برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

طراحی فاکتور

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی فاکتور
طراحی فاکتور
طراحی فاکتور
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی فاکتور
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
فاکتور یا صورتحساب، برگه‌ یا سندی است که فروشنده، مطابق خریدی که انجام گرفته، برای خریدار صادر می‌کند. فاکتور می‌تواند به صورت فیزیکی (کاغذی) یا مجازی باشد. تقریبا در تمامی شرکت ها و کسب و کارها، از فاکتور استفاده می‌شود. در کنار کاربرد فاکتور، طراحی زیبای آن هم اهمیت دارد و باعث می‌شود نام شرکت یا فروشگاه شما در یاد خریدار بماند. فاکتورها با نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، اکسل، ورد و یا نرم افزار یا اپلیکیشن های مخصوص طراحی می‌شوند. اگر به دنبال طراحی فاکتور (رسمی، فروش و...) هستید، می‌توانید انجام آن را به فریلنسرهای طراح حرفه ای در کارلنسر واگذار کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای فاکتور را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
Tania.N متخصص جدید
۱۲۵
پیش نمایش
Fatima.J متخصص جدید
۱۱۸
پیش نمایش
Ali.S متخصص جدید
۱۳۴
پیش نمایش
AmirAli.H متخصص جدید
۱۳
پیش نمایش
۱۱۹
پیش نمایش
MohammadHamed.Gh متخصص جدید
۱۲۸
پیش نمایش
۷۰
پیش نمایش
Matin.A متخصص جدید
۲۴
پیش نمایش
Hamidreza.H متخصص جدید
۱۱۴
پیش نمایش
Ilia.A متخصص جدید
۵۴
پیش نمایش
Alireza.P متخصص جدید
۶۵
پیش نمایش
Negar.D متخصص جدید
۷۰
پیش نمایش
۹۸
پیش نمایش
Reza.S
(۴۴)
۱۳۳
پیش نمایش
Harā.H متخصص جدید
۱۳
پیش نمایش
Hossein.Sh متخصص جدید
۵۳
پیش نمایش
Pedram.R متخصص جدید
۱۱۹
پیش نمایش
Ali.Gh متخصص جدید
۱۳۱
پیش نمایش
۱۲۵
پیش نمایش
۱۳۲
پیش نمایش
۲۵
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

سفارش طراحی فاکتور و صورتحساب

$h2

چگونه یک طراح فاکتور را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام طراح فاکتور در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح فاکتور می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح فاکتور دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح فاکتور حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی فاکتور در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید طراح فاکتور مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان فاکتور باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین طراح فاکتور را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح فاکتور هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح فاکتور، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام طراح فاکتور چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های طراحی فاکتور با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح فاکتور متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح فاکتور، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان فاکتور و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی فاکتورتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح فاکتور تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام طراحان فاکتور در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان فاکتور رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح فاکتور فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح فاکتور، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی فاکتور
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح فاکتور
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای طراحی فاکتور کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی فاکتور
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی