جستجو در نمونه کارها
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
مهارت های پیشنهادی
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین ادیت و روتوش عکس را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

روتوش و ادیت عکس

🔵افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

طراحی و ادیت عکس

🔴افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

ادیت و طراحی عکس

⚫افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

طراحی و ادیت عکس

⚪افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

ادیت و جایگذاری عکس

🟥افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

ادیت و مونتاژ عکس

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که به ناگهان ایده ایی سورئال به ذهنتان خطور کرده اما نمی دونید که چگونه چنین ایده ای رو به عکس تبدیل کنید. فتوشاپ کارها میتوانند ایده های ذهنی سو رئال شما رو به عکس واقعی تبدیل کنند.

طراحی عکس و رتوش

🔵افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

ادیت ویدیو

⚫طراحی ویدیو های گرافیکی جهت تولید محتوای گرافیکی در بستر فضای مجازی. ویدیوهای پیشرفته تر رو در نمونه کارهای دیگرم ببینید.

نمونه کار ادیت ویدیو

این ویدیو شامل: مینی لوگو موشن سفارشی زیرنویس انمیشینی با قابلیت انتخاب بیش از 200 نوع انمیشین متغییر تصحیح رنگ و نور پردازی تعدیل صدا

نمونه کار ادیت آموزش زبان

در این نمونه ویدیو: پرده کروماکی بدون هیچ اثر باقیمونده ای حذف شده است به سفارش مشتری به زیرنویس موشن داده شده است نورپردازی و تعدیل رنگ و صدا صورت گرفته است حجم خروجی فایل بدون افت کیفیت یک هشتم شده است

رتوش و ادیت حرفه ای عکس

رتوش و ادیت حرفه ای عکس.از بین بردن هاله بنفش رنگ نور محیط از روی سوژه در این عکس.

عکس تبلیغاتی

تدوین فروشگاه

سلام یه تدوین کاربردی دیگه با اینکه اصلا از نحوه فیلمبرداری شده این ویدیو که توسط یه استودیو ضبظ شده تونستم با تدوین خلاقانه کارفرما رو از فیلمش راضی کنم و کلی کیف کرد درسته اعتماد به دهه هشتادی ها خروجی کار رو لذت بخش میکنه امیدوارم شما هم لذت برده باشید از دیدن این محتوا

نمونه کار طراحی شده کاور

روتوش و ادیت عکس

طبق خواسته کارفرما رینگ انگشتر طلایی و براق تر شده و سعی شده تا نگین انگشت هم بیشتر دیده بشه

نمونه کار عکاسی و ادیت عکس

عکس از پشت صحنه فیلم گرفته شده و تنظیم تور و رنگ شده

روتوش و ادیت عکس گرافیکی

ادیت عکس و فتومونتاژ

فتومونتاژ و ادیت عکس
۱
۲
۳
۴
۵
۱
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید نمونه کارهای ادیت و رتوش عکس
پشتیبانی