کارشناس رسانه

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
کارشناس رسانه
کارشناس رسانه
کارشناس رسانه
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
کارشناس رسانه
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
استخدام یک کارشناس رسانه و ارتباطات، نیازی جدی برای بسیاری از کسب و کارهاست. شما می توانید رزومه و سوابق متخصصین علم رسانه در سایت کارلنسر را مشاهده و بهترین کارشناس را برای کسب و کار خود استخدام کنید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها روزنامه نگاری
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین فریلنسرهای روزنامه نگاری به پروژه خود دعوت کنید.
z.najafi89
verify
z.najafi89
N/A
تهران
مصاحبه
ویکی پدیا
تولید محتوا
روابط عمومی
گزارش نویسی
شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Alirezahm
Alirezahm
N/A
تهران
روزنامه نگاری
فتوشاپ
نویسندگی
کورل دراو
روابط عمومی
طراحی پست اینستاگرام
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Zahraadib
Zahraadib
N/A
قم
ادیت صدا
تولید محتوا
ترجمه فرانسوی
ترجمه انگلیسی به فارسی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Anahitajavadpou
Anahitajavadpou
N/A
فارس
روزنامه نگاری
سئو
نویسندگی
بازاریابی
تولید محتوا
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Nasrin
Nasrin
N/A
تهران
روزنامه نگاری
ورد
وردپرس
اینستاگرام
گزارش نویسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
۱
۱

کارشناس رسانه و ارتباطات

$h2

چگونه یک کارشناس رسانه را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام کارشناس رسانه در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام کارشناس رسانه می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام کارشناس رسانه دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام کارشناس رسانه حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص علم رسانه در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید کارشناس رسانه مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای کارشناسان رسانه و ارتباطات باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین کارشناس رسانه را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با کارشناس رسانه هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام کارشناس رسانه، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام کارشناس رسانه چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های علم رسانه با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری کارشناس رسانه متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام کارشناس رسانه، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام کارشناسان رسانه و ارتباطات و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه علم رسانهتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و کارشناس رسانه تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام کارشناسان رسانه و ارتباطات در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و کارشناسان رسانه و ارتباطات رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام کارشناس رسانه فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای کارشناس رسانه، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص علم رسانه
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و کارشناس رسانه
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای کارشناس رسانه کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید کارشناس رسانه
پشتیبانی