سیمولینک (Simulink)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
سیمولینک (Simulink)
سیمولینک (Simulink)
سیمولینک (Simulink)
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
سیمولینک (Simulink)
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
سیمولینک (Simulink) یکی از نرم افزارهای معروف پرکاربرد برای شبیه‌سازی مهندسی است. سیمولینک، زیرمجموعه نرم‌ افزار متلب (MATLAB) است و برای مدل‌سازی، شبیه‌ سازی و تحلیلی سیستم‌های دینامیکی به کار می‌رود. این نرم افزار دارای کتابخانه‌های زیادی در زمینه رشته‌های مختلف مانند برق و مکانیک می‌باشد. با استفاده از سیمولینک می‌توان رفتار یک سیستم را بدون نیاز به ساختن آن تحلیل کرد. اگر شما هم به دنبال استخدام برنامه نویس متلب و مسلط به Simulink و یا برونسپاری پروژه شبیه سازی با سیمولینک هستید، می‌توانید آن را با بهترین هزینه به فریلنسرهای حرفه ای در کارلنسر بسپارید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین فریلنسرهای simulink به پروژه خود دعوت کنید.
هادی
۲
verify
هادی
N/A
آذربایجان غربی
keras
پایتون
matlab
ماشین لرنینگ
یادگیری عمیق
machine learning
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
mechanical_eng
mechanical_eng
N/A
فارس
matlab
fluent
fluidsim
solidworks
office مهارت هفت گانه
برنامه نویسی سیمولینک simulink
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
amin_najafi
amin_najafi
N/A
تهران
متلب
تایپ
کارسیم
کنترل پروژه
مهندس مکانیک
برنامه نویسی سیمولینک simulink
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
mohammadhosein1
mohammadhosein1
N/A
زنجان
ورد
متلب
ادیشن
pspise
میکروکنترلر AVR
برنامه نویسی سیمولینک simulink
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
۱
۱

انجام پروژه شبیه سازی با سیمولینک (Simulink) متلب

$h2

چگونه یک متخصص سیمولینک را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام متخصص سیمولینک در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص سیمولینک می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص سیمولینک دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص سیمولینک حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص شبیه سازی با سیمولینک متلب در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید متخصص سیمولینک مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان Simulink باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین متخصص سیمولینک را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص سیمولینک هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص سیمولینک، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام متخصص سیمولینک چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های شبیه سازی با سیمولینک متلب با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص سیمولینک متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص سیمولینک، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان Simulink و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه شبیه سازی با سیمولینک متلبتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص سیمولینک تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام متخصصان Simulink در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان Simulink رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص سیمولینک فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص سیمولینک، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص شبیه سازی با سیمولینک متلب
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص سیمولینک
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای سیمولینک (Simulink) کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید سیمولینک (Simulink)
پشتیبانی