برخوردار باشد و تعداد عملیات مورد نظر شما برای این پروژه پایین باشد یا عملیات پیچیده ای را از فرد انجام دهنده درخواست نکنید، طبیعتا قیمت پروژه پایین تر از حالتی خواهد بود که در آن، حجم داده ها و تعداد عملیات های انجام شده بر روی پروژه بالاتر است.

نوع پروژه

همانطور که گفتیم، قابلیت های نرم افزار اکسل بسیار وسیع است. شما می توانید با این نرم افزار، نمودار رسم کنید، داده تحلیل کنید، جدول بکشید و...، با توجه به اینکه پروژه شما از چه نوعی باشد، قیمت نهایی سفارش نیز متفاوت خواهد بود؛ حتی گاهی ممکن است علاوه بر امکانات معمول این پروژه، نیاز به کدنویسی های خاصی نیز، وجود داشته باشد که در این حالت، معمولا هزینه سفارش مورد نظر شما افزایش می یابد.

زمان مورد نظر برای تحویل پروژه

گاهی با توجه به نیاز شما، ممکن است محدودیت های زمانی خاصی را برای دریافت پروژه از فرد انجام دهنده تعیین کنید. کاهش بازه زمانی و عدم تناسب آن با حجم پروژه، می تواند باعث افزایش دستمزد فرد برای انجام سفارش شما شود؛ زیرا در این حالت، معمولا نیاز به نیروی کمکی برای انجام پروژه وجود دارد و به کارگیری افراد مازاد، هزینه های پروژه را افزایش می دهد.

به کارگیری نرم افزارهای دیگر در کنار اکسل

در برخی از اوقات (به ویژه در پروژه های دانشجویی یا ارائه طرح های توجیهی در کارخانجات و شرکت های مختلف)، نیاز است که داده های تحلیل شده در نرم افزار اکسل یا نمودارها و جداول رسم شده توسط این نرم افزار، برای ترکیب با اطلاعات دیگر، وارد نرم افزارهای دیگری مانند نرم افزارهای حسابداری، پاورپوینت، نرم افزار SPSS و... شود، در این حالت، معمولا هزینه سفارش ساخت و ویرایش فایل های اکسل افزایش می یابد. البته هماهنگی های مورد نیاز برای انجام چنین فعالیت هایی، معمولا قبل از انجام، توسط فرد متخصص در این حوزه به شما اطلاع داده شده و هزینه آن نیز، در همان زمان اعلام می شود.

نکات مهم برای استخدام متخصص اکسل

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه اکسل (Excel)
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام متخصص اکسل دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

سفارش ساخت و ویرایش فایل های اکسل در کارلنسر

در سایت کارلنسر، فریلنسرهای متعددی در حوزه های مختلف از جمله خدمات مرتبط با نرم افزار اکسل، مشغول به فعالیت هستند. شما می توانید سفارش ساخت و ویرایش فایل های اکسل مورد نظر خود را با مراجعه به بخش مهارت ها در کارلنسر و انتخاب زیر مجموعه خدمات اکسل ثبت نمایید. با تایید این پروژه از سوی سایت کارلنسر، پیشنهادهای فریلنسرهای فعال در این حوزه، بر روی پروژه شما ثبت خواهد شد و پس از بررسی هر یک از این پیشنهادات، می توانید فرد مورد نظر خود را انتخاب نمایید. هزینه این پروژه، مانند تمامی سفارشات ثبت شده در سایت کارلنسر، با استفاده از سیستم پرداخت امن به فریلنسر پرداخت می شود. همچنین در صورت تمایل برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با حوزه های مختلف، می توانید به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.

مزایای استخدام متخصصان اکسل (Excel) در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان اکسل (Excel) رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام متخصص اکسل در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص اکسل، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص اکسل (Excel)
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص اکسل
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید انجام پروژه اکسل
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی