انجام پروژه SQL دیتابیس

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
انجام پروژه SQL دیتابیس
انجام پروژه SQL دیتابیس

انجام پروژه SQL دیتابیس

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
انجام پروژه SQL دیتابیس
انجام پروژه SQL server به راحتی توسط فریلنسرهای با مهارت پایگاه اطلاعاتی در کارلنسر امکان پذیر است. طراحی بانک اطلاعاتی برای سایت ها و شرکت ها، توسعه سامانه مدیریت مشتریان و سی آر ام (CRM) و توسعه بک اند و پایگاه داده سرویس مبتنی بر وب و سیستم عامل همگی نیازمند یک پایگاه داده قدرتمند مانند SQL server ، MySQL یا Posetgre می باشند. ساختار این پایگاه داده شامل استفاده از کوئری و ساب کوئری ، استفاده از دستور Select و سایر command ها برای ساخت جدول است. اس. کیو. ال سرور یک سیستم مدیریت داده و ذخیره اطلاعات است که در شرکت های کوچک ، متوسط و بزرگ برای مدیریت اطلاعات و ذخیره دیتا استفاده می شود. همچنین پروژه های دانشجویی SQL Server به وفور در دانشگاه ها برای یادگیری زبان برنامه نویسی و دستورات این پایگاه داده قدرتمند ارایه می شود. معروفترین نرم افزار بانک اطلاعاتی ms sql server ساخت شرکت مایکروسافت است. برای پیاده سازی و انجام پروژه sql می توانید از برنامه نویسان و متخصصین دیتابیس سایت استفاده کنید. برای استخدام متخصص پایگاه داده SQL به صورت به راحتی یک پروژه ثبت کنید .
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
جدیدترین ها
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
ثبت پروژه رایگان
M4ry4md

M4ry4md

N/A
فارس
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
سوابق تحصیلی: - کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات سوابق حرفه‌ای و شغلی: - برنامه نویس بک اند در شرکت فانا (فهیم ایده نوین اندیشه) به مدت 6 ماه - پیاده سازی API وبسایت پارس کریپتو (فعال در زمینه خرید و فروش رمز ارزها) - طراحی دیتابیس و برنامه نویسی بک اند (و فرانت اند) وبسایت رسیدگی به تخلفات اداری وزارت علوم - برنامه نویسی وبسایت خرید و فروش تاکسی (cabtrader) در انگلستان مهارت‌های برنامه‌نویسی و گرافیکی: - تسلط بر کتابخانه jQuery - تسلط بر زبان برنامه‌نویسی PHP و دیتابیس MySql - تسلط بر فریمورک قدرتمند Codeigniter - تسلط بر RESTful API زبان‌های خارجه: • انگلیسی: مهارت در خواندن و نوشتن: خوب مهارت در مکالمه: متوسط
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
مهدیسا

مهدیسا

N/A
خراسان رضوی
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
امیدوارم اوقات خوش و نتیجه ای خوشتر با هم داشته باشیم.تمام تلاش ما بهتر انجام شدن پروژه ها و گام برداشتن به سوی پیشرفت است.
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
NYX

NYX

N/A
خراسان شمالی
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
برنامه نویسی PHP برنامه نویسی C++ و پیاده سازی پروژه های دانشجویی
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
stringer

stringer

N/A
تهران
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
برنامه نویس FullStack
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
Mostafa Dehghani

Mostafa Dehghani

N/A
فارس
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
برنامه نویس به زبان #c ، طراحی و پیاده سازی دیتابیس
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
حسینو

حسینو

N/A
هرمزگان
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
کارشناس کامپیوتر در گرایش نرم افزار و کارشناس ارشد شبکه های کامپیوتری
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
saemam

saemam

N/A
اصفهان
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
برنامه نویسی ویندوز و وب
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
miladstar

miladstar

N/A
همدان
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
من دوره ی آنلاین برنامه نویسی دارم که 4 ترمه و ترم اول اون هم با سی شارپه فقط کافیه بیای ببینی چخبره خیلی دست پر میری 😉
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
b_zarinfard

b_zarinfard

N/A
تهران
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
برنامه نویسی کار کردم و سابقه 17 ساله دارم. مواردی که کار کردم در زمینه تکنولوژی دات نت دیتابیس اراکل و اس کیو ال
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
هلهلهفهف

هلهلهفهف

N/A
خراسان رضوی
گزارش تخلف
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
بنقننفنقنلنقننفنقنلنلهلهلهلهلهلهبنلهلنلنلن
مشاهده پروفایل
دعوت به پروژه
۱
۲
۳
۴
۵
۱

انجام پروژه SQL server

دیتابیس یا پایگاه داده یا بانک اطلاعاتی، به ساده ترین زبان به معنای مکانی برای نگهداری از مجموعه ای از داده ها و یا اطلاعات به صورت منظم است. در پایگاه داده، امکان دسترسی به همه داده ها در کنار امکانات دیگری مانند قابلیت ویرایش، بروزرسانی و مدیریت هر یک از داده ها وجود دارد. دیتابیس انواع مختلفی دارد که هر یک از آنها در یکی از دو دسته بندی اصلی مربوط به پایگاه های داده قرار می گیرند.

دیتابیس چیست؟

دیتابیس یا پایگاه داده که از آن به عنوان بانک اطلاعاتی نیز یاد می شود، یکی از مهم ترین مباحث در علم کامپیوتر است. اگر بخواهیم به زبان ساده دیتابیس را توضیح دهیم، می توانیم اینطور بیان کنیم که پایگاه داده در واقع شامل مجموعه ای از اطلاعات دسته بندی شده و سازماندهی شده است. اطلاعات در پایگاه داده، در قالب جدول ها دسته بندی و ذخیره می شود. ساده ترین مثال برای درک مفهوم پایگاه داده، بایگانی یک مدرسه است. در این بایگانی، اطلاعات همه دانش آموزان وجود دارد. در واقع بایگانی مانند جدول در یک پایگاه داده است. هر یکی از سطرها و ستون ها در این جدول از پرونده های دانش آموزان تشکیل شده است که هر پرونده به صورت مجزا شامل اطلاعات هر دانش آموز است.

یک دیتابیس از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

به طور کلی یک پایگاه داده شامل سه بخش اصلی سخت افزار، نرم افزار و کاربر است.

سخت افزار

این بخش شامل تمامی سخت افزارها یا قطعات فیزیکی مورد نیاز برای پردازش و ذخیره سازی اطلاعات وارد شده به پایگاه داده مانند سخت افزارهای مورد نیاز برای ذخیره داده ها، سخت افزارهای جانبی، سخت افزارهای ارتباطی و ... است.

نرم افزار

کاربر توسط این بخش می تواند با پایگاه داده به منظور دسترسی به اطلاعات، ارتباط برقرار کند. نرم افزارهای موجود در پایگاه داده شامل نرم افزارهای مربوط به مدیریت پایگاه داده، نرم افزارهای مربوط به شبکه، سیستم عامل و .... است.

کاربر

کاربر نیز به فرد یا افرادی گفته می شود که با پایگاه داده و اطلاعات درون آن ارتباط دارند. در این بین 4 دسته از افراد شامل برنامه نویسان پایگاه داده یا Database Programmers ، طراحان پایگاه داده یا Database Designers، مدیر پایگاه داده یا Database Manager و کاربران نهایی یا End users نیز با پایگاه داده مرتبط می باشند.

انواع دیتابیس

دیتابیس به دو دسته بندی کلی تقسیم می شود و هر یک از پایگاه های داده موجود، در یکی از این دو دسته بندی قرار می گیرند. این 2 دسته عبارتند از :

دیتابیس های SQL

در دیتابیس های SQL یا رابطه ای، ذخیره سازی اطلاعات به صورت سازمان یافته انجام می شود. این نوع از پایگاه داده برای ذخیره اطلاعات ساختار یافته بسیار مفید است. زبان مورد استفاده در پایگاه داده های SQL، زبان sql است. معروف ترین انواع دیتابیس SQL عبارتند از :

Microsoft SQL Server

از این پایگاه داده، به عنوان سیستم مدیریت پایگاه داده یا DBSM ( مخفف Database Management Systems ) استفاده می شود. این دیتابیس صرفا برای ویندوز قابل استفاده می باشد.

Microsoft Access

این دیتابیس برای پشتیبانی از داده های با حجم کم بسیار مناسب می باشد اما در پروژه های سنگین، استفاده از آن چندان کارآمد نیست. Microsoft Access مانند پایگاه داده Microsoft SQL Server، صرفا برای ویندوز قابل استفاده است.

MySQL

پایگاه داده MySQL، در بین دیتابیس های پر استفاده و محبوب در بین افراد قرار دارد. سرورهای این پایگاه داده رایگان می باشد و برای ویندوز، لینوکس، Solaris، FreeBSD و OSX مورد استفاده قرار می گیرد.

PostgreSQL

پایگاه داده PostgreSQL به عنوان یک بانک اطلاعاتی مقیاس پذیر و شی گرا شناخته می شود. این دیتابیس بر روی ویندوز، ، لینوکس، Solaris، FreeBSD، NetBSD، OpenBSD، Mac OS X، UnixWare، AIX، HP-UX و Tru64 UNIX قابل استفاده است.

Oracle

اوراکل یا Oracle، محبوب ترین دیتابیس در بین کاربران بر اساس نظرسنجی های انجام شده در سالهای 2020 و 2021 است. این پایگاه داده به علت سهولت در استفاده و نوشتن اسناد در آن، بسیار مورد توجه کاربران است.

DB2

دیتابیس 2 یا DB2، یکی دیگر از بانک های اطلاعاتی می باشد که از دو نوع پایگاه های رابطه ای و غیر رابطه ای پشتیبانی می کند. این پایگاه داده، بر روی ویندوز، لینوکس، یونیکس و ابر رایانه های IBM قابل استفاده است.

دیتابیس های NoSQL

پایگاه های NoSQL، برخلاف پایگاه های SQL برای ذخیره داده های با حجم بالا و غیرسازمان یافته مورد استفاده قرار می گیرند. زبان مورد استفاده در این دیتابیس ها، JSON و XML می باشد. این بانک های اطلاعاتی به پایگاه داده رابطه ای نیز شهرت دارند. به دلیل عدم توانایی این نوع از پایگاه های داده در برقراری ارتباط با کوئری های پیچیده، استقبال از آنها کمتر از دیتابیس های SQL است. معروف ترین پایگاه های داده NoSQL عبارتند از :

MongoDB

معروف ترین عنوان در بین دیتابیس های NoSQL، MongoDB است. این پایگاه داده اوپن سورس می باشد و با زبان C++ کد نویسی شده است. این پایگاه داده بر روی ویندوز، لینوکس و OSX قابل استفاده است.

Cassandra

این پایگاه داده دارای توانایی دسترسی پذیری است و برای ذخیره سازی اطلاعات حجیم مورد استفاده قرار می گیرد. این بانک اطلاعاتی بر روی لینوکس ، ویندوز و OSX قابل استفاده می باشد.

CouchDB

پایگاه داده CouchDB به دلیل قابلیت پیشگیری از انسداد فایل در دیتابیس در هنگام ذخیره فایل ها، به عنوان یکی از محبوب ترین پایگاه داده های غیر رابطه ای شناخته می شود. این بانک اطلاعاتی با زبان JSON کد نویسی شده و از سری پایگاه های اوپن سورس می باشد.

Redis

این پایگاه داده از سری پایگاه های متن باز یا اوپن سورس است. داده ها در Redis به صورت مقادیر و کلید یا Value/Key ذخیره می شود. این پایگاه داده با زبان C کد نویسی شده است و از زبان های PHP، Python، Perl، C++ و Ruby پشتیبانی می کند.

Neo4j

این دیتابیس از زیر مجموعه پایگاه داده های مبتنی بر گراف است که به منظور ذخیره کردن داده های شبکه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

HBASE

دیتابیس HBASE را می توان به عنوان یکی از بهترین پایگاه داده های مناسب برای ذخیره سازی حجم های بالا از اطلاعات در نظر گرفت. این توانایی در HBASE به اندازه ای بالا است که برای ذخیره کردن داده های موتور جستجوی گوگل از آن استفاده می شود.

قیمت پروژه های دیتابیس

پیش از ثبت سفارش مربوط به طراحی و ساخت یک دیتابیس، برنامه نویس یا تیم برنامه نویسی، از شما سوالاتی راجع به نوع پایگاه داده مورد نظر شما خواهد پرسید. پاسخ این سوالات در قیمت نهایی پروژه نقش تعیین کننده ای دارد. این سوالات در مورد موضوع های زیر است :

نوع داده ها

نوع داده ها در انتخاب پایگاه داده از بین پایگاه های رابطه ای یا غیر رابطه ای بسیار مهم است. دلیل این موضوع نیز تفاوت داده های قابل ذخیره بر روی هر یک از این بانک های اطلاعاتی است.

حجم داده ها

بعضی از انواع دیتابیس برای ذخیره داده های حجیم مناسب نیستند و از این رو حجم داده ها نیز پیش از اقدام برای ساخت یک بانک اطلاعاتی، باید مشخص شود.

هدف از طراحی بانک اطلاعاتی

هدف شما از طراحی و سفارش ساخت یک پایگاه داده و همچنین میزان علم کامپیوتر اشخاصی که از آن استفاده می کنند، باید پیش از ثبت سفارش مشخص شود تا پایگاه داده مطابق با هدف شما طراحی شود. به طور مثال پروژه پایگاه داده فروشگاه با پروژه پایگاه داده برای یک شرکت کوچک بسیار متفاوت خواهد بود.

سفارش پروژه دیتابیس با کارلنسر

اگر کسب و کاری دارید که نیازمند سایت با پایگاه داده است، اگر دانشجو هستید و نیاز به طراحی یک پایگاه داده برای پروژه دانشجویی خود دارید، اگر متخصص تحلیل داده هستید و اگر با هر دلیل دیگری، به یک پروژه دیتابیس نیاز دارید، سایت کارلنسر این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مراجعه به بخش پروژه دیتابیس در سایت، از کمک صدها فریلنسر و برنامه نویس فعال در این قسمت استفاده نمایید. تعهدات مالی بین شما و فریلنسرهای سایت، به صورت سیستم پرداخت امن است. در این سیستم، کارفرما و فریلنسر نگرانی در مورد انجام ندادن تعهدات یکدیگر نخواهند داشت و می توانند با آرامش خاطر سفارش برنامه نویسی خود را ثبت نمایند.
برای انجام پروژه SQL دیتابیس اینجا کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید انجام پروژه SQL دیتابیس
پشتیبانی