جستجو در نمونه کارها
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
مهارت های پیشنهادی
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین انیمیشن را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

وایتبرد انیمیشن

این تیزر به سفارش شرکت محترم همیار فلز انجام گردید.

تیزر تبلیغاتی وایتبرد انیمیشن

این تیزر به سفارش شرکت محترم همیار فلز انجام گردید.

انیمیشن تبلیغاتی رستوران جلال

این پروژه به درخواست رستوران جلال انجام شد و کاراکتر مخصوص آنها طراحی شد. صفر تا صد پروژه تعوسط بنده انجام گردید.

انیمیشن و موشن گرافیک دوبعدی

این انیمیشن برای توضیح خدمات موسسه تدبیرسازان انجام شد. از یک کاراکتر متحرک با قابلیت صحبت کردن، راه رفتن و انیمیشن های احساسی صورت استفاده گردید. میتونید نمونه کارهای دیگه من رو مشاهده بفرمایید: https://drive.google.com/drive/folders/1t9hfg29jJhWGEl7OOlA9Gd58d8Wv8UMI?usp=sharing

انیمیشن آموزشی بازی و ریاضی

این انیمیشن هم به سفارش کارفرمای محترم خانم مدرس ریاضی و طراح بازی ضربستان انجام شد که قصد داشتند نحوه بازی رو برای مشتریانشون توضیح بده.قبلا هم از این کاراکتر برای تبلیغ دیگه ایشان استفاده شد . این کاراکتر مختص ایشان طراحی گردید.

انیمیشن تبلیغاتی پلاستیک سازی دهنادی

به درخواست کارفرمای محترم شرکت پلاستیک سازی دهنادی این پروژه رو انجام دادم و بسیار رضایت داشتند. ریگ بندی کاراکتر و صحنه آرایی و سناریو و ترکیب بندی را بنده اجرا کردم . کاراکتر قابلیت راه رفتن هم دارد اما در این پروژه به درخواست کارفرمای محترم نیازی به راه رفتن نداشت.

انیمیشن تبلیغاتی بازی با ریاضی

این انیمیشن به درخواست کارفرمای محترم طراح بازی های ریاضی انجام شده. و با توجه به درخواست مشتری برای کاهش هزینه ها گویندگی را خود ایشان انجام دادند. کارفرما بسیار رضایت داشتند و در صفحه اینستاگرام ایشان بازخورد خوبی داشت.

انیمیشن تبلیغاتی شرکت بزرگ همیارفلز

به درخواست کارفرمای محترم شرکت هممیار فلز این پروژه رو انجام دادم و بسیار رضایت داشتند. انتخاب کاراکتر و صحنه آرایی و سناریو و ترکیب بندی را بنده اجرا کردم . صحنه ها با ترکیب دو بعدی و سه بعدی هستند و تا جای ممکن سعی شده تمام توانایی های شرکت در آن عنوان شود.

انیمیشن و موشن گرافیک تبلیغاتی سه بعدی سینمایی

این پروژه به سفارش شرکت محترم PCB کانادا با گوینده انگلیسی به سبک رئال انجام شد. برای این پروژه از نرم افزارهای آنریل انجین و بلندر و نهایتا برای میکس و مستر نهایی از نرم افزارهای داوینچی و افتر افکت استفاده گردید. بسیار از همکاری با این شرکت خوشحال هستم . این گونه پروژه ها میتوانند به بهتر دیده شدن کسب و کارها و محصولات کمک بسیاری کنند.

انیمیشن ویلا سوئیسی

این انیمیشین برای یک پروژه ی اجرائی در اقلیم شمال ایران بوده است. انیمیشن یک ویلای سوئیسی که برای کارفرما در سایت فریلنسر از ابتدا تا انتها (0 تا 100 پروژه) طراحی شده است.

انیمیشن پروژه اجرایی ویلا

© آریان پژوهان پارس من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری هستم و تسلط کامل به نرم افزارهای رشته معماری دارم و سال ها کار طراحی انجام داده ام. این مورد یک نمونه از کارهای طراحی نمای من می باشد که با آجر سفید و طرح پارامتریک اجرا شده و با همکاری شرکت آریان پژوهان پارس طراحی شده است و عکس های اجرا شده ی پروژه را نیز می توانید مشاهده فرمائید. همچنین می توانم از پروژه ی شما، انیمیش نیز به شما تحویل دهم. من می توانم طرح های معماری شما از جمله طراحی داخلی، نما، طراحی محوطه، طراحی پلان و ... شما را با کیفیت بالا انجام دهم.

نمونه کار واقعی 2 + انیمیشن

© آریان پژوهان پارس من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری هستم و تسلط کامل به نرم افزارهای رشته معماری دارم و سال ها کار طراحی انجام داده ام. این مورد یک نمونه از کارهای طراحی نمای من می باشد که با همکاری شرکت آریان پژوهان پارس طراحی شده است و عکس های اجرا شده ی پروژه را نیز می توانید مشاهده فرمائید. همچنین می توانم از پروژه ی شما، انیمیش نیز به شما تحویل دهم. من می توانم طرح های معماری شما از جمله طراحی داخلی، نما، طراحی محوطه، طراحی پلان و ... شما را با کیفیت بالا انجام دهم.

نمونه شخصیت سازی برای انیمیشن

نمونه شخصیت طراحی شده برای یک انیمیشن فانتزی

انیمشن کوتاه - موشن گرافیک

دوبله فارسی یک انیمیشن در تیپ های متفاوت

موشن گرافیک معرفی نرم افزار مای پروسس شرکت مای دیتا

موشن گرافیک معرفی نرم افزار مای پروسس شرکت مای دیتا

ساخت انیمیشن سیستم امنیتی خانه

طراحی دستگاه و ساخت موشن سیستم امنیتی خانه مطابق با نریشن

طراحی و ساخت انیمیشن

انیمیشن برای rasam study تمام المان ها صفر تا صد با توجه به سلیقه ی مشتری طراحی شدن.
۱
۲
۳
۴
۵
۱
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید نمونه کارهای انیمیشن
پشتیبانی