تمام پروژه‌های درون کارلنسر قبل از استخدام فریلنسر مورد نظر خود موظف به فعال کردن پرداخت امن کارلنسر هستند.
پرداخت امن کارلنسر

ثبت نام کنید تا به این پروژه پیشنهاد دهید
ساخت حساب کاربری به معنی قبول قوانین و مقررات و سیستم پیش فرض اطلاع رسانی ما است
قبلا ثبت نام کرده اید؟ همین حالا وارد شوید

پروژه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پروژه C# دانشجویی

۱۰۰,۰۰۰ ریال - ۱۵۰,۰۰۰ ریال
تخمین زمانی ۵ روز

برنامه ای بنویسید که نام و معدل 8 دانشجو را از ورودی دریافت کرده، در آرایه ای مناسب ذخیره کند سپس نام دانشجویانی که معدل آنها بین 17 و 18 است را چاپ نماید ؟(دقت کنید که برای نام و معدل هر دانشجو یک آرایه مجزا در نظر بگیرید)

برنامه نویسی c#

برنامه نویس c#

برنامه نویس سی شارپ

برنامه نویسیc#وc++

برنامه نویسی #c

برنامه نویسی

درباره کارفرما :
N/A
گيلان
ثبت پروژه مشابه
پروژه‌های مشابه
الگوریتم ژنتیک در متلب یا c++
با استفاده از الگوریتم ژنتیک برنامه ای بنویسید که ماتریس مجاورت یک گراف را به عنوان ورودی دریافت کند و کوتاهترین دور همیلتونی آن(شامل مسیر و هزینه )را بدست آورد. ورودی این برنامه در فایل پیوست شده است. الزامات برنامه هم در ۵ بند آورده شده که در فایل پیوست مشخص است. همچنین جواب نهایی نیز آورده شده است. در صورت داشتن تخصص در زمینه برنامه نویسی الگوریتم ژنتیک در متلب یا C پلاس که ترجیحا متلب است کار انجام شود و در خروجی کار نیز توضیحات هر سطر برنامه در ورد به فارسی ذکر شود.
اپلیکشین مشاوره انلاین
سلام دوستان اپ مشاوره انلاین که این قابلیت ها را داشته باشه 1:فرم ثبت نام همکار و برای پنل مدیریت و پنل منشی ارسال شود 2:صفحه ثبت نام کاربر 3:انتخاب شهر 4:دسته بندی های نامحدود 6:امکلن ساخت پروفایل مشاور دهنده عکس و نام خانوادگی 7:رزرر مشاوره (ایجاد عکس اسم و فامیلی. تخصص رزومه ادرس هزینه ویزیت در دسترس بودن یا نه. وقتی شخصس رزرو کرد وقت یا مشاوره انلاین هم برای مشاوره دهنده و هم برای پنل مدیریت و هم منشی فرستاده شود تقویم برای که مشاور دهنده حضورش را تعیین کند ) 8:APIتماس تصویری برای مشاور 9:کیف پول و مکان یاب .ایجاد دسترسی پنل مدیر از داخل اپ. و ایجاد دسترسی محدود برای مشاور دهنده و.....
تبدیل فایل ex5 به کد سورس mq5
تبدیل فایل اکسپرت ex5 به mq5 کد سورس آن فایل من سورس برنامه هارا لازم دارم متشکرم کد سورس را تولید کند ذخیره سازی هم انجام بدم بتوانم فایل را ویرایش کنم
پروژه‌های اسپانسر
پیاده سازی زیر سیستم "میز کمک"
سلام به تمامی دوستان ما یک شرکت استارتاپی هستیم و در حال حاضر در حال توسعه یک پلتفرم در حوزه خدمات میدانی هستیم.قصد داریم یکی از ماژول های سامانه رو بصورت پروژه ای انجام دهیم که مشخصات آن به شرح ذیل است. تکنولوژی: 1. Asp.net core 3.1 2. Angular 9 3. Based on ABP 4. Metronic theme 5. Sql Server 2019 روال پیاده سازی: زیر سیستم مورد نیاز به عنوان بخشی از یک پروژه بزرگتر می باشد که نمونه فرم های آن قبلا طراحی و پیاده سازی شده است.با استفاده از بستر ABP(Asp Boiler Plate) محصول شرکت aspnetzero پیاده سازی صفحات بر روی یک بستر مشترک و تکنولوژی استاندارد راحت تر خواهد بود. ایجاد Entity های مورد نظر و Migration مربوطه، ساخت CRUD و همچنین فرم های مربوطه در انگولار، ایجاد UnitTest و پیاده سازی بیزنس مربوطه. جزئیات زیر سیستم میز کمک: 1- مدیریت تیکتینگ ( امکان ارسال تیکیت ، وضعیت تیکیت ، موضوع کلی ، و دریافت پاسخ و این روال تا حصول نتیجه و بسته شدن تیکت ادامه خواهد داشت) 2- مدیریت شکایات(امکان ارسال شکایت از هر بخش از مجموعه و پیگیری و دریافت کد رهگیری، امکان ایجاد گردش کار با توجه به نقش های موجود در سیستم) 3- سوالات متداول(ایجاد بخشی جهت ثبت سوال و پاسخ های ثابت) 4- سیستم Troubleshooting (بصورت درختی به ازای هر موضوع سوالاتی مطرح می شود و در نهایت در آخرین گره یه پاسخ وجود دارد) وابستگی های سیستمی: با توجه به اینکه زیر سیستم میز کمک نیاز به بخشهای مختلفی از جمله (مدیریت کاربران ، نقش ها و ...) را دارد، در زمان شروع همکاری این قسمت ها در اختیار فرد انجام دهنده قرار خواهد گرفت.