استخدام تریدر

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
استخدام تریدر
استخدام تریدر
استخدام تریدر
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
استخدام تریدر
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
تریدر (معامله گر یا تریدر روزانه)، به شخصی گفته می شود که برای خود یا به نمایندگی از طرف کارفرما یا شرکتی، با تحلیل بازارهای مالی (همانند بورس یا فارکس) و ارز دیجیتال، به کسب سود و درآمد می پردازد. تریدر با معامله گر توجه به تغییرات و قیمت و نوسانات به صورت روزانه، اقدام به خرید و فروش می‌کند. ترید کردن ساده نیست و مهارت خاص خود را می طلبد. اگر شما هم به دنبال استخدام تریدر حرفه ای و یا برونسپاری پروژه های مربوط به تحلیل بازارهای مالی و ارز دیجیتال هستید، می‌توانید با بهترین هزینه در کارلنسر، تریدر دلخواه خود را به صورت دورکاری استخدام کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین فریلنسرهای تریدر به پروژه خود دعوت کنید.
mehrab2585
mehrab2585
N/A
آذربایجان شرقی
طراحی لوگو
تولید محتوا
تایپ انگلیسی
ترجمه انگلیسی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
benyamyn
benyamyn
N/A
اصفهان
سئو
php
seo
وردپرس
trader
bitcoin
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
۱
۱

استخدام تریدر (معامله گر)

$h2

چگونه یک تریدر را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام تریدر در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام تریدر می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام تریدر دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام تریدر حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص تحلیل بازارهای مالی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید تریدر مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای تریدرها باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین تریدر را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با تریدر هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام تریدر، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام تریدر چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های تحلیل بازارهای مالی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری تریدر متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام تریدر، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام تریدرها و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه تحلیل بازارهای مالیتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و تریدر تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام تریدرها در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و تریدرها رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام تریدر فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای تریدر، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص تحلیل بازارهای مالی
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و تریدر
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای استخدام تریدر کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید استخدام تریدر
پشتیبانی